głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
girlwithtattoo Leżałam na ukochanym swetrze trzymając głowę na jej kolanach delikatnie gładziła mnie po włosach tak jak najbardziej lubiłam. Gorące promienie słoneczne padały

girlwithtattoo

girlwithtattoo.moblo.pl
Leżałam na ukochanym swetrze trzymając głowę na jej kolanach delikatnie gładziła mnie po włosach tak jak najbardziej lubiłam. Gorące promienie słoneczne padały na moją
Leżałam na ukochanym swetrze... teksty

girlwithtattoo dodano: 12 kwietnia 2013

Leżałam na ukochanym swetrze trzymając głowę na jej kolanach, delikatnie gładziła mnie po włosach, tak jak najbardziej lubiłam. Gorące promienie słoneczne padały na moją roześmianą twarz. Obok stały nasze rowery, redsy, lucky strike, paczka sunbitesów.. Wzięłam głęboki wdech, aby napawać się zapachem wiosny, szlug, Ciebie.. nagle pochyliłaś się, żeby mi coś powiedzieć. Zaczęłam zatapiać się w Twoich oczach . Delikatnie przekrzywiłaś głowę, objęłaś mnie czule i pocałowałaś. Zaczęłyśmy się całować jak zawsze. Było mi tak dobrze, jak zawsze, bo z Tobą . To coś więcej niż przyjaźń. Lecz coś zupełnie innego niż związek. To po prostu my. wyjątkowe nimfy .

Pierwsza tabletka za bezradność... teksty

girlwithtattoo dodano: 10 kwietnia 2013

Pierwsza tabletka za bezradność, która nie pozwala mi zaspokoić swoich ambicji. Druga za wymaganie od innych więcej niż od siebie. Trzecia za ranienie mamy i taty. Czwarta za bycie przyjaciółką na odpierdol. Piąta za nie skupienie się na tym co najważniejsze. Szósta za ranienie każdego faceta, który się nawinie.Siódma za bycie egoistką. Ósma za brak marzeń . Dziewiąta za wszystkie kłamstwa. Dziesiąta za każdy grzech oddalający mnie od Boga. Jedenasta za brak wrażliwości na bliźnich. Dwunasta za niezdolność do ponownego pokochania. i Trzynasta za upadek bez chęci powstania . Naćpana ja, "szczęśliwa ja", wiecznie udająca, że wie co to szczery uśmiech . tak, właśnie tak. zdolna ja .

Hipotermia  Zimny wiatr rozwiewa... teksty

girlwithtattoo dodano: 9 kwietnia 2013

Hipotermia Zimny wiatr rozwiewa ślad po niespełnionych marzeniach Gdzieś tam głęboko na dnie mojego zmarzniętego serca A ja nie umiem znaleźć w sobie światła, nawet w świetle dnia.

whatever nevermind. teksty

girlwithtattoo dodano: 9 kwietnia 2013

whatever nevermind.

lubię pozytywnie zaskakiwać samą... teksty

girlwithtattoo dodano: 7 kwietnia 2013

lubię pozytywnie zaskakiwać samą siebie .

Jestem wiecznie przeobrażającym... teksty

girlwithtattoo dodano: 6 kwietnia 2013

Jestem wiecznie przeobrażającym się motylem.

I znów miotają mną te chore ambicje . teksty

girlwithtattoo dodano: 4 kwietnia 2013

I znów miotają mną te chore ambicje .

Rozwalony kok  brak makijażu... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Rozwalony kok, brak makijażu, ukochany sweter, wytarte jeansy, znoszone skarpety. Niby ja, a zupełnie nie jak ja. Tak jak kocham najbardziej, jednak zupełnie nie tak jak postrzegają mnie inni. Gorąca herbata z mlekiem, ulubione ciastka, paczka black devile, szklanka z drinkiem z barku rodziców. W tle Bonson. Pada śniegu, znów wszystko zasypane, chyba Bóg karze nas za grzechy. maybe. znów nie odbieram telefonu, sama siedzę w tym pustym pokoju. Ale już nie płaczę, chyba , przynajmniej na razie. Jestem szczęśliwa? może tak, może niekoniecznie? a może to całe moje szczęście jest takie ulotne jak dym z mojego papierosa? eh... zaraz przyjdzie zgraja znajomych wyciągnąć mnie gdzieś . idę założyć maskę "prawdziwej mnie"

Dzieje się ze mną coś niedobrego... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Dzieje się ze mną coś niedobrego śni mi się mięso śni mi się krew chciałabym wyjąć serce spod żeber i połknąć z nim cały mój lęk .

Była sobie dziewczyna... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Była sobie dziewczyna, najsmutniejsza dziewczyna na świecie. Żywiła się tłuczonym szkłem, najsmutniejsza dziewczyna na świecie. Gasiła pety na otwartym sercu i marzła nawet w lecie.W oczach nosiła mroczne sekrety najsmutniejsza dziewczyna na świecie. A im bardziej była smutna, tym wyższy był jej kok najsmutniejsza dziewczyna na świecie, co wieczór skacze w mrok. I tak królowa smutku umarła po cichutku, a obok jej zwłok leżał tylko słynny kok, a obok jej zwłok wśród much liżąc płaski amy brzuch,a obok jej zwłok jak kot, czuwał tylko słynny kok

Przyjaźń   według mojej definicji... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Przyjaźń - według mojej definicji - zasadza się na dwóch rzeczach - powiedział nagle. - Szacunku i zaufaniu. Oba czynniki są niezbędne. I muszą działać w obie strony. Można do kogoś żywić głęboki szacunek, ale bez zaufania przyjaźń się rozpada.

Dotarło do niej  że miłość to... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Dotarło do niej, że miłość to ten moment, kiedy serce nagle zaczyna rwać się na strzępy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV