głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
d34ds0ul Nie czekaj aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą a Ty nie jesteś Jego p

d34ds0ul

d34ds0ul.moblo.pl
Nie czekaj aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą a Ty nie jesteś Jego pierw
Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

d34ds0ul dodano: 20 sierpnia 2013

Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie.

Kolejny dzień spędzony na myśleniu... teksty

d34ds0ul dodano: 13 sierpnia 2013

Kolejny dzień spędzony na myśleniu o Tobie. Kolejny dzień usycham z tęsknoty. To chyba nie był dobry manewr. Ale kocham Cię, kocham Cię, kurwa. Tęsknie za tym co było kiedyś. Dlaczego teraz jest inaczej? Wiem, może bywam chamska, agresywna i złośliwa, ale ja tak bardzo chcę się zmienić. Proszę, pomóż mi, nie odchodź. Poczekaj. Później będzie wszystko OK. Ale kochaj mnie, kurwa. Tak mocno mi na Tobie zależy, ale nie wiem jak mam Ci to pokazać.

śliczne. ♥ teksty d34ds0ul dodał komentarz: śliczne. ♥ do wpisu 13 sierpnia 2013
U mnie jak zwykle. Pojebało mi sie... teksty

d34ds0ul dodano: 12 sierpnia 2013

U mnie jak zwykle. Pojebało mi sie wszystko. W jebanej układance życia brakuje elementów. Coraz częściej zauważam że nie powinnam przyzwyczajać się do ludzi, miejsc ani rzeczy. Bo miejsca się zmieniają, rzeczy psują a ludzie odchodzą. Mimo tak wielu porażek, wciąż się tego nie nauczyłam. Jestem jak dziecko, nieświadome jeszcze tylu spraw. Chciałabym przestać czuć. Stać się obojętną, zimną suką. Boli mnie ta nieustanna walka o wszystkich. Teraz usiądę i popatrzę kto będzie walczył o mnie

Dlaczego wciąż łudzisz się że... teksty

d34ds0ul dodano: 24 lipca 2013

Dlaczego wciąż łudzisz się że będzie dobrze? I tak ciągle jest bez zmian. Siedzisz na parapecie, spoglądasz za okno. I widzisz ludzi. Zabieganych, zamyślonych. Jakby nieobecnych. Wiesz o tym że świat się zmienia. Nie nadążasz za modą, i wciąż się izolujesz. Zamykasz drzwi pokoju, i siadasz w kącie. Puszczasz muzykę, a po policzku snuje się łza. Boli Cię życie. Boli Cię rzeczywistość. I dobrze o tym wiesz. Nie przyznasz sie. Wolisz się okłamywać. Jak ostatni tchórz.

świetnie. :  teksty d34ds0ul dodał komentarz: świetnie. :) do wpisu 10 lipca 2013
Ona u mnie jest. Siedzi i się... teksty

d34ds0ul dodano: 23 czerwca 2013

Ona u mnie jest. Siedzi i się patrzy. Śmieje się. Bawi się mną jak kukiełką. Rzuca po kątach. Teraz leże w jednym kącie swojego pokoju, i osiada na mnie kurz. Jestem bezużyteczna. Nie potrzebna. Ale jestem. Wczoraj w nocy dalej w nim siedziałam. Z żyletką. Mózg podpowiadał mi, żebym zrobiła kreskę. Chociaż jedną. Głęboką. Żebym upadła na ziemię i nigdy nie wstała... Nie mogłam.. wyrzuciłam ją... jestem tutaj... na jak długo?

Jest źle. Nie potrafię już... teksty

d34ds0ul dodano: 16 czerwca 2013

Jest źle. Nie potrafię już walczyć. Nie mam już sił. Bliska osoba mojemu sercu mnie wykorzystała. Zabawiła się moimi uczuciami, mną jak kukiełką, a teraz leże sama w kącie i osiada na mnie kurz. Powiedziała mi że jestem nikim i mam się pierdolić. Może ma rację? Wiem jedno. Poddaje się. Przegrałam. Po co walczyć o coś przegranego? To jak walka z wiatrakami, albo syzyfowa praca. Nie walcz już o mnie. Nie mów "będzie dobrze", bo nigdy nie będzie. Ale bądź przy mnie, proszę. Wspieraj mnie..

Zajebiście piszesz  Michał. teksty d34ds0ul dodał komentarz: Zajebiście piszesz, Michał. do wpisu 14 czerwca 2013
Kocham się śmiać  lecz bardzo... teksty

d34ds0ul dodano: 8 czerwca 2013

Kocham się śmiać, lecz bardzo często płaczę.. wciąż uciekam od przeszłości, ale czasem pragnę cofnąć czas.. nie wierzę w cuda, ale za każdym razem gdy spada gwiazda - myślę życzenie. może i jestem pełna sprzeczności..

Są ludzie  którym szczęście... teksty

d34ds0ul dodano: 7 czerwca 2013

Są ludzie, którym szczęście mignie tylko na moment, na moment ukaże się po to by uczynić życie smutniejsze i okrutniejsze.

Przychodzi taki czas w życiu  kiedy... teksty

d34ds0ul dodano: 7 czerwca 2013

Przychodzi taki czas w życiu, kiedy niczego nie można być pewnym. To, co się wiedziało wcześniej, wydaje się błędne lub niezrozumiałe. To wszystko wali się, moje bycie, kruszy się rozpada i nie można pozbierać kawałków. Następnego dnia trzeba wstać z łóżka jako względna całość i funkcjonować.

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć