głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika psycholandiaaa

był pewien że wie o mnie wszystko mimo to oblał test. twierdził że mój kolor oczu to piwny  nie wiedział że noszę soczewki. myślał że jestem szatynką  w rzeczywistości pod cieniem farby mam wrodzony blond. sądził że każdą chustkę którą posiadam kupiłam w sklepie  nie wiedział że talent do szycia mam po babci. uznał że pociąga mnie kolor żółty bo w te barwy ostatnio się przyodziewam  normalnie zżera mnie czerń. stawiał stówę że jeśli wciągam browar to identycznie mam popęd na wódkę  w rzeczywistości brzydzę się jej zgorzkniałym smakiem. za dużo myślał za mało czynił  nie poznawał mnie. dlatego tak cholernie mało o sobie wiemy.

ansomia dodano: 2 godziny temu

był pewien, że wie o mnie wszystko, mimo to oblał test. twierdził, że mój kolor oczu to piwny - nie wiedział, że noszę soczewki. myślał, że jestem szatynką - w rzeczywistości pod cieniem farby, mam wrodzony blond. sądził, że każdą chustkę, którą posiadam kupiłam w sklepie - nie wiedział, że talent do szycia mam po babci. uznał, że pociąga mnie kolor żółty, bo w te barwy ostatnio się przyodziewam - normalnie zżera mnie czerń. stawiał stówę, że jeśli wciągam browar to identycznie mam popęd na wódkę - w rzeczywistości brzydzę się jej zgorzkniałym smakiem. za dużo myślał, za mało czynił - nie poznawał mnie. dlatego tak cholernie mało o sobie wiemy.

uśmiechał się ślicznie. szczególnie do niej. za moimi plecami.

ansomia dodano: 2 godziny temu

uśmiechał się ślicznie. szczególnie do niej. za moimi plecami.

ładny nosek słodkie oczka i niezły kaloryfer wcale nie oznaczają że każda ci ulegnie kochanie.

ansomia dodano: 2 godziny temu

ładny nosek, słodkie oczka i niezły kaloryfer, wcale nie oznaczają, że każda ci ulegnie, kochanie.

nie mam pojęcia co będzie dalej i kto zostanie gdy wszystkich wokół zabraknie.

ansomia dodano: 2 godziny temu

nie mam pojęcia co będzie dalej i kto zostanie, gdy wszystkich wokół zabraknie.

chyba widzę jak w dłoni drży mu zapalniczka ręce mu się trzęsą. nie chce żebym wyszła.

ansomia dodano: 2 godziny temu

chyba widzę jak w dłoni drży mu zapalniczka, ręce mu się trzęsą. nie chce żebym wyszła.

tak ty też byłaś tą jedyną najwspanialszą dziewczyną pod słońcem z którą miał spędzić resztę życia. a potem odszedł.

ansomia dodano: 4 dni temu

tak, ty też byłaś tą jedyną, najwspanialszą dziewczyną pod słońcem, z którą miał spędzić resztę życia. a potem odszedł.

szaleję za jego uśmiechem za spojrzeniem przeszywającym mnie na wskroś na dotykiem sunącym delikatnie po liniach mojego ciała nawet za tym tanim flirtem jaki na mnie stosuje. wielbię sposób w jaki mówi to jak z sekundy na sekundę z żartów może przejść na całkiem poważny temat. z jednej strony nienawidzę go za to jak chorym skurwielem jest z drugiej  tak niemożliwie chcę go kochać.

ansomia dodano: 4 dni temu

szaleję za jego uśmiechem, za spojrzeniem przeszywającym mnie na wskroś, na dotykiem sunącym delikatnie po liniach mojego ciała, nawet za tym tanim flirtem jaki na mnie stosuje. wielbię sposób w jaki mówi, to jak z sekundy na sekundę z żartów może przejść na całkiem poważny temat. z jednej strony nienawidzę go za to jak chorym skurwielem jest, z drugiej - tak niemożliwie chcę go kochać.

najbardziej boli sam fakt że centymetry pomiędzy naszymi ustami zamieniają się w setki kilometrów między sercami że wokół twoich ust przechodzić będą nieznane mi właścicielki innych ust a ja nie będę w stanie zakazać im zbliżania się do ciebie.

ansomia dodano: 4 dni temu

najbardziej boli sam fakt, że centymetry pomiędzy naszymi ustami zamieniają się w setki kilometrów między sercami, że wokół twoich ust przechodzić będą nieznane mi właścicielki innych ust, a ja nie będę w stanie zakazać im zbliżania się do ciebie.

odszedłeś z dość retorycznym pytaniem: zastanów się czy to ma sens. a ja milczałam. ale to nie było tak że mi nie zależało o nie. po prostu nie byłam na tyle silna żeby powiedzieć: zostań potrzebuję cię.

ansomia dodano: 4 dni temu

odszedłeś z dość retorycznym pytaniem: zastanów się, czy to ma sens. a ja milczałam. ale to nie było tak, że mi nie zależało, o nie. po prostu nie byłam na tyle silna, żeby powiedzieć: zostań, potrzebuję cię.

nic się nie zmieniłeś. zamiast samochodzików wyścigowych rozpieprzasz teraz marzenia. ze słodkiego chłopczyka przerodziłeś się w największego chama jakiego znam. gratuluję.

ansomia dodano: 5 dni temu

nic się nie zmieniłeś. zamiast samochodzików wyścigowych, rozpieprzasz teraz marzenia. ze słodkiego chłopczyka, przerodziłeś się w największego chama, jakiego znam. gratuluję.

teraz idę w deszczową noc przez ulicę wyklinając życie z papierosem w ręku. spotykam cię a ty pytasz co się stało przecież zawsze byłam taka poukładana nigdy nie przeklinałam nie paliłam. co się stało? zostawiłeś mnie kretynie. papierosy zastępują mi ciebie  najwyraźniej muszę być od czegoś uzależniona. a przekleństwa? przekleństwa pozwalają mi uwolnić wewnętrzną rozpacz spowodowaną twoim odejściem.

ansomia dodano: 1 tydzień temu

teraz idę w deszczową noc przez ulicę, wyklinając życie z papierosem w ręku. spotykam cię, a ty pytasz co się stało, przecież zawsze byłam taka poukładana, nigdy nie przeklinałam, nie paliłam. co się stało? zostawiłeś mnie, kretynie. papierosy zastępują mi ciebie - najwyraźniej muszę być od czegoś uzależniona. a przekleństwa? przekleństwa pozwalają mi uwolnić wewnętrzną rozpacz, spowodowaną twoim odejściem.

czasem nawet cisza wydaje się głośna a kwiaty bywają mniej zielone i słońce mniej ciepłe i deszcz w ogóle nie mokry. a wszystko przez to że pobawiłam się w miłość.

ansomia dodano: 1 tydzień temu

czasem nawet cisza wydaje się głośna, a kwiaty bywają mniej zielone, i słońce mniej ciepłe, i deszcz w ogóle nie mokry. a wszystko przez to, że pobawiłam się w miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV