głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Miał być krok wielki  a ruszyłem... teksty

girlwithtattoo dodano: 5 października 2013

Miał być krok wielki, a ruszyłem tylko kilka metrów W przód, przestałem radzić sobie z życiem I zacząłem chlać co weekend I umierać, miałem rzucić wszystko w pizdę , I u mnie nic nowego i usłyszysz to nie raz, Mówią widzę jak upadasz, odpowiadam to nie ja!

Wiesz  rok mija i mi chyba trochę... teksty

girlwithtattoo dodano: 5 października 2013

Wiesz, rok mija i mi chyba trochę przykro, Miałaś być tu ze mną, a nie kurwa wyjść stąd.

bo czasami nawet perfekcyjną mnie... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

bo czasami nawet perfekcyjną mnie sytuacja przerasta .

Zupełny kontrast osób  On... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

Zupełny kontrast osób, On nieposkromiony leń, wagarowicz, zły uczeń, bałaganiarz, tancerz, zlewator, maniak gier, nigdy nie palący pijak, Ona skrupulatna, zaradna, wzorowa uczennica, aktorka, uzależniona od fajek, ograniczająca alkohol. Nic ich nie łączyło prócz tych dziwnych motyli w brzuchu, które zawsze czuli jak na siebie ukradkiem spoglądali. Jedna impreza, wspólni znajomi, ktoś nas przedstawił? Nie musiał, sami się poznaliśmy. Gadaliśmy, śmialiśmy się , przepychaliśmy. Długie rozmowy, spacery, pierwszy buziak w policzek. Starałeś się, ja chyba też. Częste spotkania, intensywna znajomość, związek, namiętność i niedopowiedzenia. Aż w końcu motylki opadły, zostały różnice między nami i koniec znajomości, zostało zdawkowane "cześć" i pustka. Nie ma nic, nawet żalu, jest obojętność do Ciebie, bo to co było między nami było oszukane, udawane, nieprawdziwe, więc nie ma za czym płakać. Jedyne z czym mam problem, to to cholerne obrzydzenie, które czuję do tego co chciałeś mi zrobić.

Znów nie mogę sobie spojrzeć w... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

Znów nie mogę sobie spojrzeć w twarz, bo się boję, że zobaczę ten sam emocji brak.

tyle pytań chcę Ci zadać  które... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

tyle pytań chcę Ci zadać, które mi w głowie siedzą ale zbyt boję się, że zadasz mi ból odpowiedzią czasem mam ochotę tu zacząć wszystko od nowa zamiast wymieniać spojrzenia, zacząć wymieniać słowa choć jedyny wyraz tu to wyraz zwątpienia na twarzach to czuję tęsknotę gdy znów sobie Ciebie wyobrażam.

JESZCZE KIEDYŚ BĘDĘ TĄ DOBRĄ... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

JESZCZE KIEDYŚ BĘDĘ TĄ DOBRĄ, ZOBACZYCIE !

po prostu żyjmy osobno i łapmy... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

po prostu żyjmy osobno i łapmy szczęście .

entuzjastyczna  energiczna  z... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

entuzjastyczna, energiczna, z poczuciem humoru, towarzyska, spontaniczna, szczera,twórcza, egoistyczna, naiwna, lubiąca bujać w obłokach, niecierpliwa, niezdyscyplinowana, niepewna siebie, gadatliwa, łatwo wpadająca w gniew.

Obok jesteś wciąż i nie ma Cię... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

Obok jesteś wciąż i nie ma Cię nie potrafisz wprost nie kochać mnie.

Każdego dnia wydaje mi się jakby to... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

Każdego dnia wydaje mi się jakby to było zaledwie pare dni temu. Czas leczy rany? od każdej reguły są wyjątki, a czemu akurat na mnie padło nie mam zielonego pojęcia . Swoich wspomnień z tamtego okresu nie wymieniłabym za nic w świecie, bo są najcenniejsze jakie mam. Od tamtej pory dużo się zmieniło, ja się bardzo zmieniłam . Dużo zyskałam, ale też dużo straciłam . Jednak to wszystko było warte tych poświęceń, łez, starań. Tyle ile dało mi to szczęścia, to nie da mi już chyba nic. przynajmniej w najbliższym czasie... Szkoda tylko, że teraz niewiele mnie szczerze cieszy jak dawniej. Gdzieś to przekonanie, że wszystko zawsze się ułoży zostawiłam w Warszawie, a chęć wiecznego pomagania innym w Zakopanym. Trochę pogubiłam się w tych wyjazdach. W tym moim małym szczęściu, które ciągle wymyka mi się z rąk przeraża mnie tylko to, jak niewiele rzeczy mnie cieszy. Wszystko co się dzieje wokół mnie, jest jakby na drugim planie, takie obojętne, z przymusu muszę zwracać na to uwagę.

I ta pierdolona bezsilność  gdy... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

I ta pierdolona bezsilność, gdy już sama nie wiesz kiedy mówisz prawdę, a kiedy perfidnie kłamiesz. Jesteś za dobrą aktorką, żeby połapać się w tym co czujesz. Każdego dnia udajesz, bo musisz, tylko przez to ciągłe "granie" nawet gdy już nie musisz, udajesz dalej, udajesz sama przed sobą, że dajesz sobie radę i żyjesz w zakłamanym stereotypie szczęście .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV