głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Wtedy zaczęłam rozumieć  że nic... teksty

girlwithtattoo dodano: 21 kwietnia 2013

Wtedy zaczęłam rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczuję się tak samo. Już nigdy więcej mnie nie pocałujesz w czoło, gdy jestem smutna. Nigdy więcej nie dasz mi swojej bluzy, gdy będzie mi zimno. Nie napiszesz kolorowych snów na dobranoc. Nie zadzwonisz, żeby po prostu usłyszeć mój głos. Nie będziesz mnie nosił, gdy będę zmęczona. Nigdy więcej nie obudzę się w Twoich ramionach. Nigdy więcej nie powiesz mi, że mnie kochasz. Nigdy więcej nie sprawisz, żebym była szczęśliwa. I to wszystko sprawia, że już nigdy nie wzniosę się trzy metry nad niebo.

ciągłe kłótnie  spiny... teksty

girlwithtattoo dodano: 18 kwietnia 2013

ciągłe kłótnie, spiny, niepotrzebne sprzeczki . to wszystko sprawia, że więź która nas łączyła bardzo się osłabiła, niemal zerwała. coś czego byłam pewna najbardziej na świecie, pomału, ale nieodwracalnie popada w ruinę. chyba zapomniałyśmy dlaczego jesteśmy dla siebie niezbędne, a może po prostu już nie jesteśmy? może to po prostu kolejny zakończony etap naszego życia, piękny, lecz ulotny? maybe.. czuję mieszankę żalu, rozczarowania, poirytowania i smutku . żalu, że coś co miało być "na zawsze" nie jest, rozczarowania, że jak jedna relacja się poprawia, to druga się rozpada, poirytowania, że spierdoliłyśmy coś tak pięknego. smutku.... a smutek czuję, że się tym mniej przejmuję niż powinnam .

A po co mam się przywiązywać do... teksty

girlwithtattoo dodano: 12 kwietnia 2013

A po co mam się przywiązywać do kogokolwiek, skoro nikt z Was nie jest mnie wart.? Ja sama nie jestem siebie warta, więc na razie grzecznie proszę, podbijajcie do innej laski, bo moje serce już dawno zostało mi zajebane, rozjebane i nawet nie zwrócone. Teraz jestem osobą bez serca dla której liczy się spontan, spontan, spontan i zero zaangażowania .

Pierwsza tabletka za bezradność... teksty

girlwithtattoo dodano: 10 kwietnia 2013

Pierwsza tabletka za bezradność, która nie pozwala mi zaspokoić swoich ambicji. Druga za wymaganie od innych więcej niż od siebie. Trzecia za ranienie mamy i taty. Czwarta za bycie przyjaciółką na odpierdol. Piąta za nie skupienie się na tym co najważniejsze. Szósta za ranienie każdego faceta, który się nawinie.Siódma za bycie egoistką. Ósma za brak marzeń . Dziewiąta za wszystkie kłamstwa. Dziesiąta za każdy grzech oddalający mnie od Boga. Jedenasta za brak wrażliwości na bliźnich. Dwunasta za niezdolność do ponownego pokochania. i Trzynasta za upadek bez chęci powstania . Naćpana ja, "szczęśliwa ja", wiecznie udająca, że wie co to szczery uśmiech . tak, właśnie tak. zdolna ja .

Hipotermia  Zimny wiatr rozwiewa... teksty

girlwithtattoo dodano: 9 kwietnia 2013

Hipotermia Zimny wiatr rozwiewa ślad po niespełnionych marzeniach Gdzieś tam głęboko na dnie mojego zmarzniętego serca A ja nie umiem znaleźć w sobie światła, nawet w świetle dnia.

whatever nevermind. teksty

girlwithtattoo dodano: 9 kwietnia 2013

whatever nevermind.

lubię pozytywnie zaskakiwać samą... teksty

girlwithtattoo dodano: 7 kwietnia 2013

lubię pozytywnie zaskakiwać samą siebie .

Jestem wiecznie przeobrażającym... teksty

girlwithtattoo dodano: 6 kwietnia 2013

Jestem wiecznie przeobrażającym się motylem.

I znów miotają mną te chore ambicje . teksty

girlwithtattoo dodano: 4 kwietnia 2013

I znów miotają mną te chore ambicje .

Rozwalony kok  brak makijażu... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Rozwalony kok, brak makijażu, ukochany sweter, wytarte jeansy, znoszone skarpety. Niby ja, a zupełnie nie jak ja. Tak jak kocham najbardziej, jednak zupełnie nie tak jak postrzegają mnie inni. Gorąca herbata z mlekiem, ulubione ciastka, paczka black devile, szklanka z drinkiem z barku rodziców. W tle Bonson. Pada śniegu, znów wszystko zasypane, chyba Bóg karze nas za grzechy. maybe. znów nie odbieram telefonu, sama siedzę w tym pustym pokoju. Ale już nie płaczę, chyba , przynajmniej na razie. Jestem szczęśliwa? może tak, może niekoniecznie? a może to całe moje szczęście jest takie ulotne jak dym z mojego papierosa? eh... zaraz przyjdzie zgraja znajomych wyciągnąć mnie gdzieś . idę założyć maskę "prawdziwej mnie"

Dzieje się ze mną coś niedobrego... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Dzieje się ze mną coś niedobrego śni mi się mięso śni mi się krew chciałabym wyjąć serce spod żeber i połknąć z nim cały mój lęk .

Była sobie dziewczyna... teksty

girlwithtattoo dodano: 1 kwietnia 2013

Była sobie dziewczyna, najsmutniejsza dziewczyna na świecie. Żywiła się tłuczonym szkłem, najsmutniejsza dziewczyna na świecie. Gasiła pety na otwartym sercu i marzła nawet w lecie.W oczach nosiła mroczne sekrety najsmutniejsza dziewczyna na świecie. A im bardziej była smutna, tym wyższy był jej kok najsmutniejsza dziewczyna na świecie, co wieczór skacze w mrok. I tak królowa smutku umarła po cichutku, a obok jej zwłok leżał tylko słynny kok, a obok jej zwłok wśród much liżąc płaski amy brzuch,a obok jej zwłok jak kot, czuwał tylko słynny kok

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV