głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii poszła na wieczorny spacer. cholernie zmarzła. zapomniała przez te kilka lat jak to jest. zawsze był przy niej. przytulał całował. rozgrzewał ją. wręcz płonęła.

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
poszła na wieczorny spacer. cholernie zmarzła. zapomniała przez te kilka lat jak to jest. zawsze był przy niej. przytulał całował. rozgrzewał ją. wręcz płonęła. a teraz?
poszła na wieczorny spacer.... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

poszła na wieczorny spacer. cholernie zmarzła. zapomniała przez te kilka lat jak to jest. zawsze był przy niej. przytulał, całował. rozgrzewał ją. wręcz płonęła. a teraz? teraz po prostu go nie było. a cóż.. ze spacerów nie umiała zrezygnować.

nie mogę już dłużej przed tym... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

nie mogę już dłużej przed tym uciekać. to jest coraz szybsze, silniejsze. a ja jestem coraz słabsza, wykańczam się już tą ucieczką. muszę się poddać. upaść Ci w ramiona i w końcu się przyznać. powiedzieć prawdę. powiedzieć jak strasznie Cię kocham..

jak zawsze mieli się spotkać w... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

jak zawsze mieli się spotkać w parku. gdy tylko ją zobaczył podszedł i nic nie mówiąc, pocałował. gdy w końcu się od niej oderwał szepnął tylko: 'to koniec. wybacz, maleńka'. spojrzała na niego przeszkolonymi od łez oczyma. 'niee. nie możesz.. nie możesz mi tego zrobić, do jasnej cholery!' złapał ją za rękę, przyciągnął do siebie. nachylił się do jej ucha i syknął: 'mogę'.

bała się znów wrócić do szkoły.... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

bała się znów wrócić do szkoły. bała się znów go spotkać. i co z tego, że i tak wiele rzeczy kojarzyło się jej z nim. nie chciała go spotkać! jego bezpośrednia obecność przywoływała tyle odległych wspomnień. tyle Ich chwil. dawniej tak niesamowitych i pięknych, teraz tak cholernie bolesnych..

był przy niej. stu procentowo modła... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

był przy niej. stu procentowo modła na niego liczyć.. zawsze. nie umieli ze sobą długo nie pisać. tęsknili. potrafił wyczuć jej nastrój i zawsze w razie potrzeby go poprawić. był po prostu jej przyjacielem.. niezastąpionym.

szła ulicą. gdzie nie spojrzała... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

szła ulicą. gdzie nie spojrzała widziała pary.. byli tacy szczęśliwi. przytulali się. całowali. trzymali za ręce. tak cholernie za tym zatęskniła. za tymi momentami kiedy liczyli się tylko Oni - Ona i On. zabolało.. ta świadomość, że już nigdy jej nie przytuli była tak strasznie trudna.

zerwał z nią. nie mogła się... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

zerwał z nią. nie mogła się poddać. musiała tą bitwę wygrać. nie wiedziała jak, ale musiała. napisała list o tym jak cholernie ją zranił. włożyła go koperty z napisem 'dla tego kogo kocham. na zawsze.. do końca.'. położyła dokument na nocnej szafce, wiedziała, że ktoś prędzej, czy później tam podejdzie. wzięła do ręki nóż. starannie, zwinnym ruchem wbiła go sobie między płuca. krew zaczęła wypływać z jej ust.. opadła powoli na ziemię z myślą 'przynajmniej będzie miał wyrzuty sumienia.. chyba.' leżąc na ziemi wydukała dławiąc się krwią 'zawsze będę Cię kochać, skarbie. przepraszam.'

nie chciała się zakochać. miała... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

nie chciała się zakochać. miała niemiłe doświadczenia. szukała pocieszenia, nic więcej.. chciała w końcu się pozbierać, miała już tego wszystkiego serdecznie dosyć. i wtedy pojawił się On. był przy niej zawsze, gdy tego potrzebowała. rozumieli się bez słów. powoli, małymi krokami odbudował jej serce. rozkochał ją w sobie. i odszedł.. wszystko zaczęło się od nowa.

cholernie ją kochał  choć nigdy... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

cholernie ją kochał, choć nigdy tego nie okazywał. uważał, że jest najpiękniejsza, ale nie powiedział jej żadnego komplementu. uwielbiam jej charakter, lecz go nie chwalił. pomimo tego wszystkiego zależało mu na niej strasznie. dopiero gdy odeszła zaczął żałować, że nie mówił o wszystkim wprost, że zostawiał to dla siebie..

  widziałem wczoraj miłość.... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 kwietnia 2010

- widziałem wczoraj miłość. uśmiechniętą, radosną i szczęśliwą. szła do Ciebie. - tak? no to fajnie. - wiesz.. wyjebała się na chodniku. ale obiecała sobie, że do Ciebie dotrze. tyle, że już zapewne nie uśmiechnięta, radosna i szczęśliwa. przyniesie Ci dużo smutku, rozpaczy.. trzymaj się. będziesz potrzebować teraz dużo czekolady.. cholernie dużo. chusteczek też zrób zapasy.

wiedziała jaki jest. wiedziała to... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 kwietnia 2010

wiedziała jaki jest. wiedziała to doskonale. ale czego miłość nie robi z człowiekiem. to się nie liczyło.. kochała go mimo wszystko, kochała go bo był. zresztą.. jak odszedł nadal nie przestawała go kochać. dopiero jakiś czas temu gdy znów byli razem powiedziała mu całą prawdę, że się zmienił, że i tak go cholernie kocha.. odpowiedział 'spoko, ale ja kocham inną.' jeden z plusów: znienawidziła go.

jednakże mimo wszystko miło było... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 kwietnia 2010

jednakże mimo wszystko miło było Cię poznać.. pokazałeś mi wiele bólu, chamstwa i rozpaczy w życiu. ale kiedyś trzeba je poznać, mam rację, prawda, skarbie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV