głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii całe nasze istnienie jest dosyć trudne. dopiero w niektórych bardzo specyficznych chwilach zdajemy sobie sprawę z jednej poważnej rzeczy. czegoś co powinno nam

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
całe nasze istnienie jest dosyć trudne. dopiero w niektórych bardzo specyficznych chwilach zdajemy sobie sprawę z jednej poważnej rzeczy. czegoś co powinno nam przew
całe nasze istnienie jest dosyć... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

całe nasze istnienie jest dosyć trudne. dopiero w niektórych, bardzo specyficznych chwilach zdajemy sobie sprawę z jednej, poważnej rzeczy. czegoś co powinno nam przewodzić przez całe życie. mianowicie, uczymy się samodzielności. doświadczamy wielkiego rozczarowania dowiadując się, że na prawdę nikogo nie obchodzą nasze problemy, zły nastrój. jeżeli pytają - nie wychodzi to z troski, lecz z ciekawości. tacy już są ludzie, w głębi zaprogramowani do radości z cierpienia drugiej osoby.

  możesz na chwilkę. mam taką... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

- możesz na chwilkę. mam taką drobną sprawę. - powiedziałam dość nieśmiało. - jasne. - odparł z uśmiechem. odeszliśmy na bok. - słucham? o co chodzi, mała? - zapytał czule na mnie patrząc. - chciałam Ci tylko powiedzieć, że kocham jak się uśmiechasz. - wyszeptałam szybko i spuściłam wzrok. gdy ponownie podniosłam głowę już go nie było.

dobrze  mogę Ci po raz setny... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

dobrze, mogę Ci po raz setny powiedzieć co o Tobie myślę. mogę wymienić dziesiątki rzeczy których w Tobie nienawidzę. mogę się nie rozpłakać wygarniając Ci to wszystko. ale czy to coś da? zmieni się choćby najmniejszy szczegół? nie ma szans. nie przestanę Cię kochać. pod żadnym pozorem. nawet jakbym cholernie chciała.

  pogadamy potem  obiecuję.... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 maja 2010

- pogadamy potem, obiecuję. pamiętaj, że strasznie Cię kocham. - powiedział uśmiechając się do niej. - wiem, wiem. ja też. - szepnęła i delikatnie musnęła jego usta. wykierował się w stronę sali w której miał lekcje. - naiwna idiotka. - mruknął pod nosem.

dotknij mojej twarzy. czujesz tą... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 maja 2010

dotknij mojej twarzy. czujesz tą masę pudru? gwarantuję Ci, że nie chciałbyś zobaczyć mnie bez niej. z tymi podpuchniętymi oczami. na prawdę wyglądam okropnie. ale wiesz.. co innego boli mnie bardziej. uwierzyłam Ci. zapewniałeś, że dam sobie bez Ciebie radę. gdybym wiedziała, że kłamiesz, nie pozwoliłabym Ci odejść.

musiała uciekać. nie mogła tu... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 maja 2010

musiała uciekać. nie mogła tu dłużej zostać. nie mogła patrzeć na te twarze, szydercze uśmiechy. nie rozumieli tego co przeżywała. odkrywając jej słabość ranili ją jeszcze bardziej. nie miała wyjścia.. musiała. po prostu.

nie wiedziałam co się dzieje.... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 maja 2010

nie wiedziałam co się dzieje. miałam pewne przypuszczenia. bałam się strasznie. spojrzałam na swoją dłoń. tak, brakowało jej czegoś. wisiała swobodnie sama, nie była zatopiona w Twojej. podniosłam wzrok. rozejrzałam się dookoła. oczy przeszkliły mi się łzami. nie miałam już wątpliwości - zostawiłeś mnie.

chcę znów leżeć z Tobą na boisku... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 maja 2010

chcę znów leżeć z Tobą na boisku szkolnym. znów wsłuchiwać się w bicie Twojego serca. chcę, żebyśmy tak jak wtedy liczyli się tylko my. będziemy się śmiać, rozmawiać o wszystkim i o niczym. znów będziemy cholernie szczęśliwi! no chodź, spróbujmy. będzie fajnie, tak jak dawniej, zobaczysz.

jednorazowa przygoda ze sztucznymi... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 maja 2010

jednorazowa przygoda ze sztucznymi uczuciami, udawaną miłością i szpanem w opisach na gadu. w sumie nic znaczącego. wszystko było takie banalne. trwało krótko. jednakże to nie zmienia faktu, że Ciebie nie zapomnę do końca życia.

abstrakcyjne uczucia. plastikowy... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 maja 2010

abstrakcyjne uczucia. plastikowy świat. masa lateksu w Twoich ramionach. to po prostu przykre. innego określenia nie mam.

siedziałam na dachu całą noc.... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 maja 2010

siedziałam na dachu całą noc. nadawałam gwiazdom różne imiona. Twoje imię miał akurat księżyc. to właśnie on jest najważniejszy na niebie, bez niego byłoby tak pusto.. gwiazdy nosiły nazwy rzeczy, które mi się z Tobą kojarzyły. delikatnie uderzałam podeszwą trampka o blachę. w końcu słońce zaczęło wschodzić.. księżyc zniknął wraz z gwiazdami. właśnie w tym momencie zdałam sobie sprawę, że nie mam już nic. wszystko zniknęło. wszystko straciłam. nieodwracalnie.

próbowałam Ci to wyjaśnić już... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 maja 2010

próbowałam Ci to wyjaśnić już kilka razy. zresztą pewnie nie tylko ja. ale nie rozumiesz. kompletnie nie zdajesz sobie sprawy z tego co robisz. czemu dla Ciebie związek musi być równoznaczny z zabiciem nudy, zakładem czy inną głupotą w tym stylu? czemu nie możesz pojąć jak cholernie trudne są te nieprzespane noce, podpuchnięte oczy i hektolitry wylanych łez? nie potrafisz tego pojąć? czy tylko udajesz, przy okazji udowadniając jakim jesteś bezczelnym dupkiem obojętnym na cierpienie innych?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV