głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niedopieszczona Jeśli któregoś dnia poczujesz że chce ci się płakać. Zadzwoń do mnie... Nie obiecuję że cię rozbawię ale mogę płakać razem z tobą. Wiesz czasami też przychodzą

niedopieszczona

niedopieszczona.moblo.pl
Jeśli któregoś dnia poczujesz że chce ci się płakać. Zadzwoń do mnie... Nie obiecuję że cię rozbawię ale mogę płakać razem z tobą.
Jeśli któregoś dnia poczujesz  że... teksty

niedopieszczona dodano: 17 czerwca 2014

Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce ci się płakać. Zadzwoń do mnie... Nie obiecuję, że cię rozbawię, ale mogę płakać razem z tobą.

Wiesz  czasami też przychodzą takie... teksty

niedopieszczona dodano: 17 czerwca 2014

Wiesz, czasami też przychodzą takie chwilę, że tęsknię. Chociaż wiem, że nie powinnam. Zbyt dużo wycierpiałam. Z każdym dniem, wspomnienia z Tobą bledną. Ukrywam je pod ciemną powłoką swoich marzeń. Czuję pustkę, ale staram się ją wypełniać pracą. Może kiedyś odważę się stanąć przed Tobą i wyznać Ci co tak na prawdę czuję. Lecz teraz jestem na to za słaba psychicznie. Wierzę, że kiedyś porozmawiamy normalnie. Zrobiłeś ze mnie ostatnią dziwkę. Dokonałeś tego co chciałeś, upadłam przez chwilę na dno, ale kiedy Cię nie było, podbiegły do mnie ciche anioły, czyli po prostu przyjaciele. Podnieśli mnie i na nowo uczą mnie latać. Jestem silna, tak bardzo, że nie uda Ci się sprowadzić mnie znów w to bagno w którym na ułamek sekundy się znalazłam. Już nie płaczę i nie tęsknię. Nie czekam, aż napiszesz czy pojawisz się w moim życiu.

Żyję i jestem sobą w końcu! teksty

niedopieszczona dodano: 14 czerwca 2014

Żyję i jestem sobą w końcu!

Dlaczego gdy zaczynamy kochać... teksty

niedopieszczona dodano: 12 maja 2014

Dlaczego gdy zaczynamy kochać, uświadamiamy sobie, że to TEN właściwy. Gdy odnajdujemy w drugim człowieku to czego szukaliśmy przez całe swoje życie. Dlaczego w tym momencie ten człowiek musi odejść, musi zaburzyć ten spokój duszy. Wraz z odchodzącym Nim odchodzi bezpieczeństwo, ta radość z życia. Ta osoba musi zostawić Cię samą, z wracającą tęsknotą i całkowicie zaburzonym ładem życia.

Tak  mam kompleksy jak każda... teksty

niedopieszczona dodano: 26 kwietnia 2014

Tak, mam kompleksy jak każda kobieta. Jestem w takim wieku, gdy wydaje mi się, że jestem beznadziejna i do niczego. Ludzie tylko utwierdzają mnie w tym przekonaniu.

Znów kłótnia w oczach łzy  a w... teksty

niedopieszczona dodano: 26 kwietnia 2014

Znów kłótnia w oczach łzy, a w brzuchu zdychające motylki. Znów szybka decyzja i wypad do Wrocławia. Znów widok Ciebie, siedzącego, niewracającego uwagi na mnie. Znów to jebane ukłucie w piersi. Znów Ci wybacze to jak mnie traktujesz. Znów będę cierpieć.

Co jeśli ja sobie już nie radzę... teksty

niedopieszczona dodano: 17 kwietnia 2014

Co jeśli ja sobie już nie radzę sama z życiem ? Czemu mam tą pierdoloną chęć umrzeć ?

Nie po to Bóg stworzył kobietę z... teksty

niedopieszczona dodano: 16 kwietnia 2014

Nie po to Bóg stworzył kobietę z żebra Adama żebyś Ty traktował je jak swoją własność tylko po to, by zawsze były blisko Twojemu sercu i traktował je tak, by nie były "obite", bo zaczną z biegiem czasu boleć. Przecież kobieta to część każdego z Was.

Kolejny raz przemierzam z uśmiechem... teksty

niedopieszczona dodano: 16 kwietnia 2014

Kolejny raz przemierzam z uśmiechem korytarz w szkole. Widzę Cię jak uśmiechasz się do koleżanek, ale to ja podchodzę i ściągam Ci czapkę z głowy. Ty nie mówisz nic tylko po raz kolejny się na mnie wkurzasz. Lecz za każdym razem, gdy po proszę dostanę bluzę, picie czy nawet ostatnią kanapkę. Chociażby dziewczyny z Twojej klasy mnie zabijały wzrokiem to i tak odejdę pełna dumy, że mam tak cudownego kuzyna jakim jesteś Ty.

Nawet nie wiesz  jak bardzo boli mnie... teksty

niedopieszczona dodano: 14 kwietnia 2014

Nawet nie wiesz, jak bardzo boli mnie w środku, gdy znów na ekranie Twojego telefonu, widzę jej numer. Gdy znów mówisz mi, że przecież to tylko interesy i ona Ci zawsze pomoże. Nie wiesz jak bardzo źle to wygląda w moim sercu. Mówisz zawsze to tylko moja była. To aż Twoja była, AŻ kurwa. Ona chce z Tobą spróbować. A pamiętasz jak mówiłeś, że stara miłość nie rdzewieje ? No właśnie, a jak tak będzie teraz?

Mówisz o mnie wiele rzeczy.... teksty

niedopieszczona dodano: 3 kwietnia 2014

Mówisz o mnie wiele rzeczy. Powtarzasz w kółko, że wybieram sobie facetów skurwieli. Może mi się tacy po prostu podobają? Nie każdego kręcą rurki, koszula, vansy czy najeczki na nogach. Ja kocham łysych drani, w szerokich baggach i w koszulce o 2 rozmiary za dużej. Podoba mi się ten chamski wyraz twarzy. Wiem, że tacy faceci kochają na zabój i potrafią być romantykami. Umieją się przytulić i pocałować jak nikt inny. Jestem inna, ale dobrze mi z tym. :)

 Dziadek jest w szpitalu   na... teksty

niedopieszczona dodano: 11 marca 2014

"Dziadek jest w szpitalu", na dźwięk tych słów, zatrzymało się wszystko, świat stanął w miejscu. Szybkie ogarnięcie i wizyta w tej sali, białej, smutnej, bez wyrazu. Wzrok dziadka wbity w ścianę. "Cześć jak się czujesz?" Wyjąkałam, czując jak słowa utknęły mi w gardle. "Wszystko dobrze, jest coraz lepiej, miałem wrzody" i kamień z serca opadł z wielkim wyrazem na ziemię. Późniejszy telefon jednak zmienił wszystko."Mała, to jest rak, nie będzie chodził." Na dźwięk tych słów, w oczach stanęły mi łzy, a serce się zatrzymało. Nie będzie jak dawniej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV