głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niedopieszczona

Coraz częściej zdarzają się wieczory gdzie nie myślę kładę się i zasypiam ze zmęczenia. Według mnie jest to świetne ponieważ nie myślę o zbędnych rzeczach a zmęczenie pokazuje że wykorzystałam ten dzień w zupełności.

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 20:23

Coraz częściej zdarzają się wieczory gdzie nie myślę, kładę się i zasypiam ze zmęczenia. Według mnie jest to świetne, ponieważ nie myślę o zbędnych rzeczach, a zmęczenie pokazuje że wykorzystałam ten dzień w zupełności.

Dobijamy 31 000 tysięcy wejść dziękuję jak zawsze wiem że spędzam tu mniej czasu mimo to czuje się tu dobrze :

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 20:21

Dobijamy 31 000 tysięcy wejść dziękuję jak zawsze, wiem,że spędzam tu mniej czasu mimo to czuje się tu dobrze :)

Dzięki Ci Panie za ten dar kolejnego dnia bez sensu.  Bohdan Zadura

tonatyle dodano: przedwczoraj o 01:03

Dzięki Ci Panie za ten dar kolejnego dnia bez sensu. / Bohdan Zadura

Zapomnij o mnie tak jak ja staram się zapomnieć o Tobie.

chokoreeto dodano: 3 dni temu

Zapomnij o mnie tak jak ja staram się zapomnieć o Tobie.

Postanowiłam że to będzie miesiąc zmian i nie chcę tylko mówić jak zawsze. Teraz działam ! Do wszystkiego da się przyzwyczaić. Ciesze się z drobiazgów częściej sięgam po książkę czy gazetę. Już trzy razy wychodząc z domu zapomniałam o telefonie odkładam na bok internet czy telewizje. Chcę rozwijać swoją wiarę wyciszyć się wewnętrznie panować nad swoimi myślami i mniej się denerwować. Robię to wszystko małymi krokami planuje rzeczy ze spokojem i przede wszystkim mam duży dystans do pewnych spraw których nie zmienię. Mimo to dalej szukam swojej życiowej drogi.

pocketful_of_sunshine dodano: 3 dni temu

Postanowiłam, że to będzie miesiąc zmian i nie chcę tylko mówić jak zawsze. Teraz działam ! Do wszystkiego da się przyzwyczaić. Ciesze się z drobiazgów, częściej sięgam po książkę czy gazetę. Już trzy razy wychodząc z domu zapomniałam o telefonie- odkładam na bok internet czy telewizje. Chcę rozwijać swoją wiarę, wyciszyć się wewnętrznie, panować nad swoimi myślami i mniej się denerwować. Robię to wszystko małymi krokami, planuje rzeczy ze spokojem i przede wszystkim mam duży dystans do pewnych spraw, których nie zmienię. Mimo to dalej szukam swojej życiowej drogi.

nie chcę jej przeszkadzać zwłaszcza teraz kiedy jestem zacierającym się wspomnieniem. im prędzej zniknę tym będzie lepiej dla wszystkich. ale tęsknię za nią. dopiero tutaj zrozumiałem.

mistrzhehe dodano: 4 dni temu

nie chcę jej przeszkadzać, zwłaszcza teraz, kiedy jestem zacierającym się wspomnieniem. im prędzej zniknę, tym będzie lepiej dla wszystkich. ale tęsknię za nią. dopiero tutaj zrozumiałem.

Dzień dobry pamiętajcie że wszystko zależy od naszego nastawienia więc miłego dnia !

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Dzień dobry, pamiętajcie, że wszystko zależy od naszego nastawienia, więc miłego dnia !

Wewnętrzna przemiana to jest mi potrzebne. Atakuje ludzi i zniechęcam ich do siebie. Zawsze chciałam więcej żyłam wyobrażeniami doskonałego życia a nic nie robiłam w tym kierunku. Teraz rzeczywistość mnie przytłacza.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Wewnętrzna przemiana to jest mi potrzebne. Atakuje ludzi i zniechęcam ich do siebie. Zawsze chciałam więcej, żyłam wyobrażeniami doskonałego życia, a nic nie robiłam w tym kierunku. Teraz rzeczywistość mnie przytłacza.

Ja jestem szczęśliwa tylko ludzie ciągle mi wmawiają że nie jestem bo nikogo nie mam

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Ja jestem szczęśliwa tylko ludzie ciągle mi wmawiają że nie jestem bo nikogo nie mam

Kiedyś przyjdzie taki czas że zatęsknimy za sobą oboje ale nie będziemy mieli odwagi nawet ze sobą porozmawiać.

chokoreeto dodano: 2 tygodnie temu

Kiedyś przyjdzie taki czas, że zatęsknimy za sobą oboje, ale nie będziemy mieli odwagi nawet ze sobą porozmawiać.

Wstań z łóżka i zacznij żyć !

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Wstań z łóżka i zacznij żyć !

Ona chce być piękna a pozostaje niezauważona. Nie dostrzega blasku który ma w sobie. Jej oczy tego nie dostrzegą. Może to my sprawiliśmy że stała się niewidoma. Stara się ukryć swój ból bo przecież dziewczyny z okładek nie płaczą jak są umalowane.Powinnaś wiedzieć że jesteś piękna po prostu taka jaka jesteś Nie musisz nic w sobie zmieniać. To świat powinien odmienić swoje serce. Nie ma żadnych blizn w twojej urodzie.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Ona chce być piękna, a pozostaje niezauważona. Nie dostrzega blasku, który ma w sobie. Jej oczy tego nie dostrzegą. Może to my sprawiliśmy, że stała się niewidoma. Stara się ukryć swój ból, bo przecież dziewczyny z okładek nie płaczą jak są umalowane.Powinnaś wiedzieć, że jesteś piękna, po prostu taka jaka jesteś Nie musisz nic w sobie zmieniać. To świat powinien odmienić swoje serce. Nie ma żadnych blizn w twojej urodzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV