głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii w sumie to On mi się podoba jeszcze z wyglądu. o! ja to bym chciała połączenie Ciebie z Nim. Twoją duszę charakter cechy.. Jego oczy usta nos i wszystko z zewn

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
w sumie to On mi się podoba jeszcze z wyglądu. o! ja to bym chciała połączenie Ciebie z Nim. Twoją duszę charakter cechy.. Jego oczy usta nos i wszystko z zewnąt
  w sumie to On mi się podoba... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 kwietnia 2010

- w sumie to On mi się podoba jeszcze z wyglądu. o! ja to bym chciała połączenie Ciebie z Nim. Twoją duszę, charakter, cechy.. Jego oczy, usta, nos i wszystko z zewnątrz. - Czekaj, moja dusza w tym czymś?..

i znów był przy niej. po raz... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 kwietnia 2010

i znów był przy niej. po raz kolejny udowodnił, że zawsze może na niego liczyć. tak się bała, że kiedyś go straci..

zastanawiam się czy zapomnę... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

zastanawiam się czy zapomnę kiedykolwiek smak Twoich zimnych ust i tej lekkiej woni papierosów lub alkoholu.. przecież to będzie mi się kojarzyło z Tobą.. zawsze.

WSZYSTKIE teksty są mojego... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

WSZYSTKIE teksty są mojego autorstwa. ewentualnie gdy po przeczytaniu mi się spodoba to piszę coś podobnego, ale nie kopiuję. więc proszę o PODPISYWANIE moich wypocin. :D

  oj  skarbie  skarbie. nie powiem..... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

- oj, skarbie, skarbie. nie powiem.. nie wiele osób ma taką wyobraźnię jak Ty. wyobraziłaś sobie kolesia. wyobraziłaś sobie piękne chwile z nim i ten wasz cudowny związek. - powiedziała jej najlepsza przyjaciółka, po czym wybuchnęła szyderczym śmiechem. - on istniał. i istnieje nadal. przekonasz się o tym. - odrzekła ocierając ostatnią łzę z policzka.

czekaj  czekaj. nie idź tak szybko... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

czekaj, czekaj. nie idź tak szybko, no. tamten koleś.. ten który przed chwilą koło nas przeszedł. on był.. on był taki jak mój wyobrażony ideał. brunet o zielonych oczach.. i dokładnie, w każdym calu, zbudowany tak jak sobie wyobraziłam. cholera! ja muszę go gonić. moja jedyna szansa na prawdziwą miłość zaraz odejdzie.

Kurde  nie dam dłużej sobie z tym... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

Kurde, nie dam dłużej sobie z tym rady! Mam dosyć. Dosyć, dosyć, dosyć.. Nie będę już dłużej udawać, że nic do Niego nie czuję. Że jest mi kompletnie obojętny. Bo ciągle kłamię. On nadal zajmuje miejsce faworyta. Nadal jest numer jeden.

chciała każdego poranka witać... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

chciała każdego poranka witać wspólnie z nim wschodzące słońce popijając gorącą kawę. robić mu śniadania. całe dnie siedzieć mu na kolanach i rozmawiać z nim. wieczorami w jego objęciach patrzeć jak słońce po swojej ciężkiej pracy pięknie zachodzi. siedzieć na łące i czekać na księżyc. a potem delektować się widokiem jego cudownie oświetlonej przez noc twarzy...

miała taką cholerną nadzieję  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

miała taką cholerną nadzieję, że gdy zadzwoni do niego przed świtem i spyta czy pójdą na spacer to się zgodzi. że razem przywitają wschód słońca. beztrosko położą się na trawie mokrej od rosy. będą mieć tysiąc tematów do rozmów. czas będzie szybko mijał. a im będzie tak cholernie dobrze.. będą tylko oni. nikt inny.. marzenia.

  mam się zachowywać tak jak on?... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

- mam się zachowywać tak jak on? mam być taki chamski? mam zacząć tak ranić dziewczyny? skoro nie wierzysz mi, że dam radę, to udowodnię. zakład? - nie.. ja wiem, że dasz radę. każdy ma w sobie jakąś odrobinę chamstwa. ale wiesz.. na tyle to Cię znam, żeby wiedzieć, że czułbyś się cholernie źle zachowując się tak jak on..

uwielbiał się nią bawić.... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

uwielbiał się nią bawić. wystawiać na próbę jej uczucia. miał na to wszystko kompletnie wyjebane. nie obchodziło go, że ją zrani, że to będzie bolało. nie.. on to uwielbiam. ba, kochał to.

myślała  że jak powie 'no co Wy.... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

myślała, że jak powie 'no co Wy. zapominam o Nim. dobrze mi idzie.' wszyscy jej uwierzą. szkoda, że za kilka minut mówiła o tym jak zareagował gdy pojawiła się niedaleko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV