głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii chcę znów siedząc na lekcji zobaczyć spadającą na mój zeszyt małą karteczkę. po raz kolejny zobaczyć po jej otwarciu Twoje staranne pismo i dwa na pozór zwykłe

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
chcę znów siedząc na lekcji zobaczyć spadającą na mój zeszyt małą karteczkę. po raz kolejny zobaczyć po jej otwarciu Twoje staranne pismo i dwa na pozór zwykłe a jednak
chcę znów siedząc na lekcji... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

chcę znów siedząc na lekcji zobaczyć spadającą na mój zeszyt małą karteczkę. po raz kolejny zobaczyć po jej otwarciu Twoje staranne pismo i dwa na pozór zwykłe, a jednak jak niezwykłe słowa - 'kocham Cię'.

mam ochotę w końcu wyjąć te dwie... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

mam ochotę w końcu wyjąć te dwie butelki taniego wina i kilka listków proszków nasennych z mojej szafki nocnej. brać do ust i popijać jedną tabletkę za drugą, bez opamiętania. a to wszystko w imię protestu przed Twoim odejściem. zadowolony?

siedziałam po turecku na dywanie i... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

siedziałam po turecku na dywanie i pisałam w pamiętniku o kolejnym spędzonym z Tobą dniu. o tym jak całujesz, jak sensownie potrafisz ze mną rozmawiać. jaki jesteś wspaniały. usłyszałam dźwięk przychodzącego sms'a. wyciągnęłam rękę na łóżko i sięgnęłam komórkę. 'czekam przed szkołą. proszę, przyjdź.' zamknęłam pamiętnik nie kończąc wpisu, założyłam bluzę i wyszłam. miałam zaledwie kilka kroków. gdy tylko Cię zobaczyłam podbiegłam i zostawiłam delikatny pocałunek na Twoich ustach. uśmiechnąłeś się przelotnie. - to koniec. - szepnąłeś. - jasne, rozumiem. - odpowiedziałam ledwie dosłyszalnie. spuściłam wzrok, odwróciłam się wolno..

okłamywano ją. zewsząd otaczało... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

okłamywano ją. zewsząd otaczało ją wielkie kłamstwo. wszyscy byli nieszczerzy w stosunku do niej. pewnego dnia idąc chodnikiem poczuła zapach prawdy. specyficzny, nie do opisania. obróciła się w stronę z której pochodził. zobaczyła pięknego bruneta o zniewalającym uśmiechu. podeszła bliżej. obrócił się ku niej. spojrzała w jego oczy. wyczytała w nich całą prawdę. one nie kłamały.

wszystko było inne. było łatwiej.... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

wszystko było inne. było łatwiej. nie widziałam Cię już kilka dni, nie myślałam o Tobie. nie wiem. może byłeś chory, może to były zwykłe wagary. nie było Cię - to się liczyło. czemu odwracając się w środku dnia musiałam zobaczyć akurat Ciebie? czemu to nie był kosmita, wariatka czy nawet jeden z moich beznadziejnych kolegów z klasy? czemu to byłeś właśnie Ty?

motylki w brzuchu przestały... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

motylki w brzuchu przestały trzepotać swoimi skrzydełkami, nogi przestały mięknąć, rumieńce zeszły z policzków. ciało skończyło z dziwnymi nawykami. zostawiłeś mnie. wszystkie te na pozór irytujące reakcje mojego ciała na Twoją obecność - również zniknęły. szkoda, lubiłam ten stan. sto razy bardziej, niż łzy, złamane serce, nieprzespane noce.. - wszystko to, co mam obecnie.

dystans. kochanie  dystans. ręce... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

dystans. kochanie, dystans. ręce trzymamy przy sobie.

dawniej nienawidziłam papierosów... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

dawniej nienawidziłam papierosów, alkoholu. poznałam Ciebie i najzwyczajniej z świecie je zaakceptowałam. nie liczyło się to, że od Twojej bluzy było wyraźnie czuć iż paliłeś - nie. nic nie miało znaczenia. nie chciałam Cię zmieniać. takim sobą mnie zauroczyłeś. musiałeś taki zostać.

  co tam?   spytał z szerokim... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

- co tam? - spytał z szerokim uśmiechem, delikatnie podszczypując moje biodro. jak gdyby nigdy nic się nie stało. zachowywał się tak jak dawniej, zanim zaczął się nasz związek. - nienawidzę Cię. - mruknęłam cicho pod nosem. nie mogłam opanować gniewu szalejącego w moim ciele. - słucham? - zapytał. cholera, usłyszał. spuściłam wzrok. po kilku sekundach poczułam na karku jego ciepły oddech. jego usta zbliżały się do mojego ucha. czułam to. - przepraszam. - szepnął. słyszałam jak odchodzi..

zdarzają się dziwne sytuacje. mam... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

zdarzają się dziwne sytuacje. mam ciężkie momenty, trudne dni. jeżeli pewnego razu podejdę do Ciebie roztrzęsiona ze łzami w oczach - nie odpychaj mnie. przytul i powiedz, że będzie dobrze. w najmniejszym stopniu nie zdajesz sobie sprawy jak czasami strasznie tego potrzebuję.

przytulałeś mnie tak czuło.... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

przytulałeś mnie tak czuło. mówiłeś, że mnie kochasz. łaskotałeś. układałeś nieogarnięte kosmyki włosów. byłeś taki delikatny. dbałeś o mnie, chroniłeś. muszę przyznać - umiesz udawać jak nikt. boli, że to była tylko zabawa. sposób na zabicie nudy. boli cholernie.

chciałam zrezygnować z miłości.... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 maja 2010

chciałam zrezygnować z miłości. zapomnieć o niej. nigdy więcej jej nie doświadczać. cholernie tego pragnęłam. jednak pomimo tych nieprzespanych nocy, złamanego serca i hektolitrów wylanych łez - miłość jest piękna. chwile spędzone z osobą którą kochamy są wielkim i niepowtarzalnym skarbem. wspomnienia są magią. doświadczamy czegoś, czego nie da się zapomnieć. widzimy wady całego zakochania, lecz mamy nadzieję przeżyć to wszystko jeszcze raz. nie potrafimy zrezygnować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV