głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whatever nevermind. teksty

girlwithtattoo dodano: 9 kwietnia 2013

whatever nevermind.

lubię pozytywnie zaskakiwać samą... teksty

girlwithtattoo dodano: 7 kwietnia 2013

lubię pozytywnie zaskakiwać samą siebie .

Jestem wiecznie przeobrażającym... teksty

girlwithtattoo dodano: 6 kwietnia 2013

Jestem wiecznie przeobrażającym się motylem.

I znów miotają mną te chore ambicje . teksty

girlwithtattoo dodano: 4 kwietnia 2013

I znów miotają mną te chore ambicje .

Rozwalony kok  brak makijażu... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Rozwalony kok, brak makijażu, ukochany sweter, wytarte jeansy, znoszone skarpety. Niby ja, a zupełnie nie jak ja. Tak jak kocham najbardziej, jednak zupełnie nie tak jak postrzegają mnie inni. Gorąca herbata z mlekiem, ulubione ciastka, paczka black devile, szklanka z drinkiem z barku rodziców. W tle Bonson. Pada śniegu, znów wszystko zasypane, chyba Bóg karze nas za grzechy. maybe. znów nie odbieram telefonu, sama siedzę w tym pustym pokoju. Ale już nie płaczę, chyba , przynajmniej na razie. Jestem szczęśliwa? może tak, może niekoniecznie? a może to całe moje szczęście jest takie ulotne jak dym z mojego papierosa? eh... zaraz przyjdzie zgraja znajomych wyciągnąć mnie gdzieś . idę założyć maskę "prawdziwej mnie"

Dzieje się ze mną coś niedobrego... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Dzieje się ze mną coś niedobrego śni mi się mięso śni mi się krew chciałabym wyjąć serce spod żeber i połknąć z nim cały mój lęk .

Była sobie dziewczyna... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Była sobie dziewczyna, najsmutniejsza dziewczyna na świecie. Żywiła się tłuczonym szkłem, najsmutniejsza dziewczyna na świecie. Gasiła pety na otwartym sercu i marzła nawet w lecie.W oczach nosiła mroczne sekrety najsmutniejsza dziewczyna na świecie. A im bardziej była smutna, tym wyższy był jej kok najsmutniejsza dziewczyna na świecie, co wieczór skacze w mrok. I tak królowa smutku umarła po cichutku, a obok jej zwłok leżał tylko słynny kok, a obok jej zwłok wśród much liżąc płaski amy brzuch,a obok jej zwłok jak kot, czuwał tylko słynny kok

Przyjaźń   według mojej definicji... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Przyjaźń - według mojej definicji - zasadza się na dwóch rzeczach - powiedział nagle. - Szacunku i zaufaniu. Oba czynniki są niezbędne. I muszą działać w obie strony. Można do kogoś żywić głęboki szacunek, ale bez zaufania przyjaźń się rozpada.

Dotarło do niej  że miłość to... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Dotarło do niej, że miłość to ten moment, kiedy serce nagle zaczyna rwać się na strzępy.

Jeśli chcecie mnie jakoś nazwać...... teksty

girlwithtattoo dodano: 31 marca 2013

Jeśli chcecie mnie jakoś nazwać... bardzo proszę! Nieważne! Wiedzcie jednak, że tak naprawdę jestem nimfą. Nereidą, driadą.

niesamowite uczucie  gdy po latach... teksty

girlwithtattoo dodano: 28 marca 2013

niesamowite uczucie, gdy po latach znów ląduje się w ramionach mamy . w końcu mogłam się poczuć bezpiecznie, wypłakać się do woli, powiedzieć co mnie trapi komuś, kto bez względu na wszystko i wszystkich zawsze będzie za mną, zawsze będzie mnie kochać. bo mama to najlepsza przyjaciółka jaką kiedykolwiek miałam, mam i będę mieć.

emocjonalny szok . gdy osoba  w... teksty

girlwithtattoo dodano: 28 marca 2013

emocjonalny szok . gdy osoba, w której pokładasz wszelkie nadzieje, która zawsze była, już nie jest . Niby robi to nieświadomie... Albo w sumie może ja sobie wmawiam, że to nieświadomie. Wiem, że mnie kocha, ale to nie zmienia faktu, że ranimy siebie nawzajem . To wydaje się być zbyt trudne . Ale od kiedy się poddaję.? Od kiedy już nie walczę o to co kocham.? Oczyszczenie się z bólu dało mi ukojenie, jednak jeszcze nie oddało mi mojej pewności siebie, odwagi, woli walki . O to ostatkiem sił chyba muszę zawalczyć sama ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV