głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niedopieszczona

 Chodzi o wybaczanie i zapominanie ulgowe traktowanie. A także o uczciwość prawdę i zaufanie o stworzenie bezpiecznego ciepłego schronienia dla tych których się kocha.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 23:07

"Chodzi o wybaczanie i zapominanie, ulgowe traktowanie. A także o uczciwość, prawdę i zaufanie, o stworzenie bezpiecznego, ciepłego schronienia dla tych, których się kocha."

  i co? wchodzi ta wódka?  jak Słowo Boże. :DD

jednorazowagra dodano: wczoraj o 17:27

"- i co? wchodzi ta wódka? - jak Słowo Boże." :DD

Plan jest taki spokojny czwartek i piątek. Parę zajęć na uczelni i czas dla bliskich. Weekend ciężki w pracy natomiast następny całe 7 dni spokoju ciszy czasu dla siebie przemyśleń i odpoczynku poza miastem !

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 10:14

Plan jest taki spokojny czwartek i piątek. Parę zajęć na uczelni i czas dla bliskich. Weekend ciężki w pracy, natomiast następny całe 7 dni spokoju, ciszy, czasu dla siebie, przemyśleń i odpoczynku poza miastem !

Każdy chyba w życiu posiadał człowieka z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. I nie było to uczucie  absolutnie. Było to coś w rodzaju przywiązania chęci powiedzenia wszystkiego  było to takie dziwne coś czego nie da się zapomnieć nigdy.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 00:45

Każdy chyba w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. I nie było to uczucie - absolutnie. Było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne "coś" czego nie da się zapomnieć nigdy.

 … ona jest jak morze. I kiedy bywałem czasem w kłopotach kiedy piłem za dużo albo kiedy robiłem komuś krzywdę to szedłem potem do niej i byłem z nią i znów czułem się jak ktoś kto wyszedł z czystej wody. I to tylko było dla mnie ważne.

fuck.it.im.young dodano: przedwczoraj o 20:20

"(…) ona jest jak morze. I kiedy bywałem czasem w kłopotach, kiedy piłem za dużo albo kiedy robiłem komuś krzywdę, to szedłem potem do niej i byłem z nią i znów czułem się jak ktoś, kto wyszedł z czystej wody. I to tylko było dla mnie ważne."

móc wzruszać się Twoją obecnością to największe dobro jakie mogło mnie spotkać.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 17:51

móc wzruszać się Twoją obecnością, to największe dobro, jakie mogło mnie spotkać.

“Zna­lezienie właści­wej oso­by jest tak sa­mo ważne jak by­cie właściwą osobą.”

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 17:31

“Zna­lezienie właści­wej oso­by jest tak sa­mo ważne, jak by­cie właściwą osobą.”

kiedyś pisało się przeciwko sobie przeciwko Tobie przeciwko światu. dzisiaj jestem pisana Tobie i mówiąc to nie krzyżuję palców za plecami.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 17:24

kiedyś pisało się przeciwko sobie, przeciwko Tobie, przeciwko światu. dzisiaj jestem pisana Tobie i mówiąc to, nie krzyżuję palców za plecami.

momenty w których okazuje się że jednak istnieją ludzie niezastąpieni sprawiają że pobyt w domu zaczyna smakować jak czytane w nieskończoność słowo  widzisz litery które tworzą pustkę. stajesz się wnętrznościami bebechami wyprutymi na białą pościel kolorowym bełtem składasz się z punktów zapalnych.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 17:22

momenty, w których okazuje się, że jednak istnieją ludzie niezastąpieni sprawiają, że pobyt w domu zaczyna smakować jak czytane w nieskończoność słowo - widzisz litery, które tworzą pustkę. stajesz się wnętrznościami, bebechami wyprutymi na białą pościel, kolorowym bełtem, składasz się z punktów zapalnych.

Może to czego człowiek pragnie najbardziej to nie tyle być kochanym ile rozumianym.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 17:21

Może to, czego człowiek pragnie najbardziej, to nie tyle być kochanym, ile rozumianym.

Są chwile kiedy myślę że nie pasuję do jakiejkolwiek relacji międzyludzkiej.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 17:20

Są chwile, kiedy myślę, że nie pasuję do jakiejkolwiek relacji międzyludzkiej.

Zawsze byłem gotów na koniec tylko nie wtedy kiedy następował.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 17:20

Zawsze byłem gotów na koniec, tylko nie wtedy, kiedy następował.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV