głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
psycholandiaaa Oddech na szkle. Serce na pożegnanie smutnie malowane kilka słów wyczytanych z zamkniętych ust. Kocham Cię i poczekam tu. Kobiety obdarzone są niezawodnym inst

psycholandiaaa

psycholandiaaa.moblo.pl
Oddech na szkle. Serce na pożegnanie smutnie malowane kilka słów wyczytanych z zamkniętych ust. Kocham Cię i poczekam tu.
 Oddech na szkle. Serce na... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 stycznia 2013

"Oddech na szkle. Serce na pożegnanie smutnie malowane, kilka słów wyczytanych z zamkniętych ust. Kocham Cię i poczekam tu."

Kobiety obdarzone są niezawodnym... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 stycznia 2013

Kobiety obdarzone są niezawodnym instynktem, dzięki któremu natychmiast wiedzą, kiedy dany mężczyzna traci dla nich głowę.

Chciałabym  abyś wyobraził sobie... teksty

psycholandiaaa dodano: 15 stycznia 2013

Chciałabym, abyś wyobraził sobie jak ja się bez Ciebie czuję. Za każdym razem, kiedy jest źle wina leży po Twojej stronie, bo ja nigdy nie sprawiłam aby po Twojej twarzy spłynęła choć jedna łza, a przynajmniej się starałam aby się tak nie stało. I za każdym razem, krzyczysz, przeklinasz, a na koniec odchodzisz bez słowa, a ja płaczę i ubolewam nad żałosną treścią moich esów do Ciebie, później przepraszasz, obiecujesz poprawę, przez jakiś czas jest dobrze, a później znowu wybucham płaczem z bezsilności. Takie denne kółko, które prowadzimy sami nie wiedząc dlaczego. Zabawne, nie sądzisz?

Potknęłam się o Twoją obojętność. teksty

psycholandiaaa dodano: 15 stycznia 2013

Potknęłam się o Twoją obojętność.

1.Jakie było moje życie zanim Cie... teksty

psycholandiaaa dodano: 14 stycznia 2013

1.Jakie było moje życie zanim Cie poznałam? Nie wiem, nie pamiętam, ale na pewno nie tak pełne jak teraz. Nie chce wspominać niczego, co było przed Tobą, co było przed nami, bo tamto się po prostu nie liczy. Dopiero teraz naprawdę żyje. Dzięki Tobie mój świat nabrał barw. Dzięki Tobie oddycham pełna piersią, krztusząc się z radości i zachwytu. Wypełniam płuca i cala siebie świeżością, która jesteś. Nie szukalam Ciebie, po prostu sie zdarzyleś. Skarbie, to moj wielki,osobisty cud. Nie umiem tworzyć, ale jesteś dla mnie takim objawieniem, radosną nowiną, ze gdybym miała ten dar, skomponowałabym dla Ciebie godna pieśń. Ubóstwiam Cie. Zadałeś mi ostatnio pytanie, co mi się podoba w Tobie najbardziej. Ach, ten męski krytycyzm. Nie ma czegoś takiego. Postrzegam Cie jako doskonalą całość.

2. Jesteś śliczny  ponętny a... teksty

psycholandiaaa dodano: 14 stycznia 2013

2. Jesteś śliczny, ponętny,a jednocześnie w twoich oczach znajduje mądrość i dojrzałość. Na pewno jest w Tobie coś co nie uchodzi kanonach za idealne,jest masa rzeczy,na które sam narzekasz,ale ja tego nie widze i nie chce widziec. Uwielbiam w Tobie dosłownie wszystko,nawet niedoskonalosci. Jestes jak niekonczacy sie film,ktory ogladam zupelnie sie nie nudzac i marzac o tym by napis "The End" nigdy się nie pojawił. Patrze na Ciebie z niesłychana przyjemnością. Lubie obserwować, jak się poruszasz, jak się uśmiechasz. Masz w sobie tyle naturalnego wdzięku, z którego nie zdajesz sobie sprawy. Nie możesz przecież wiedzieć, jak Twoje brwi unoszą się gdy mnie całujesz, to absolutnie urocze.

3. Szaleje za Tobą. Wypełniasz mnie... teksty

psycholandiaaa dodano: 14 stycznia 2013

3. Szaleje za Tobą. Wypełniasz mnie pożądaniem, ilekroć jesteś obok. Wystarczy ze się pochylisz,spojrzysz na mnie zagadkowo, a moja wyobraźnia już szaleje. Twoje ciało nieustannie mnie uwodzi.. Nigdy nie kochałam się tak głośno. Wciąż jestem zaskoczona mocą z jaka na mnie działasz. Uzależniłeś mnie jak narkotyk. Chyba po prostu na Ciebie czekałam. Musiałeś się pojawić ze swoim ciepłym uśmiechem, zapachem i westchnieniami. Własnie zapach! Jak Ty pachniesz. Gdyby tak dało się zamknąć te won w małym flakoniku. Nosiłabym go zawsze przy sobie. Nie ma lepszego afrodyzjaku.. Jesteś wyjątkowy. Kocham Cię, za wszystko i pomimo wszystko.

Obiecaj mi  że nigdy nie zapomnimy... teksty

psycholandiaaa dodano: 14 stycznia 2013

Obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy, kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy, obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być, obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie, obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się, co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon, obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć, obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. Obiecaj mi, proszę.

Nigdy nie przestaniesz kogoś... teksty

psycholandiaaa dodano: 14 stycznia 2013

Nigdy nie przestaniesz kogoś kochać. Po prostu nauczysz się bez niego żyć.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Nigdy nie podchodź zbyt blisko  bo... teksty

psycholandiaaa dodano: 14 stycznia 2013

Nigdy nie podchodź zbyt blisko, bo widzisz, kiedyś zbliżyłam się zbyt mocno do człowieka i on wyrwał mi serce.

Wiesz. Powinnam Ci życzyć  aby... teksty

psycholandiaaa dodano: 14 stycznia 2013

Wiesz. Powinnam Ci życzyć, aby ktoś kiedyś złamał Ci serce tak jak Ty złamałeś je mnie. Ale nie będę. Mało tego. Powiem Ci, że będę pierwszą osobą, która z miłą chęcią przypierdoli w twarz osobie, która Cię zrani. Może wtedy zrozumiesz.

Potrzebuję Twojego ciepła  którego... teksty

psycholandiaaa dodano: 13 stycznia 2013

Potrzebuję Twojego ciepła, którego brakuje mi najbardziej w te wieczory, kiedy siedząc sama w pokoju, rozmyślam nad wszystkim, od 3 godzin słuchając tych samych piosenek i tonąc we własnych łzach. Czas iść spać. Zawsze będę Cię kochać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV