głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii wszystko było inne. było łatwiej. nie widziałam Cię już kilka dni nie myślałam o Tobie. nie wiem. może byłeś chory może to były zwykłe wagary. nie było Cię to s

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
wszystko było inne. było łatwiej. nie widziałam Cię już kilka dni nie myślałam o Tobie. nie wiem. może byłeś chory może to były zwykłe wagary. nie było Cię to się l
wszystko było inne. było łatwiej.... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

wszystko było inne. było łatwiej. nie widziałam Cię już kilka dni, nie myślałam o Tobie. nie wiem. może byłeś chory, może to były zwykłe wagary. nie było Cię - to się liczyło. czemu odwracając się w środku dnia musiałam zobaczyć akurat Ciebie? czemu to nie był kosmita, wariatka czy nawet jeden z moich beznadziejnych kolegów z klasy? czemu to byłeś właśnie Ty?

motylki w brzuchu przestały... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

motylki w brzuchu przestały trzepotać swoimi skrzydełkami, nogi przestały mięknąć, rumieńce zeszły z policzków. ciało skończyło z dziwnymi nawykami. zostawiłeś mnie. wszystkie te na pozór irytujące reakcje mojego ciała na Twoją obecność - również zniknęły. szkoda, lubiłam ten stan. sto razy bardziej, niż łzy, złamane serce, nieprzespane noce.. - wszystko to, co mam obecnie.

dystans. kochanie  dystans. ręce... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

dystans. kochanie, dystans. ręce trzymamy przy sobie.

dawniej nienawidziłam papierosów... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

dawniej nienawidziłam papierosów, alkoholu. poznałam Ciebie i najzwyczajniej z świecie je zaakceptowałam. nie liczyło się to, że od Twojej bluzy było wyraźnie czuć iż paliłeś - nie. nic nie miało znaczenia. nie chciałam Cię zmieniać. takim sobą mnie zauroczyłeś. musiałeś taki zostać.

  co tam?   spytał z szerokim... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

- co tam? - spytał z szerokim uśmiechem, delikatnie podszczypując moje biodro. jak gdyby nigdy nic się nie stało. zachowywał się tak jak dawniej, zanim zaczął się nasz związek. - nienawidzę Cię. - mruknęłam cicho pod nosem. nie mogłam opanować gniewu szalejącego w moim ciele. - słucham? - zapytał. cholera, usłyszał. spuściłam wzrok. po kilku sekundach poczułam na karku jego ciepły oddech. jego usta zbliżały się do mojego ucha. czułam to. - przepraszam. - szepnął. słyszałam jak odchodzi..

zdarzają się dziwne sytuacje. mam... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

zdarzają się dziwne sytuacje. mam ciężkie momenty, trudne dni. jeżeli pewnego razu podejdę do Ciebie roztrzęsiona ze łzami w oczach - nie odpychaj mnie. przytul i powiedz, że będzie dobrze. w najmniejszym stopniu nie zdajesz sobie sprawy jak czasami strasznie tego potrzebuję.

przytulałeś mnie tak czuło.... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

przytulałeś mnie tak czuło. mówiłeś, że mnie kochasz. łaskotałeś. układałeś nieogarnięte kosmyki włosów. byłeś taki delikatny. dbałeś o mnie, chroniłeś. muszę przyznać - umiesz udawać jak nikt. boli, że to była tylko zabawa. sposób na zabicie nudy. boli cholernie.

chciałam zrezygnować z miłości.... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

chciałam zrezygnować z miłości. zapomnieć o niej. nigdy więcej jej nie doświadczać. cholernie tego pragnęłam. jednak pomimo tych nieprzespanych nocy, złamanego serca i hektolitrów wylanych łez - miłość jest piękna. chwile spędzone z osobą którą kochamy są wielkim i niepowtarzalnym skarbem. wspomnienia są magią. doświadczamy czegoś, czego nie da się zapomnieć. widzimy wady całego zakochania, lecz mamy nadzieję przeżyć to wszystko jeszcze raz. nie potrafimy zrezygnować.

zadzwonił budzik. obudziła się z... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

zadzwonił budzik. obudziła się z lekkim grymasem, który po chwili mimowolnie stał się szerokim uśmiechem. odgarnęła włosy do tyłu, przełknęła ślinę i cicho szepnęła sama do siebie 'śniłeś mi się'. wzięła do ręki telefon. miała jedną nową wiadomość. 'miłego dnia, najpiękniejsza. widzimy się wieczorem.'. wstała z łóżka cała w skowronkach. dodawał jej sił na cały dzień, tym jednym, banalnym sms'em. okazywał jej każdego ranka że jest i o Niej pamięta.

niektórzy twierdzą  że mają... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

niektórzy twierdzą, że mają totalnie złe życie. ciągle pod górkę, ciągle trudne. tacy właśnie ludzie robią dosyć specyficzny błąd - mają problemy i nie doprowadzają ich do końca. próbują iść do przodu, ale one nadal są przy nich. ciążą im. te właśnie osoby non stop oglądają się wstecz. myślą o przeszłości, o tym co było. pragną powrotu tego wszystkiego. marzą. żyją w świecie fantazji, z dala od rzeczywistości. po prostu nie chcą, nie potrafią, patrzeć w przyszłość. nie rozwiązują problemów natychmiast, odkładają je na potem, a te pozostawione wywołują coraz to większy nacisk. są coraz gorsze.

  co dziś robimy  kochanie?... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

- co dziś robimy, kochanie? - zapytał radośnie. - mały eksperyment. - szepnęłam. uniósł pytająco brwi. - poczekaj tu moment. zaraz wrócę. - wyjaśniłam i uśmiechnęłam się do niego zachęcająco. poszłam do sąsiedniego pokoju i rozebrałam się do bielizny. wróciłam do niego. spojrzał na mnie zdezorientowany. zdjęłam wszystko do końca. oglądał mnie od dołu do góry. zaczynam przy stopach, kończył na szyi. eksperyment zakończony. - koniec z nami. nie kochasz mnie. - odparłam rzeczowo i wyszłam.

uwielbiam kiedy obydwoje jesteśmy na... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 maja 2010

uwielbiam kiedy obydwoje jesteśmy na tyle upici, że nie wiemy co robimy. po prostu kocham ten stan. tylko wtedy mogę bezkarnie wtulać się w Twoje ramiona, całować Twoje usta i tonąć w Twoich oczach. nic się nie liczy. boli tylko czekanie całego tygodnia na wyczekiwany z utęsknieniem sobotni melanż. pomimo iż wiem, że to wszystko jest spowodowane tylko procentami wariującymi we krwi wciąż uwielbiam jak całujesz mnie bez opamiętania, dystansu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV