głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii co tam? spytał z szerokim uśmiechem delikatnie podszczypując moje biodro. jak gdyby nigdy nic się nie stało. zachowywał się tak jak dawniej zanim zaczął się na

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
co tam? spytał z szerokim uśmiechem delikatnie podszczypując moje biodro. jak gdyby nigdy nic się nie stało. zachowywał się tak jak dawniej zanim zaczął się nasz zw
  co tam?   spytał z szerokim... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

- co tam? - spytał z szerokim uśmiechem, delikatnie podszczypując moje biodro. jak gdyby nigdy nic się nie stało. zachowywał się tak jak dawniej, zanim zaczął się nasz związek. - nienawidzę Cię. - mruknęłam cicho pod nosem. nie mogłam opanować gniewu szalejącego w moim ciele. - słucham? - zapytał. cholera, usłyszał. spuściłam wzrok. po kilku sekundach poczułam na karku jego ciepły oddech. jego usta zbliżały się do mojego ucha. czułam to. - przepraszam. - szepnął. słyszałam jak odchodzi..

zdarzają się dziwne sytuacje. mam... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

zdarzają się dziwne sytuacje. mam ciężkie momenty, trudne dni. jeżeli pewnego razu podejdę do Ciebie roztrzęsiona ze łzami w oczach - nie odpychaj mnie. przytul i powiedz, że będzie dobrze. w najmniejszym stopniu nie zdajesz sobie sprawy jak czasami strasznie tego potrzebuję.

przytulałeś mnie tak czuło.... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

przytulałeś mnie tak czuło. mówiłeś, że mnie kochasz. łaskotałeś. układałeś nieogarnięte kosmyki włosów. byłeś taki delikatny. dbałeś o mnie, chroniłeś. muszę przyznać - umiesz udawać jak nikt. boli, że to była tylko zabawa. sposób na zabicie nudy. boli cholernie.

chciałam zrezygnować z miłości.... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

chciałam zrezygnować z miłości. zapomnieć o niej. nigdy więcej jej nie doświadczać. cholernie tego pragnęłam. jednak pomimo tych nieprzespanych nocy, złamanego serca i hektolitrów wylanych łez - miłość jest piękna. chwile spędzone z osobą którą kochamy są wielkim i niepowtarzalnym skarbem. wspomnienia są magią. doświadczamy czegoś, czego nie da się zapomnieć. widzimy wady całego zakochania, lecz mamy nadzieję przeżyć to wszystko jeszcze raz. nie potrafimy zrezygnować.

zadzwonił budzik. obudziła się z... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

zadzwonił budzik. obudziła się z lekkim grymasem, który po chwili mimowolnie stał się szerokim uśmiechem. odgarnęła włosy do tyłu, przełknęła ślinę i cicho szepnęła sama do siebie 'śniłeś mi się'. wzięła do ręki telefon. miała jedną nową wiadomość. 'miłego dnia, najpiękniejsza. widzimy się wieczorem.'. wstała z łóżka cała w skowronkach. dodawał jej sił na cały dzień, tym jednym, banalnym sms'em. okazywał jej każdego ranka że jest i o Niej pamięta.

niektórzy twierdzą  że mają... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

niektórzy twierdzą, że mają totalnie złe życie. ciągle pod górkę, ciągle trudne. tacy właśnie ludzie robią dosyć specyficzny błąd - mają problemy i nie doprowadzają ich do końca. próbują iść do przodu, ale one nadal są przy nich. ciążą im. te właśnie osoby non stop oglądają się wstecz. myślą o przeszłości, o tym co było. pragną powrotu tego wszystkiego. marzą. żyją w świecie fantazji, z dala od rzeczywistości. po prostu nie chcą, nie potrafią, patrzeć w przyszłość. nie rozwiązują problemów natychmiast, odkładają je na potem, a te pozostawione wywołują coraz to większy nacisk. są coraz gorsze.

  co dziś robimy  kochanie?... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

- co dziś robimy, kochanie? - zapytał radośnie. - mały eksperyment. - szepnęłam. uniósł pytająco brwi. - poczekaj tu moment. zaraz wrócę. - wyjaśniłam i uśmiechnęłam się do niego zachęcająco. poszłam do sąsiedniego pokoju i rozebrałam się do bielizny. wróciłam do niego. spojrzał na mnie zdezorientowany. zdjęłam wszystko do końca. oglądał mnie od dołu do góry. zaczynam przy stopach, kończył na szyi. eksperyment zakończony. - koniec z nami. nie kochasz mnie. - odparłam rzeczowo i wyszłam.

uwielbiam kiedy obydwoje jesteśmy na... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

uwielbiam kiedy obydwoje jesteśmy na tyle upici, że nie wiemy co robimy. po prostu kocham ten stan. tylko wtedy mogę bezkarnie wtulać się w Twoje ramiona, całować Twoje usta i tonąć w Twoich oczach. nic się nie liczy. boli tylko czekanie całego tygodnia na wyczekiwany z utęsknieniem sobotni melanż. pomimo iż wiem, że to wszystko jest spowodowane tylko procentami wariującymi we krwi wciąż uwielbiam jak całujesz mnie bez opamiętania, dystansu.

całe nasze istnienie jest dosyć... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

całe nasze istnienie jest dosyć trudne. dopiero w niektórych, bardzo specyficznych chwilach zdajemy sobie sprawę z jednej, poważnej rzeczy. czegoś co powinno nam przewodzić przez całe życie. mianowicie, uczymy się samodzielności. doświadczamy wielkiego rozczarowania dowiadując się, że na prawdę nikogo nie obchodzą nasze problemy, zły nastrój. jeżeli pytają - nie wychodzi to z troski, lecz z ciekawości. tacy już są ludzie, w głębi zaprogramowani do radości z cierpienia drugiej osoby.

  możesz na chwilkę. mam taką... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

- możesz na chwilkę. mam taką drobną sprawę. - powiedziałam dość nieśmiało. - jasne. - odparł z uśmiechem. odeszliśmy na bok. - słucham? o co chodzi, mała? - zapytał czule na mnie patrząc. - chciałam Ci tylko powiedzieć, że kocham jak się uśmiechasz. - wyszeptałam szybko i spuściłam wzrok. gdy ponownie podniosłam głowę już go nie było.

dobrze  mogę Ci po raz setny... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

dobrze, mogę Ci po raz setny powiedzieć co o Tobie myślę. mogę wymienić dziesiątki rzeczy których w Tobie nienawidzę. mogę się nie rozpłakać wygarniając Ci to wszystko. ale czy to coś da? zmieni się choćby najmniejszy szczegół? nie ma szans. nie przestanę Cię kochać. pod żadnym pozorem. nawet jakbym cholernie chciała.

  pogadamy potem  obiecuję.... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 maja 2010

- pogadamy potem, obiecuję. pamiętaj, że strasznie Cię kocham. - powiedział uśmiechając się do niej. - wiem, wiem. ja też. - szepnęła i delikatnie musnęła jego usta. wykierował się w stronę sali w której miał lekcje. - naiwna idiotka. - mruknął pod nosem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV