głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
psycholandiaaa Wszystkie uczucia potrafimy udawać niemal perfekcyjnie miłość złość przyjaźń. Tylko zazdrość nie jest nigdy udawana. Chce siedzieć z Tobą na mokrej jeszcze od r

psycholandiaaa

psycholandiaaa.moblo.pl
Wszystkie uczucia potrafimy udawać niemal perfekcyjnie miłość złość przyjaźń. Tylko zazdrość nie jest nigdy udawana.
Wszystkie uczucia potrafimy udawać... teksty

psycholandiaaa dodano: 18 stycznia 2013

Wszystkie uczucia potrafimy udawać niemal perfekcyjnie - miłość, złość, przyjaźń. Tylko zazdrość nie jest nigdy udawana.

Chce siedzieć z Tobą na mokrej... teksty

psycholandiaaa dodano: 18 stycznia 2013

Chce siedzieć z Tobą na mokrej jeszcze od rosy trawie i puszczając bańki mydlane patrzeć jak niebo krzyczy kolorami tęczy.

Bo kiedy odchodzi ktoś  kogo... teksty

psycholandiaaa dodano: 18 stycznia 2013

Bo kiedy odchodzi ktoś, kogo pragniesz, usiłujesz go powstrzymać, wyciągasz do niego ręce, masz tym samym nadzieje, że uda ci się zatrzymać jego serce. Ale nic z tego. Serce ma niewidzialne nogi.

Niektórzy ludzie są jak gołębie... teksty

psycholandiaaa dodano: 18 stycznia 2013

Niektórzy ludzie są jak gołębie - najpierw jedzą Ci z ręki, a potem srają Ci na głowę.

Wiem  że to miało być inaczej.... teksty

psycholandiaaa dodano: 18 stycznia 2013

Wiem, że to miało być inaczej. Wiem, że niczego nie naprawię płaczem.

1. Pewnego dnia razem uciekniemy.... teksty

psycholandiaaa dodano: 18 stycznia 2013

1. Pewnego dnia razem uciekniemy. Razem będziemy się śmiać, razem marzyć, razem płakać. Nasze łzy będą oznaczały tylko szczęście jakim dla siebie jesteśmy. Nigdy nie powolimy, aby nas rozłączono, bo oboje byśmy tego nie przeżyli - jestem pewna. Staniemy na przeciwko siebie i ... Kolejny raz czuję przyśpieszone tętno i mrok w oczach. Lekkie drgania dłoni zaspokajam trzymaniem twoich dłoni. Dajemy sobie to co musimy. I choć nie jest tego wiele, może być więcej. Wszystko kiedyś pokaże czas i oboje o tym wiemy. Mimo tego, że za dużo przeżyliśmy i wycierpieliśmy nadal wierzymy w coś co jest niemożliwe - miłość. Stoimy tak przez dłuższy czas, z zatrzymaną akcją serca. Wokół nic nie ma...

2. Przepełnia nas cisza  pustka i... teksty

psycholandiaaa dodano: 18 stycznia 2013

2. Przepełnia nas cisza, pustka i kompletna strata uczuć. Będziemy się modlić o przetrwanie i odrobinę chęci do tego co razem tworzymy. Zapewnimy sobie przyszłość i wszystko co tylko zechcemy. Wyleczymy się z tego co tylko możliwe. Nawet jeżeli nie będziemy tutaj, obok siebie, wytrzymamy. Ja będę pomagać tobie, a ty mi. Będziemy swoimi aniołami unoszącymi, gdy coś będzie na przekór.

3.Nie poddamy się  bo to najgorsze.... teksty

psycholandiaaa dodano: 18 stycznia 2013

3.Nie poddamy się, bo to najgorsze. Napinamy wszystkie czułości, bo to dla nas poboczny tor. Tu wystarczy ruch, czasami słowa. Jesteśmy jak taki pusty obraz. Stwarzamy atmosferę nikomu nie znaną, zbliżając ciała i dokładnie analizując każdy ruch zawarty w naszych umysłach. Przecież nikt nie jest tak dostosowany, by domyślić się, iż połączymy się w całość. Patrzę gdzieś w odrobinę nadziei i widzę. Dokładnie i przenikliwie tam jesteś. Oddychasz, poruszasz się. W głowie mam jedynie myśl, że wystarczy nieodpowiedni gest, a to co wyśniłam zniknie. Zniknie mój świat, marzenia, idealizmy. Zniknie dobro, uśmiech, szybsze bicie serca. Znikniesz Ty... A kocham, cholernie.

Dopóki nie poznałam Ciebie nie... teksty

psycholandiaaa dodano: 18 stycznia 2013

Dopóki nie poznałam Ciebie nie wiedziałam, że tak bardzo można chcieć o kogoś walczyć.

Musisz wiedzieć  że ja nie jestem... teksty

psycholandiaaa dodano: 18 stycznia 2013

Musisz wiedzieć, że ja nie jestem tą, która cierpliwie czeka na Twój telefon. Jestem tą, która denerwuje się okropnie, kiedy nie odzywasz się cały dzień. Tą, która zawsze pisze najczarniejsze scenariusze. Tą, która każde Twoje słowo tłumaczy sobie na milion różnych sposobów. Tą, która każdą sytuację dokładnie zapamiętuje i przechowuje w sercu już na zawsze. A wszystko to dlatego, że tak cholernie mi na Tobie zależy. I strasznie przeraża mnie myśl, że kiedykolwiek mogłabym Cię stracić.

Chciałam zawsze to z siebie... teksty

psycholandiaaa dodano: 18 stycznia 2013

Chciałam zawsze to z siebie wyrzucić, ale jakoś brakowało mi tyle odwagi, bo mimo, że nigdy nie byłaś dla mnie dobra, nie posiadałaś cech prawdziwej matki, to w życiu nauczyłam się szacunku, i nie, nie od ciebie, moja droga. Jednak kilka lat duszenia tego w sobie potrafi czasem zabijać, wiesz? Czuję, że jeśli nie zrzucę z siebie tego ciężaru, jakim jest cały żal do ciebie, to nie będę żyła w spokoju. A więc, mamusiu, mamo, dziękuję za spierdolenie dzieciństwa. Za wszystkie dni, kiedy ciebie nie było, za te dni, kiedy zostawiałaś mnie z niańką, tłumacząc 'mama musi iść pracować, potem ci mamusia coś kupi'. Wiesz, gdzie mam twoją kasę? Tak, tam, w dupie. Pamiętam, jak zabraniałaś mi zadawania się z ludźmi z osiedli. Jak w ogóle pomyślałaś, że ktoś dał ci takie prawo? I wyobraź sobie, że nauczyli mnie życia, a ty jedyne, czego potrafiłaś mnie nauczyć, to zarabianie pieniędzy i zaniedbywanie swojego dziecka. Byłaś ze mnie dumna tylko wtedy, kiedy sukcesem była kasa. Nie no, dziękuję, mamo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV