głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just_true Myślisz że nie bolało jak się kaleczyłam ? Cholernie bolało ale choć na chwilę mogłam zapomnieć o tym gorszym bólu tym psychicznym z którym sobie nie radzę. Kre

just_true

just_true.moblo.pl
Myślisz że nie bolało jak się kaleczyłam ? Cholernie bolało ale choć na chwilę mogłam zapomnieć o tym gorszym bólu tym psychicznym z którym sobie nie radzę.
Myślisz że nie bolało jak się... teksty

just_true dodano: 18 września 2012

Myślisz że nie bolało jak się kaleczyłam ? Cholernie bolało, ale choć na chwilę mogłam zapomnieć o tym gorszym bólu, tym psychicznym, z którym sobie nie radzę.

Kreski na ciele bolą mniej niż... teksty

just_true dodano: 18 września 2012

Kreski na ciele bolą mniej niż Twoja obojętność, serio.

I czasem łapię się na tym  że... teksty

just_true dodano: 18 września 2012

I czasem łapię się na tym, że nazywam Cię " Moim" przy znajomych, a wtedy urywam w połowie słowa i milknę. Przecież nie mam do tego prawa. Dla mnie możesz być tylko tą głupia pałą, co zmieniła całe moje życie.

Tak zajebiście się cieszyłam że... teksty

just_true dodano: 18 września 2012

Tak zajebiście się cieszyłam że coś się zmieniło, coś poprawiło a potem znowu płakałam gdy uświadomiłam sobie, że nigdy nie chodziło o mnie. Że nigdy tak przez chwilę Ci nie zależało, że mogłam z miejsca strzelić sobie w skroń a Ty ze spokojem zapytałbyś kiedy pogrzeb. To przecież doskonała okazja do spotkania z Nią.

Zmieniłaś mnie  sprawiłaś że mam... teksty

just_true dodano: 17 września 2012

Zmieniłaś mnie, sprawiłaś że mam wszystkich gdzieś, że nienawidzę tego świata a teraz mnie zostawiasz.

czasami niekoniecznie wszystko jest winą kogos  wiesz? teksty just_true dodał komentarz: czasami niekoniecznie wszystko jest winą kogos, wiesz? do wpisu 17 września 2012
Bo na Twoim szczęściu zależy mi... teksty

just_true dodano: 16 września 2012

Bo na Twoim szczęściu zależy mi bardziej niż na własnym, więc ułóż sobie życie na nowo. Jeśli chcesz ja zniknę, skryje się w kącie i czasem tylko będę z ciemności oglądać ten Twój uśmiech, który przywoła tyle chwil i wspomnień.

Nagle wszystko przestaje mieć... teksty

just_true dodano: 16 września 2012

Nagle wszystko przestaje mieć znaczenie, masz świadomość że nie pozostało ci już nic. Chcesz z tym skończysz ale nie umiesz. Nie umiesz się zabić. Jesteś zwykłym tchórzem. Boisz się żyć, boisz się umierać. I ty masz zasługiwać na szczęście ? Daj spokój. Nadal go szukasz, prawda? Nadal masz nadzieję, że świat nie jest taki zły. Idź dalej, bo tutaj go nie znajdziesz. Co Cię trzyma ? A tak zapomniałam, nie masz odwagi by zrobić ten krok naprzód. Stoisz w miejscu i cierpisz, bo nie możesz nic zrobić, zawisłeś w bezsilności. Przyzwyczajaj się, tak będzie już zawsze, póki nie znajdziesz odwagi by coś zmienić.

Krzyk ♥ teksty just_true dodał komentarz: Krzyk ♥ do wpisu 16 września 2012
Psychicznie śmieję się do monitora... teksty

just_true dodano: 16 września 2012

Psychicznie śmieję się do monitora, widząc jak masz mnie w dupie, jak kompletnie Ci nie zależy. Tylko raz na jakiś czas w tym śmiechu spadnie słona łza. Czemu płaczesz ? On i tak nie zacznie Cię kochać. Wiesz, to tak tylko.. żeby oczy nie wyschły.

Na swój sposób jesteś tlenem... teksty

just_true dodano: 16 września 2012

Na swój sposób jesteś tlenem, którego potrzebuję by żyć ale to zanieczyszczone powietrze. Podtruwa mnie z każdym dniem coraz bardziej i bardziej.

Powiedzmy  że w tej chwili umieram.... teksty

just_true dodano: 16 września 2012

Powiedzmy, że w tej chwili umieram. Przykładam lufę do skroni, naciskam spust. Rzucam się pod nadjeżdżające auto. Czy coś się zmieni ? Pomijając względy rodzinne, i sentymenty czy moja śmierć będzie dla kogoś coś znaczyła ? Czy wpłynie na czyjeś życie ? Będzie zupełnie tak samo. To straszne jak mało znaczymy na tym świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV