głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
When it's time to live and let die... teksty

girlwithtattoo dodano: 15 stycznia 2014

When it's time to live and let die And you can't get another try Something inside this heart has died You're in ruins...

  Powiedziałabym mu wszstko... teksty

girlwithtattoo dodano: 8 stycznia 2014

- Powiedziałabym mu wszstko, kończąc w ten sposób. - A gdyby mu to nie wystarczyło? - Zostawiłabym go w spokoju i odeszła. - Ale pierwej wbiłaby mu się pani w serce i w pamięć, tak ażeby o pani nawet w grobie nie zapomniał! Piękny ten wasz świat.. I miłe są te kobiety, przy których, kiedy im człowiek w najlepszej wierze oddaje własną duszę, jeszcze musi spoglądać na zegarek, ażeby nie spotkał swoich poprzedników i nie przeszkadzał następcom. Niech pani skwituje z wielkich uczuć: to pozbawia snu i odbiera apetyt. Po co kiedyś zatruć życie jakiemuś człowiekowi, którego zapewne dziś pani jeszcze nie zna? Po co sobie samej mącić dobry humor? Lepiej trwać przy programie prędkich, częstych zwycięstw, które innym nie szkodzą, a pani zapełniają życie.

W agonii moich wspomnień  Są myśli... teksty

girlwithtattoo dodano: 3 stycznia 2014

W agonii moich wspomnień Są myśli, w których tonę Mój świat zamknięty w małej dłoni Krzyczy szeptem

CZEMU ISTNIEJĄ RASIŚCI ? bezsensu... teksty

girlwithtattoo dodano: 30 grudnia 2013

CZEMU ISTNIEJĄ RASIŚCI ? bezsensu, sieją tylko postrach, ból i cierpienie. Zawodzą. Ranią. Zabijają.

Później kąci­ki jej ust... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 grudnia 2013

Później kąci­ki jej ust ob­niżają się i dos­trze­gam przez mo­ment wy­raz roz­paczy w jej zam­glo­nych oczach, za­nim znów przy­bie­rze maskę radości.

a kiedyś jeszcze podbiegnę do... teksty

girlwithtattoo dodano: 15 grudnia 2013

a kiedyś jeszcze podbiegnę do Ciebie, w Twojej ulubionej kiecuszce ze szczerym uśmiechem na twarzy, dotknę delikatnie Twojej zdziwionej twarzy, spojrzę Ci szczerze w oczy, dostrzeżesz w moich niepewność, wymieszaną z psotliwymi ognikami i charyzmatycznym błyskiem w oku i nagle niespodziewanie odwzajemnisz mój drobny, niewinny pocałunek .

karteczka na dziś głosi :... teksty

girlwithtattoo dodano: 15 grudnia 2013

karteczka na dziś głosi : Tkwienie w nieszczęściu jest proste, bycie szczęśliwym wymaga wysiłku. przypadek ? #niesądzę..

bo chyba jestem wykończona ciągłym... teksty

girlwithtattoo dodano: 15 grudnia 2013

bo chyba jestem wykończona ciągłym udawaniem, że nadaje się do związków, że nie boję się jak mnie chłopak obmacuje, że nie przeszkadza mi że chłopak się o mnie nie troszczy, że nie jestem nim znudzona, że nie uważam że miażdżę go dojrzałością , że w ogóle nie dostrzegam że jest pustym hot przystojniakiem i że nie jestem z nim tylko dlatego, że tak cholernie boję się być dłużej sama, że tak cholernie się boję że nigdy nie ułożę sobie życia, że zawsze będę tak żałośnie czekać aż mi się w końcu życie uczuciowe poukłada i kogoś znów pokocham.. to wszystko niechcący, chyba muszę przeprosić samą siebie .

wdech i kurwa wydech teksty

girlwithtattoo dodano: 15 grudnia 2013

wdech i kurwa wydech

ile razy wybaczysz komuś tylko... teksty

girlwithtattoo dodano: 9 grudnia 2013

ile razy wybaczysz komuś tylko dlatego, że nie chcesz go stracić ?

Zimno psychiczne  fizyczne... teksty

girlwithtattoo dodano: 9 grudnia 2013

Zimno psychiczne, fizyczne, emocjonalne ..

Rzucasz krótki uśmiech  ja   piję... teksty

girlwithtattoo dodano: 9 grudnia 2013

Rzucasz krótki uśmiech, ja - piję wódki łyk i Przez chwilę, zanim usnę myślę “z kimś już mógłbym być” i Chwilę później wpadasz na mnie w przedpokoju Twoje oczy trochę smutne chyba patrzą prosto w moje i Nic nie mówisz znów, ja milczę też, ale oboje Mówimy “chyba chcę, lecz wybacz, wiesz, trochę się boję” i Chyba śnię gdy zanim wyjdziesz, rzucasz mi “dobranoc” i Widzę w Twojej twarzy, ktoś Cię wcześniej mocno zranił

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV