głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Zaopiekuj się mną nawet kiedy... teksty

girlwithtattoo dodano: 27 luty 2014

Zaopiekuj się mną, nawet kiedy powodów brak..

.Tak wiele miałem dać im nie... teksty

girlwithtattoo dodano: 21 luty 2014

.Tak wiele miałem dać im, nie chciałem cię stracić. Nie mogę tego cofnąć już, czasu na tarczy. Nie żyw już urazy, próbowaliśmy tyle razy, a teraz to przeszłość, chyba coś nam uciekło.

Żyje z dnia na dzień w lustrze... teksty

girlwithtattoo dodano: 21 luty 2014

Żyje z dnia na dzień w lustrze widzę wstyd, niszczę swoje sny, w którą stronę iść, nie wiesz o mnie nic, nie bierz mnie za wzór, nie chcesz ze mną być, nie jestem ze snu. Przepraszam.

Siemasz siemasz cześć cześć... teksty

girlwithtattoo dodano: 20 luty 2014

Siemasz, siemasz, cześć, cześć Zobacz jak szybko czas mija, wciąż upływa czas. Wciąż w pogoni, wciąż nawija. Moje życie jest zbyt szybkie, pare osób mnie skreśliło. Ziom minął czas, czas. Trochę się zmieniło..

Skorpion to najsilniejszy ze... teksty

girlwithtattoo dodano: 27 stycznia 2014

Skorpion to najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku posiadający jednocześnie najtrudniejszy charakter. Jest wojowniczy i agresywny. Jego przeżycia są zawsze skrajne, reakcje - gwałtowne. Cokolwiek robi, robi z namiętnością. Bystry i dociekliwy, ma ogromną intuicję. Przebiegły.Mimo swego egocentryzmu i dumy, Skorpion jest bardzo przywiązany do przyjaciół i potrafi im pomagać w potrzebie. Skorpiony są bardzo atrakcyjne i pociągające. Ich uczucie bywa silne, głębokie i trwałe. Nie interesują się błahymi flirtami "romansami za grosz".Ich życie erotyczne zaczyna się zwykle wcześnie i trwa długo.W towarzystwie słynie z ciętego języka i autorytatywności. Niestety, Skorpion jest podejrzliwy, nieufny i bardzo pesymistycznie nastawiony do życia. Posiada silnie rozwinięty seksualizm i trudno wytłumaczalny magnetyzm. Kieruje się wyłącznie emocją. Współżycie z nim jest trudne - jest humorzasty oraz lubi dominować. Często - mściwy. Biada temu, kto go zrani. OJACIEBIE KTOŚ MNIE ROZGRYZŁ...:o

a najbardziej samotna czuję się w... teksty

girlwithtattoo dodano: 27 stycznia 2014

a najbardziej samotna czuję się w tłumie ludzi..

Pamiętaj frajerze pięknych kobiet... teksty

girlwithtattoo dodano: 27 stycznia 2014

Pamiętaj frajerze, pięknych kobiet jest na pęczki, ale takich które są zarówno urodziwe, jak i mądre jest niewiele.

Drive fast. Die young. Be wild... teksty

girlwithtattoo dodano: 18 stycznia 2014

Drive fast. Die young. Be wild, Have fun.

Chciałabym oczywiście że bym... teksty

girlwithtattoo dodano: 15 stycznia 2014

Chciałabym, oczywiście że bym chciała. Kto by nie chciał być kochanym i kochać. Tak bardzo pragnę żeby ktoś sprawił, że moje serce by stopniało, nie byłoby już kawałkiem egoistycznego, przepełnionego chamstwem i nieczułością lodu.. Nie chcę nigdy więcej być "księżniczką na ziarnku grochu" czy " królową śniegu", chcę być po prostu sobą, tzn. szczęśliwą sobą. Mam dość ciągłego napotykania na swej drodze facetów, którzy widzą we mnie zaledwie śliczną dziewczynę, nie dostrzegają mojej inteligencji, wad, humorków dopóki ładnie wyglądam.. Mam dość bycia ładnym dodatkiem, ja potrzebuję drugiej połówki, a nie fagasa do lizania. Mam dość ranienia innych, dawania złudnych nadziei, cierpienia, tęsknoty, bólu.. Potrzebuję Cię, kimkolwiek jesteś tak bardzo, że nawet sobie nie jesteś w stanie wyobrazić. xoxo smutna księżniczka zamknięta w sobie, zakopana we własnym, zranionym sercu i chowająca się pod burdelem popieprzonych myśli w głowie.

When it's time to live and let die... teksty

girlwithtattoo dodano: 15 stycznia 2014

When it's time to live and let die And you can't get another try Something inside this heart has died You're in ruins...

 Powiedziałabym mu wszstko... teksty

girlwithtattoo dodano: 8 stycznia 2014

- Powiedziałabym mu wszstko, kończąc w ten sposób. - A gdyby mu to nie wystarczyło? - Zostawiłabym go w spokoju i odeszła. - Ale pierwej wbiłaby mu się pani w serce i w pamięć, tak ażeby o pani nawet w grobie nie zapomniał! Piękny ten wasz świat.. I miłe są te kobiety, przy których, kiedy im człowiek w najlepszej wierze oddaje własną duszę, jeszcze musi spoglądać na zegarek, ażeby nie spotkał swoich poprzedników i nie przeszkadzał następcom. Niech pani skwituje z wielkich uczuć: to pozbawia snu i odbiera apetyt. Po co kiedyś zatruć życie jakiemuś człowiekowi, którego zapewne dziś pani jeszcze nie zna? Po co sobie samej mącić dobry humor? Lepiej trwać przy programie prędkich, częstych zwycięstw, które innym nie szkodzą, a pani zapełniają życie.

W agonii moich wspomnień Są myśli... teksty

girlwithtattoo dodano: 3 stycznia 2014

W agonii moich wspomnień Są myśli, w których tonę Mój świat zamknięty w małej dłoni Krzyczy szeptem

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV