głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
'Nie pachniesz już tak jak kiedyś... teksty

girlwithtattoo dodano: 13 kwietnia 2014

'Nie pachniesz już tak jak kiedyś bo ja muszę dalej żyć nie tym co było kiedyś'

Czemu nikt nigdy mi nie wierzy jak... teksty

girlwithtattoo dodano: 6 kwietnia 2014

Czemu nikt nigdy mi nie wierzy jak mówię, że lubię samotność? że uwielbiam spędzać piękne, słoneczne popołudnie sama ze sobą, w wygodnym dresie z luźnym kokiem na głowie i bez makijażu na twarzy. Tylko ja, ukochana playlista, ciepły kocyk, herbatka z mlekiem, tona słodyczy, ewentualnie trochę snu. Zero smsów, zero telefonów, skypa, fejsa, gadu. Czy to takie dziwne, że po 6 dniach ze znajomymi mam dość jakiegokolwiek towarzystwa? nie sądzę, a to że Wy sądzicie inaczej mam głęboko w mojej sexownej dupce :)

Say something I'm giving up on you.... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2014

Say something, I'm giving up on you. I'm sorry that I couldn't get to you. Anywhere, I would've followed you. Say something, I'm giving up on you.

Nie było mnie parę chwil bo... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2014

Nie było mnie parę chwil bo błądziłem gdzieś znów gubiłem sens, by odnaleźć go za chwilę lecz tym razem nie czekałaś, już nie pytałaś gdzie byłem.

And I wanna kiss you make you feel... teksty

girlwithtattoo dodano: 23 marca 2014

And I wanna kiss you, make you feel alright I’m just so tired to share my nights I wanna cry and I wanna love But all my tears have been used up.

Zosia:  Chciałabym żeby się kto... teksty

girlwithtattoo dodano: 17 marca 2014

Zosia: Chciałabym, żeby się kto zjawił, kto by mi nagle się spodobał, żebym się jemu te udała i byśmy równo na to przyszli. Widzisz, takiego bym kochała, i to bardzo, bardzo, bardzo. Haneczka: Ach, tym uczucia moje gardzą; przecie trza wprzód wypróbować, trza coś przecierpieć, coś przeboleć, żeby móc miłość uszanować. Zosia: Już ja tam swoje będę woleć.

Świat zamyka wszystkie drzwi. Wiesz... teksty

girlwithtattoo dodano: 7 marca 2014

Świat zamyka wszystkie drzwi. Wiesz ,że nie masz dokąd iść. Przez palce Ci przecieka czas, resztki marzeń pogrzebane sięgają serca dna umierasz, choć życie ciągle trwa... Choć otacza cię ludzi tłum jesteś zupełnie sam. Chociaż krzyczeć chcesz milczysz wciąż, bo słów Ci brak. Uparcie tak tłumisz ból i w oczach masz strach ...

Lekcja z tych ferii brzmi :... teksty

girlwithtattoo dodano: 2 marca 2014

Lekcja z tych ferii brzmi : " Najgorsze plotki rozpowiadają o nas nasi "znajomi", a my przez całe życie podejrzewamy o to nieznajomych " :)

Zaopiekuj się mną nawet kiedy... teksty

girlwithtattoo dodano: 27 luty 2014

Zaopiekuj się mną, nawet kiedy powodów brak..

.Tak wiele miałem dać im nie... teksty

girlwithtattoo dodano: 21 luty 2014

.Tak wiele miałem dać im, nie chciałem cię stracić. Nie mogę tego cofnąć już, czasu na tarczy. Nie żyw już urazy, próbowaliśmy tyle razy, a teraz to przeszłość, chyba coś nam uciekło.

Żyje z dnia na dzień w lustrze... teksty

girlwithtattoo dodano: 21 luty 2014

Żyje z dnia na dzień w lustrze widzę wstyd, niszczę swoje sny, w którą stronę iść, nie wiesz o mnie nic, nie bierz mnie za wzór, nie chcesz ze mną być, nie jestem ze snu. Przepraszam.

Siemasz siemasz cześć cześć... teksty

girlwithtattoo dodano: 20 luty 2014

Siemasz, siemasz, cześć, cześć Zobacz jak szybko czas mija, wciąż upływa czas. Wciąż w pogoni, wciąż nawija. Moje życie jest zbyt szybkie, pare osób mnie skreśliło. Ziom minął czas, czas. Trochę się zmieniło..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV