głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii jednorazowa przygoda ze sztucznymi uczuciami udawaną miłością i szpanem w opisach na gadu. w sumie nic znaczącego. wszystko było takie banalne. trwało krótko. j

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
jednorazowa przygoda ze sztucznymi uczuciami udawaną miłością i szpanem w opisach na gadu. w sumie nic znaczącego. wszystko było takie banalne. trwało krótko. jednakż
jednorazowa przygoda ze sztucznymi... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 maja 2010

jednorazowa przygoda ze sztucznymi uczuciami, udawaną miłością i szpanem w opisach na gadu. w sumie nic znaczącego. wszystko było takie banalne. trwało krótko. jednakże to nie zmienia faktu, że Ciebie nie zapomnę do końca życia.

abstrakcyjne uczucia. plastikowy... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 maja 2010

abstrakcyjne uczucia. plastikowy świat. masa lateksu w Twoich ramionach. to po prostu przykre. innego określenia nie mam.

siedziałam na dachu całą noc.... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 maja 2010

siedziałam na dachu całą noc. nadawałam gwiazdom różne imiona. Twoje imię miał akurat księżyc. to właśnie on jest najważniejszy na niebie, bez niego byłoby tak pusto.. gwiazdy nosiły nazwy rzeczy, które mi się z Tobą kojarzyły. delikatnie uderzałam podeszwą trampka o blachę. w końcu słońce zaczęło wschodzić.. księżyc zniknął wraz z gwiazdami. właśnie w tym momencie zdałam sobie sprawę, że nie mam już nic. wszystko zniknęło. wszystko straciłam. nieodwracalnie.

próbowałam Ci to wyjaśnić już... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 maja 2010

próbowałam Ci to wyjaśnić już kilka razy. zresztą pewnie nie tylko ja. ale nie rozumiesz. kompletnie nie zdajesz sobie sprawy z tego co robisz. czemu dla Ciebie związek musi być równoznaczny z zabiciem nudy, zakładem czy inną głupotą w tym stylu? czemu nie możesz pojąć jak cholernie trudne są te nieprzespane noce, podpuchnięte oczy i hektolitry wylanych łez? nie potrafisz tego pojąć? czy tylko udajesz, przy okazji udowadniając jakim jesteś bezczelnym dupkiem obojętnym na cierpienie innych?

jeszcze raz spróbujesz podsycić... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 maja 2010

jeszcze raz spróbujesz podsycić moją nadzieję a nie ręczę za siebie. wierz lub nie, ale poukładałam sobie wszystko. patrzę na Ciebie z zupełnie innej perspektywy. nawet jak się zmienisz, nie wrócę do Ciebie. więc grzecznie proszę nie zjeb mi tego wszystkiego.

są jeszcze przyjaciele. z którymi... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 maja 2010

są jeszcze przyjaciele. z którymi, wiesz, że możesz dokonać wielkich rzeczy.

miejsca w których razem nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 maja 2010

miejsca w których razem nie przebywaliśmy nie przywołują wspomnień, tęsknoty za Tobą. powiedz mi.. czemu musieliśmy być wszędzie? czemu wszystko kojarzy mi się z Tobą?

siedzę tu z gorącym kakao w ręku i... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 maja 2010

siedzę tu z gorącym kakao w ręku i po raz setny czytam naszą rozmowę. daje do myślenia.

daj mi o sobie zapomnieć. a... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 maja 2010

daj mi o sobie zapomnieć. a przynajmniej daj mi przestać tęsknić. nie wiem czy wiesz, ale mnie to cholernie boli. chcę znów wrócić do rzeczywistości. chcę, żeby moje ciało nie reagowało drganiem gdy przechodzisz obok. chcę, aby mój umysł słysząc Twój głos nie przypominał sobie tego aksamitnego 'kocham'. muszę zacząć cały odwyk od nowa. bo oczywiście musiałam wygrać zakład. czemu nic mnie nie powstrzymało przed tym niewinnym buziakiem?

chciałabym nareszcie wiedzieć co... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 maja 2010

chciałabym nareszcie wiedzieć co właściwie do Ciebie czuję. pragnę abyś mnie zupełnie nie obchodził, lub abym ciągle za Tobą tęskniła, bez przerwy. wiem, że to trudne, ciężkie i nie wiadomo jak dać sobie z tym radę. i wierz mi, jestem pewna, wolę coś takiego niż to nie wiadomo co, które mam obecnie. chcę wiedzieć na czym stoję, znać swoje uczucia. no i ewentualnie z nimi walczyć.

leżę na łóżku  w delikatnej... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 maja 2010

leżę na łóżku, w delikatnej kolorowej pościeli wciąż pachnącej Tobą. pamiętam jak na Niej leżałeś i śmiałeś się gdy wybierałam w co mam się ubrać co chwila zmieniając bluzkę. teraz Cię nie ma. jestem zupełnie sama. trzymam w ręku pamiętnik i długopis żelowy. otwieram na pierwszej stronie, jest pusta. nie miałam nigdy potrzeby, żeby coś napisać. tym razem, owszem, mam. zdejmuję skuwkę i zaczynam pisać starannym pismem na środku strony 'dlaczego?'. mimowolnie pojawiają się łzy. tęsknię, wiesz?

kupię brystol i gdy tylko o Tobie... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 maja 2010

kupię brystol i gdy tylko o Tobie pomyślę narysuję na nim malutkie serce. wiesz, boję się jednego. dręczy mnie przeczucie, że ten brystol nie starczy nawet na jeden dzień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV