głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
psycholandiaaa Jeśli dalej będziesz mnie odtrącał od siebie przestaniesz się o mnie starać ja to zrozumiem wybaczę.. Ale nie zdziw się jak pewnego dnia przestanie mi zależeć..

psycholandiaaa

psycholandiaaa.moblo.pl
Jeśli dalej będziesz mnie odtrącał od siebie przestaniesz się o mnie starać ja to zrozumiem wybaczę.. Ale nie zdziw się jak pewnego dnia przestanie mi zależeć.. a każd
Jeśli dalej będziesz mnie... teksty

psycholandiaaa dodano: 21 stycznia 2016

Jeśli dalej będziesz mnie odtrącał od siebie, przestaniesz się o mnie starać, ja to zrozumiem, wybaczę.. Ale nie zdziw się jak pewnego dnia przestanie mi zależeć.. a każdy Twój dotyk, nie będzie już sprawiał radości, tylko ból...

Ja czytam wpisy całkiem regularnie ale już nie będę pisać. Mam wrażenie że Ci ludze którzy kiedyś tutaj byli uciekli. I przyznam się bez bicia ja też zrezygnowałam ze względu na to że to już nie ma sensu. A utwierdziłam się w tym już jakiś czas temu gdy przeglądałam wpisy na głównej w poszukiwaniu czegoś normalnego ale niestety  każdy wpis to link do jakiejś chujowej strony. Jest mi przykro że już nie ma tutaj większości osób ale z drugiej strony to nikt ani nic już tego nie zmieni. Każdy podjął taką decyzję i już. Ja też apelowałam w swoich wpisach do ludzi aby dowiedzieć się co stało się z tą stroną ale na marne. Codziennie wchodzę czytam tylko wpisy osób obserwowanych i na tym się niestety konczy. teksty psycholandiaaa dodał komentarz: Ja czytam wpisy całkiem regularnie, ale już nie będę pisać. Mam wrażenie, że Ci ludze, którzy kiedyś tutaj byli uciekli. I przyznam się bez bicia, ja też zrezygnowałam, ze względu na to że to już nie ma sensu. A utwierdziłam się w tym już jakiś czas temu, gdy przeglądałam wpisy na głównej w poszukiwaniu czegoś "normalnego" ale niestety - każdy wpis to link do jakiejś chujowej strony. Jest mi przykro, że już nie ma tutaj większości osób, ale z drugiej strony to nikt, ani nic już tego nie zmieni. Każdy podjął taką decyzję i już. Ja też apelowałam w swoich wpisach do ludzi, aby dowiedzieć się co stało się z tą stroną, ale na marne. Codziennie wchodzę, czytam tylko wpisy osób obserwowanych i na tym się niestety konczy. do wpisu 27 sierpnia 2015
W dniu wczorajszym mój facet... teksty

psycholandiaaa dodano: 5 maja 2015

W dniu wczorajszym mój facet oznajmił mi, że nie wiąże ze mną swojego życia. Dowiedziałam się, że jestem niewdzięczną szmatą. ŚWIETNIE. Żyć nie umierać.

Nie chcę być sama. Nigdy nie... teksty

psycholandiaaa dodano: 23 kwietnia 2015

Nie chcę być sama. Nigdy nie chciałam być sama. Kurewsko tego nienawidzę. Nienawidzę tego, że nie mam z kim porozmawiać, nienawidzę tego, że nie mam do kogo zadzwonić, nienawidzę tego, że nie mam nikogo, kto potrzyma mnie za rękę, przytuli, powie mi, że wszystko będzie w porządku. Nienawidzę tego, że nie mam nikogo, z kim mógłbym dzielić nadzieje i marzenia, nienawidzę tego, że przestałam mieć nadzieje i marzenia, nie znoszę tego, że nie mam nikogo, kto powiedziałby mi, żebym się trzymał, że jeszcze kiedyś je odnajdę. Nienawidzę tego, że kiedy krzyczę, a krzyczę jak opętana, to krzyczę w pustkę. Nienawidzę tego, że nie mam nikogo, kto by usłyszał mój krzyk, i nie ma nikogo, kto pomógłby mi nauczyć się, jak przestać krzyczeć.

Wszys­tkie bit­wy nasze­go życia... teksty

psycholandiaaa dodano: 20 kwietnia 2015

Wszys­tkie bit­wy nasze­go życia cze­goś nas uczą, na­wet te, które przegraliśmy.

Chciałabym się dowiedzieć co się... teksty

psycholandiaaa dodano: 9 kwietnia 2015

Chciałabym się dowiedzieć co się stało z tą stroną .. Widział ktoś co się dzieje na wpisach wszystkich użytkowników ? Zamarłam kiedy przeglądnęłam prawie 20 tysięcy stron i na każdej był link do jakiejś piosenki. Co za bezsens, bo jeszcze nie tak dawno można było znaleźć tutaj wpisy osób, dla których naprawdę znaczyła coś ta strona. Jest tutaj ktoś jeszcze ? Pisze ktoś jeszcze cokolwiek ? Bo ja już straciłam całkowicie ochotę do prowadzenia tego skoro widzę takie coś..

Co mam powiedzieć? Kiedyś kochałam... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 stycznia 2015

Co mam powiedzieć? Kiedyś kochałam Cię całego. W pakiecie wszystkich zalet i wad.Teraz już chyba nie ma tego człowieka. Popatrz jak się zmieniłeś. Nie przyznawaj się przed wszystkimi, wiem, że boli, że sam w to nie wierzysz. Mimo to, musisz przyznać mi racje. Nie jesteś już tą samą osobę. Zgubiłeś gdzieś tą pogodę ducha, to emitowane światełko i ciepło,które zawsze sprawiało,że chciałam wracać. Stałeś się próżny, egoistyczny, patrzący na wszystkich z góry i deptający po ich uczuciach. Jesteś dokładnie tym kim nigdy nie chciałeś być i którymi zawsze gardziłeś. W Twojej obecności człowiek czuje się obco, bo choć znam tą twarz to nic nie jest znajome. Przykre, naprawdę przykre. Choć pewnie nie chcesz tego słyszeć, a i ja wolałabym tego nie mówić to kiedyś to wszystko się przeciwko Tobie obróci. To co zrobiłeś, wróci ze zdwojoną siłą, ale wokół Ciebie nie będzie już żadnego światełka, bo zdmuchnąłeś je swoim chłodem. Nie będzie nikogo kto okażę współczucie, mnie też już nie będzie./esperer
Autor cytatu: esperer

Pierdole życie pierdole ludzi i... teksty

psycholandiaaa dodano: 7 listopada 2014

Pierdole życie,pierdole ludzi i wszystko pierdole bo mam dość.Twojego zachowania mam dość,pierdolenia za plecami.Wybielanie się w oczach innych kosztem drugiej osoby jest zjebane,bardzo mocno,powinieneś wiedzieć że chodzi o Ciebie.Twojego zachowania też mam dość,zajebiście dosyć mam traktowania mnie jak Jezusa Chrystusa z Nazaretu i traktowania mnie jak chuj wie kogo,nie wiem nawet jak kogo,bo codziennie jest inaczej.Mam dosyć huśtawek,słuchania o problemach,o tym że się ktoś z kimś pokłócił bo mam to w dupie,a przynajmniej w jednym przypadku moje zdanie nie powinno być punktem odniesienia,bo strasznie mocno wkurwiam się gdy muszę odpowiadać na pytania w stylu "co ja mam zrooobić ?", "Dlaczego taaaak, a nieeee inaaaaczeeeej?". Odpalam papierosa,popijam piwem i odwracam jebany wzrok odpowiadając bo rada może i dobra,ale w oczach można by ujrzeć nienawiść i pierdolony jad.

Mogłabym na palcach jednej ręki... teksty

psycholandiaaa dodano: 7 listopada 2014

Mogłabym na palcach jednej ręki policzyć ile razy przez ostatni rok ktoś z was,o których teraz mowa,zapytał się szczerze jak jest,albo dlaczego jest źle,bo bywało wyjebiście źle i każdy to widział. Nie chciałam już nawet wspominać o tym że dawanie i odbieranie nadziei jest jak rzucanie sztucznej bułki na sznurku w środek Etiopskiej wioski.Poniżej pasa i totalnie skurwysyńskie.Jestem jak jebana poczta głosowa - dzwonisz, ja mimowolnie słucham, odkładasz słuchawkę.Nie jestem mesjaszem nowego tysiąclecia.Taka etykietka do mnie przylgnęła i ją w tym momencie wypierdalam do śmieci.Oko za oko, ząb za ząb, prawdopodobnie najlepsze prawo na świecie.Bycie suką za bycie suką.Uczciwy deal.

Świeczka na wietrze zgasła tak samo... teksty

psycholandiaaa dodano: 3 listopada 2014

Świeczka na wietrze zgasła tak samo jak płomyk miłości,który jeszcze wczoraj płonął w jej sercu.Jestem sukinsynem.Obiecałem jej tak wiele, a nie potrafiłem dotrzymać jednej,najważniejszej obietnicy.Kochałem jak głupi,a nie powiedziałem jej tego.Jak długo jeszcze mam pluć sobie w twarz przed lustrem,by w końcu odważyć się powiedzieć coś,co zmieniłoby moje życie.
Autor cytatu: skazany_na_dno

Gapię się w gwiazdy na niebie tak... teksty

psycholandiaaa dodano: 3 listopada 2014

Gapię się w gwiazdy na niebie, tak jakbym wiedział, że nie czekasz już.

myślałam że na prawdę znaczę dla... teksty

psycholandiaaa dodano: 3 listopada 2014

myślałam,że na prawdę znaczę dla Ciebie cokolwiek. Twój stosunek do mnie zniszczył mnie do granic możliwości. nie spodziewałam się nigdy, że jesteś w stanie tak potraktować osobę, która tyle dla Ciebie poświęciła, tyle pokazała uczuć, gestów, że jesteś wszystkim. dlaczego nie potrafisz docenić czegoś co jest obok Ciebie? to było tak bardzo prawdziwe uczucie, które odepchnąłeś, tak po prostu. odepchnąłeś mnie, jak śmiecia. nie czujesz żalu? nie jest Ci wstyd? o co ja pytam.. przecież ty nie posiadasz ani grama uczuć. życie i chwile z Tobą były piękne mimo nieporozumień,lecz już dawno to życie zniknęło, gdy Cię straciłam.pamiętaj tylko o tym,że karma wróci i też kiedyś będziesz cierpiał tak jak ja,wylewając tonę łez i nie mogąc przespać nocy z powodu tęsknoty,która dobija cię jeszcze bardziej.mam już dość się poświęcać dla kogoś dostając w zamian tylko wielkiego kopa w dupę po którym nie umiem wstać i dalej żyć.
Autor cytatu: princescolors

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 153 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć