głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii setka papierków po Twoich ulubionych cukierkach dwie opróżnione butelki po czerwonym winie kilka pustych paczek po papierosach podpuchnięte oczy brudne ubrania

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
setka papierków po Twoich ulubionych cukierkach dwie opróżnione butelki po czerwonym winie kilka pustych paczek po papierosach podpuchnięte oczy brudne ubrania pot
setka papierków po Twoich ulubionych... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 maja 2010

setka papierków po Twoich ulubionych cukierkach, dwie opróżnione butelki po czerwonym winie, kilka pustych paczek po papierosach, podpuchnięte oczy, brudne ubrania, potargane włosy.. i co Ci wyszło z zapewnienia 'dasz sobie beze mnie radę.'?

wiem  że uwielbiałeś  i pewnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 maja 2010

wiem, że uwielbiałeś, i pewnie nadal uwielbiasz, mnie ranić. zawsze gdy przysparzasz mi taką masę bólu uważam, że Cię znienawidziłam, zapominam o wspólnie spędzonych chwilach, o smaku Twoich ust i magi Twojego spojrzenia. jednakże to tylko stan przejściowy. wkrótce wszystko do mnie wraca. Ty stajesz na szczycie w hierarchii rzeczy dla mnie najważniejszych. a ja głupia znów za Tobą tęsknię.

  ał  ktoś mi wpadł w oko.... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 maja 2010

- ał, ktoś mi wpadł w oko. - powiedziała z uśmiechem. - ktoś? pewnie jakiś pyłek. daj, pomogę Ci. - odparł z uśmiechem. - nie, nie. nie dasz rady. - szepnęła i spuściła wzrok. - jak to? - spytał zaciekawiony. stanęła na palcach, tak, żeby dosięgnąć do jego ust. delikatnie je musnęła. - Ty mi wpadłeś w oko. - wyjaśniła.

nie lubiłam spędzać bez Ciebie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 maja 2010

nie lubiłam spędzać bez Ciebie czasu. nie miałam Cię przy sobie, ale wciąż o Tobie myślałam. było mi tak cholernie ciężko wytrzymywać bez Ciebie dni. nie widząc Cię, nie rozmawiając, nie pisząc. tak, los nie był dla nas miły w niektórych przypadkach. ale wiesz co uwielbiam? jak znów się spotkaliśmy po kilku dniach przerwy. tych chwil się nigdy nie zapomnę. nawet jakbym bardzo chciała.

  uwielbiam Twoje oczy  ich kolor. i... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 maja 2010

- uwielbiam Twoje oczy, ich kolor. i to jak na mnie patrzą. w ogóle.. są takie piękne. - szepnęła. - Twoje są o wiele piękniejsze. - odparł. żadne nie było do końca świadome, że ich oczy są identyczne. obojgu oczy drugiego wydawały się piękniejsze.

  muszę odejść. zawsze będę Cię... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 maja 2010

- muszę odejść. zawsze będę Cię kochać. ale muszę. powiedz czego pragniesz, a to spełnię. - obiecujesz? - tak, obiecuję. - nie odchodź.

wtuliła się w jego ramię.... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 maja 2010

wtuliła się w jego ramię. rozpłakała się. 'nie opuszczaj mnie już nigdy.' - poprosiła. pogłaskał ją delikatnie po włosach. 'przepraszam.. tak strasznie przepraszam! nie potrafię kochać.' - szepnął. podniósł delikatnie jej podbródek do góry i zbliżył swoje usta do jej ust, pocałował ją. przyczepiła się do niego jeszcze bardziej kurczowo. 'proszę!' - pisnęła. 'nie.' - odparł i odszedł. na zawsze.

znów to zrobiłam. po raz kolejny... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 maja 2010

znów to zrobiłam. po raz kolejny popełniłam ten sam błąd. byłam z Tobą. wróciłam. pomimo tego wszystkiego co zrobiłeś. wiedziałam, że prędzej, czy później mnie zranisz. ale nie potrafiłam odebrać sobie tych cholernie wyjątkowych dni z Tobą.

zostawiłeś mnie. musiałam się... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 maja 2010

zostawiłeś mnie. musiałam się zmienić. nie mogłam wciąż być Twoim ideałem. wyjęłam z szafy najgorsze bluzy w kolorach, których nienawidziłeś, powystrzępiałam nogawki wszystkich par dżinsów. zaczęłam nakładać na siebie masę tapety, byle tylko ukryć podpuchnięte oczy i zmęczone źrenice. nie spałam, nie jadłam. opuściłam się w nauce. zaczęłam pić i palić. moje słownictwo zaczęło ograniczać się do przekleństw. tak bardzo się starałam.. nie zrozumiałeś iluzji. nie zrozumiałeś, że bez Ciebie nie daję rady.

stanę się wredną  chamską suką... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 maja 2010

stanę się wredną, chamską suką, nie miejcie do mnie pretensji o ową zmianę. nie rozpaczajcie z powodu, że jestem taka, a nie inna. przyzwyczajcie się na nowo. tak jak do starej mnie. w końcu to życie mi pokazało jakie potrafi być cholernie demotywujące i bez sensu. to ono zmusiło mnie do tych zmian.

nie rozumiem. czemu ludzie mają do... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 maja 2010

nie rozumiem. czemu ludzie mają do mnie pretensje o to, że jestem myślami gdzie indziej? czy to jest moja wina, że wepchnąłeś mi się bezczelnie w myśli i po tysiącu próśb nie chcesz sobie pójść? no moja..?

pomimo tego jakim jesteś chamem nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 maja 2010

pomimo tego jakim jesteś chamem nie będę żałować tamtych chwil. nie chcę ich zapomnieć. nie chcę cofnąć czasu. wiele mnie to nauczyło. i wiesz.. nigdy nie przeżyłam czegoś równie cudownego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV