głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
psycholandiaaa Zdradę jesteś w stanie wybaczyć. Bo Ci zależy. Bo nie chcesz go stracić. Ale świadomości i cichych szeptów Twojej podświadomości w kółko powtarzającej Ci że dot

psycholandiaaa

psycholandiaaa.moblo.pl
Zdradę jesteś w stanie wybaczyć. Bo Ci zależy. Bo nie chcesz go stracić. Ale świadomości i cichych szeptów Twojej podświadomości w kółko powtarzającej Ci że dotykał jej
Zdradę jesteś w stanie wybaczyć.... teksty

psycholandiaaa dodano: 17 stycznia 2013

Zdradę jesteś w stanie wybaczyć. Bo Ci zależy. Bo nie chcesz go stracić. Ale świadomości, i cichych szeptów Twojej podświadomości w kółko powtarzającej Ci, że dotykał jej dokładnie tak samo jak Ciebie - nie uciszysz.

Ten świat nie zasłużył na to by... teksty

psycholandiaaa dodano: 17 stycznia 2013

Ten świat nie zasłużył na to by oglądać moje łzy.

Tylko dlatego  że coś nie wyszło... teksty

psycholandiaaa dodano: 17 stycznia 2013

Tylko dlatego, że coś nie wyszło, nie można zakładać, że na świecie nie ma innych ludzi do kochania. Miłość jest zbyt ważna, by iść bez niej przez życie.

Mógłbym nie spać tylko po to by... teksty

psycholandiaaa dodano: 17 stycznia 2013

Mógłbym nie spać tylko po to by słuchać jak oddychasz, patrzeć jak uśmiechasz się, gdy śpisz, gdy jesteś daleko i śnisz. Mógłbym spędzić moje życie w tym słodkim poddaniu. Mógłbym zatracić się w tej chwili na zawsze. Cóż, każda chwila spędzona z Tobą jest chwilą, którą cenię. Nie chcę zamknąć moich oczu, nie chcę zasnąć, bo będę tęsknić, kochanie. I nie chcę nic stracić. Bo nawet kiedy śnię o Tobie, najsłodszy sen nigdy nie wystarczy. Leżąc blisko Ciebie słyszę jak bije Twoje serce i zastanawiam się o czym śnisz, zastanawiam się czy to mnie widzisz. Wtedy całuje Twoje oczy i dziękuję Bogu, że jesteśmy razem i po prostu chcę być z Tobą. W tym momencie na zawsze, na zawsze i na wieczność. Nie chcę pominąć żadnego uśmiechu. Nie chcę pominąć żadnego pocałunku. Cóż, tylko chcę być z Tobą, właśnie tu z Tobą, tak jak teraz. Po prostu chcę mieć Cię blisko, czuć Twoje serce tak blisko mojego i zostać tak w tej chwili Na całą resztę czasu.

Będziesz mnie pamiętać  gdy... teksty

psycholandiaaa dodano: 17 stycznia 2013

Będziesz mnie pamiętać, gdy zachodni wiatr będzie wiał ponad polami jęczmienia. Możesz powiedzieć temu słońcu w jego zazdrosnym niebie, o tym jak chodziliśmy wśród złotych pól. ♥

Niektórzy ludzie spędzają życie... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 stycznia 2013

Niektórzy ludzie spędzają życie na szukaniu i nigdy nie odnajdują swych bratnich dusz. Nigdy. Ty i ja znaleźliśmy, tak się jedynie złożyło, że przebywaliśmy z nimi krócej, niżbyśmy pragnęli. To smutne, ale takie jest życie.

http:  www.youtube.com... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 stycznia 2013

http://www.youtube.com/watch?v=k9AKgvEWqd4 "Nie ma Cię i nie wiem już gdzie jesteś, ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce"

są miejsca  gdzie kiedyś często... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 stycznia 2013

są miejsca, gdzie kiedyś często się śmialiśmy, płakaliśmy, kłóciliśmy, i kiedy się tam pójdzie i pomyśli o tych wszystkich pięknych chwilach, staja się bliższe. Można się cieszyć miłością, którą się miało, zamiast się przed nią ukrywać.

Kochanie  zostało mi niewiele czasu.... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 stycznia 2013

Kochanie, zostało mi niewiele czasu. Wyszedłeś kupić lody i niedługo wracasz. A naprawdę mam wrażenie, że to mój ostatni list. I chcę Ci opowiedzieć ostatnią już rzecz. Nie chodzi o to, abyś o mnie pamiętał albo kupił lampę. Sam zadbasz o siebie, bez mojej pomocy. Chcę Ci powiedzieć jak bardzo mnie zmieniłeś. Twoja miłość uczyniła mnie kobietą i za to jestem Ci dozgonnie wdzięczna. Dosłownie. Obiecaj mi, że kiedykolwiek ogarnie Cię smutek albo niepewność albo utrata wiary to spróbujesz spojrzeć na siebie moimi oczami. Dziękuję za zaszczyt, że mogłam być Twoją kobietą. Niczego nie żałuję. Szczęściara ze mnie co? Wypełniłeś moje życie, ale ja jestem tylko jednym z rozdziałów w Twoim. Będą kolejne, uwierz mi. I teraz najważniejsze - nie obawiaj się nowej miłości, szukaj sygnału nowego życia. P.S zawsze będę Cię kochać.

Lirycznie powiedziawszy   wszystko... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 stycznia 2013

Lirycznie powiedziawszy - wszystko się pierdoli.

  Co robisz?   Widzę cię ostatni raz. teksty

psycholandiaaa dodano: 15 stycznia 2013

- Co robisz? - Widzę cię ostatni raz.

Jeszcze przyjdzie taki czas  kiedy to... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 stycznia 2013

Jeszcze przyjdzie taki czas, kiedy to Ty będziesz umierał nocami z bólu tego mięśnia po lewej stronie klatki piersiowej. I wtedy przypomnisz sobie o mnie, o tym jak jak cierpiałam po Twoim odejściu. Dobrze wiedziałeś, że bez Ciebie nie dam rady, to zostawiłeś mnie w chwili, gdy nie miałam kompletnie nic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV