głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadu
psycholandiaaa Życie jeszcze nie raz zapierdoli ci niezłego kopa prosto w serce. Bo czasami warto zatrzymać się na moment i poczuć szczęście. Kiedy wydaje nam się że mamy same

psycholandiaaa

psycholandiaaa.moblo.pl
Życie jeszcze nie raz zapierdoli ci niezłego kopa prosto w serce.
Życie jeszcze nie raz zapierdoli ci... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 stycznia 2013

Życie jeszcze nie raz zapierdoli ci niezłego kopa prosto w serce.

Bo czasami warto zatrzymać się na... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 stycznia 2013

Bo czasami warto zatrzymać się na moment i poczuć szczęście. Kiedy wydaje nam się , że mamy same problemy i nic nam się nie układa, to zastanówmy się czy nie ma w okół nas ludzi którzy wskoczyliby za nami w ogień, są? to już można uznać, za szczęście. Jeżeli mamy co jeść , pić i gdzie spać, to już też jest szczęście. Kiedy jedziesz gdzieś rowerem i nie pada deszcz, tylko świeci słońce, to również szczęście, małe, ale zawsze. Jeżeli spełniłeś chociaż jedno marzenie i dążysz do kolejnego , jesteś szczęściarzem. Jeżeli uśmiechniesz się chociaż kilka razy w ciągu dnia to znaczy , że poczułeś szczęście, może przez chwilę, ale czułeś. Bo szczęście jest, tylko czasami jesteśmy zbyt zachłanni aby je dostrzec.

A co jeśli życie na swój własny... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 stycznia 2013

A co jeśli życie na swój własny ,nieporadny sposób próbuję sprawić, abyś był szczęśliwy? Co jeśli dąży do tego abyś się czegoś nauczył na własnych błędach? Jeśli przemijający czas nie chcę sprawić abyś zamartwiał się, że tyle już go ubyło, tylko pragnie abyś docenił to co jeszcze przed Tobą? Jeśli ta przypadkowa , uśmiechnięta osoba skrywa w sobie bezkresny smutek? Zycie jest jedną wielką zagadką i to właśnie sprawia, że jest takie niesamowite. Nie zawsze za zakrętem będzie świeciło słońce i śpiewały ptaki, czasem spotkają Cię tam chmury i cisza. Ale trzeba to przetrwać, aby docenić to jak cenny jest każdy kolejny dzień. Bo nawet te czarne chmury rozwieje wiatr nowych , szczęśliwych zdarzeń.

Wciąż chcę pokonać niemoc wobec... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 stycznia 2013

Wciąż chcę pokonać niemoc wobec świata, który łamie mi palce.

 Ta  i wiedz  że to łamie mi serce... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 stycznia 2013

"Ta, i wiedz, że to łamie mi serce, Ale kurwa nie chce widzieć Ciebie więcej, nigdy więcej."

Nie wiem  co we mnie takiego ślicznego  ale dziękuję :  teksty psycholandiaaa dodał komentarz: Nie wiem, co we mnie takiego ślicznego, ale dziękuję :) do wpisu 22 stycznia 2013
zgadzam się z komentarzem powyżej ! ♥ teksty psycholandiaaa dodał komentarz: zgadzam się z komentarzem powyżej ! ♥ do wpisu 22 stycznia 2013
Był obok gdy stawiałam pierwsze... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 stycznia 2013

Był obok gdy stawiałam pierwsze kroki, cieszył się z pierwszego wypowiedzianego słowa, byłby w stanie zabić jakby się dowiedział że ktoś zrobił mi krzywde, kurwa pamiętam jak się skaleczyłam i przyszłam do niego z małą raną i wielkim płaczem, wziął na kolana i przytulił, nosił na barana gdy akurat miałam taki kaprys mimo tego, że ma chore plecy, zawsze powtarzał 'ee tam, dla ciebie wszystko', był przy mnie zawsze i kurwa uwierz, że nie ma nic cenniejszego niż jego miłość, więc posłuchaj dziwko jeśli jeszcze raz powiesz o nim 'twój stary' to przyrzekam, że osobiście wyjebie ci w ryj !

Przychodzą takie momenty  że żaden... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 stycznia 2013

Przychodzą takie momenty, że żaden wulgaryzm nie jest w stanie określić tego co czujemy.

1. Myślałam kiedyś o powrocie nie... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 stycznia 2013

1. Myślałam kiedyś o powrocie nie chcąc tego. Przysporzyłoby mi to więcej problemów, więcej smutku, więcej ran. Uważam, że nie nadaję się do rodziny. Do bycia matką, żoną. Dziwi mnie moje podejście do otaczających mnie spraw. Śnię o wyjściu duszy ze szczątek. To nie straszne ani okrutne. To zaplanowane morderstwo. Nie zostaniemy osądzeni, nie będziemy przebywać w zamknięciu, nie będzie kary. Bo kto uwięzi trupa? Chciałabym tak, bardzo.. Nie lubię już patrzeć na dziury po igle. Nie sprawia mi to przyjemności, ani trochę. Już zbyt dużo tego. Wszystko za wiele trwa. Nie wiem jak to zrobić, jak się poddać po tak wielkiej bitwie. A jeśli się nie uda? Istnieć z myślą, że zabrakło kawałka, czy cząsteczki. NIE, NIE, NIE. Dajcie mi odwagę, tylko tego mi trzeba teraz. Nie wiem co we mnie wstępuje. Nie płacze, nie śmieje się, nie jem, nie piję, nie myślę. Jakbym była już martwa. Tak nieważna.

2. Ten świat nie powinien mnie tak... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 stycznia 2013

2. Ten świat nie powinien mnie tak męczy. On nie powinien być tak nieznośny. A co gdybym wykrzyczała na cały głos, że pali mnie od środka, że ogień niszczy wnętrze. Wątroba, trzustka, płuca przestają pracować. Ograny wysiadają. Leżę gdzieś na łące, wokół polne kwiaty. Nad głową ptaki. Naokoło drzewa, krzywy. Żadnej postaci, zamkniętego terenu. Czyżbym była tu sama? Podnoszę się, tańczę, biegam w kółko. Macham rękoma. Na palcu siada mi kolorowy motyl. Tak cudowny zapach unosi się koło mojego nosa. Oczy dostrzegają ławkę. Podchodzę do niego. Obchodzę, siadam. Spoglądam w dół, na jej nóżki. Zauważam wyryty tekst : YOU ARE IN HEAVEN.

Nic łatwiejszego niż zmienić... teksty

psycholandiaaa dodano: 21 stycznia 2013

Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV
Webpozycja.pl