głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii przyznaję się. wciąż uwielbiam na Ciebie patrzeć. uwielbiam kodować w głowie Twoje ruchy mimo tego że znam je już na pamięć. uwielbiam wyłapywać wśród tłumu Twó

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
przyznaję się. wciąż uwielbiam na Ciebie patrzeć. uwielbiam kodować w głowie Twoje ruchy mimo tego że znam je już na pamięć. uwielbiam wyłapywać wśród tłumu Twój głos.
przyznaję się. wciąż uwielbiam na... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 maja 2010

przyznaję się. wciąż uwielbiam na Ciebie patrzeć. uwielbiam kodować w głowie Twoje ruchy, mimo tego, że znam je już na pamięć. uwielbiam wyłapywać wśród tłumu Twój głos. uwielbiam tą idealną zieleń Twoich oczu. uwielbiam całego Ciebie.. pomimo tego wszystkiego co zrobiłeś.

poznajemy fajną osobę. twierdzimy... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 maja 2010

poznajemy fajną osobę. twierdzimy, że jest dla nas idealna. po prostu jest naszym dopełnieniem. możemy spędzać z nią każdą wolną chwilę, rozmawiać o wszystkim. po jakimś czasie dochodzą inne atrakcje.. buziaki, pocałunki. unosimy się nad ziemią ze szczęścia. zaczynamy być stuprocentowo pewni, że kochamy. że właśnie tak wygląda miłość. i w tym oto momencie coś nawala. zaczynamy mieć wątpliwości. walczyć i ciągnąć to dalej, czy może jednak odpuścić po to jeszcze nie jest To?

siedziała na ławce przed szkołą i... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 maja 2010

siedziała na ławce przed szkołą i patrzyła na niego uwodzicielsko. dawała mu swoim wzrokiem znaki, żeby podszedł. uznał, że to kolejna idealna okazja do złamania następnego serca. podszedł. zaczął z nią flirtować. rozmowa nawet sensownie się toczyła. wtem rozbrzmiał dzwonek na lekcje. zerwał się z ławki i pomógł jej wstać. zbliżył się do niej i objął delikatnie jedną ręką w pasie. drugą uniósł jej podbródek. zbliżył swoje usta do jej ust. wybuchnęła mu centralnie w twarz śmiechem. zrzuciła jego rękę ze swojego biodra. i powiedziała: 'nie jestem tak naiwna jak reszta. źle trafiłeś'. ruszyła w stronę szkoły.

weź się w garść  skarbie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 maja 2010

weź się w garść, skarbie. naiwnych lasek jest pełno. to, że ze mnie nie zrobisz swojej dziuni, nie znaczy, że nie zrobisz jej z innej. głowa do góry. masz ten talent do kłamstw, oszustwa.. dasz sobie radę bez problemu.

nowe marzenia  nowe priorytety.... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 maja 2010

nowe marzenia, nowe priorytety. udoskonalone plany na przyszłość. zaczynam wszystko od samego początku. pozytywne nastawienie wraz z siłą do walki. i wbrew pozorom nie zabieram Ciebie na moją wycieczkę. ciężką, długą i skomplikowaną wędrówkę na sam szczyt.

tak wyjątkowo jest tylko za... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 maja 2010

tak wyjątkowo jest tylko za pierwszym razem. owszem, ponawiając próbę, dając kolejną szansę również stajemy się szczęśliwi. przestajemy całe noce płakać, otwieramy się na świat. znów doskwieramy uczucia motylków w brzuchu, znów jest nam cholernie dobrze przy osobie, którą kochamy. ale jednak nie wszystko jest po staremu. opieramy się na własnych doświadczeniach. wiemy doskonale, że możemy to wszystko w jednej chwili stracić..

cholera  znów złamała daną sobie... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 maja 2010

cholera, znów złamała daną sobie obietnicę. po raz kolejny spojrzała mu w oczy. ale teraz było inaczej.. owszem, nadal widziała u niego te przebłyski bólu. ale ona patrzyła inaczej. nie z tęsknotą, lecz z wyrzutem, nienawiścią. nie zrobiła tego celowo. samo wyszło.

mi już jest wszystko jedno. serio.... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 maja 2010

mi już jest wszystko jedno. serio. mogę zmienić kolor włosów, oczu. zmienić styl, słuchać innej muzyki. mogę się pogorszyć w nauce. mogę wszystko.. tylko powiedz, że tego chcesz. zrobię wszystko, czego zapragniesz. zmienię się na taką jaką chcesz, żebym była. lepsze takie życie, niż ta cholerna pustka bez Ciebie.

jesteś moim prywatnym scenarzystą.... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 maja 2010

jesteś moim prywatnym scenarzystą. pieprzonym scenarzystą piszącym tak cholernie chujowy scenariusz mojego życia.

pamiętała ten dzień jaki żaden... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 maja 2010

pamiętała ten dzień jaki żaden inny. było Jej tak cholernie źle.. nie mogła oddychać. patrzyła na Jego kamienną twarz, która już nigdy nie miała na Nią spojrzeć. przechodził obok tak, jakby jej w ogóle nie zauważał. bolało tak strasznie. to był najgorszy dzień ze wszystkich po ich rozstaniu. a minęło już kilka miesięcy. tęsknota nie słabła. wzmagała na sile. wykańczała. jedyne co trzymało przy życiu, ratowało to ta naiwna nadzieja, która w głębi serca non stop mówiła 'uda się, uda.'. tym razem miała rację.. wieczorem napisał coś niewiarygodnego, coś tak nieprzewidywalnego, że przez kilka minut nie była w stanie mu odpisać.. 'spróbujmy jeszcze raz'..

siedział w swoim pokoju  myślał o... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 maja 2010

siedział w swoim pokoju, myślał o Niej, wspominał ich chwile. ich szczęście.. już nieodwołalnie stracone. wtem włączyła się ich piosenka, telefon dzwonił.. to mogła być tylko Ona. ten dzwonek był przeznaczony tylko i wyłącznie dla Niej. zerwał się. bez namysłu odebrał. usłyszał Jej łamiący się 'przyjdź.. do mnie.. proszę.' rozłączył się. wybiegł z domu. skierował się w Ich miejsce. była tam na pewno. czuł to. gdy tylko Ją zobaczył, przyśpieszył tempo. gdy był wystarczająco blisko złapał Ją w ramiona i przytulił jak najmocniej potrafił. topiąc twarz w Jej włosach szepnął 'już nigdy nie pozwolę Ci odejść. nigdy!'.

miałam nie kłamać. mówić Ci... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 maja 2010

miałam nie kłamać. mówić Ci całą prawdę. nic nie ukrywać, nawet najmniejszego faktu. ale nawet nie licz na to, że teraz Ci powiem co czuję.. czemu mam dotrzymać słowa, skoro Ty też złamałeś daną mi obietnicę? pamiętasz jak latem staliśmy wtuleni w siebie i powiedziałeś 'nigdy.. przenigdy Cię nie zostawię. obiecuję.' no i co, do jasnej cholery Ci z tego wyszło?..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV