głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niedopieszczona Wiesz dla mnie nie ma sensu ukrywać tego co się czuje. Chyba pokochałam Cię całą sobą. Każdy Twój dotyk sprawiał że czułam się wyjątkowo. Godziny spędzone na mo

niedopieszczona

niedopieszczona.moblo.pl
Wiesz dla mnie nie ma sensu ukrywać tego co się czuje. Chyba pokochałam Cię całą sobą. Każdy Twój dotyk sprawiał że czułam się wyjątkowo. Godziny spędzone na moim łó
Wiesz  dla mnie nie ma sensu ukrywać... teksty

niedopieszczona dodano: 22 grudnia 2013

Wiesz, dla mnie nie ma sensu ukrywać tego co się czuje. Chyba pokochałam Cię całą sobą. Każdy Twój dotyk sprawiał, że czułam się wyjątkowo. Godziny spędzone na moim łóżku wpatrując się w Twoje oczy wiele dla mnie znaczą. Myślę o Tobie bardzo często, aż za często. Nie potrafię być inna. Chce żyć bez świadomości tego, że po prostu odszedłeś i zostawiłeś mnie samą w tym paskudnym świecie.

Pytasz dlaczego uśmiecham sie do... teksty

niedopieszczona dodano: 7 listopada 2013

Pytasz dlaczego uśmiecham sie do telefonu, bo dzięki niemu mogę kontaktować się z ludzmi, którzy mnie nie zawiedli. Uśmiecham sie, bo widzę wiadomość o treści " pełne propsy za zajebisty opis", odpisuję, a uśmiech nie schodzi mi z twarzy, niby kilkanaście liter, a cieszy. Słowa napisane przez naprawdę dobrego ziomeczka. Niby mało się znamy duża różnica wieku, ale zajawka ta sama. I to nas do siebie przekonało. Nie liczy się wygląd, ani niepotrzebne daty. Najważniejsze jest wspólne porycie bani.

Tęsknota jedno na pozór zwykłe... teksty

niedopieszczona dodano: 7 listopada 2013

Tęsknota jedno na pozór zwykłe słowo, 8 liter w nie przypadkowej kolejności. Chyba każdy wie, kiedy to słowo nabiera sensu, gdy z liter robi się coś więcej, uczucie. Które nie jest tylko napisem, jest czymś cholernie bolesnym dla naszego serca i naszej duszy. Gdy całe ciało przeszywa dreszcz tęsknoty, za kimś lub za czymś. Prawda jest taka, że każdy ma w sobie maleńkie coś za czym tęskni.

Nie raz poniosłam klęskę  nie raz... teksty

niedopieszczona dodano: 7 listopada 2013

Nie raz poniosłam klęskę, nie raz leżałam na dnie, a wy deptaliście po mnie i pluliście mi na twarz. Bolało, ale znalazłam sposób by przechadzać się, po nim. Wdrapuję się na szczyt powoli i opornie zdzierając palce do krwi. Blizny po zadanych ranach zostaną na zawsze, będę pamiętać o błędach i o ciosach które mi zadaliscie.Zapamiętajcie jedno, lubię robić na złość i nigdy się nie poddam.

Tęsknie za tymi nocnymi rozmowami na... teksty

niedopieszczona dodano: 25 października 2013

Tęsknie za tymi nocnymi rozmowami na skype, za ciaglym kontrolowaniem moich portali, tesknie za toba.

Wróciło  to ciągle wraca. Ten ból... teksty

niedopieszczona dodano: 25 października 2013

Wróciło, to ciągle wraca. Ten ból, to uzależnienie. Ból fizyczny można uśmierzyć, na ból psychiczny nie ma lekarstwa. - Jesień/ nie daje rady.

Zaczynamy jesienny melanż  a Ty... teksty

niedopieszczona dodano: 12 października 2013

Zaczynamy jesienny melanż, a Ty dalej siedzisz i sam nie wiesz co z sobą zrobić, zgadłam ?

Jesienne wieczory spędzone bez... teksty

niedopieszczona dodano: 12 października 2013

Jesienne wieczory spędzone bez nikogo z kawą i szlugiem w roztrzęsionych dłoniach.

Wiesz  chce zacząć żyć. Chcę... teksty

niedopieszczona dodano: 5 października 2013

Wiesz, chce zacząć żyć. Chcę mieć wspomnienia, takie które będzie mi wstyd opowiadać przed wnukami. Chcę się bawić na całego i spędzać romantyczne chwile. Chcę Cię kochać i nie czekać na Ciebie, przestać tęsknić dniami i wyobrażać sobie spotkania nocami. Chcę żebyś był.

Z każdym dniem tęsknie bardziej... teksty

niedopieszczona dodano: 5 października 2013

Z każdym dniem tęsknie bardziej, nie da się już tego dłużej wytrzymać. Czas na rozmowę, długą, trudną, bardzo ważną rozmowę na temat "Nas", a właściwie tego co ze wspólnego "MY" zostało.

Pytasz mnie czego tak na prawdę... teksty

niedopieszczona dodano: 30 września 2013

Pytasz mnie czego tak na prawdę chce. Chcę imprez na spontanie, wypadów za miasto, ukrywania się, bukietu kwiatów nazbieranych z ogródka obok, jesiennych spacerów, stania wtulona w Twoje ciało, całowania w blasku księżyca, gryzienia w szyje, kochania się przy każdej okazji, błądzenia dłoni po ciele i wszystkiego całkowicie nie zaplanowanego.

Nie mam super domu  wielkiej... teksty

niedopieszczona dodano: 17 września 2013

Nie mam super domu, wielkiej łazienki, super telewizora i nowoczesnej kuchni. Mam znacznie więcej. Mam kochającą rodzinę, nawet w tym sypiącym się starym domu, w małej łazience ze starym tv i beznadziejnej kuchni czuje, że mam po co żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV