głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii irytuje mnie pewien fakt. ciągle Ci mało. nie potrafisz docenić tego co posiadasz. gdybyś spojrzał choć trochę obiektywnie. kilku dobrych kumpli może nawet przy

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
irytuje mnie pewien fakt. ciągle Ci mało. nie potrafisz docenić tego co posiadasz. gdybyś spojrzał choć trochę obiektywnie. kilku dobrych kumpli może nawet przyjació
irytuje mnie pewien fakt. ciągle Ci... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

irytuje mnie pewien fakt. ciągle Ci mało. nie potrafisz docenić, tego co posiadasz. gdybyś spojrzał choć trochę obiektywnie. kilku dobrych kumpli, może nawet przyjaciół. wiele dziewczyn zakochanych w Tobie na zabój. a Ty wciąż chcesz więcej i więcej. uważaj. doceń, zanim zaczniesz tracić.

  napiszesz perfekcyjnie ten... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

- napiszesz perfekcyjnie ten sprawdzian. - oznajmił mój kolega z klasy. - bo? - zapytałam. - widać, że kułaś przez całą noc. masz zmęczone oczy brakiem snu. - powiedział i uśmiechnął się troskliwie. - nawet nie wiesz jakbym chciała, żeby to właśnie było spowodowane nauką do sprawdzianu.- szepnęłam.

pomimo tego  że odszedłeś tak... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

pomimo tego, że odszedłeś tak dawno, w moich snach nadal jesteśmy razem. praktycznie każdej nocy budzę się z krzykiem, gdy zaczynam widzieć, że odchodzisz. rozpaczam w ciemnościach. najpierw z abstrakcyjnej możliwości stracenia Cię, potem z zupełnie rzeczywistej tęsknoty za Tobą.

  mam więcej od Ciebie.   doprawdy?... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

- mam więcej od Ciebie. - doprawdy? tylko spójrz na wielki dom w którym mieszkam, lśniący motor, markowe ubrania, ogromne kieszonkowe. jesteś przekonana, że masz więcej? - tak. mam przyjaciół. mam coś, co posiada największą wartość. coś, co jest ponad wszystko inne.

chcę znów siedząc na lekcji... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

chcę znów siedząc na lekcji zobaczyć spadającą na mój zeszyt małą karteczkę. po raz kolejny zobaczyć po jej otwarciu Twoje staranne pismo i dwa na pozór zwykłe, a jednak jak niezwykłe słowa - 'kocham Cię'.

mam ochotę w końcu wyjąć te dwie... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

mam ochotę w końcu wyjąć te dwie butelki taniego wina i kilka listków proszków nasennych z mojej szafki nocnej. brać do ust i popijać jedną tabletkę za drugą, bez opamiętania. a to wszystko w imię protestu przed Twoim odejściem. zadowolony?

siedziałam po turecku na dywanie i... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

siedziałam po turecku na dywanie i pisałam w pamiętniku o kolejnym spędzonym z Tobą dniu. o tym jak całujesz, jak sensownie potrafisz ze mną rozmawiać. jaki jesteś wspaniały. usłyszałam dźwięk przychodzącego sms'a. wyciągnęłam rękę na łóżko i sięgnęłam komórkę. 'czekam przed szkołą. proszę, przyjdź.' zamknęłam pamiętnik nie kończąc wpisu, założyłam bluzę i wyszłam. miałam zaledwie kilka kroków. gdy tylko Cię zobaczyłam podbiegłam i zostawiłam delikatny pocałunek na Twoich ustach. uśmiechnąłeś się przelotnie. - to koniec. - szepnąłeś. - jasne, rozumiem. - odpowiedziałam ledwie dosłyszalnie. spuściłam wzrok, odwróciłam się wolno..

okłamywano ją. zewsząd otaczało... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

okłamywano ją. zewsząd otaczało ją wielkie kłamstwo. wszyscy byli nieszczerzy w stosunku do niej. pewnego dnia idąc chodnikiem poczuła zapach prawdy. specyficzny, nie do opisania. obróciła się w stronę z której pochodził. zobaczyła pięknego bruneta o zniewalającym uśmiechu. podeszła bliżej. obrócił się ku niej. spojrzała w jego oczy. wyczytała w nich całą prawdę. one nie kłamały.

wszystko było inne. było łatwiej.... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

wszystko było inne. było łatwiej. nie widziałam Cię już kilka dni, nie myślałam o Tobie. nie wiem. może byłeś chory, może to były zwykłe wagary. nie było Cię - to się liczyło. czemu odwracając się w środku dnia musiałam zobaczyć akurat Ciebie? czemu to nie był kosmita, wariatka czy nawet jeden z moich beznadziejnych kolegów z klasy? czemu to byłeś właśnie Ty?

motylki w brzuchu przestały... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

motylki w brzuchu przestały trzepotać swoimi skrzydełkami, nogi przestały mięknąć, rumieńce zeszły z policzków. ciało skończyło z dziwnymi nawykami. zostawiłeś mnie. wszystkie te na pozór irytujące reakcje mojego ciała na Twoją obecność - również zniknęły. szkoda, lubiłam ten stan. sto razy bardziej, niż łzy, złamane serce, nieprzespane noce.. - wszystko to, co mam obecnie.

dystans. kochanie  dystans. ręce... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

dystans. kochanie, dystans. ręce trzymamy przy sobie.

dawniej nienawidziłam papierosów... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

dawniej nienawidziłam papierosów, alkoholu. poznałam Ciebie i najzwyczajniej z świecie je zaakceptowałam. nie liczyło się to, że od Twojej bluzy było wyraźnie czuć iż paliłeś - nie. nic nie miało znaczenia. nie chciałam Cię zmieniać. takim sobą mnie zauroczyłeś. musiałeś taki zostać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV