głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Mam dosyć wspomnień   że ktoś... teksty

girlwithtattoo dodano: 26 listopada 2017

Mam dosyć wspomnień, że ktoś mnie goni, że brak mi tchu BEKSA!

I felt like I   I know  I know him... teksty

girlwithtattoo dodano: 2 listopada 2017

I felt like I - I know, I know him though, I know his heart, and I know what he wouldn’t do to hurt me But I didn’t realize that feeling so confident, feeling so great about myself and then it’d just be completely shattered. By one thing. By something so stupid. But then you make me feel crazy, make me feel like it’s my fault. I was in pain

Siódemki są perfekcjonistami.... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 listopada 2017

Siódemki są perfekcjonistami. Skupione na własnym wnętrzu, chętnie oddają się medytacji i refleksji. Lubią zdobywać wiedzę i wciąż się rozwijać, są inteligentne, dociekliwe. Często są samotnikami, przedłożą zaciesze własnego domu nad najbardziej porywającą imprezę. Stale dążą do ideału, wciąż czują, że można i trzeba lepiej. Ich skrytość sprawia, ludzie odbierają Siódemki jako osoby chłodne. Niełatwo się otwierają i z trudem obdarzają kogoś zaufaniem

Szufladkowanie  ocenianie na pierwszy... teksty

girlwithtattoo dodano: 20 października 2017

Szufladkowanie, ocenianie na pierwszy rzut oka, nie wnikanie, nie dociekanie. Nie dostrzeganie pomiędzy wierszami tego co choć niewypowiedziane, to bardzo uwydatnione. Bo po co? Szkoda czasu, przecież żyjemy po to żeby pędzić i robić wszystko na szybko, żyjemy byle jak. A potem oceniamy, krytykujemy i wypowiadamy opinie, które bardzo często nie mają w realnym życiu pokrycia, bo nam się wydaje. Bo my wiemy najlepiej. Pieprzeni geniusze.

Lepiej  bez Ciebie po prostu jest mi... teksty

girlwithtattoo dodano: 20 października 2017

Lepiej, bez Ciebie po prostu jest mi lepiej. I teraz nasuwa się pytanie kiedy zaczęło mnie to wszystko unieszczęśliwiać. I czemu przeoczyłam ten moment. Zagubienie? Roztrzepanie? Lęk? Chyba coś na pograniczu. Nawet nigdy nic o Tobie nie napisałam, jak było tak dobrze. Jak motyle. Jak szczęście. A podobno tacy idealni... o ironio, chyba się z Tobą dzisiaj napije.

Dyskomfort patrzenia na siebie i... teksty

girlwithtattoo dodano: 9 września 2017

Dyskomfort patrzenia na siebie i współżycia ze sobą.

Włóczyłam się tak godzinami... teksty

girlwithtattoo dodano: 27 sierpnia 2017

Włóczyłam się tak godzinami, wyobrażając sobie, że powietrze gęstnieje i pochłania mnie całą. Myśl, że mogłabym zniknąć - tak po prostu - podnosiła mnie na duchu

Pewnego dnia  a przynajmniej wydaję... teksty

girlwithtattoo dodano: 24 sierpnia 2017

Pewnego dnia, a przynajmniej wydaję się, że stało się to tak nagle, po prostu przestała chcieć być częścią czegokolwiek. Gdziekolwiek przynależeć.

I nie wiedzieć czemu w tym momencie... teksty

girlwithtattoo dodano: 24 sierpnia 2017

I nie wiedzieć czemu w tym momencie powietrze zrobiło się ciężkie. Brzemienne samotnością. I uczucie osamotnienia nie opuściło mnie już przez resztę nocy.

  A teraz czego pragniesz? Czego Ci... teksty

girlwithtattoo dodano: 24 sierpnia 2017

- A teraz czego pragniesz? Czego Ci brak? Może zacznijmy od tego. - Po prostu mam już dość. - Dość czego? - Wszystkiego. Ludzi. Życia. Chcę, żeby się skończyło.

Deszcz na betonie. teksty

girlwithtattoo dodano: 3 sierpnia 2017

Deszcz na betonie.

Gdyby mnie nie było teksty

girlwithtattoo dodano: 3 sierpnia 2017

Gdyby mnie nie było

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV