głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niedopieszczona Znów kłótnia w oczach łzy a w brzuchu zdychające motylki. Znów szybka decyzja i wypad do Wrocławia. Znów widok Ciebie siedzącego niewracającego uwagi na mnie. Z

niedopieszczona

niedopieszczona.moblo.pl
Znów kłótnia w oczach łzy a w brzuchu zdychające motylki. Znów szybka decyzja i wypad do Wrocławia. Znów widok Ciebie siedzącego niewracającego uwagi na mnie. Znów to
Znów kłótnia w oczach łzy  a w... teksty

niedopieszczona dodano: 26 kwietnia 2014

Znów kłótnia w oczach łzy, a w brzuchu zdychające motylki. Znów szybka decyzja i wypad do Wrocławia. Znów widok Ciebie, siedzącego, niewracającego uwagi na mnie. Znów to jebane ukłucie w piersi. Znów Ci wybacze to jak mnie traktujesz. Znów będę cierpieć.

Co jeśli ja sobie już nie radzę... teksty

niedopieszczona dodano: 17 kwietnia 2014

Co jeśli ja sobie już nie radzę sama z życiem ? Czemu mam tą pierdoloną chęć umrzeć ?

Nie po to Bóg stworzył kobietę z... teksty

niedopieszczona dodano: 16 kwietnia 2014

Nie po to Bóg stworzył kobietę z żebra Adama żebyś Ty traktował je jak swoją własność tylko po to, by zawsze były blisko Twojemu sercu i traktował je tak, by nie były "obite", bo zaczną z biegiem czasu boleć. Przecież kobieta to część każdego z Was.

Kolejny raz przemierzam z uśmiechem... teksty

niedopieszczona dodano: 16 kwietnia 2014

Kolejny raz przemierzam z uśmiechem korytarz w szkole. Widzę Cię jak uśmiechasz się do koleżanek, ale to ja podchodzę i ściągam Ci czapkę z głowy. Ty nie mówisz nic tylko po raz kolejny się na mnie wkurzasz. Lecz za każdym razem, gdy po proszę dostanę bluzę, picie czy nawet ostatnią kanapkę. Chociażby dziewczyny z Twojej klasy mnie zabijały wzrokiem to i tak odejdę pełna dumy, że mam tak cudownego kuzyna jakim jesteś Ty.

Nawet nie wiesz  jak bardzo boli mnie... teksty

niedopieszczona dodano: 14 kwietnia 2014

Nawet nie wiesz, jak bardzo boli mnie w środku, gdy znów na ekranie Twojego telefonu, widzę jej numer. Gdy znów mówisz mi, że przecież to tylko interesy i ona Ci zawsze pomoże. Nie wiesz jak bardzo źle to wygląda w moim sercu. Mówisz zawsze to tylko moja była. To aż Twoja była, AŻ kurwa. Ona chce z Tobą spróbować. A pamiętasz jak mówiłeś, że stara miłość nie rdzewieje ? No właśnie, a jak tak będzie teraz?

Mówisz o mnie wiele rzeczy.... teksty

niedopieszczona dodano: 3 kwietnia 2014

Mówisz o mnie wiele rzeczy. Powtarzasz w kółko, że wybieram sobie facetów skurwieli. Może mi się tacy po prostu podobają? Nie każdego kręcą rurki, koszula, vansy czy najeczki na nogach. Ja kocham łysych drani, w szerokich baggach i w koszulce o 2 rozmiary za dużej. Podoba mi się ten chamski wyraz twarzy. Wiem, że tacy faceci kochają na zabój i potrafią być romantykami. Umieją się przytulić i pocałować jak nikt inny. Jestem inna, ale dobrze mi z tym. :)

 Dziadek jest w szpitalu   na... teksty

niedopieszczona dodano: 11 marca 2014

"Dziadek jest w szpitalu", na dźwięk tych słów, zatrzymało się wszystko, świat stanął w miejscu. Szybkie ogarnięcie i wizyta w tej sali, białej, smutnej, bez wyrazu. Wzrok dziadka wbity w ścianę. "Cześć jak się czujesz?" Wyjąkałam, czując jak słowa utknęły mi w gardle. "Wszystko dobrze, jest coraz lepiej, miałem wrzody" i kamień z serca opadł z wielkim wyrazem na ziemię. Późniejszy telefon jednak zmienił wszystko."Mała, to jest rak, nie będzie chodził." Na dźwięk tych słów, w oczach stanęły mi łzy, a serce się zatrzymało. Nie będzie jak dawniej.

Nie patrz na mnie  zrób co każe Ci... teksty

niedopieszczona dodano: 18 luty 2014

Nie patrz na mnie, zrób co każe Ci serce!" Już nie umiałam powstrzymać łez, ale po Jego wypowiedzi były to łzy szczęścia:" Nie patrzeć na Ciebie ? Jak chcemy coś zbudować musimy tworzyć to wspólnie! Ty mi namąciłaś w głowie, nie chcę Cię zostawiać, bo nie potrafiłbym Cię skrzywdzić." Serce zabiło mocniej, a ja przekonałam się, że różnica wieku nie ma znaczenia./2

Siedziałam przy lustrze tuszując... teksty

niedopieszczona dodano: 18 luty 2014

Siedziałam przy lustrze tuszując rzęsy, gdy nagle zadzwonił telefon. Ściszyłam muzykę i odebrałam z uśmiechem na twarzy, bo na wyświetlaczu migało Jego imię. W słuchawce ten sam głos, który otula mnie do snu i budzi rano : "Hej słońce! Co tam ?" jak zwykle krótka relacja z wydarzeń. I słowa " Muszę wrócić do siebie." w moich oczach pokazały się łzy, nie dając po sobie niczego poznać odpowiedziałam "Kochanie, pamiętaj, że będę Cię wspierać w każdej decyzji."/1

Mówisz  że mam rozpierdol w pokoju.... teksty

niedopieszczona dodano: 15 luty 2014

Mówisz, że mam rozpierdol w pokoju. To nie chcesz wiedzieć co mam w głowie.

Znów ten dziwny ból w lewej stronie... teksty

niedopieszczona dodano: 17 stycznia 2014

Znów ten dziwny ból w lewej stronie klatki piersiowej. Znów ten smak łez i jebany brak zrozumienia od nikogo. Chyba potrzebuje przyjaciela.

Święta  to czas w których... teksty

niedopieszczona dodano: 23 grudnia 2013

Święta, to czas w których powinniśmy byc razem. Każdy powinien być szczęśliwy z bliskimi osobami. Lecz te święta będą dla mnie inne. Mimo tego, że będą Ci których kocham zabraknie jednej najważniejszej osoby. Pewnie, nie można mieć wszystkiego. Aczkolwiek czy ja wymagam dużo ? Chciałabym chociaż usłyszeć Twój głos w słuchawce życzący mi najgorszych świąt. To by było lepsze niż ta niewiedza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV