głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii oj skarbie skarbie. nie powiem.. nie wiele osób ma taką wyobraźnię jak Ty. wyobraziłaś sobie kolesia. wyobraziłaś sobie piękne chwile z nim i ten wasz cudowny

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
oj skarbie skarbie. nie powiem.. nie wiele osób ma taką wyobraźnię jak Ty. wyobraziłaś sobie kolesia. wyobraziłaś sobie piękne chwile z nim i ten wasz cudowny zwią
  oj  skarbie  skarbie. nie powiem..... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

- oj, skarbie, skarbie. nie powiem.. nie wiele osób ma taką wyobraźnię jak Ty. wyobraziłaś sobie kolesia. wyobraziłaś sobie piękne chwile z nim i ten wasz cudowny związek. - powiedziała jej najlepsza przyjaciółka, po czym wybuchnęła szyderczym śmiechem. - on istniał. i istnieje nadal. przekonasz się o tym. - odrzekła ocierając ostatnią łzę z policzka.

czekaj  czekaj. nie idź tak szybko... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

czekaj, czekaj. nie idź tak szybko, no. tamten koleś.. ten który przed chwilą koło nas przeszedł. on był.. on był taki jak mój wyobrażony ideał. brunet o zielonych oczach.. i dokładnie, w każdym calu, zbudowany tak jak sobie wyobraziłam. cholera! ja muszę go gonić. moja jedyna szansa na prawdziwą miłość zaraz odejdzie.

Kurde  nie dam dłużej sobie z tym... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

Kurde, nie dam dłużej sobie z tym rady! Mam dosyć. Dosyć, dosyć, dosyć.. Nie będę już dłużej udawać, że nic do Niego nie czuję. Że jest mi kompletnie obojętny. Bo ciągle kłamię. On nadal zajmuje miejsce faworyta. Nadal jest numer jeden.

chciała każdego poranka witać... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

chciała każdego poranka witać wspólnie z nim wschodzące słońce popijając gorącą kawę. robić mu śniadania. całe dnie siedzieć mu na kolanach i rozmawiać z nim. wieczorami w jego objęciach patrzeć jak słońce po swojej ciężkiej pracy pięknie zachodzi. siedzieć na łące i czekać na księżyc. a potem delektować się widokiem jego cudownie oświetlonej przez noc twarzy...

miała taką cholerną nadzieję  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

miała taką cholerną nadzieję, że gdy zadzwoni do niego przed świtem i spyta czy pójdą na spacer to się zgodzi. że razem przywitają wschód słońca. beztrosko położą się na trawie mokrej od rosy. będą mieć tysiąc tematów do rozmów. czas będzie szybko mijał. a im będzie tak cholernie dobrze.. będą tylko oni. nikt inny.. marzenia.

  mam się zachowywać tak jak on?... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

- mam się zachowywać tak jak on? mam być taki chamski? mam zacząć tak ranić dziewczyny? skoro nie wierzysz mi, że dam radę, to udowodnię. zakład? - nie.. ja wiem, że dasz radę. każdy ma w sobie jakąś odrobinę chamstwa. ale wiesz.. na tyle to Cię znam, żeby wiedzieć, że czułbyś się cholernie źle zachowując się tak jak on..

uwielbiał się nią bawić.... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

uwielbiał się nią bawić. wystawiać na próbę jej uczucia. miał na to wszystko kompletnie wyjebane. nie obchodziło go, że ją zrani, że to będzie bolało. nie.. on to uwielbiam. ba, kochał to.

myślała  że jak powie 'no co Wy.... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

myślała, że jak powie 'no co Wy. zapominam o Nim. dobrze mi idzie.' wszyscy jej uwierzą. szkoda, że za kilka minut mówiła o tym jak zareagował gdy pojawiła się niedaleko.

podszedł do niej  objął ją w... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

podszedł do niej, objął ją w pasie. - tęskniłem. - powiedział. - daruj sobie. nie wierzę, że tęskniłeś za mną całując się z moją przyjaciółką. tym razem nie wierzę na prawdę, skarbie. - odpowiedziała.

Stała w środku tłumu ludzi... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 kwietnia 2010

Stała w środku tłumu ludzi zawstydzona. Ośmieszyła się przed wszystkimi swoim zachowaniem... prawie wszystkimi. Bo to właśnie wtedy On przepchnął się przez cały tłum, podszedł do Niej. Przytulił ją najmocniej jak potrafił i szepnął do ucha 'Już dobrze.. już wszystko będzie dobrze. jestem przy Tobie. na zawsze. obiecuję.'

każdej nocy siedziała na parapecie... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 kwietnia 2010

każdej nocy siedziała na parapecie ze świadomością, że zaraz zadzwoni i będą rozmawiać kilka godzin. co noc czekała.. i dzwonił. aż pewnego razu telefon milczał przez całą noc. a ona głupia czekała, aż do świtu jak zahipnotyzowana.

kochała go. cholera.. tak strasznie... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 kwietnia 2010

kochała go. cholera.. tak strasznie go kochała. nie potrafiła bez niego żyć. i obiecała mu pewnego wieczoru na spacerze, że jeżeli kiedyś od niej odejdzie to się zabije. po jakimś czasie on odszedł. a ona.. zawsze dotrzymywała obietnic. przynajmniej miała tą satysfakcję, że umarła z miłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV