głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Zupełny kontrast osób  On... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

Zupełny kontrast osób, On nieposkromiony leń, wagarowicz, zły uczeń, bałaganiarz, tancerz, zlewator, maniak gier, nigdy nie palący pijak, Ona skrupulatna, zaradna, wzorowa uczennica, aktorka, uzależniona od fajek, ograniczająca alkohol. Nic ich nie łączyło prócz tych dziwnych motyli w brzuchu, które zawsze czuli jak na siebie ukradkiem spoglądali. Jedna impreza, wspólni znajomi, ktoś nas przedstawił? Nie musiał, sami się poznaliśmy. Gadaliśmy, śmialiśmy się , przepychaliśmy. Długie rozmowy, spacery, pierwszy buziak w policzek. Starałeś się, ja chyba też. Częste spotkania, intensywna znajomość, związek, namiętność i niedopowiedzenia. Aż w końcu motylki opadły, zostały różnice między nami i koniec znajomości, zostało zdawkowane "cześć" i pustka. Nie ma nic, nawet żalu, jest obojętność do Ciebie, bo to co było między nami było oszukane, udawane, nieprawdziwe, więc nie ma za czym płakać. Jedyne z czym mam problem, to to cholerne obrzydzenie, które czuję do tego co chciałeś mi zrobić.

Znów nie mogę sobie spojrzeć w... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

Znów nie mogę sobie spojrzeć w twarz, bo się boję, że zobaczę ten sam emocji brak.

tyle pytań chcę Ci zadać  które... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

tyle pytań chcę Ci zadać, które mi w głowie siedzą ale zbyt boję się, że zadasz mi ból odpowiedzią czasem mam ochotę tu zacząć wszystko od nowa zamiast wymieniać spojrzenia, zacząć wymieniać słowa choć jedyny wyraz tu to wyraz zwątpienia na twarzach to czuję tęsknotę gdy znów sobie Ciebie wyobrażam.

JESZCZE KIEDYŚ BĘDĘ TĄ DOBRĄ... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

JESZCZE KIEDYŚ BĘDĘ TĄ DOBRĄ, ZOBACZYCIE !

po prostu żyjmy osobno i łapmy... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

po prostu żyjmy osobno i łapmy szczęście .

entuzjastyczna  energiczna  z... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

entuzjastyczna, energiczna, z poczuciem humoru, towarzyska, spontaniczna, szczera,twórcza, egoistyczna, naiwna, lubiąca bujać w obłokach, niecierpliwa, niezdyscyplinowana, niepewna siebie, gadatliwa, łatwo wpadająca w gniew.

Obok jesteś wciąż i nie ma Cię... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

Obok jesteś wciąż i nie ma Cię nie potrafisz wprost nie kochać mnie.

Każdego dnia wydaje mi się jakby to... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

Każdego dnia wydaje mi się jakby to było zaledwie pare dni temu. Czas leczy rany? od każdej reguły są wyjątki, a czemu akurat na mnie padło nie mam zielonego pojęcia . Swoich wspomnień z tamtego okresu nie wymieniłabym za nic w świecie, bo są najcenniejsze jakie mam. Od tamtej pory dużo się zmieniło, ja się bardzo zmieniłam . Dużo zyskałam, ale też dużo straciłam . Jednak to wszystko było warte tych poświęceń, łez, starań. Tyle ile dało mi to szczęścia, to nie da mi już chyba nic. przynajmniej w najbliższym czasie... Szkoda tylko, że teraz niewiele mnie szczerze cieszy jak dawniej. Gdzieś to przekonanie, że wszystko zawsze się ułoży zostawiłam w Warszawie, a chęć wiecznego pomagania innym w Zakopanym. Trochę pogubiłam się w tych wyjazdach. W tym moim małym szczęściu, które ciągle wymyka mi się z rąk przeraża mnie tylko to, jak niewiele rzeczy mnie cieszy. Wszystko co się dzieje wokół mnie, jest jakby na drugim planie, takie obojętne, z przymusu muszę zwracać na to uwagę.

I ta pierdolona bezsilność  gdy... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

I ta pierdolona bezsilność, gdy już sama nie wiesz kiedy mówisz prawdę, a kiedy perfidnie kłamiesz. Jesteś za dobrą aktorką, żeby połapać się w tym co czujesz. Każdego dnia udajesz, bo musisz, tylko przez to ciągłe "granie" nawet gdy już nie musisz, udajesz dalej, udajesz sama przed sobą, że dajesz sobie radę i żyjesz w zakłamanym stereotypie szczęście .

Kiss me hard before you go.... teksty

girlwithtattoo dodano: 18 sierpnia 2013

Kiss me hard before you go. Summertime sadness.

A z każdym oddechem jestem bliżej... teksty

girlwithtattoo dodano: 18 sierpnia 2013

A z każdym oddechem jestem bliżej diabła ..

Wybiec w za dużych szpilkach pod... teksty

girlwithtattoo dodano: 18 sierpnia 2013

Wybiec w za dużych szpilkach pod pędzący samochód. Wsiąść do auta 40letniego pedofila w wulgarnych ciuchach. Spalić 13 paczek malboro czerwonych w ciągu godziny. Wypić 3 litry wódki na jednej imprezie. Zażyć 77 tabletek przeciwbólowych na raz. Tańczyć po wciągnięciu fety na dachu wieżowca. Kochać się z nosicielem HIV-a. Tańczyć erotycznie w płonącym burdelu. Wskoczyć naga do Atlantyku. Skoczyć z 12 piętra.. Byle zakończyć to pojebaane coś co trwa w moim przypadku 17 lat. Poczuć władzę nas sobą, swoim losem, życiem. Po prostu poczuć się jak Księżniczka Śmierci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV