głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii dał mi niezły wycisk. przez kilka miesięcy tak wiele mnie nauczył.. wpychał ze mnie tą wiedzę. nie chciałam jej mieć.. ale on nie dawał za wygraną. byłam silna

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
dał mi niezły wycisk. przez kilka miesięcy tak wiele mnie nauczył.. wpychał ze mnie tą wiedzę. nie chciałam jej mieć.. ale on nie dawał za wygraną. byłam silna owszem
dał mi niezły wycisk. przez kilka... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 maja 2010

dał mi niezły wycisk. przez kilka miesięcy tak wiele mnie nauczył.. wpychał ze mnie tą wiedzę. nie chciałam jej mieć.. ale on nie dawał za wygraną. byłam silna, owszem. ale do czasu. nauczył mnie kochać, nauczył mnie bycia szczęśliwym. oraz do perfekcji nauczył mnie cholernie tęsknić.

  nie liczę się już dla Ciebie? w... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 maja 2010

- nie liczę się już dla Ciebie? w ogóle mnie nie zauważasz? nic, a nic? - jesteś dla mnie jak powietrze.. - wiedziałam! - co? - że nie możesz beze mnie żyć.

jejku  ciesz się  że w ogóle... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 maja 2010

jejku, ciesz się, że w ogóle napisał. zapomnij o czasach jak dostawiałaś wiadomości typu 'tęsknię..' lub tym podobne pierdoły. no zapomnij. pogódź się z tym, że teraz najmilszą rzeczą jaką napisze będzie 'siema'. tak to już jest. trudno uwierzyć, że kiedyś podobnież byłaś dla Niego wszystkim, a obecnie.. nikim? w sumie, napisał. więc nie, nie jesteś nikim.

i zawsze jak jakiś kumpel do mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 maja 2010

i zawsze jak jakiś kumpel do mnie zagadał Ty podchodziłeś i patrząc mu prosto w oczy mówiłeś tonem pełnym przekonania 'Ona jest moja'. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki to był odjazd słyszeć, że jestem Twoja.

ja Cię nie rozumiem. szantażujesz... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 maja 2010

ja Cię nie rozumiem. szantażujesz mnie tym, że nie będziesz się do mnie odzywał? i co to zmieni? myślisz, że tym razem też Ci ulegnę? nie, kotku. już nie. nie obchodzi mnie czy się do mnie odzywasz czy nie. nasze rozmowy i tak równają się zeru.

chciała komuś o Nim opowiedzieć. o... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 maja 2010

chciała komuś o Nim opowiedzieć. o tym jaki jest cudowny, jak się nią wspaniale opiekuje, jak jej przy Nim dobrze.. tak bardzo chciała, ale przecież dopiero niedawno Go odzyskała. wiedziała, że każda, która pozna Go lepiej zakocha się w Nim.. nie mogła ryzykować. nie mogła znów go stracić.

chodź tu. zejdź na bok. na chwilę.... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 maja 2010

chodź tu. zejdź na bok. na chwilę. zejdź z tej pieprzonej trasy do wygranej, bo przegrasz. otrzyj łzy. głowa do góry. zaraz Ci zrobię szybko jakiś śliczny make up, zamaskuję Twój ból. ten pieprzony sukinsyn nie może zobaczyć, że przez Niego płaczesz. nie dasz mu tej satysfakcji, prawda?

  no zobacz.. same pary. przytulają... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 maja 2010

- no zobacz.. same pary. przytulają się i w ogóle. są tacy szczęśliwi.. - przeszkadza Ci to, co nie? - no.. trochę. - po prostu tęsknisz za tym. - możliwe.. - i pewnie nie tylko za tym. za Nim też.

nawet sobie w najmniejszym stopniu... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 maja 2010

nawet sobie w najmniejszym stopniu nie zdajesz sprawy jak cholernie demotywuje mnie widok takiej masy lateksu i plastiku w Twoich ramionach. ale skoro wolisz takie puste barbie.. proszę bardzo.

  tak cholernie żałuję  że Mu... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 maja 2010

- tak cholernie żałuję, że Mu wtedy nie powiedziałam jak strasznie Go kocham. - nadal Ci nie przeszło, co? powiedz Mu teraz. - teraz to się mogę przywitać z Jego nową niunią.

chciała o nim zapomnieć. usunęła... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 maja 2010

chciała o nim zapomnieć. usunęła wszystkie jego zdjęcia, wszystkie archiw, skrzynkę na telefonie. pozostały tylko te cholerne wspomnienia. wbrew sobie zaczęła powtarzać, że jej nie zależy. i właśnie wtedy zrozumiała jak bardzo go kocha i ile by za niego oddała.

siedziała na ławce przed szkołą... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 maja 2010

siedziała na ławce przed szkołą obejmując swoje ramiona rękoma. trzęsła się z zimna. wtem poczuła znajomy zapach. jego perfumy, bez wątpliwości. podniosła wzrok. szedł ku niej z bluzą w ręku. - żebyś nie zmarzła. - powiedział zakładając ubranie na jej ramiona. usiadł obok. - co tam? - zapytał. - tęsknię za Tobą.. - odpowiedziała szeptem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV