głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii okej okej. już nie będę dłużej Cię okłamywać. chcesz znać prawdę.. dobrze. poznasz ją. przecież zawsze Ci ulegałam o tak nie zrobię wyjątku. więc.. miałeś rację

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
okej okej. już nie będę dłużej Cię okłamywać. chcesz znać prawdę.. dobrze. poznasz ją. przecież zawsze Ci ulegałam o tak nie zrobię wyjątku. więc.. miałeś rację. od sam
okej  okej. już nie będę dłużej... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 maja 2010

okej, okej. już nie będę dłużej Cię okłamywać. chcesz znać prawdę.. dobrze. poznasz ją. przecież zawsze Ci ulegałam, o tak nie zrobię wyjątku. więc.. miałeś rację. od samego początku ją miałeś. nadal Cię kocham. kochałam. i przestać na razie nie zamierzam. i co, zadowolony?

to jest tak żałosne i chamskie  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

to jest tak żałosne i chamskie, że dawno przestało być śmieszne. owszem, zachwycasz wszystkich szybkim refleksem w zmienianiu dziewczyn. wszystkie Twoje związki są efektem nudy.. dla zabicia czasu. ludzie są różni, wiem. mają różne zainteresowania. ale czy Twoim hobby, to jasnej cholery, musi być ranienie innych?..

 ...  wiedział  że nie ma dla niej... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

(...) wiedział, że nie ma dla niej ratunku. krew płynęła strumieniami z rany i ust. traciła tętno. pocałował ją w czoło, powoli wstał, zadzwonił na policję, żeby powiedzieć o zdarzeniu. usiadł oparty o pień. patrzył na nią. niespodziewanie jej usta poruszyły się. wybełkotała ostatnie słowa przez krew - 'kocham Cię na zawsze.'

ruszyła biegiem w stronę lasu.... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

ruszyła biegiem w stronę lasu. miała niesamowite tempo. dotarła w Ich miejsce. oparła się o pień, zaczęła płakać. wykrzyczała jak strasznie go nienawidzi za to co jej zrobił i jak bardzo nadal go kocha za wszystko inne, nawet za te głupie kłótnie, które tak cudownie się kończyły.. nigdy nie czuła się tak źle.. było jej tak niedobrze, ciężko. chciała, żeby tu był.. obok, razem z nią. potrzebowała, żeby ją przytulił i szepnął do ucha 'będzie dobrze. jestem przy Tobie.', niby zwykle słowa, a dodawały sił. teraz nie miała ich w ogóle. wyjęła z plecaka nóż. przyłożyła go sobie do płuc. i wtedy usłyszała oddalony krzyk - 'nieee, kochanie! nie rób tego! nie!'. nie musiała się odwracać, nie miała wątpliwości. to był On. wszędzie rozpoznała by ten głos. odkrzyknęła - 'boli, skarbie. boli!' i wbiła narzędzie w ciało. dobiegł do niej. 'przepraszam' - powiedział. ostatkami sił przymrużyła oko. 'miło Cię widzieć. wybaczam..' - wyszeptała nie mogąc złapać oddechu. (...)

poszła na wieczorny spacer.... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

poszła na wieczorny spacer. cholernie zmarzła. zapomniała przez te kilka lat jak to jest. zawsze był przy niej. przytulał, całował. rozgrzewał ją. wręcz płonęła. a teraz? teraz po prostu go nie było. a cóż.. ze spacerów nie umiała zrezygnować.

nie mogę już dłużej przed tym... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

nie mogę już dłużej przed tym uciekać. to jest coraz szybsze, silniejsze. a ja jestem coraz słabsza, wykańczam się już tą ucieczką. muszę się poddać. upaść Ci w ramiona i w końcu się przyznać. powiedzieć prawdę. powiedzieć jak strasznie Cię kocham..

jak zawsze mieli się spotkać w... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

jak zawsze mieli się spotkać w parku. gdy tylko ją zobaczył podszedł i nic nie mówiąc, pocałował. gdy w końcu się od niej oderwał szepnął tylko: 'to koniec. wybacz, maleńka'. spojrzała na niego przeszkolonymi od łez oczyma. 'niee. nie możesz.. nie możesz mi tego zrobić, do jasnej cholery!' złapał ją za rękę, przyciągnął do siebie. nachylił się do jej ucha i syknął: 'mogę'.

bała się znów wrócić do szkoły.... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

bała się znów wrócić do szkoły. bała się znów go spotkać. i co z tego, że i tak wiele rzeczy kojarzyło się jej z nim. nie chciała go spotkać! jego bezpośrednia obecność przywoływała tyle odległych wspomnień. tyle Ich chwil. dawniej tak niesamowitych i pięknych, teraz tak cholernie bolesnych..

był przy niej. stu procentowo modła... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

był przy niej. stu procentowo modła na niego liczyć.. zawsze. nie umieli ze sobą długo nie pisać. tęsknili. potrafił wyczuć jej nastrój i zawsze w razie potrzeby go poprawić. był po prostu jej przyjacielem.. niezastąpionym.

szła ulicą. gdzie nie spojrzała... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

szła ulicą. gdzie nie spojrzała widziała pary.. byli tacy szczęśliwi. przytulali się. całowali. trzymali za ręce. tak cholernie za tym zatęskniła. za tymi momentami kiedy liczyli się tylko Oni - Ona i On. zabolało.. ta świadomość, że już nigdy jej nie przytuli była tak strasznie trudna.

zerwał z nią. nie mogła się... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

zerwał z nią. nie mogła się poddać. musiała tą bitwę wygrać. nie wiedziała jak, ale musiała. napisała list o tym jak cholernie ją zranił. włożyła go koperty z napisem 'dla tego kogo kocham. na zawsze.. do końca.'. położyła dokument na nocnej szafce, wiedziała, że ktoś prędzej, czy później tam podejdzie. wzięła do ręki nóż. starannie, zwinnym ruchem wbiła go sobie między płuca. krew zaczęła wypływać z jej ust.. opadła powoli na ziemię z myślą 'przynajmniej będzie miał wyrzuty sumienia.. chyba.' leżąc na ziemi wydukała dławiąc się krwią 'zawsze będę Cię kochać, skarbie. przepraszam.'

nie chciała się zakochać. miała... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 maja 2010

nie chciała się zakochać. miała niemiłe doświadczenia. szukała pocieszenia, nic więcej.. chciała w końcu się pozbierać, miała już tego wszystkiego serdecznie dosyć. i wtedy pojawił się On. był przy niej zawsze, gdy tego potrzebowała. rozumieli się bez słów. powoli, małymi krokami odbudował jej serce. rozkochał ją w sobie. i odszedł.. wszystko zaczęło się od nowa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV