głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Gdy jestem  nie dostrzegasz  gdy... teksty

girlwithtattoo dodano: 26 sierpnia 2015

Gdy jestem, nie dostrzegasz, gdy znikam łzy wylewasz, a mnie nie ma.

It was a crush  I kept saying I'mma... teksty

girlwithtattoo dodano: 22 lipca 2015

It was a crush I kept saying I'mma stay in touch But that thing went bust So i gave it up No tricks, no bluff I'm just better off without them cuffs Yeah the sun won't set on us...

Tak mam  Nie rozmawiam z nikim  z... teksty

girlwithtattoo dodano: 19 lipca 2015

Tak mam Nie rozmawiam z nikim, z nikim się nie dzielę Tak mam Zachowaj resztę, wynoś się ze mnie.

Inność rodzi złość.. teksty

girlwithtattoo dodano: 19 lipca 2015

Inność rodzi złość..

Remember how we used to escape for... teksty

girlwithtattoo dodano: 9 czerwca 2015

Remember how we used to escape for the summer? Fireworks and sparklers would light up the black skies We'd hold on tight through our lives to each other.

Teraz znowu to samo  wracamy z... teksty

girlwithtattoo dodano: 14 kwietnia 2015

Teraz znowu to samo, wracamy z najmroczniejszego końca naszych podświadomości. Będziemy trzymać się z daleka od tego szczęścia, które utraciliśmy tak długo jak długo, żyje w nas nasza duma. Wszyscy będziemy udawać, udawać że życie bez tego co utraciliśmy jest szczęśliwe, pełne niesamowitych doznań i wrażeń, bez smutków i trosk. Będziemy udawać, bo wstyd nam przyznać, że byliśmy tak durni, żeby swe szczęście zatracić.. Wygląda na to, że zniszczyliśmy to na darmo. Ale nasze zniszczone marzenia, te wspomnienia, o których staramy się zapomnieć, to tak naprawdę wszystko to co chcemy w głębi serca zobaczyć.

Light me up a cigarette and put it in... teksty

girlwithtattoo dodano: 14 kwietnia 2015

Light me up a cigarette and put it in my mouth You're the only one that wants me around. And I can think of a thousand reasons why I don't believe in you, I don't believe in you and I.

Bo to właśnie ludzie  ludziom... teksty

girlwithtattoo dodano: 11 kwietnia 2015

Bo to właśnie ludzie, ludziom zgotowali ten los...

Oddałabym diabłu pieniądze  gdyby... teksty

girlwithtattoo dodano: 11 kwietnia 2015

Oddałabym diabłu pieniądze gdyby cieszyły go bardziej niż żal. Gdyby wrócił ten spokój, że mogę przytulić Cię jeszcze raz. Zrozumiałam obudzona przez szepty wśród pustych ścian Szczęście miałam, pochowałam masę szans Zatrzymaj się nim ich płomień zgaśnie We łzach zatoniesz Nim przyjdzie żal, Wśród pustych ścian Zatrzymaj się, weź oddech. Doceń co w życiu dobre, Nim przyjdzie żal, wśród pustych ścian.

Zdarzyć się mogło  zdarzyć się... teksty

girlwithtattoo dodano: 11 kwietnia 2015

Zdarzyć się mogło, zdarzyć się musiało. Zdarzyło się wcześniej, później, bliżej, dalej. Zdarzyło się nie Tobie. Ocalałeś bo byłeś pierwszy. Ocalałeś, bo byłeś ostatni. Bo sam, bo ludzie, bo w lewo, bo w prawo. Bo padał deszcz, bo padał śnieg, bo panowała słoneczna pogoda. Na szczęście był tam las, na szczęście nie było drzew. Na szczęście szyna, hak, belka, hamulec, framuga, zakręt, milimetr, sekunda. Na szczęście brzytwa pływała po wodzie. Więc jesteś? Prosto z uchylonej jeszcze chwili? Sieć była jednooka, a Ty przez to oko? Nie umiem się nadziwić, namilczeć się temu. Posłuchaj jak mi prędko bije Twoje serce.

I chociaż walczysz z całych sił o... teksty

girlwithtattoo dodano: 14 października 2014

I chociaż walczysz z całych sił o coś więcej niż parę chwil. Po cichu ciągle wierzę że, nadejdzie taki dzień, gdy wrócisz by stąd zabrać mnie. I powiesz mi, Wciąż kocham Cię.

Przepadam w mroku kłamstw.  Nie... teksty

girlwithtattoo dodano: 4 maja 2014

Przepadam w mroku kłamstw. Nie czuję się bezpiecznie. To ja w swoich snach oddalam się od Ciebie. Ostrożnie oddycham, bezsenność, uciec chcę. By z Tobą świadomie, budować nowy dzień.Obudź mnie, odkryj właśnie taką, jaka jestem. Zmień noc, w nasz dzień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV