głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Czasami mam po prostu wrażenie ze... teksty

girlwithtattoo dodano: 4 czerwca 2017

Czasami mam po prostu wrażenie ze już mam nasrane krowim łanem w tej głowie. Nic dodać, nic ująć, totalny gnój. Tego podobno nie widać, nie słychać, no i zdecydowanie mam nadzieję, że nie czuć.

Mamy ostatni dzień maja. Wiosna.... teksty

girlwithtattoo dodano: 31 maja 2017

Mamy ostatni dzień maja. Wiosna. Najgorsza pora roku. Każda wiosna smutna, każda wiosna samotna. Pierwszy wpis był na wiosnę, zdecydowanie nie przypadkowo. 4 lata. Niby tak dawno temu, a tak naprawdę dalej smutno. Inaczej, intensywniej, ale wciąż smutno. Dużo ludzi, ja sama, mało ludzi, ja dalej sama, więc gdzie różnica? Paradoks, może bełkot, a może wydziwianie, bez różnicy. Ludzie są potem ich nie ma, my chwile szczęśliwi, a potem samotność. Zawsze jest ona, każdy tak ma, czy ze mną jest coś nie tak?

Czasem rozdajemy sami siebie  a potem... teksty

girlwithtattoo dodano: 16 stycznia 2017

Czasem rozdajemy sami siebie, a potem stwierdzamy, że być może rzucamy perły przed wieprze, nic strasznego się jednak nie dzieje, bo od tego rozdawania siebie wcale nas nie ubywa - wprost przeciwnie.

Nie bój się spać bez śnić. teksty

girlwithtattoo dodano: 27 grudnia 2016

Nie bój się spać bez śnić.

 Nie odezwała się ani razu. Nie... teksty

girlwithtattoo dodano: 4 grudnia 2015

"Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć, że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego, który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa, że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię." ~Marie Lu

g++  g  Wall  o Hello hello.cpp teksty

girlwithtattoo dodano: 11 października 2015

g++ -g -Wall -o Hello hello.cpp

Till your world burns and crashes.... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 października 2015

Till your world burns and crashes. Till you're at the end, the end of your rope. Till you're standing in my shoes. I don't wanna hear a thing from you, Cause you don't know

Zawsze myślałam  że 19 lat to... teksty

girlwithtattoo dodano: 17 września 2015

Zawsze myślałam, że 19 lat to wystarczająco, aby poznać samego siebie. Każdego dnia przeżywamy nowe sytuacje, podejmujemy coraz to nowe decyzje, nasza egzystencja nabiera nowych doznań. Sądziłam, że umiem przewidzieć jak się zachowam w danej sytuacji, wierzyłam, że jeśli głośno głosze swoje poglądy, przemyślenia i wierzenia, to nigdy nie będę postępować wbrew nim. Na każdym popełnionym błędzie starałam się uczyć, nie załamywałam się niepowodzeniem, bowiem liczyłam na to, że lekcja którą z niego mogę wyciągnąć jest tego warta. Dzisiaj budzę się inaczej. Inaczej bo jakby z osobą, której nie pojmuję. Jej czynów, czynu, nie mogę zaakceptować. Zerkam w lustro i okazuje się, że ta przybłęda to ja. Nowa ja ? Czy od zawsze podmieniona.. W życiu wyznawałam zawsze, że " Nieważne co o nas myślą inni, znajomi, obcy. Ważne jest tylko to co myślą o nas nasi bliscy." I co przybłęda ma zrobić, skoro sama o sobie myśli źle ?

You don’t care how it hurts  Until... teksty

girlwithtattoo dodano: 17 września 2015

You don’t care how it hurts Until you lose the one you wanted Cause you’ve taken her for granted And everything you have got destroyed.

Gdy odszedł odczułam ulgę  bo... teksty

girlwithtattoo dodano: 17 września 2015

Gdy odszedł odczułam ulgę, bo nauczona doświadczeniem wiem, co robić gdy opuszcza mnie bliska osoba, a źle sobie radzę, gdy ktoś chce ze mną zostać, albo próbuje mnie zatrzymać.

Milion powodów żeby uciec. Tysiąc... teksty

girlwithtattoo dodano: 26 sierpnia 2015

Milion powodów żeby uciec. Tysiąc, żeby nie wrócić. Jeden, żeby zostać.

Dzieje się ze mną coś niedobrego... teksty

girlwithtattoo dodano: 26 sierpnia 2015

Dzieje się ze mną coś niedobrego śni mi się mięso śni mi się krew chciałabym wyjąć serce spod żeber i połknąć z nim cały mój lęk.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV