głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niedopieszczona Nie patrz na mnie zrób co każe Ci serce! Już nie umiałam powstrzymać łez ale po Jego wypowiedzi były to łzy szczęścia: Nie patrzeć na Ciebie ? Jak chcemy coś zb

niedopieszczona

niedopieszczona.moblo.pl
Nie patrz na mnie zrób co każe Ci serce! Już nie umiałam powstrzymać łez ale po Jego wypowiedzi były to łzy szczęścia: Nie patrzeć na Ciebie ? Jak chcemy coś zbudow
Nie patrz na mnie  zrób co każe Ci... teksty

niedopieszczona dodano: 18 luty 2014

Nie patrz na mnie, zrób co każe Ci serce!" Już nie umiałam powstrzymać łez, ale po Jego wypowiedzi były to łzy szczęścia:" Nie patrzeć na Ciebie ? Jak chcemy coś zbudować musimy tworzyć to wspólnie! Ty mi namąciłaś w głowie, nie chcę Cię zostawiać, bo nie potrafiłbym Cię skrzywdzić." Serce zabiło mocniej, a ja przekonałam się, że różnica wieku nie ma znaczenia./2

Siedziałam przy lustrze tuszując... teksty

niedopieszczona dodano: 18 luty 2014

Siedziałam przy lustrze tuszując rzęsy, gdy nagle zadzwonił telefon. Ściszyłam muzykę i odebrałam z uśmiechem na twarzy, bo na wyświetlaczu migało Jego imię. W słuchawce ten sam głos, który otula mnie do snu i budzi rano : "Hej słońce! Co tam ?" jak zwykle krótka relacja z wydarzeń. I słowa " Muszę wrócić do siebie." w moich oczach pokazały się łzy, nie dając po sobie niczego poznać odpowiedziałam "Kochanie, pamiętaj, że będę Cię wspierać w każdej decyzji."/1

Mówisz  że mam rozpierdol w pokoju.... teksty

niedopieszczona dodano: 15 luty 2014

Mówisz, że mam rozpierdol w pokoju. To nie chcesz wiedzieć co mam w głowie.

Znów ten dziwny ból w lewej stronie... teksty

niedopieszczona dodano: 17 stycznia 2014

Znów ten dziwny ból w lewej stronie klatki piersiowej. Znów ten smak łez i jebany brak zrozumienia od nikogo. Chyba potrzebuje przyjaciela.

Święta  to czas w których... teksty

niedopieszczona dodano: 23 grudnia 2013

Święta, to czas w których powinniśmy byc razem. Każdy powinien być szczęśliwy z bliskimi osobami. Lecz te święta będą dla mnie inne. Mimo tego, że będą Ci których kocham zabraknie jednej najważniejszej osoby. Pewnie, nie można mieć wszystkiego. Aczkolwiek czy ja wymagam dużo ? Chciałabym chociaż usłyszeć Twój głos w słuchawce życzący mi najgorszych świąt. To by było lepsze niż ta niewiedza.

Wiesz  dla mnie nie ma sensu ukrywać... teksty

niedopieszczona dodano: 22 grudnia 2013

Wiesz, dla mnie nie ma sensu ukrywać tego co się czuje. Chyba pokochałam Cię całą sobą. Każdy Twój dotyk sprawiał, że czułam się wyjątkowo. Godziny spędzone na moim łóżku wpatrując się w Twoje oczy wiele dla mnie znaczą. Myślę o Tobie bardzo często, aż za często. Nie potrafię być inna. Chce żyć bez świadomości tego, że po prostu odszedłeś i zostawiłeś mnie samą w tym paskudnym świecie.

Pytasz dlaczego uśmiecham sie do... teksty

niedopieszczona dodano: 7 listopada 2013

Pytasz dlaczego uśmiecham sie do telefonu, bo dzięki niemu mogę kontaktować się z ludzmi, którzy mnie nie zawiedli. Uśmiecham sie, bo widzę wiadomość o treści " pełne propsy za zajebisty opis", odpisuję, a uśmiech nie schodzi mi z twarzy, niby kilkanaście liter, a cieszy. Słowa napisane przez naprawdę dobrego ziomeczka. Niby mało się znamy duża różnica wieku, ale zajawka ta sama. I to nas do siebie przekonało. Nie liczy się wygląd, ani niepotrzebne daty. Najważniejsze jest wspólne porycie bani.

Tęsknota jedno na pozór zwykłe... teksty

niedopieszczona dodano: 7 listopada 2013

Tęsknota jedno na pozór zwykłe słowo, 8 liter w nie przypadkowej kolejności. Chyba każdy wie, kiedy to słowo nabiera sensu, gdy z liter robi się coś więcej, uczucie. Które nie jest tylko napisem, jest czymś cholernie bolesnym dla naszego serca i naszej duszy. Gdy całe ciało przeszywa dreszcz tęsknoty, za kimś lub za czymś. Prawda jest taka, że każdy ma w sobie maleńkie coś za czym tęskni.

Nie raz poniosłam klęskę  nie raz... teksty

niedopieszczona dodano: 7 listopada 2013

Nie raz poniosłam klęskę, nie raz leżałam na dnie, a wy deptaliście po mnie i pluliście mi na twarz. Bolało, ale znalazłam sposób by przechadzać się, po nim. Wdrapuję się na szczyt powoli i opornie zdzierając palce do krwi. Blizny po zadanych ranach zostaną na zawsze, będę pamiętać o błędach i o ciosach które mi zadaliscie.Zapamiętajcie jedno, lubię robić na złość i nigdy się nie poddam.

Tęsknie za tymi nocnymi rozmowami na... teksty

niedopieszczona dodano: 25 października 2013

Tęsknie za tymi nocnymi rozmowami na skype, za ciaglym kontrolowaniem moich portali, tesknie za toba.

Wróciło  to ciągle wraca. Ten ból... teksty

niedopieszczona dodano: 25 października 2013

Wróciło, to ciągle wraca. Ten ból, to uzależnienie. Ból fizyczny można uśmierzyć, na ból psychiczny nie ma lekarstwa. - Jesień/ nie daje rady.

Zaczynamy jesienny melanż  a Ty... teksty

niedopieszczona dodano: 12 października 2013

Zaczynamy jesienny melanż, a Ty dalej siedzisz i sam nie wiesz co z sobą zrobić, zgadłam ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV