głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii były momenty zwane 'najgorszymi'. takie kiedy potrzebowała go najbardziej. kiedy jej tęsknota za Nim była największa. w takich właśnie chwilach pisała do Niego.

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
były momenty zwane 'najgorszymi'. takie kiedy potrzebowała go najbardziej. kiedy jej tęsknota za Nim była największa. w takich właśnie chwilach pisała do Niego.. bywało
były momenty zwane 'najgorszymi'.... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 maja 2010

były momenty zwane 'najgorszymi'. takie kiedy potrzebowała go najbardziej. kiedy jej tęsknota za Nim była największa. w takich właśnie chwilach pisała do Niego.. bywało różnie. czasem poprawiał jej humor, czasem dołował ją do końca. ale liczyło się to, że był. może nie tak do końca bezpośrednio.. ale był.

zakochała się w Nim. dusiła to w... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 maja 2010

zakochała się w Nim. dusiła to w sobie jak najdłużej umiała.. lecz pewnego popołudnia nie wytrzymała. wybuchnęła stojąc przed Nim niekontrolowanym płaczem. oparła mu ręce o tors i zaczęła mówić jak strasznie Go kocha. zaśmiał się szyderco i powiedział, nadal się śmiejąc 'dobry kawał, mała'. poniosła do góry głowę i popatrzyła Mu prosto w oczy. 'to.. to nie był kawał.' - powiedziała. spojrzał na Nią udawanym troskliwym wzrokiem i znów zaczął się śmiać. zdjął Jej ręce ze swojego torsu. odchodząc krzyknął 'rozumiem, że kochasz cierpieć'..

  głupi jesteś  wiesz?   czemu?... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 maja 2010

- głupi jesteś, wiesz? - czemu? - bo nie zauważasz tego wszystkiego.. patrzysz Jej w oczy, ale nie zauważasz tych iskierek, które się pojawiają na Twój widok. - na mój widok? przecież ma je zawsze.. - jesteś pewien? zagwarantuję Ci, że nie miała ich gdy zobaczyła Ciebie z Jej najlepszą przyjaciółką. - mylisz się. widziałem z daleka jak się te całe iskierki mieniły w słońcu. - idioto! to były łzy...

i nawet jeśli Jej cholernie głupie... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 maja 2010

i nawet jeśli Jej cholernie głupie serce przestanie bić nie zapomni jak się kocha. i On nadal będzie najważniejszy, nadal będzie Go kochało..

dał mi niezły wycisk. przez kilka... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 maja 2010

dał mi niezły wycisk. przez kilka miesięcy tak wiele mnie nauczył.. wpychał ze mnie tą wiedzę. nie chciałam jej mieć.. ale on nie dawał za wygraną. byłam silna, owszem. ale do czasu. nauczył mnie kochać, nauczył mnie bycia szczęśliwym. oraz do perfekcji nauczył mnie cholernie tęsknić.

  nie liczę się już dla Ciebie? w... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 maja 2010

- nie liczę się już dla Ciebie? w ogóle mnie nie zauważasz? nic, a nic? - jesteś dla mnie jak powietrze.. - wiedziałam! - co? - że nie możesz beze mnie żyć.

jejku  ciesz się  że w ogóle... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 maja 2010

jejku, ciesz się, że w ogóle napisał. zapomnij o czasach jak dostawiałaś wiadomości typu 'tęsknię..' lub tym podobne pierdoły. no zapomnij. pogódź się z tym, że teraz najmilszą rzeczą jaką napisze będzie 'siema'. tak to już jest. trudno uwierzyć, że kiedyś podobnież byłaś dla Niego wszystkim, a obecnie.. nikim? w sumie, napisał. więc nie, nie jesteś nikim.

i zawsze jak jakiś kumpel do mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 maja 2010

i zawsze jak jakiś kumpel do mnie zagadał Ty podchodziłeś i patrząc mu prosto w oczy mówiłeś tonem pełnym przekonania 'Ona jest moja'. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki to był odjazd słyszeć, że jestem Twoja.

ja Cię nie rozumiem. szantażujesz... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 maja 2010

ja Cię nie rozumiem. szantażujesz mnie tym, że nie będziesz się do mnie odzywał? i co to zmieni? myślisz, że tym razem też Ci ulegnę? nie, kotku. już nie. nie obchodzi mnie czy się do mnie odzywasz czy nie. nasze rozmowy i tak równają się zeru.

chciała komuś o Nim opowiedzieć. o... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 maja 2010

chciała komuś o Nim opowiedzieć. o tym jaki jest cudowny, jak się nią wspaniale opiekuje, jak jej przy Nim dobrze.. tak bardzo chciała, ale przecież dopiero niedawno Go odzyskała. wiedziała, że każda, która pozna Go lepiej zakocha się w Nim.. nie mogła ryzykować. nie mogła znów go stracić.

chodź tu. zejdź na bok. na chwilę.... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 maja 2010

chodź tu. zejdź na bok. na chwilę. zejdź z tej pieprzonej trasy do wygranej, bo przegrasz. otrzyj łzy. głowa do góry. zaraz Ci zrobię szybko jakiś śliczny make up, zamaskuję Twój ból. ten pieprzony sukinsyn nie może zobaczyć, że przez Niego płaczesz. nie dasz mu tej satysfakcji, prawda?

  no zobacz.. same pary. przytulają... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 maja 2010

- no zobacz.. same pary. przytulają się i w ogóle. są tacy szczęśliwi.. - przeszkadza Ci to, co nie? - no.. trochę. - po prostu tęsknisz za tym. - możliwe.. - i pewnie nie tylko za tym. za Nim też.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV