głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii gdyby tamtych chwil nie było. nie posiadałabym tych wspomnień. nasze ciała nigdy by nie miały ze sobą nic wspólnego. gdybym nigdy nie usłyszała od Ciebie że mni

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
gdyby tamtych chwil nie było. nie posiadałabym tych wspomnień. nasze ciała nigdy by nie miały ze sobą nic wspólnego. gdybym nigdy nie usłyszała od Ciebie że mnie koch
gdyby tamtych chwil nie było. nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 maja 2010

gdyby tamtych chwil nie było. nie posiadałabym tych wspomnień. nasze ciała nigdy by nie miały ze sobą nic wspólnego. gdybym nigdy nie usłyszała od Ciebie, że mnie kochasz. gdybyś nie trzymał rąk w moich kieszeniach. nie układał mi fryzury.. boże, było by mi tak łatwo zapomnieć.

miałeś być przy mnie.. obiecałeś! teksty

definicjamiloscii dodano: 16 maja 2010

miałeś być przy mnie.. obiecałeś!

  czemu to robisz?.. znasz mnie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 maja 2010

- czemu to robisz?.. znasz mnie. wiesz, że nie jestem silna! czemu mnie tak ranisz.. jak tak możesz? - powiedziała przez łzy. - skończ. - odparł. - błagam, przestań. - poprosiła. - nie dam Ci zapomnieć. - syknął przez zęby.

kiedyś był inny. miała wielką i... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 maja 2010

kiedyś był inny. miała wielką i niepowtarzalną szansę na szczęście. ale popełniła błąd. nie posłuchała Go. Jego rady. 'olej ich'. sądziła, że da sobie radę nie olewając. że słowa innych nie zrobią na niej wrażenia. wiedziała jaki jest, oni nie. więc po cholerę im zaufała, uwierzyła? zjebała. wszystko.

owszem  cisza jest dość... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 maja 2010

owszem, cisza jest dość krępująca. boli to, że nie można odnaleźć wspólnego języka. ale to niezręczne milczenie jest chyba lepsze od spędzania czasu z dala od siebie.. przynajmniej dla niektórych. ja mogłabym w takiej ciszy przesiedzieć z Tobą lata.. byle tylko mieć Cię obok.

dobiegła do bramy. zamknięta... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 maja 2010

dobiegła do bramy. zamknięta kłódka, cholera. wspięła się i przeskoczyła. znalazła się na polu pełnym mleczy. wiatr powiewał jej włosy. zaczęła biec. wtem znów poczuła się tak beztrosko, dobrze.. zdała sobie sprawę, że na prawdę już go nie kocha. przynajmniej na razie. nie kocha go takim jakim jest obecnie.

i czemu wszyscy są tak cholernie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 maja 2010

i czemu wszyscy są tak cholernie pewni, że do Niego wrócę? owszem, wiem, że On nie da mi zapomnieć. ale wiem też jeszcze coś - jeżeli mam z Nim być będzie musiał się zmienić. nie ma innego wyjścia. nie będę pustą niunią takiego sukinsyna jakim jest teraz.

i ciągle mam w głowie tą chwilę.... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 maja 2010

i ciągle mam w głowie tą chwilę. jest mi tak bliska jakby zdarzyła się wczoraj.. nie do pomyślenia, że było to prawie pół roku temu. ciągle widzę to słodkie szmaragdowe spojrzenie i ten głos.. mówiący, że mnie kocha.

setka papierków po Twoich ulubionych... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 maja 2010

setka papierków po Twoich ulubionych cukierkach, dwie opróżnione butelki po czerwonym winie, kilka pustych paczek po papierosach, podpuchnięte oczy, brudne ubrania, potargane włosy.. i co Ci wyszło z zapewnienia 'dasz sobie beze mnie radę.'?

wiem  że uwielbiałeś  i pewnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 maja 2010

wiem, że uwielbiałeś, i pewnie nadal uwielbiasz, mnie ranić. zawsze gdy przysparzasz mi taką masę bólu uważam, że Cię znienawidziłam, zapominam o wspólnie spędzonych chwilach, o smaku Twoich ust i magi Twojego spojrzenia. jednakże to tylko stan przejściowy. wkrótce wszystko do mnie wraca. Ty stajesz na szczycie w hierarchii rzeczy dla mnie najważniejszych. a ja głupia znów za Tobą tęsknię.

  ał  ktoś mi wpadł w oko.... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 maja 2010

- ał, ktoś mi wpadł w oko. - powiedziała z uśmiechem. - ktoś? pewnie jakiś pyłek. daj, pomogę Ci. - odparł z uśmiechem. - nie, nie. nie dasz rady. - szepnęła i spuściła wzrok. - jak to? - spytał zaciekawiony. stanęła na palcach, tak, żeby dosięgnąć do jego ust. delikatnie je musnęła. - Ty mi wpadłeś w oko. - wyjaśniła.

nie lubiłam spędzać bez Ciebie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 maja 2010

nie lubiłam spędzać bez Ciebie czasu. nie miałam Cię przy sobie, ale wciąż o Tobie myślałam. było mi tak cholernie ciężko wytrzymywać bez Ciebie dni. nie widząc Cię, nie rozmawiając, nie pisząc. tak, los nie był dla nas miły w niektórych przypadkach. ale wiesz co uwielbiam? jak znów się spotkaliśmy po kilku dniach przerwy. tych chwil się nigdy nie zapomnę. nawet jakbym bardzo chciała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV