głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
take_my_hand rolki to moje upojenie część mojego życia. uwielbiam brać rozpęd i pędzić przed siebie ze słuchawkami w uszach nie zwracając uwagi na ludzi samochody i kierowcó

take_my_hand

take_my_hand.moblo.pl
rolki to moje upojenie część mojego życia. uwielbiam brać rozpęd i pędzić przed siebie ze słuchawkami w uszach nie zwracając uwagi na ludzi samochody i kierowców k
rolki to moje upojenie  część... teksty

take_my_hand dodano: 8 maja 2013

rolki to moje upojenie, część mojego życia. uwielbiam brać rozpęd i pędzić przed siebie ze słuchawkami w uszach, nie zwracając uwagi na ludzi, samochody i kierowców, którzy zbyt często używają klaksonu. jestem wtedy w swoim malutkim świecie. uwielbiam czuć jak wiatr oplata moje ciało, a drzewa i budynki, które mijam rozmazują się pod wpływem prędkości. uwielbiam czuć adrenalinę, gdy na krzyżówce samochód zatrzymuje się tuż przede mną, by tylko mnie nie potrącić. poździerane kolana, odbite ciało i bolące mięśnie wcale mi nie przeszkadzają. zdarza się przewrócić, ale to tylko chwilowy ból. później znów czuję tą euforie na ośmiu kółkach.

'przyjdź do mnie jutro rano na dobry... teksty

take_my_hand dodano: 7 maja 2013

'przyjdź do mnie jutro rano na dobry seks. spalimy trochę kalorii i będziemy się dobrze bawić' przeczytałam sms'a od jednego z nich. ludzi potrafią być bez uczuć. potrafią być bezczelni. gdybym wiedziała, że wyrzuty sumienia nie zżarłyby mnie poszłabym bez wahania. nie zastanawiając się wstałabym rano i ruszyłabym w Jego stronę. ale nie jestem panienką, która wskoczy pierwszemu lepszemu do łóżka. nie nalezę do tych, które lubią zdradzać.

Nie chcę wiedzieć co u Ciebie i czy... teksty

take_my_hand dodano: 7 maja 2013

Nie chcę wiedzieć co u Ciebie i czy dużo się pozmieniało. Nie chcę pytać o Nią albo o to, czy była warta Naszego rozstania. Nie interesuje mnie jak idzie Ci w szkole i czy zakopałeś wojenny topór z mamą. Nie wiem, czy tęsknisz i żałujesz, i niech tak pozostanie. Nie chcę już o Tobie słyszeć. Nie chcę próbować rozumieć, dlaczego tak postąpiłeś. Nie chcę twoich powrotów i nieszczerych spojrzeń. Nie mam zamiaru wracać do przeszłości, bo to boli. Wiesz, nawet już nie oczekuję Twojego 'przepraszam'. Chyba zrozumiałam, że tak naprawdę, nie było warto. [ yezoo ]

tak  właśnie tak. moje serce... teksty

take_my_hand dodano: 7 maja 2013

tak, właśnie tak. moje serce zaczyna wracać do swojego pierwotnego stanu. do tego stanu, gdy leżę szczęśliwa na pomoście wtulona w pierś studencika, który za każdym razem, by mnie pocałować odgarnia moje niesforne włosy, rozwiewane przez wiatr. do stanu, w którym jestem sobą, gdy ciesze się daną chwilą i nie chce, by się skończyła. słońce ogrzewające nasze ciała i oplatający je wiatr zbliżał nas do siebie jeszcze bardziej, łącząc usta i dłonie. patrząc głęboko w Jego oczy, gładziłam Jego nieogoloną twarz. chciałam by ta chwila trwała wiecznie. chwila, w której On się nie wstydzi, jest romantyczny, otwiera mi drzwi od samochodu i obejmuje mnie tak mocno, jakby bał się, że ucieknę. Moje serce się goi. dzięki Niemu. dzięki Niemu znów czuję tęsknotę zaraz po tym, jak późna godzina każe nam się rozstać. dzięki Niemu moja obumarła dusza wraca do życia.

2.  upojona alkoholem odczytałam... teksty

take_my_hand dodano: 5 maja 2013

2.] upojona alkoholem odczytałam sms'a, który wyświetlał prośbę od niego. podeszłam i usiadłam obok niego, jak prosił. spacer pozwolił mi w jakimś stopniu dojść do siebie, a jego obecność ukoiła mój ból, który sam, prawdopodobnie nieświadomie sprawił. świat od razu stał się lepszy.

1.  w samotności sączyłam sobie... teksty

take_my_hand dodano: 5 maja 2013

1.] w samotności sączyłam sobie piwo, które tak bardzo mi nie smakowało. krzywiąc się, mając dość i klnąc na swój los brałam kolejne, szybkie łyki niedobrego trunku. gdy butelka stała już przede mną pusta sięgnęłam po coś innego. lejąc wino w kieliszek, wypiłam duszkiem jeden, później drugi. z okropnych rozmyślań wyrwał mnie sygnał telefonu. podbiegłam, odebrałam. usłyszałam znajomy głos koleżanki. idziemy na piwo? jasne, czemu nie. podążając razem z nią ciemnymi uliczkami miasteczka odebrałyśmy razem kolejny telefon. po kilku piwach poszłyśmy tam, gdzie nas zaproszono. ognisko paliło się pełna parą, a ludzie siedzący w śród niego śmiali się w głos otuleni dymem z ogniska i zapachem alkoholu. każdy iskrzył z poczucia pełnej euforii. zobaczyłam powód mojego smutku. otworzyłam kolejne piwo, usiadłam obok zupełnie innych kolesi, nie obok niego. tak było przez cały wieczór. rozmawiałam z każdym, tylko nie z nim. tak wyszło. nie będę znów pierwsza wyciągać dłoni.

ale na pewno jest ktoś  kto może... teksty

take_my_hand dodano: 3 maja 2013

ale na pewno jest ktoś, kto może zając jego miejsce i sprawić, bym czuła się tak samo dobrze. bym była świadoma tego, że ktoś pokochał mnie tak samo mocno, jak ja kochałam jego.

I tak naprawdę nikt nie jest w... teksty

take_my_hand dodano: 3 maja 2013

I tak naprawdę nikt nie jest w stanie mi go zastąpić. Nikt nie ma jego delikatnych i ciepłych dłoni. Nikt nie ma jego idealnych ramion, w których zawsze czułam się bezpiecznie. Nikt nie ma jego uśmiechu, jego brązowych oczu, w których zakochałam się od razu. Nikt nie ma jego chamskich odzywek. Nikt nie jest tak samo zboczony jak on, nikt nie dał mi nigdy tyle ciepła, tyle szczęścia co on. Chciałam mieć go przy sobie zawsze, trzymać się jego ramienia i wiedziałam, że nie upadłabym i nie zgubiłabym się we mgle. Chciałam żeby był we wszystkim pierwszy, chciałam z nim wiązać swój pierwszy pocałunek, swój pierwszy i ostatni związek. Planowałam z nim przyszłość, wyobrażałam sobie po cichu jak mogłyby wyglądać nasze dzieci. I nagle coś się zepsuło, wszystkie moje plany i marzenia zniknęły jak za sprawą czarodziejskiej różdżki. Nasze uczucia zmiótł pierwszy podmuch wiatru, niszcząc moje serce na miliony kawałków. Nikt nie jest w stanie mi go zastąpić, bo nikt nie jest nim.

impreza zaczęła się od... teksty

take_my_hand dodano: 3 maja 2013

impreza zaczęła się od rozpalającej mnie od środka złości, która z minuty na minutę rosła coraz bardziej. miałam ochotę wybiec i już nie wracać. ale wzięłam się w garść i pokazałam, że nie tylko on jest w tym miejscu. droczenie się z innymi, wznoszenie toastów, głośny śmiech i głupie rozmowy spowodowały, że zwrócił w końcu na mnie uwagę. przyszedł, przytulił, pocałował. wtedy moja złość, rozgoryczenie i nienawiść do pewnych osób gdzieś się ulotniła. nic nie miało znaczenia. w okół nastała ciemność, a jedynym światełkiem były jego iskrzące oczy. wszystko przestało się liczyć. był tylko On.

chcę  żebyś częściej pisał do... teksty

take_my_hand dodano: 30 kwietnia 2013

chcę, żebyś częściej pisał do mnie w taki sposób, częściej w taki sposób do mnie mówił i prawił komplementy. częściej całował i kładł na stół, by mieć lepszy dostęp do mojego ciała. chcę częściej mieć cię przy sobie.

złożyłam ci życzenia zaraz po... teksty

take_my_hand dodano: 30 kwietnia 2013

złożyłam ci życzenia zaraz po północy. skończyłeś właśnie 22 lata, a ja siedząc Tobie na kolanach i wpatrzona w Twoje tęczówki szeptałam skromne, ale szczere życzenia. po czym pocałowałam Cię namiętnie, byś wiedział, że zależy mi na Tobie i możesz być pewny, że będę przy Tobie w każdej możliwej chwili. nie oczekuje od Ciebie zamków, bogatej biżuterii czy wyjazdów do Paryża. wystarczy mi piwo w letni wieczór, żarcie z kfc i ty obok wpatrujący się w moje oczy i cieszący się z tego, że jestem.

znów poczułam falę ciepła na... teksty

take_my_hand dodano: 30 kwietnia 2013

znów poczułam falę ciepła na swoim ciele. Dotyk Jego dłoni, zbliżone ciała i jednoczące się usta na nowo stały się czymś, czego pragnę. już nie powoduje to bólu i nie przywraca wspomnień o innym chłopaku, który złamał mi serce. już nie ma znaczenia to, co zdarzyło się kilka miesięcy temu. weszłam w nowy świat, otwarłam nowy rozdział w życiu. z innymi ludźmi, z innym szczęściem i szczerym uśmiechem na twarzy. z przyjemnym dotykiem chłopaka i wsłuchiwaniem się w Jego miarowy oddech i rytm serca. jest kimś zupełnie innym, kimś nowym. i ludzie w okół nas są inni, nowi, w jakimś stopniu nadal nieznani. starsi o kilka lat, ale zrozumiali. to z nimi chcę przemierzać świat i liczyć zdobyte kilometry i wypite litry wódki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV