głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
psycholandiaaa 2. Nie nie jesteś koksem za jakiego się masz. Nie nie jesteś fajny kiedy się ze wszystkich śmiejesz. Nie nie jesteś fajniejszy przez swoje kółko zainteresowania

psycholandiaaa

psycholandiaaa.moblo.pl
2. Nie nie jesteś koksem za jakiego się masz. Nie nie jesteś fajny kiedy się ze wszystkich śmiejesz. Nie nie jesteś fajniejszy przez swoje kółko zainteresowania. To
2. Nie  nie jesteś koksem za jakiego... teksty

psycholandiaaa dodano: 29 grudnia 2012

2. Nie, nie jesteś koksem za jakiego się masz. Nie, nie jesteś fajny kiedy się ze wszystkich śmiejesz. Nie, nie jesteś fajniejszy przez swoje kółko zainteresowania. To że jakieś pasztety się do Ciebie kleją nie podnosi Ci poziomu atrakcyjności. Nie mogę już patrzeć na to żałosne chichotanie każdego dnia. Co kolwiek byś nie zrobił ona uważa to za atrakcyjne a ja za żałosne. Czy na tym świecie nie ma już normalnego chłopaka? Takiego który nie uważał by się za macho, który potrafił by płakać i śmiać się z tego co jest naprawdę śmieszne. Myślisz, że kpiąc ze mnie zaniżasz moje mniemanie o sobie? Nie. Ja znam swoją wartość i żaden niedorobiony kutas nie będzie mnie poniżał! Podumowując jesteś nikim. Zerem. Nic nie znaczącym śmieciem do którego lepią się panienki bez rozumu z Dziubkiem wklejonym na zasyfiony ryj.

Ehh teraz to już z górki Ci poleci :D Niee no  spełnienia marzeń kochana ♥♥ teksty psycholandiaaa dodał komentarz: Ehh teraz to już z górki Ci poleci :D Niee no, spełnienia marzeń kochana ♥♥ do wpisu 29 grudnia 2012
 I mówi żeby wpadła do mnie na... teksty

psycholandiaaa dodano: 29 grudnia 2012

"I mówi żeby wpadła do mnie na seks i blanta, albo blanta i seks, albo na blanta sex i blanta."

dlaczego ludzie się rozstają? jak... teksty

psycholandiaaa dodano: 28 grudnia 2012

dlaczego ludzie się rozstają? jak można kochać, a później nienawidzić. przecież miało się tyle wspólnych planów, marzeń i pragnień. przecież tyle cudownych chwil spędzonych razem, tyle uśmiechów i tyle zmysłowych spojrzeń wymienionych między sobą. tyle rozmów, tyle wsparcia, tyle sytuacji, tyle wspomnień. tyle słów, że się kocha, że się potrzebuje. i tak po tym wszystkim po prostu koniec? nie znamy sie? a po upływie miesiąca kręci go inna panna? no fakt. szczerze kochałeś. przecież to tylko facet nie? brakiem tupetetu to Ty nie grzeszysz.

czuję się jak pies   który kochał... teksty

psycholandiaaa dodano: 28 grudnia 2012

czuję się jak pies , który kochał bezgranicznie, a którego przywiązano do drzewa , bo przeszkadzał w planach. a wiesz co jest najgorsze? Że on wcale nie próbuje się z tego drzewa uwolnić . nie ciągnie za sznur i nie próbuje go przegryźć . bo on ciągle czeka i ma nadzieję, że ludzie , których tak kochał , nadal kochają jego.

nie spowiadam się z miłości  choć... teksty

psycholandiaaa dodano: 28 grudnia 2012

nie spowiadam się z miłości, choć grzechem jest kochać tą siłą.

 Nie chce więcej słuchać twoich... teksty

psycholandiaaa dodano: 28 grudnia 2012

"Nie chce więcej słuchać twoich kłamstw. Zabiłeś te miłość, zabiłeś nas. Odejdź proszę, odejdź gdzie się da. Nie ma dla nas szans, już nie ma nas"

Intrygujesz mnie. Swoją... teksty

psycholandiaaa dodano: 27 grudnia 2012

Intrygujesz mnie. Swoją osobowością, charakterem. Jesteś zupełnie inni niż Ci wszyscy, których znam od wielu lat. Masz w sobie coś co daje nieodparty urok Twojej osobie. Posiadasz pewną duszę, która jest magią szczęścia. Masz serce, którym potrafisz kochać, pokazujesz, jak można wytrwać wiele przeszkód i jednocześnie potrafisz kochać.. Nie odrzucasz, kiedy coś idzie nie po Twojej myśli, wręcz przeciwnie. Wyciągasz pomocną dłoń do tonącego, każesz się ją chwycić i wyciągasz człowieka z nawet najgorszego bagna w jakim utkwił. Masz w sobie coś co nie pozwala zapomnieć o Tobie. Wciąż pojawiasz się w snach dając wiele szczęścia. A kiedy już nastaje dzień nie ma chwila, w której powiesz, że nie masz czasu... Zawsze się pojawiasz, gdy ktoś Cię potrzebuje. Dla Ciebie każde poświęcenie jest bezcenne. ~ remember_ ~
Autor cytatu: remember_

Można pokochać jego uśmiech  jest... teksty

psycholandiaaa dodano: 27 grudnia 2012

Można pokochać jego uśmiech, jest inny od nich wszystkich, ma swój sposób ma życie i każdy Go zna, choć wyznał mi kiedyś, że on zna zaledwie parę osób, mnie chyba najbardziej, przeżyłam u Niego wszystkie stany emocjonalne, od depresji po szczęście, lubimy razem ćpać i chlać do zgonu, lubimy budzić się w piec osób na łóżku i jest wyjątkowy, można Go pokochać po paru minutach, ma odpowiednie oczy i można mu ufać, ma miłą twarz i nie wygląda na kogoś kto właśnie rozpierdolił komuś życie.
Autor cytatu: ekstaaza

Nie ma nic gorszego niż człowiek... teksty

psycholandiaaa dodano: 27 grudnia 2012

Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa. I którego nic nie spotyka.

Do dzisiaj żałuję  że dałam się... teksty

psycholandiaaa dodano: 27 grudnia 2012

Do dzisiaj żałuję, że dałam się tak omamić. Nie wiem jak to się stało, ale zakochałam się bez pamięci, tak bezgranicznie, nieodwołalnie, po uszy.. Zróbmy coś z tym, bo tracę siły.

Zastanawiam się  czy faceci są tak... teksty

psycholandiaaa dodano: 27 grudnia 2012

Zastanawiam się, czy faceci są tak prości, że aż za bardzo, a my, kobiety, doszukujemy się filozofii w każdym ich słowie, czy na odwrót- my chcemy ich traktować jako istoty prostomyślące, a oni są bardziej skomplikowani niż sądzimy?
Autor cytatu: fejsbuk

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV