głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niedopieszczona

Myślałam że tym razem trafiłam lepiej. Znowu się nie udało znajomy ból powrócił. Nie chcę go. Lizzie

lizzie dodano: przedwczoraj o 23:45

Myślałam, że tym razem trafiłam lepiej. Znowu się nie udało, znajomy ból powrócił. Nie chcę go./Lizzie

Jest mi przykro i smutno i znowu czuję sie zdradzona...

lizzie dodano: przedwczoraj o 23:44

Jest mi przykro i smutno, i znowu czuję sie zdradzona...

Miał prawo ode mnie odejść a według Niego też i powody. Jedyne z czym nie potrafiłam się uporać to strata Jego jako człowieka. Był pierwszym mężczyzną którego bez wahania nazwałam przyjacielem. I z tą stratą nie pogodziłam się nigdy nawet jeśli wreszcie uznałam ją za fakt. W pierwszych miesiącach po rozstaniu często powoływałam się na naszą przyjaźń. ... Po mniej więcej trzech latach których potrzebowałam by zapomnieć o Nim nadal nie chciałam przekreślać tego co było między nami jako ludźmi wierząc naiwnie że takie relacje są ponadczasowe. Głupek ze mnie. ... Tak naprawdę nigdy nie zrozumiałam jak to się mogło stać że stałam się dla Niego kimś obcym.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 08:34

Miał prawo ode mnie odejść, a według Niego też i powody. Jedyne, z czym nie potrafiłam się uporać, to strata Jego jako człowieka. Był pierwszym mężczyzną, którego bez wahania nazwałam przyjacielem. I z tą stratą nie pogodziłam się nigdy, nawet jeśli wreszcie uznałam ją za fakt. W pierwszych miesiącach po rozstaniu często powoływałam się na naszą przyjaźń. (...) Po mniej więcej trzech latach, których potrzebowałam, by zapomnieć o Nim, nadal nie chciałam przekreślać tego, co było między nami jako ludźmi, wierząc naiwnie, że takie relacje są ponadczasowe. Głupek ze mnie. (...) Tak naprawdę nigdy nie zrozumiałam, jak to się mogło stać, że stałam się dla Niego kimś obcym.

Płaczący żartami

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

Płaczący żartami

 Albo może jesteś za blisko o jedno życie bo dałeś mi się przywiązać a tego nie robi się człowiekowi dzieląc z nim samotność.

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

"Albo może jesteś za blisko o jedno życie, bo dałeś mi się przywiązać, a tego nie robi się człowiekowi, dzieląc z nim samotność."

Ludzie których zabrał mi czas postanowili nie odchodzić do końca. Ale żaden z nich nie odpowiada gdy pytam czy to szczęście czy przekleństwo móc wciąż być z nimi jedynie i aż w pamięci...

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

Ludzie, których zabrał mi czas, postanowili nie odchodzić do końca. Ale żaden z nich nie odpowiada, gdy pytam czy to szczęście, czy przekleństwo, móc wciąż być z nimi, jedynie i aż w pamięci...

Wiem że niekiedy się nie chce że możesz zająć się czymś innym ale pamiętaj jak chcesz coś osiągnąć to po prostu musisz działać.

pocketful_of_sunshine dodano: 3 dni temu

Wiem, że niekiedy się nie chce, że możesz zająć się czymś innym, ale pamiętaj jak chcesz coś osiągnąć to po prostu musisz działać.

 Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia otwierają się inne ale często tak długo patrzymy na zamknięte drzwi że nie dostrzegamy tych które zostały otwarte.

pocketful_of_sunshine dodano: 3 dni temu

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne; ale często tak długo patrzymy na zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które zostały otwarte."

Chce być z kimś kto marzy by zrobić w życiu wszystko  ale by nie robić nic w deszczowe niedzielne popołudnie.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

Chce być z kimś kto marzy, by zrobić w życiu wszystko, ale by nie robić nic w deszczowe niedzielne popołudnie.

“Znajdź kogoś kto jest jednocześnie domem i przygodą.”

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

“Znajdź kogoś, kto jest jednocześnie domem i przygodą.”

Błądzę ciągle w przeszłości i nie umiem się z niej wyrwać mimo że to ja podjęłam kiedyś tą decyzje. Aż mi głupio że mam mętlik w głowie a minęło już parę lat. Może w tym problem ciągle sobie coś wmawiam i mówię że nie dam rady. Gówno prawda minęło już tyle lat a ja zrobiłam tyle rzeczy. Wszystko zaczyna się w naszych głowach ! Każdego dnia możemy mieć zły dzień ale równie dobrze każdego dnia możemy starać się to zmienić. Oglądając inne osoby bardziej się demotywuje  podziwiam że mają tyle siły i wytrwałości a ja nie. Może najwyższy czas zacząć działać a nie tylko gadam od lat.

pocketful_of_sunshine dodano: 4 dni temu

Błądzę ciągle w przeszłości i nie umiem się z niej wyrwać mimo, że to ja podjęłam kiedyś tą decyzje. Aż mi głupio,że mam mętlik w głowie, a minęło już parę lat. Może w tym problem, ciągle sobie coś wmawiam i mówię, że nie dam rady. Gówno prawda minęło już tyle lat, a ja zrobiłam tyle rzeczy. Wszystko zaczyna się w naszych głowach ! Każdego dnia możemy mieć zły dzień, ale równie dobrze każdego dnia możemy starać się to zmienić. Oglądając inne osoby bardziej się demotywuje , podziwiam, że mają tyle siły i wytrwałości, a ja nie. Może najwyższy czas zacząć działać, a nie tylko gadam od lat.

Nie jestem przekonany do czasów w których żyję do czasów którymi oddycham. Cokolwiek dziś robimy. Jesteśmy tym zmęczeni. Musimy trenować sztukę posiadania nadziei. Szukamy i uzależniamy się od wygód.

pocketful_of_sunshine dodano: 4 dni temu

Nie jestem przekonany do czasów w których żyję, do czasów którymi oddycham. Cokolwiek dziś robimy. Jesteśmy tym zmęczeni. Musimy trenować sztukę posiadania nadziei. Szukamy i uzależniamy się od wygód.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV