głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii kłamałeś mówiąc że mnie kochasz. nigdy Ci na mnie nie zależało. za każdym razem byłeś ze mną dla zabicia nudy. byłam Twoją zabawką. pomiatałeś mną. kłamałeś mi

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
kłamałeś mówiąc że mnie kochasz. nigdy Ci na mnie nie zależało. za każdym razem byłeś ze mną dla zabicia nudy. byłam Twoją zabawką. pomiatałeś mną. kłamałeś mi prosto w
kłamałeś mówiąc  że mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 maja 2010

kłamałeś mówiąc, że mnie kochasz. nigdy Ci na mnie nie zależało. za każdym razem byłeś ze mną dla zabicia nudy. byłam Twoją zabawką. pomiatałeś mną. kłamałeś mi prosto w oczy. wciąż powtarzasz pewien rytuał.. ranisz mnie cholernie, a potem po jakimś czasie znów wracasz. po raz kolejny wszystko zaczyna się od początku. ale nawet nie wiesz jak ja cholernie uwielbiam Twoje powroty. w najmniejszym stopniu nie zdajesz sobie sprawy ile uśmiechu mi nimi przysparzasz. pomimo tego, że wiem, iż niedługo znów odejdziesz po raz kolejny łamiąc mi serce na tysiąc maleńkich kawałeczków wchodzę w to. ulegam pokusie powrotu do Ciebie. ale czego się nie robi dla tak wielkiej masy szczęścia? czego się nie robi dla miłości?

nie chodzi mi o to  żebyś chwalił... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 maja 2010

nie chodzi mi o to, żebyś chwalił się kolegom jaką to masz świetną dziewczynę. nie zależy mi na tym głupim 'kocham Cię. :*' w Twoim opisie na gadu. ja, do jasnej cholery, chcę znów poczuć, że Ci na mnie zależy. chcę tego jak niczego innego.

  nie kocham Cię już.   kogo... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 maja 2010

- nie kocham Cię już. - kogo próbujesz oszukać? - nikogo. nie kocham i już. - oj, nie ściemniaj, mała. wiem, że kłamiesz. to mnie próbujesz wkręcić. ale wybacz, ja się nie dam nabrać. - czyżby? - no tak. - kocham Cię. - wiedziałem! - i co? dałeś się oszukać.

w imię kobiecej solidarności... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 maja 2010

w imię kobiecej solidarności powinnam Cię już dawno znienawidzić. ale cóż, nie potrafię.

przyznaję się. wciąż uwielbiam na... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 maja 2010

przyznaję się. wciąż uwielbiam na Ciebie patrzeć. uwielbiam kodować w głowie Twoje ruchy, mimo tego, że znam je już na pamięć. uwielbiam wyłapywać wśród tłumu Twój głos. uwielbiam tą idealną zieleń Twoich oczu. uwielbiam całego Ciebie.. pomimo tego wszystkiego co zrobiłeś.

poznajemy fajną osobę. twierdzimy... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 maja 2010

poznajemy fajną osobę. twierdzimy, że jest dla nas idealna. po prostu jest naszym dopełnieniem. możemy spędzać z nią każdą wolną chwilę, rozmawiać o wszystkim. po jakimś czasie dochodzą inne atrakcje.. buziaki, pocałunki. unosimy się nad ziemią ze szczęścia. zaczynamy być stuprocentowo pewni, że kochamy. że właśnie tak wygląda miłość. i w tym oto momencie coś nawala. zaczynamy mieć wątpliwości. walczyć i ciągnąć to dalej, czy może jednak odpuścić po to jeszcze nie jest To?

siedziała na ławce przed szkołą i... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 maja 2010

siedziała na ławce przed szkołą i patrzyła na niego uwodzicielsko. dawała mu swoim wzrokiem znaki, żeby podszedł. uznał, że to kolejna idealna okazja do złamania następnego serca. podszedł. zaczął z nią flirtować. rozmowa nawet sensownie się toczyła. wtem rozbrzmiał dzwonek na lekcje. zerwał się z ławki i pomógł jej wstać. zbliżył się do niej i objął delikatnie jedną ręką w pasie. drugą uniósł jej podbródek. zbliżył swoje usta do jej ust. wybuchnęła mu centralnie w twarz śmiechem. zrzuciła jego rękę ze swojego biodra. i powiedziała: 'nie jestem tak naiwna jak reszta. źle trafiłeś'. ruszyła w stronę szkoły.

weź się w garść  skarbie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 maja 2010

weź się w garść, skarbie. naiwnych lasek jest pełno. to, że ze mnie nie zrobisz swojej dziuni, nie znaczy, że nie zrobisz jej z innej. głowa do góry. masz ten talent do kłamstw, oszustwa.. dasz sobie radę bez problemu.

nowe marzenia  nowe priorytety.... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 maja 2010

nowe marzenia, nowe priorytety. udoskonalone plany na przyszłość. zaczynam wszystko od samego początku. pozytywne nastawienie wraz z siłą do walki. i wbrew pozorom nie zabieram Ciebie na moją wycieczkę. ciężką, długą i skomplikowaną wędrówkę na sam szczyt.

tak wyjątkowo jest tylko za... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 maja 2010

tak wyjątkowo jest tylko za pierwszym razem. owszem, ponawiając próbę, dając kolejną szansę również stajemy się szczęśliwi. przestajemy całe noce płakać, otwieramy się na świat. znów doskwieramy uczucia motylków w brzuchu, znów jest nam cholernie dobrze przy osobie, którą kochamy. ale jednak nie wszystko jest po staremu. opieramy się na własnych doświadczeniach. wiemy doskonale, że możemy to wszystko w jednej chwili stracić..

cholera  znów złamała daną sobie... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 maja 2010

cholera, znów złamała daną sobie obietnicę. po raz kolejny spojrzała mu w oczy. ale teraz było inaczej.. owszem, nadal widziała u niego te przebłyski bólu. ale ona patrzyła inaczej. nie z tęsknotą, lecz z wyrzutem, nienawiścią. nie zrobiła tego celowo. samo wyszło.

mi już jest wszystko jedno. serio.... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 maja 2010

mi już jest wszystko jedno. serio. mogę zmienić kolor włosów, oczu. zmienić styl, słuchać innej muzyki. mogę się pogorszyć w nauce. mogę wszystko.. tylko powiedz, że tego chcesz. zrobię wszystko, czego zapragniesz. zmienię się na taką jaką chcesz, żebym była. lepsze takie życie, niż ta cholerna pustka bez Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV