głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
girlwithtattoo Nie myśl że wszystko moje już masz nie masz mnie i nigdy nie będziesz miał. Może kiedyś znowu spotkamy się ale dziś czegoś innego chcę. Więc nie pisz i nie dzwo

girlwithtattoo

girlwithtattoo.moblo.pl
Nie myśl że wszystko moje już masz nie masz mnie i nigdy nie będziesz miał. Może kiedyś znowu spotkamy się ale dziś czegoś innego chcę.
Nie myśl  że wszystko moje już... teksty

girlwithtattoo dodano: 19 października 2013

Nie myśl, że wszystko moje już masz, nie masz mnie i nigdy nie będziesz miał. Może kiedyś znowu spotkamy się, ale dziś czegoś innego chcę.

Więc nie pisz i nie dzwoń. Już nie... teksty

girlwithtattoo dodano: 16 października 2013

Więc nie pisz i nie dzwoń. Już nie rośnie tętno. I wszystko mi jedno. Ty to, tylko przeszłość.

Arogancka. Delikatna. Rozkoszna.... teksty

girlwithtattoo dodano: 16 października 2013

Arogancka. Delikatna. Rozkoszna. Inteligentna. Ambitna. Narwana. Apatyczna. noł drama Adriana :)

Opadłam z sił  opadła z chęci... teksty

girlwithtattoo dodano: 8 października 2013

Opadłam z sił, opadła z chęci, nie ma we mnie radości, współczucia, miłości, złości. Jest tylko obojętność, bezsilność, ucisk w żołądku, sercu.. Pierwszy raz w moim życiu brakuje mi słów, żeby opisać co się ze mną dzieje, co we mnie siedzi. Nie umiem tego namacalnie określić, co sprawia, że jeszcze bardziej czuję się zdezorientowana i zagubiona. Wszystko mnie przerasta każdego dnia. Przytłacza. Dołuje. Ja nie tylko nie wiem co mam robić, ja nawet nie wiem co mam myśleć, sądzić. Nie mam marzeń, pragnień, życzeń. Chcę wszystkiego, a tak naprawdę nie chcę niczego. Potrzebuję wszystkiego, a w rzeczywistości nie potrzebuję. Dzień w dzień czuję się jak nieśmiały klaustrofobik zamknięty w klatce pełnej widzów.. Niemy krzyk rozrywa mnie od środka, lecz ja milczę. Zamknięta na wszystko i wszystkich. Mały niemy człowieczek, który chce być NIKIM.

I znów nie jest tak jak być powinno... teksty

girlwithtattoo dodano: 5 października 2013

I znów nie jest tak jak być powinno, znów chyba jestem obcy. Wciąż jestem obcy, wciąż bardziej obcy wam I sobie sam.

I przestać pić  przestać jarać... teksty

girlwithtattoo dodano: 5 października 2013

I przestać pić, przestać jarać, ale życie W zamian tępy śmiech ma dla nas.

I znów się zastanawiam jak jej... teksty

girlwithtattoo dodano: 5 października 2013

I znów się zastanawiam jak jej teraz idzie w życiu. Ale nie chcę już wracać chyba, I mam nadzieję, Że nie oszukuję sam siebie.

Nie ma nas  trochę ciężko... teksty

girlwithtattoo dodano: 5 października 2013

Nie ma nas, trochę ciężko uwierzyć, Bo łatwo coś stracić, a trudniej docenić. Więc nie pisz i nie dzwoń. Już nie rośnie tętno. I wszystko mi jedno. Ty to, tylko przeszłość. Nie ma nas, pewnie ciężko to przeżyć. Nie ma szans by to mogło się zmienić.

Miał być krok wielki  a ruszyłem... teksty

girlwithtattoo dodano: 5 października 2013

Miał być krok wielki, a ruszyłem tylko kilka metrów W przód, przestałem radzić sobie z życiem I zacząłem chlać co weekend I umierać, miałem rzucić wszystko w pizdę , I u mnie nic nowego i usłyszysz to nie raz, Mówią widzę jak upadasz, odpowiadam to nie ja!

Wiesz  rok mija i mi chyba trochę... teksty

girlwithtattoo dodano: 5 października 2013

Wiesz, rok mija i mi chyba trochę przykro, Miałaś być tu ze mną, a nie kurwa wyjść stąd.

bo czasami nawet perfekcyjną mnie... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

bo czasami nawet perfekcyjną mnie sytuacja przerasta .

Zupełny kontrast osób  On... teksty

girlwithtattoo dodano: 29 września 2013

Zupełny kontrast osób, On nieposkromiony leń, wagarowicz, zły uczeń, bałaganiarz, tancerz, zlewator, maniak gier, nigdy nie palący pijak, Ona skrupulatna, zaradna, wzorowa uczennica, aktorka, uzależniona od fajek, ograniczająca alkohol. Nic ich nie łączyło prócz tych dziwnych motyli w brzuchu, które zawsze czuli jak na siebie ukradkiem spoglądali. Jedna impreza, wspólni znajomi, ktoś nas przedstawił? Nie musiał, sami się poznaliśmy. Gadaliśmy, śmialiśmy się , przepychaliśmy. Długie rozmowy, spacery, pierwszy buziak w policzek. Starałeś się, ja chyba też. Częste spotkania, intensywna znajomość, związek, namiętność i niedopowiedzenia. Aż w końcu motylki opadły, zostały różnice między nami i koniec znajomości, zostało zdawkowane "cześć" i pustka. Nie ma nic, nawet żalu, jest obojętność do Ciebie, bo to co było między nami było oszukane, udawane, nieprawdziwe, więc nie ma za czym płakać. Jedyne z czym mam problem, to to cholerne obrzydzenie, które czuję do tego co chciałeś mi zrobić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV