głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_true Bądź tu kurwa i nie daj mi odejść nie daj mi zrobić ostatniego kroku. Złap za rękę weź na spacer i spraw bym nigdy więcej nie miała tyle odwagi by to zrobić. Je

just_true

just_true.moblo.pl
Bądź tu kurwa i nie daj mi odejść nie daj mi zrobić ostatniego kroku. Złap za rękę weź na spacer i spraw bym nigdy więcej nie miała tyle odwagi by to zrobić.
Bądź tu kurwa i nie daj mi odejść... teksty

just_true dodano: 26 września 2012

Bądź tu kurwa i nie daj mi odejść, nie daj mi zrobić ostatniego kroku. Złap za rękę, weź na spacer i spraw bym nigdy więcej nie miała tyle odwagi by to zrobić.

Jeden krok wprzód  a daje taką... teksty

just_true dodano: 26 września 2012

Jeden krok wprzód, a daje taką ulgę i wolność. Kuszące.

Pozbawiona uczuć i marzeń... teksty

just_true dodano: 26 września 2012

Pozbawiona uczuć i marzeń, kompletnie obojętna na otaczający ją świat, a jednak nadal kochała Cię tak jak mała dziewczynka swoją pierwszą lalkę.

Bo albo jesteś zawsze  albo tylko... teksty

just_true dodano: 26 września 2012

Bo albo jesteś zawsze, albo tylko wtedy gdy się uśmiecham. Wybacz ale jeśli wybierasz drugą opcję, proszę nigdy nie nazywaj się moim przyjacielem. Bo pośmiać mogę się z pierwszego lepszego debila na ulicy,a kiedy chcę się przytulić to troszkę fajniej byłoby do Ciebie.

Nie chcę żyć  i tak naprawdę sama... teksty

just_true dodano: 26 września 2012

Nie chcę żyć, i tak naprawdę sama nie wiem dlaczego. Nie umiem znaleźć konkretnego powodu dla którego chcę odejść. To straszne. Chcieć umierać i kompletnie nie wiedzieć dlaczego.

Wiedziała  że gdy będzie wszystkim... teksty

just_true dodano: 26 września 2012

Wiedziała, że gdy będzie wszystkim obojętna, może spokojnie odejść. Tak jak planowała, wykonać ostatni skok. Pożegnać się z beznadziejnym życiem i mieć świadomość, że nikt nie będzie płakał, że nikt nie będzie cierpiał z powodu jej decyzji. Wysiadła z autobusu i poszła przed siebie. Ze szklanymi oczami, i szczerym uśmiechem na twarzy. Bo teraz łatwiej będzie odejść. part 2

Wracała autobusem po seansie  długo... teksty

just_true dodano: 26 września 2012

Wracała autobusem po seansie, długo wyczekiwanego filmu " Jesteś Bogiem". Sama. Wieczorem. Siedziała i nie mogła przestać myśleć, film zrył jej banię. Rozwalał ją ból psychiczny, nie radziła sobie. Jak zahipnotyzowana patrzyła w dal, a przed oczami wirowały jej najróżniejsze momenty z filmu, mieszające się z chwilami własnego życia. Sięgnęła po telefon. Napisała smsa, którym miał sprowokować. Napisała do chłopaka, który zawsze ją zapewniał jak bardzo mu zależy, a któremu nigdy nie dała szansy. Krótka recenzja, opis stanu psychicznego, dwa krótkie słowa wyjść i nie wrócić i bardzo szczere przepraszam z pożegnaniem. Miała nadzieje, że się przejmie, że znów powie że będzie dobrze, żeby sobie nic nie robiła bo ją kocha. Chciała czuć się dla kogoś ważna. Odpisał krótkie - spoko. Nie przejął się. Własnie teraz , gdy ona była u kresu wytrzymałości, gdy ogarniała ją schiza. Miał wyjebane. Teraz wiedziała że już nikomu nie zależy. Było jej smutno a jednak poczuła ulgę. part.1

  ej no nie lubię cię.   i... teksty

just_true dodano: 24 września 2012

- ej no nie lubię cię. - i nawzajem. - nie no dobra tak trochę to Cię lubię. - a ja nie. - dobra, żartowałem nie lubię Cię. - ♥.

Każdego dnia wstaję z myślą że... teksty

just_true dodano: 23 września 2012

Każdego dnia wstaję z myślą że niepotrzebnie się budziłam, każda wolna chwila to gdybanie, kreowanie nowej rzeczywistości, nowego świata gdzie byłabym szczęśliwa. Nie samotnie lecz z Tobą. A potem znowu cierpię, to tylko głupie wyobrażenia. I znowu mam ochotę sięgnąć po żyletkę, wyryć sobie coś co ciągle będzie mi przypominało o Tobie. Dlaczego to robię? Przecież chcę zapomnieć. Czy aby na pewno ? To uczucie zabija racjonalne myślenie, zagłusza jasny przekaz mózgu ,że to już koniec między nami, serce samo wyrywa się w głosie nadziei i podpowiada że mam walczyć. Jakież to wszystko złudne. Życie to nie film, kochanie. Tu nie ma szczęśliwych zakończeń, tu one po prostu są. Nieoceniane przez nikogo, z góry nieplanowane i tak naprawdę nigdy nieostateczne. Bo życie nie kończy się na jakiejś historii, ale z tym ostatnim krokiem wprzód gdy stoisz na krawędzi budynku, gdy wypowiadasz słowa pożegnania, gdy lecą ostatnie łzy, gdy ostatni raz powiesz jak bardzo go kochasz.

nie mam pojęcia. jeszcze teksty just_true dodał komentarz: nie mam pojęcia. jeszcze do wpisu 23 września 2012
Naprawdę chyba pierwszy raz tak... teksty

just_true dodano: 23 września 2012

Naprawdę chyba pierwszy raz tak boję się rozmowy. Nie mojej, a Waszej. Ale bardziej niż samej rozmowy, boję się tego co będzie potem. Bo wiem, że mnie to może zabić, unicestwić, rozpieprzyć na malutkie kawałeczki, po prostu sprawić że znikniesz Ty, a z Tobą cały mój sens.

  Sam na sam tylko ja i ten stan... teksty

just_true dodano: 22 września 2012

" Sam na sam tylko ja i ten stan, kiedy wdycham samotność, kiedy wdycham samotność. Sam na sam tylko ja i ten stan, kiedy nie mogę Cię dotknąć, kiedy nie mogę Cię dotknąć"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV