głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii jedni wierzą w spadające gwiazdy inni w klepanie policzka z rzęsą. i to cholerne wymyślanie marzeń. w naszym przypadku się sprawdziło. wymarzyłam sobie jeszcze

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
jedni wierzą w spadające gwiazdy inni w klepanie policzka z rzęsą. i to cholerne wymyślanie marzeń. w naszym przypadku się sprawdziło. wymarzyłam sobie jeszcze kilka ch
jedni wierzą w spadające gwiazdy... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 maja 2010

jedni wierzą w spadające gwiazdy, inni w klepanie policzka z rzęsą. i to cholerne wymyślanie marzeń. w naszym przypadku się sprawdziło. wymarzyłam sobie jeszcze kilka chwil z Tobą. dostałam je.

nareszcie przychodzi ta długo... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 maja 2010

nareszcie przychodzi ta długo wyczekiwana sobota. kolejna impreza, kolejne procenty we krwi. cała ciało oblewa fala gorąca, błogości. nic się nie liczy. mózg nie współpracuje, nie myśli. piję, żeby wypić jak najwięcej. następnego ranka budzę się w łóżku z obcym facetem. a to wszystko tylko po to, żeby nie myśleć o Tobie. chociaż trochę.

zaplanowana intryga? nie chcesz mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 maja 2010

zaplanowana intryga? nie chcesz mnie bezpośrednio ranić, wolisz przez kogoś? ja się nie zakocham. przynajmniej na razie. nie zamierzam. i uwierz mi, kotku, że tak dużo łatwiej mi zapomnieć. skupiając myśli na Twoim przyjacielu, nie myślę o Tobie. błogi i długo wyczekiwany stan.

obudziłam się z uśmiechem na... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 maja 2010

obudziłam się z uśmiechem na twarzy. promienie słońca wchodzące do mojego pokoju przez okno lekko ogrzewały moją twarz. przewróciłam się na drugi brzeg. od kilku miesięcy nie znajdywałam Go obok. tym razem było inaczej. owszem, nie było Go. lecz nie wybuchnęłam histerycznym płaczem z tęsknoty za Nim. uśmiechnęłam się dumna z siebie, że nareszcie zapomniałam.

rozpalił wszystkie moje pragnienia.... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 maja 2010

rozpalił wszystkie moje pragnienia. wzbudził we mnie fantazje, których od zawsze tak strasznie się wstydziłam. odsuwał się ode mnie średnio co minutę, aby złapać oddech. a potem znów wracał i całował dalej.

nie. oczywiście  że nie wątpię w... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 maja 2010

nie. oczywiście, że nie wątpię w Twoje możliwości. skoro tak bardzo chcesz - proszę bardzo, próbuj. no dalej. czekam. ciekawe czy dasz radę sprawić, abym o Tobie nie myślała. powodzenia, kochanie.

będę dla Ciebie najważniejsza.... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 maja 2010

będę dla Ciebie najważniejsza. przekonasz się. zobaczysz, że poczujesz się jeszcze tak jak ja się czułam. będziesz chciał ze mną być, a ja będę darzyć Cię zupełnie przeciwnymi uczuciami. udowodnię Ci, że z tym trudno żyć. będziesz patrzył jak Twój przyjaciel mnie dotyka. uwierz mi, że to istny koszmar.

zaczęłam rozczesywać mokre włosy.... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 maja 2010

zaczęłam rozczesywać mokre włosy. lustro było zaparowane od pary z gorącej wody. delikatnie przetarłam kawałek szyby wypisując Twoje inicjały.

chcę znów poczuć Twoje usta na... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 maja 2010

chcę znów poczuć Twoje usta na moich. znów zatonąć w tym szmaragdowym spojrzeniu.

  ja już chyba nie chcę.... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 maja 2010

- ja już chyba nie chcę. rezygnuję. - powiedziałam niepewnie na niego spoglądając. - za późno, kochanie. pytałem przecież czy w to wchodzisz i spełniasz wszystkie warunki umowy, czy się wycofujesz. mówiłem, że nie będzie odwrotu. - odparł. - ale ja nie chcę Cię już kochać! - krzyknęłam najgłośniej jak potrafiłam. - musisz. - szepnął.

zupełnie nie wiem w jakim celu... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 maja 2010

zupełnie nie wiem w jakim celu napisałam Ci tego zwykłego sms'a. teraz będę siedzieć i czekać, aż odpiszesz. módlmy się, że czekanie będzie miało sens.

jeżeli potrafisz tego nie robić  to... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 maja 2010

jeżeli potrafisz tego nie robić, to błagam, nie rań mnie. nie Ty, nie po raz kolejny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV