głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Pierwsza tabletka za bezradność... teksty

girlwithtattoo dodano: 10 kwietnia 2013

Pierwsza tabletka za bezradność, która nie pozwala mi zaspokoić swoich ambicji. Druga za wymaganie od innych więcej niż od siebie. Trzecia za ranienie mamy i taty. Czwarta za bycie przyjaciółką na odpierdol. Piąta za nie skupienie się na tym co najważniejsze. Szósta za ranienie każdego faceta, który się nawinie.Siódma za bycie egoistką. Ósma za brak marzeń . Dziewiąta za wszystkie kłamstwa. Dziesiąta za każdy grzech oddalający mnie od Boga. Jedenasta za brak wrażliwości na bliźnich. Dwunasta za niezdolność do ponownego pokochania. i Trzynasta za upadek bez chęci powstania . Naćpana ja, "szczęśliwa ja", wiecznie udająca, że wie co to szczery uśmiech . tak, właśnie tak. zdolna ja .

Hipotermia  Zimny wiatr rozwiewa... teksty

girlwithtattoo dodano: 9 kwietnia 2013

Hipotermia Zimny wiatr rozwiewa ślad po niespełnionych marzeniach Gdzieś tam głęboko na dnie mojego zmarzniętego serca A ja nie umiem znaleźć w sobie światła, nawet w świetle dnia.

whatever nevermind. teksty

girlwithtattoo dodano: 9 kwietnia 2013

whatever nevermind.

lubię pozytywnie zaskakiwać samą... teksty

girlwithtattoo dodano: 7 kwietnia 2013

lubię pozytywnie zaskakiwać samą siebie .

Jestem wiecznie przeobrażającym... teksty

girlwithtattoo dodano: 6 kwietnia 2013

Jestem wiecznie przeobrażającym się motylem.

I znów miotają mną te chore ambicje . teksty

girlwithtattoo dodano: 4 kwietnia 2013

I znów miotają mną te chore ambicje .

Rozwalony kok  brak makijażu... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Rozwalony kok, brak makijażu, ukochany sweter, wytarte jeansy, znoszone skarpety. Niby ja, a zupełnie nie jak ja. Tak jak kocham najbardziej, jednak zupełnie nie tak jak postrzegają mnie inni. Gorąca herbata z mlekiem, ulubione ciastka, paczka black devile, szklanka z drinkiem z barku rodziców. W tle Bonson. Pada śniegu, znów wszystko zasypane, chyba Bóg karze nas za grzechy. maybe. znów nie odbieram telefonu, sama siedzę w tym pustym pokoju. Ale już nie płaczę, chyba , przynajmniej na razie. Jestem szczęśliwa? może tak, może niekoniecznie? a może to całe moje szczęście jest takie ulotne jak dym z mojego papierosa? eh... zaraz przyjdzie zgraja znajomych wyciągnąć mnie gdzieś . idę założyć maskę "prawdziwej mnie"

Dzieje się ze mną coś niedobrego... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Dzieje się ze mną coś niedobrego śni mi się mięso śni mi się krew chciałabym wyjąć serce spod żeber i połknąć z nim cały mój lęk .

Była sobie dziewczyna... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Była sobie dziewczyna, najsmutniejsza dziewczyna na świecie. Żywiła się tłuczonym szkłem, najsmutniejsza dziewczyna na świecie. Gasiła pety na otwartym sercu i marzła nawet w lecie.W oczach nosiła mroczne sekrety najsmutniejsza dziewczyna na świecie. A im bardziej była smutna, tym wyższy był jej kok najsmutniejsza dziewczyna na świecie, co wieczór skacze w mrok. I tak królowa smutku umarła po cichutku, a obok jej zwłok leżał tylko słynny kok, a obok jej zwłok wśród much liżąc płaski amy brzuch,a obok jej zwłok jak kot, czuwał tylko słynny kok

Przyjaźń   według mojej definicji... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Przyjaźń - według mojej definicji - zasadza się na dwóch rzeczach - powiedział nagle. - Szacunku i zaufaniu. Oba czynniki są niezbędne. I muszą działać w obie strony. Można do kogoś żywić głęboki szacunek, ale bez zaufania przyjaźń się rozpada.

Dotarło do niej  że miłość to... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Dotarło do niej, że miłość to ten moment, kiedy serce nagle zaczyna rwać się na strzępy.

Jeśli chcecie mnie jakoś nazwać...... teksty

girlwithtattoo dodano: 31 marca 2013

Jeśli chcecie mnie jakoś nazwać... bardzo proszę! Nieważne! Wiedzcie jednak, że tak naprawdę jestem nimfą. Nereidą, driadą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV