głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
girlwithtattoo niesamowite uczucie gdy po latach znów ląduje się w ramionach mamy . w końcu mogłam się poczuć bezpiecznie wypłakać się do woli powiedzieć co mnie trapi komuś k

girlwithtattoo

girlwithtattoo.moblo.pl
niesamowite uczucie gdy po latach znów ląduje się w ramionach mamy . w końcu mogłam się poczuć bezpiecznie wypłakać się do woli powiedzieć co mnie trapi komuś kto
niesamowite uczucie  gdy po latach... teksty

girlwithtattoo dodano: 28 marca 2013

niesamowite uczucie, gdy po latach znów ląduje się w ramionach mamy . w końcu mogłam się poczuć bezpiecznie, wypłakać się do woli, powiedzieć co mnie trapi komuś, kto bez względu na wszystko i wszystkich zawsze będzie za mną, zawsze będzie mnie kochać. bo mama to najlepsza przyjaciółka jaką kiedykolwiek miałam, mam i będę mieć.

emocjonalny szok . gdy osoba  w... teksty

girlwithtattoo dodano: 28 marca 2013

emocjonalny szok . gdy osoba, w której pokładasz wszelkie nadzieje, która zawsze była, już nie jest . Niby robi to nieświadomie... Albo w sumie może ja sobie wmawiam, że to nieświadomie. Wiem, że mnie kocha, ale to nie zmienia faktu, że ranimy siebie nawzajem . To wydaje się być zbyt trudne . Ale od kiedy się poddaję.? Od kiedy już nie walczę o to co kocham.? Oczyszczenie się z bólu dało mi ukojenie, jednak jeszcze nie oddało mi mojej pewności siebie, odwagi, woli walki . O to ostatkiem sił chyba muszę zawalczyć sama ..

siedziałam na zwykłej ławce  w... teksty

girlwithtattoo dodano: 27 marca 2013

siedziałam na zwykłej ławce, w niezwykłym miejscu. cichy szmer strumyka i śpiew ptaków koiły moje zmęczone zmysły. byłam wykończona psychicznie i emocjonalnie. nareszcie otrzymałam zasłużony odpoczynek, pomoc, czas na chwile zastanowienia. nie musiałam uciekać przed myślami, gonić za obowiązkami, nadążać za światem. byłam ja, moje uczucia, problemy, On. Siedziałam i czułam, że nie jestem sama. Nigdy nie byłam. Podniosłam kamień. niespodziewanie spostrzegłam, że po moich policzkach lecą strumienie łez. jednak tym razem to nie była rozpacz. To były łzy kojące, zmywające cały ból i cierpienie jakie towarzyszyły mi od dłuższego czasu. podniosłam kamień i z niezachwianą pewnością i wiarą w Niego wrzuciłam go do strumyka, ten symboliczny ruch pozwolił mi nareszcie zrzucić z siebie bagaż grzechu, popełnionych błędów. Wstałam lżejsza. Czy to nadal ja? Moje serce choć poranione już nie krwawiło, rany zaczęły się pomału zasklepiać. Dziękuję, za kolejną życiową szansę.

Nowy etap. teksty

girlwithtattoo dodano: 27 marca 2013

Nowy etap.

Poprzednia 7 8 9 10
11
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV