głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Dyskomfort patrzenia na siebie i... teksty

girlwithtattoo dodano: 9 września 2017

Dyskomfort patrzenia na siebie i współżycia ze sobą.

Włóczyłam się tak godzinami... teksty

girlwithtattoo dodano: 27 sierpnia 2017

Włóczyłam się tak godzinami, wyobrażając sobie, że powietrze gęstnieje i pochłania mnie całą. Myśl, że mogłabym zniknąć - tak po prostu - podnosiła mnie na duchu

Pewnego dnia  a przynajmniej wydaję... teksty

girlwithtattoo dodano: 24 sierpnia 2017

Pewnego dnia, a przynajmniej wydaję się, że stało się to tak nagle, po prostu przestała chcieć być częścią czegokolwiek. Gdziekolwiek przynależeć.

I nie wiedzieć czemu w tym momencie... teksty

girlwithtattoo dodano: 24 sierpnia 2017

I nie wiedzieć czemu w tym momencie powietrze zrobiło się ciężkie. Brzemienne samotnością. I uczucie osamotnienia nie opuściło mnie już przez resztę nocy.

  A teraz czego pragniesz? Czego Ci... teksty

girlwithtattoo dodano: 24 sierpnia 2017

- A teraz czego pragniesz? Czego Ci brak? Może zacznijmy od tego. - Po prostu mam już dość. - Dość czego? - Wszystkiego. Ludzi. Życia. Chcę, żeby się skończyło.

Deszcz na betonie. teksty

girlwithtattoo dodano: 3 sierpnia 2017

Deszcz na betonie.

Gdyby mnie nie było teksty

girlwithtattoo dodano: 3 sierpnia 2017

Gdyby mnie nie było

Na końcu i na początku jest... teksty

girlwithtattoo dodano: 2 sierpnia 2017

Na końcu i na początku jest samotność..

Alkohol likwidował jej zahamowania.... teksty

girlwithtattoo dodano: 27 lipca 2017

Alkohol likwidował jej zahamowania. Dzięki niemu czuła się odważniejsza, bardziej dowcipna, życzliwsza, weselsza, wartościowa i piękna. Pozwalał być coraz to kimś innym, w zależności od sytuacji. Jak aktorka, za każdym razem mogła grać rolę. Pozbywała się siebie, uciekała. Tworzyła własny wizerunek i wychodziło jej to: była lubiana. Ale lubili ją czy raczej maskę, którą akurat zakładała? W ostatniej fazie chyba nie wiedziała już kim jest naprawdę.

Jak to się zaczęło? Gdzie jest... teksty

girlwithtattoo dodano: 27 lipca 2017

Jak to się zaczęło? Gdzie jest granica między normalnym piciem a nałogiem? W którym momencie powinna była zacząć się bać? To główny problem w procesie trzeźwienia. Ustalić moment wejścia do piekła. Jego dno nie znajduje się daleko. A spada się błyskawicznie. Na początku każdemu alkoholikowi wydaje się, że potrafi kontrolować picie, zapewnia sam siebie: to tylko 1 drink. Bo smutna, wesoła, bo okazja. Bo tak łatwiej?

Fuck what people think. Tak brzmiały... teksty

girlwithtattoo dodano: 11 czerwca 2017

Fuck what people think. Tak brzmiały słowa "dekorujące" moje "być albo nie być" na tej stronie. Bezsensu. Przecież tak właśnie to się zaczęło. To granie, udawanie, ukrywanie. To jaka mam być, a jaka jestem. Pierwsze kompleksy, smutki, depresja. Mały szary człowiek w dużym ciemnym tłumie. Szmery. Przeszkadzajki. Drwinki. Chichoty. I po co to? A.. no tak, żeby ktoś mógł się śmiać ktoś musi płakać. That makes sense. Nie mam pytań, dobranoc.

121 wpis. Uczciwie  bez usuwań... teksty

girlwithtattoo dodano: 4 czerwca 2017

121 wpis. Uczciwie, bez usuwań, właśnie taki powinien mieć numer. Za mną 120 emocjonujących wpisów, w każdym są jakieś ważne dla mnie emocje, ukryte istotne, mający ogromny na mnie wpływ historie, sytuacje, osoby... Co się kryje za tym wpisem? Chyba najbardziej chęć poukładania wszystkiego w głowie, wiem że mam z kim porozmawiać na temat swoich problemów, zmartwień, ale niektóre sytuacje, wspomnienia, które są ukryte za pojedynczymi wpisami, choć tu widnieją, dalej wywołują u mnie silne, złe wspomnienia. Nie do końca wiem, w jakie słowa je ubrać, jak zapomnieć, jak się otworzyć. Chyba żeby zapomnieć trzeba się otworzyć, aby się otworzyć trzeba to ubrać w sensowne słowa, a żeby ubrać w sensowne słowa, chyba samemu trzeba sobie pewne sprawy w głowie poukładać, niby proste, a jednak ciężko teraz mi się z tym zmierzyć. Zwłaszcza po ostatnich ciężkich zdarzeniach. Nie wolno mi już uciekać w używki, nie mogę już bawić się w drugą, "perfekcyjną" mnie, a szkoda, w końcu byłam w tym świetna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV