głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
take_my_hand skończyłam. teraz przyszedł czas żeby to ludzie pokazali jak bardzo zależy im na mnie. ja już nie będę się starać nie będę nalegać ani prosić. wiem komu mogę za

take_my_hand

take_my_hand.moblo.pl
skończyłam. teraz przyszedł czas żeby to ludzie pokazali jak bardzo zależy im na mnie. ja już nie będę się starać nie będę nalegać ani prosić. wiem komu mogę zaufać i
skończyłam. teraz przyszedł czas... teksty

take_my_hand dodano: 4 czerwca 2013

skończyłam. teraz przyszedł czas, żeby to ludzie pokazali, jak bardzo zależy im na mnie. ja już nie będę się starać, nie będę nalegać ani prosić. wiem komu mogę zaufać i kogo poprosić o pomoc. co z resztą? niech sami znajdą drogę do mojego serca. skończyłam z podawaniem się na złotej tacy, późniejszym cierpieniem i robieniem pierwszych kroków. nie będę wiecznie czekać.

jestem idiotką! teksty

take_my_hand dodano: 2 czerwca 2013

jestem idiotką!

gdy zamykam oczy widzę Jego... teksty

take_my_hand dodano: 1 czerwca 2013

gdy zamykam oczy widzę Jego zadziorną twarz, czuję piękny zapach perfum i spocone ciało na sobie. przypominam sobie jego dotyk i pocałunki. przypominam sobie jego czułe pieszczoty i przyspieszony oddech. nadal mam wrażenie, że mnie dotyka.

pierwszy raz od dawnego czasu... teksty

take_my_hand dodano: 1 czerwca 2013

pierwszy raz od dawnego czasu leżałam w objęciach chłopaka pod jedną kołdrą, na jednej poduszce, wtuleni w siebie. pierwszy raz od dłuższego czasu zaufałam komuś na tyle, by zasnąć w jego ramionach, by oddać mu się dla przyjemności. czułam miłą falę rozkoszy pod dotykiem jego dłoni, pocałunkami i delikatnym gryzieniem. jego znajomy zapach przechylił sztamę na jego stronę. nie mogłam się oprzeć jego uwodzicielskiemu uśmiechu, zawadiackim spojrzeniu pełnym pożądania, czułych pocałunkach i stanowczych ruchach ciałem. nie pozwolił, bym czuła się niebezpieczna, robił małe kroki do przodu, posuwając się do coraz odważniejszych ruchów. czułam, jak płonę pod jego umięśnionym ciałem. czułam każdy ruch jego mięśni, zostawiając na jego plecach czerwone ślady od paznokci. był stanowczy, silny, zachłanny, ale jednocześnie delikatny, uroczy i słodki. nasze ciała wkomponowały się w siebie idealnie, a ja pozwoliłam sobie na odrobinę przyjemności wtulona w jego wyrzeźbione ciało.

nie masz pojęcia o niczym! teksty

take_my_hand dodano: 30 maja 2013

nie masz pojęcia o niczym!

chciałabym  żeby Twoje słowa... teksty

take_my_hand dodano: 30 maja 2013

chciałabym, żeby Twoje słowa, które kierujesz do mnie za każdym razem, gdy jesteś pijany były prawdziwe. chciałabym, żeby marzenia stały się rzeczywistością, a Twoje usta na moich codziennością. nie tylko wtedy, gdy potrzebujesz tego Ty.

w ten własnie dzień wszystko się... teksty

take_my_hand dodano: 30 maja 2013

w ten własnie dzień wszystko się zaczęło. tego właśnie dnia mój świat legł w gruzach. dokładnie rok temu zaczął się horror, który rozpoczęli rodzice. pamiętam wszystko tak dokładnie, jakby to było wczoraj. pamiętam każdy szczególik, każdą rozmowę, wyzwiska, przykre słowa kierowane w moją stronę. pamiętam każdy policzek wymierzony przez tatę, każde 'dziwka' wypowiedziane przez członków mojej rodziny. pamiętam ten ból, gdy przewróciłam się pod wpływem siły brata, znęcającego się nade mną i udającego, że się martwi. gdyby tak było, nie robiliby mi krzywdy. nie uderzyliby ani razu. nie używaliby siły. oni myślą, że zapomniałam. ale nigdy tego nie zrobię. wybaczyłam, ale nie zapomniałam wylanych łez i szkód, jakich tym wyrządzili. nie zapomnę walki o siebie i o miłość, której nikt nie docenił.

Gdy podjechał do mnie z kumplem w... teksty

take_my_hand dodano: 29 maja 2013

Gdy podjechał do mnie z kumplem w środku coś mi powiedziało, że mam nie okazywać radości, którą czułam gdzieś w moim wnętrzu. Udawałam obojętność. Zauważył to, przytulił mocno i wszystkie starania poszły na marne. Wtuliłam się mocno w jego klatkę piersiową i w jeden chwili byłam jego. Odrzuciłam na bok gniew i żal. Ważne było dla mnie to, co działo się w danej chwili, jakie słowa do mnie kierował i jak nieubłagalnie przyjemnie błądził dłońmi po mim ciele. W czasie kilku sekund na nowo przywrócił uśmiech na twarzy spowodowany jego obecnością i dotykiem. W jaki sposób to działa? Dlaczego tak intensywnie na mnie oddziałuje?

może kiedyś zatęsknisz. zadzwonisz... teksty

take_my_hand dodano: 27 maja 2013

może kiedyś zatęsknisz. zadzwonisz i powiesz, że wszystko jest inne beze mnie. że nie masz się do kogo przytulić, pocałować, dotknąć. będziesz żałować... a ja wtedy przyjdę do Ciebie. dam Ci to, czego chcesz. dam Ci siebie i swoje uczucie. nie będę bez uczuć, tak, jak teraz ty jesteś. nie będę twarda i zgorzkniała. bo przecież każdy zasługuje na drugą szansę.

Powoli przestaję czuć jakikolwiek... teksty

take_my_hand dodano: 27 maja 2013

Powoli przestaję czuć jakikolwiek ból. Oszukuję swoje serce, umysł, ciało i duszę wmawiając sobie, że wszystko to, co jest, to tylko czysty przypadek, że to nie jest na prawdę i tak na serio to w ogóle nie boli. Tak lepiej się żyje. W swoim małym, osobistym kłamstewku.

tak  teraz mam tą pewność  że... teksty

take_my_hand dodano: 26 maja 2013

tak, teraz mam tą pewność, że byłeś pijany. teraz wiem już w stu procentach, że to wszystko nic dla Ciebie nie znaczy. moje serce jest w kawałkach, dusza ukrywa się w zakamarkach ciała, by schować się przed bólem zadanym, pewnie nie świadomie przez Ciebie. wiem, że to moja wina. wiem, że chłopcy, nawet dorośli, tak jak Ty, lubią bawić się ludzkimi uczuciami, a ja myślałam, że z Tobą będzie inaczej. pomyliłam się, prawda? głupia, mała dziewczynka znów załamała się przez kogoś innego. przez kogoś, kto boi się odpowiedzialności o opinii kumpli!

chyba sobie teraz kurwa kpisz! nawet... teksty

take_my_hand dodano: 25 maja 2013

chyba sobie teraz kurwa kpisz! nawet nie wiesz, jak bardzo mnie załamałeś. nawet nie wiesz, ile bólu i łez wywołałeś tą wiadomością!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV