głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
girlwithtattoo Gdyby jutro miało nigdy nie narodzić się uwierz powiedziałabym Ci wprost że choć nie znasz mnie ja czuję że gdzieś w poprzednim życiu byłeś tak blisko mnie. Cho

girlwithtattoo

girlwithtattoo.moblo.pl
Gdyby jutro miało nigdy nie narodzić się uwierz powiedziałabym Ci wprost że choć nie znasz mnie ja czuję że gdzieś w poprzednim życiu byłeś tak blisko mnie. Choć
Gdyby jutro miało nigdy nie... teksty

girlwithtattoo dodano: 24 maja 2013

Gdyby jutro miało nigdy nie narodzić się uwierz, powiedziałabym Ci wprost, że choć nie znasz mnie, ja czuję, że gdzieś w poprzednim życiu byłeś tak blisko mnie. Choć spojrzenie me wydaje się tak zwyczajne uwierz, że w środku cała drżę. Wiem, że czas jest dziś mym wrogiem, bo nasze ścieżki wkrótce rozejdą się. Może jesteś z kimś szczęśliwy, może miłość w sercu masz, jeśli tak jest, wiedz, że nie chcę nic od Ciebie, już mnie nie ma, już usuwam się w cień Proszę tylko byś pamiętał, bym nie odeszła bez imienia I zostanie mi po Tobie tych nielicznych wspomnień garść przypadkowych Ale jak złapać Cię, gdy wyciągam dłoń, Ty wymykasz mi się z rąk Usłysz mój krzyk, gdy patrzę, milcząc Usłysz mój krzyk, gdy płonę ciszą Usłysz choć raz, gdy Ciebie wołam lub zabij uczucie, nim mnie pokona

JESTEM SZAŁAWIŁĄ ! teksty

girlwithtattoo dodano: 21 maja 2013

JESTEM SZAŁAWIŁĄ !

chciałabym się budzić każdego... teksty

girlwithtattoo dodano: 18 maja 2013

chciałabym się budzić każdego ranka w Twoich ramionach ..

czasem słońce  czasem deszcz. teksty

girlwithtattoo dodano: 15 maja 2013

czasem słońce, czasem deszcz.

Jeśli ktoś jeszcze raz mi powie... teksty

girlwithtattoo dodano: 7 maja 2013

Jeśli ktoś jeszcze raz mi powie, że ładnym, inteligentnym i wartościowym dziewczyną łatwiej jest być szczęśliwą to chyba jebnę głową w ścianę . tyle na ten temat .

cieszę  że poczekałaś aż będę... teksty

girlwithtattoo dodano: 6 maja 2013

cieszę, że poczekałaś aż będę gotowa wpuścić Cię do mojego tajemniczego świata pełnego zagmatwanych historii i zwrotów akcji. dziękuję, za cierpliwość , podejście i chęci .dziękuję że jesteś moją przyjaciółką .

doba wspólnego mieszkania z... teksty

girlwithtattoo dodano: 5 maja 2013

doba wspólnego mieszkania z najlepszą przyjaciółką. wspólna nauka, jedzenie, sprzątanie, niepohamowane głupawki z niczego. nieograniczona ilość fajek, wygodne leżaki, promyki słońca na twarzy, przepyszne drinki, słodycze, w tle nasza ukochana muzyka, szczere rozmowy, przemyślenia, malowanie się, robienie zdjęć, nieogarnianie, odloty w przestworza, wspólne łzy, wsparcie, czesanie sobie nawzajem włosów, całowanie. uczucie gdy można być sobą, bo osoba, którą tak kochasz, kocha Cię równie mocno. i to taką jaka jesteś . Po prostu bezcenne uczucie, gdy wiesz że przyjaźń która jest trwała, trwa i będzie trwać już zawsze.

NIE WIERZĘ. albo mi się... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 kwietnia 2013

NIE WIERZĘ. albo mi się przywidziało, albo przez kogoś mam motyle w brzuchu, ktoś w kółko wywołuje mój szczery uśmiech oraz przez kogoś bujam w obłokach na lekcjach .. po tym wszystkim, przez co musiałam szybciej dorosnąć nagle Ktoś mi pozwolił na odrobinę szczęście.? nieprawdopodobne. Czy to prawda, że po łzach i bólu, na każdego czeka odrobina prawdziwego szczęścia.? poczekamy zobaczymy, a tymczasem wracam do mojego bujania w obłokach .

niby sama zjebałam  ale chyba nie... teksty

girlwithtattoo dodano: 28 kwietnia 2013

niby sama zjebałam, ale chyba nie chciałam .

Przeważnie  zachowuję się... teksty

girlwithtattoo dodano: 28 kwietnia 2013

Przeważnie, zachowuję się poważnie. Przeważnie, nikogo nie drażnię.

siedziałyśmy na naszej ulubionej... teksty

girlwithtattoo dodano: 28 kwietnia 2013

siedziałyśmy na naszej ulubionej ławce, w ulubionym parku. brak ludzi, brak codziennego pędu. tylko my i nasza przyjaźń. Choć twierdzisz, że między nami jest tak samo, jak dawniej, jak przed rokiem,idealnie.. to ja nie zgadzam się z tym . Nie wiem, może ja się zmieniłam, może Ty, chyba obie. czas i kłótnie jakie nas ostatnio podzieliły zostawiły na naszej przyjaźni sporo blizn. Ja nie umiem tak jak Ty. przejść z sekundy na sekundę ze stanu wróg na best friend forever. Bo kiedy Ciebie nie było dużo się działo, wiesz.? dużo się zmieniło, ustabilizowało. to co nas tak łączyło, co sprawiało, ze jesteśmy dla siebie niezbędne umarło. ja sobie już ułożyłam życie. i o dziwo bez Ciebie czy z Tobą - jest mi tak samo dobrze. smutne, fakt. aczkolwiek to Ty odeszłaś, a ja po prostu pozwoliłam Ci na to. Wróciłaś, miło mi, nie powiem, że nie. Ale zrozumiałam, że mam najlepszą przyjaciółkę na świecie od 6 lat i to nigdy nie byłaś Ty .

Wtedy zaczęłam rozumieć  że nic... teksty

girlwithtattoo dodano: 21 kwietnia 2013

Wtedy zaczęłam rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczuję się tak samo. Już nigdy więcej mnie nie pocałujesz w czoło, gdy jestem smutna. Nigdy więcej nie dasz mi swojej bluzy, gdy będzie mi zimno. Nie napiszesz kolorowych snów na dobranoc. Nie zadzwonisz, żeby po prostu usłyszeć mój głos. Nie będziesz mnie nosił, gdy będę zmęczona. Nigdy więcej nie obudzę się w Twoich ramionach. Nigdy więcej nie powiesz mi, że mnie kochasz. Nigdy więcej nie sprawisz, żebym była szczęśliwa. I to wszystko sprawia, że już nigdy nie wzniosę się trzy metry nad niebo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV