głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii zadzwonił budzik. obudziła się z lekkim grymasem który po chwili mimowolnie stał się szerokim uśmiechem. odgarnęła włosy do tyłu przełknęła ślinę i cicho szepnę

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
zadzwonił budzik. obudziła się z lekkim grymasem który po chwili mimowolnie stał się szerokim uśmiechem. odgarnęła włosy do tyłu przełknęła ślinę i cicho szepnęła sa
zadzwonił budzik. obudziła się z... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

zadzwonił budzik. obudziła się z lekkim grymasem, który po chwili mimowolnie stał się szerokim uśmiechem. odgarnęła włosy do tyłu, przełknęła ślinę i cicho szepnęła sama do siebie 'śniłeś mi się'. wzięła do ręki telefon. miała jedną nową wiadomość. 'miłego dnia, najpiękniejsza. widzimy się wieczorem.'. wstała z łóżka cała w skowronkach. dodawał jej sił na cały dzień, tym jednym, banalnym sms'em. okazywał jej każdego ranka że jest i o Niej pamięta.

niektórzy twierdzą  że mają... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

niektórzy twierdzą, że mają totalnie złe życie. ciągle pod górkę, ciągle trudne. tacy właśnie ludzie robią dosyć specyficzny błąd - mają problemy i nie doprowadzają ich do końca. próbują iść do przodu, ale one nadal są przy nich. ciążą im. te właśnie osoby non stop oglądają się wstecz. myślą o przeszłości, o tym co było. pragną powrotu tego wszystkiego. marzą. żyją w świecie fantazji, z dala od rzeczywistości. po prostu nie chcą, nie potrafią, patrzeć w przyszłość. nie rozwiązują problemów natychmiast, odkładają je na potem, a te pozostawione wywołują coraz to większy nacisk. są coraz gorsze.

  co dziś robimy  kochanie?... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

- co dziś robimy, kochanie? - zapytał radośnie. - mały eksperyment. - szepnęłam. uniósł pytająco brwi. - poczekaj tu moment. zaraz wrócę. - wyjaśniłam i uśmiechnęłam się do niego zachęcająco. poszłam do sąsiedniego pokoju i rozebrałam się do bielizny. wróciłam do niego. spojrzał na mnie zdezorientowany. zdjęłam wszystko do końca. oglądał mnie od dołu do góry. zaczynam przy stopach, kończył na szyi. eksperyment zakończony. - koniec z nami. nie kochasz mnie. - odparłam rzeczowo i wyszłam.

uwielbiam kiedy obydwoje jesteśmy na... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

uwielbiam kiedy obydwoje jesteśmy na tyle upici, że nie wiemy co robimy. po prostu kocham ten stan. tylko wtedy mogę bezkarnie wtulać się w Twoje ramiona, całować Twoje usta i tonąć w Twoich oczach. nic się nie liczy. boli tylko czekanie całego tygodnia na wyczekiwany z utęsknieniem sobotni melanż. pomimo iż wiem, że to wszystko jest spowodowane tylko procentami wariującymi we krwi wciąż uwielbiam jak całujesz mnie bez opamiętania, dystansu.

całe nasze istnienie jest dosyć... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

całe nasze istnienie jest dosyć trudne. dopiero w niektórych, bardzo specyficznych chwilach zdajemy sobie sprawę z jednej, poważnej rzeczy. czegoś co powinno nam przewodzić przez całe życie. mianowicie, uczymy się samodzielności. doświadczamy wielkiego rozczarowania dowiadując się, że na prawdę nikogo nie obchodzą nasze problemy, zły nastrój. jeżeli pytają - nie wychodzi to z troski, lecz z ciekawości. tacy już są ludzie, w głębi zaprogramowani do radości z cierpienia drugiej osoby.

  możesz na chwilkę. mam taką... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

- możesz na chwilkę. mam taką drobną sprawę. - powiedziałam dość nieśmiało. - jasne. - odparł z uśmiechem. odeszliśmy na bok. - słucham? o co chodzi, mała? - zapytał czule na mnie patrząc. - chciałam Ci tylko powiedzieć, że kocham jak się uśmiechasz. - wyszeptałam szybko i spuściłam wzrok. gdy ponownie podniosłam głowę już go nie było.

dobrze  mogę Ci po raz setny... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

dobrze, mogę Ci po raz setny powiedzieć co o Tobie myślę. mogę wymienić dziesiątki rzeczy których w Tobie nienawidzę. mogę się nie rozpłakać wygarniając Ci to wszystko. ale czy to coś da? zmieni się choćby najmniejszy szczegół? nie ma szans. nie przestanę Cię kochać. pod żadnym pozorem. nawet jakbym cholernie chciała.

  pogadamy potem  obiecuję.... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 maja 2010

- pogadamy potem, obiecuję. pamiętaj, że strasznie Cię kocham. - powiedział uśmiechając się do niej. - wiem, wiem. ja też. - szepnęła i delikatnie musnęła jego usta. wykierował się w stronę sali w której miał lekcje. - naiwna idiotka. - mruknął pod nosem.

dotknij mojej twarzy. czujesz tą... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 maja 2010

dotknij mojej twarzy. czujesz tą masę pudru? gwarantuję Ci, że nie chciałbyś zobaczyć mnie bez niej. z tymi podpuchniętymi oczami. na prawdę wyglądam okropnie. ale wiesz.. co innego boli mnie bardziej. uwierzyłam Ci. zapewniałeś, że dam sobie bez Ciebie radę. gdybym wiedziała, że kłamiesz, nie pozwoliłabym Ci odejść.

musiała uciekać. nie mogła tu... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 maja 2010

musiała uciekać. nie mogła tu dłużej zostać. nie mogła patrzeć na te twarze, szydercze uśmiechy. nie rozumieli tego co przeżywała. odkrywając jej słabość ranili ją jeszcze bardziej. nie miała wyjścia.. musiała. po prostu.

nie wiedziałam co się dzieje.... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 maja 2010

nie wiedziałam co się dzieje. miałam pewne przypuszczenia. bałam się strasznie. spojrzałam na swoją dłoń. tak, brakowało jej czegoś. wisiała swobodnie sama, nie była zatopiona w Twojej. podniosłam wzrok. rozejrzałam się dookoła. oczy przeszkliły mi się łzami. nie miałam już wątpliwości - zostawiłeś mnie.

chcę znów leżeć z Tobą na boisku... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 maja 2010

chcę znów leżeć z Tobą na boisku szkolnym. znów wsłuchiwać się w bicie Twojego serca. chcę, żebyśmy tak jak wtedy liczyli się tylko my. będziemy się śmiać, rozmawiać o wszystkim i o niczym. znów będziemy cholernie szczęśliwi! no chodź, spróbujmy. będzie fajnie, tak jak dawniej, zobaczysz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV