głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadu
psycholandiaaa Choć raz usłyszeć że czyjś świat beze mnie nie miałby sensu. Zapach Twojej skóry wciąż jeszcze na mnie pozostał. Będę za Tobą tęsknić jak małe dziecko które tęs

psycholandiaaa

psycholandiaaa.moblo.pl
Choć raz usłyszeć że czyjś świat beze mnie nie miałby sensu.
Choć raz usłyszeć  że czyjś... teksty

psycholandiaaa dodano: 24 stycznia 2013

Choć raz usłyszeć, że czyjś świat beze mnie nie miałby sensu.

Zapach Twojej skóry wciąż jeszcze... teksty

psycholandiaaa dodano: 23 stycznia 2013

Zapach Twojej skóry wciąż jeszcze na mnie pozostał. Będę za Tobą tęsknić jak małe dziecko, które tęskni za swoim kocykiem, ale muszę się pozbierać i iść dalej. Stać się dużą dziewczyną i przestać płakać bo duże dziewczynki nie płaczą. Ścieżkę, którą przemierzam będę musiała przejść samotnie. Muszę stawiać małe kroczki zanim wreszcie wydorośleję. Bajki nie zawsze mają szczęśliwe zakończenie, czyż nie? I moje przeczucia się ziszczą jeśli zostanę. Jak mała przyjaciółka z boiska będę bawić się w berka i grać w karty, będę Twoją przyjaciółką a Ty moją walentynką. Możesz złapać mnie za rękę jeśli chcesz, bo ja też chcę trzymać Twoją. Będziemy kumplami i kochankami i będziemy dzielić ze sobą nasze sekrety, ale już czas bym poszła do domu jest już późno, zaczyna się ściemniać, a ja potrzebuję samotności.

Nie wiem czy mam krzyczeć jeszcze... teksty

psycholandiaaa dodano: 23 stycznia 2013

Nie wiem czy mam krzyczeć jeszcze głośniej. Ile razy wykopywałam Cię stąd? Ile razy Cię obrażałam? Mogę być bardzo zła, kiedy zechcę i naprawdę jestem zdolna do wszystkiego. Mogę pociąć Cię na kawałeczki, kiedy moje serce jest złamane. Zawsze mówiłam, jak bardzo nie jesteś mi potrzebny ale zawsze w końcu wracałam do tego: proszę, nie zostawiaj mnie. Jak mogłam stać się tak nieznośna? Czy to Ty sprawiasz, że zachowuję się w ten sposób? Nigdy nie byłam tak podła. Czy nie powiedziałeś, że to tylko walka? Ten który wygra, będzie tym który uderzy mocniej, ale kochanie, nie miałam tego na myśli. Naprawdę, przysięgam. Zapomniałam Ci wykrzyczeć, jak piękny jesteś dla mnie! Nie mogę żyć bez Ciebie! Jesteś moim idealnym, małym popychadłem! I potrzebuję Cię, przepraszam. Proszę, nie zostawiaj mnie.

Wybacz mi mało wysublimowane... teksty

psycholandiaaa dodano: 23 stycznia 2013

Wybacz mi mało wysublimowane słownictwo, ale wypierdalaj głupia szmato zanim Cię zajebię.

:  teksty psycholandiaaa dodał komentarz: :) do wpisu 23 stycznia 2013
kolejny raz wypluwam sobie płuca... teksty

psycholandiaaa dodano: 23 stycznia 2013

kolejny raz wypluwam sobie płuca, myśląc, że wszystko co miało być, jest właśnie tutaj.

gdybym mogła z premedytacją... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 stycznia 2013

gdybym mogła z premedytacją wyrwałabym ci serce , a przed sądem tłumaczyłabym się słowami : bo skoro nie kocha mnie , nie jest mu ono potrzebne . : c
Autor cytatu: ansomia

Życie jeszcze nie raz zapierdoli ci... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 stycznia 2013

Życie jeszcze nie raz zapierdoli ci niezłego kopa prosto w serce.

Bo czasami warto zatrzymać się na... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 stycznia 2013

Bo czasami warto zatrzymać się na moment i poczuć szczęście. Kiedy wydaje nam się , że mamy same problemy i nic nam się nie układa, to zastanówmy się czy nie ma w okół nas ludzi którzy wskoczyliby za nami w ogień, są? to już można uznać, za szczęście. Jeżeli mamy co jeść , pić i gdzie spać, to już też jest szczęście. Kiedy jedziesz gdzieś rowerem i nie pada deszcz, tylko świeci słońce, to również szczęście, małe, ale zawsze. Jeżeli spełniłeś chociaż jedno marzenie i dążysz do kolejnego , jesteś szczęściarzem. Jeżeli uśmiechniesz się chociaż kilka razy w ciągu dnia to znaczy , że poczułeś szczęście, może przez chwilę, ale czułeś. Bo szczęście jest, tylko czasami jesteśmy zbyt zachłanni aby je dostrzec.

A co jeśli życie na swój własny... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 stycznia 2013

A co jeśli życie na swój własny ,nieporadny sposób próbuję sprawić, abyś był szczęśliwy? Co jeśli dąży do tego abyś się czegoś nauczył na własnych błędach? Jeśli przemijający czas nie chcę sprawić abyś zamartwiał się, że tyle już go ubyło, tylko pragnie abyś docenił to co jeszcze przed Tobą? Jeśli ta przypadkowa , uśmiechnięta osoba skrywa w sobie bezkresny smutek? Zycie jest jedną wielką zagadką i to właśnie sprawia, że jest takie niesamowite. Nie zawsze za zakrętem będzie świeciło słońce i śpiewały ptaki, czasem spotkają Cię tam chmury i cisza. Ale trzeba to przetrwać, aby docenić to jak cenny jest każdy kolejny dzień. Bo nawet te czarne chmury rozwieje wiatr nowych , szczęśliwych zdarzeń.

Wciąż chcę pokonać niemoc wobec... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 stycznia 2013

Wciąż chcę pokonać niemoc wobec świata, który łamie mi palce.

 Ta  i wiedz  że to łamie mi serce... teksty

psycholandiaaa dodano: 22 stycznia 2013

"Ta, i wiedz, że to łamie mi serce, Ale kurwa nie chce widzieć Ciebie więcej, nigdy więcej."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV
Webpozycja.pl