głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii podszedł do niej objął ją w pasie. tęskniłem. powiedział. daruj sobie. nie wierzę że tęskniłeś za mną całując się z moją przyjaciółką. tym razem nie wierzę na p

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
podszedł do niej objął ją w pasie. tęskniłem. powiedział. daruj sobie. nie wierzę że tęskniłeś za mną całując się z moją przyjaciółką. tym razem nie wierzę na
podszedł do niej  objął ją w... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

podszedł do niej, objął ją w pasie. - tęskniłem. - powiedział. - daruj sobie. nie wierzę, że tęskniłeś za mną całując się z moją przyjaciółką. tym razem nie wierzę na prawdę, skarbie. - odpowiedziała.

Stała w środku tłumu ludzi... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 kwietnia 2010

Stała w środku tłumu ludzi zawstydzona. Ośmieszyła się przed wszystkimi swoim zachowaniem... prawie wszystkimi. Bo to właśnie wtedy On przepchnął się przez cały tłum, podszedł do Niej. Przytulił ją najmocniej jak potrafił i szepnął do ucha 'Już dobrze.. już wszystko będzie dobrze. jestem przy Tobie. na zawsze. obiecuję.'

każdej nocy siedziała na parapecie... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 kwietnia 2010

każdej nocy siedziała na parapecie ze świadomością, że zaraz zadzwoni i będą rozmawiać kilka godzin. co noc czekała.. i dzwonił. aż pewnego razu telefon milczał przez całą noc. a ona głupia czekała, aż do świtu jak zahipnotyzowana.

kochała go. cholera.. tak strasznie... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 kwietnia 2010

kochała go. cholera.. tak strasznie go kochała. nie potrafiła bez niego żyć. i obiecała mu pewnego wieczoru na spacerze, że jeżeli kiedyś od niej odejdzie to się zabije. po jakimś czasie on odszedł. a ona.. zawsze dotrzymywała obietnic. przynajmniej miała tą satysfakcję, że umarła z miłości.

  Czemu patrzysz na mnie jak na... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 kwietnia 2010

- Czemu patrzysz na mnie jak na ducha? - Bo mówiłeś, że jak odejdę to się zabijesz. - Oj, niunia. Przepraszam. Zapomniałem, że nie znasz się na żartach. - Frajer.

Uwierz mi  że nie łatwo zdobyć jej... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 kwietnia 2010

Uwierz mi, że nie łatwo zdobyć jej zaufanie. A jednak... Tobie zaufała. Ja Cię błagam, koleś, nie spieprz tego. Nie spieprz!

normalnie po przeczytaniu Twojego... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 kwietnia 2010

normalnie po przeczytaniu Twojego opisu 'zimno. :(' wysłałabym Ci przytulającą emotkę. ale nie tym razem. obiecałam sobie przecież, że nie napiszę nigdy więcej, a na 'siema' będę odpowiadać 'spierdalaj'. na to zasłużyłeś, kotku.

i jak dziś siedziałam przed... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 kwietnia 2010

i jak dziś siedziałam przed szkołą.. minąłeś mnie. tak strasznie zabolało. znów zobaczyłam te Twoje idealne rysy twarzy.. i w ogóle wszystko. zastanawiam się.. czy ja na pewno nie akceptuję Cię takim jaki jesteś. może moglibyśmy być razem.. wystarczyłoby.. wystarczyłoby, żebyś mnie kochał.

przy Tobie lubiłam tracić nad sobą... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

przy Tobie lubiłam tracić nad sobą kontrolę. lubiłam gdy byliśmy tylko my. nic innego się nie liczyło. szkoda, że to co dobre okazuje się nie istnieć. że tak bardzo przyćmiłam sobie umysł i nie widziałam jaki jesteś na prawdę.

byłeś dla mnie ważniejszy  niż... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

byłeś dla mnie ważniejszy, niż Romeo dla Julii, czy Edward dla Belli. bo Ty istniałeś na prawdę.. Ty, ja.. MY.

czy to  że w środku dnia kładę... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

czy to, że w środku dnia kładę się na łóżku z czołem opartym o ścianę, kolanami podwiniętymi do brzucha i ręką przy policzku oznacza, że płaczę? myślisz się. to całe popierdolone życie nie jest warte łez. ;]

i wtedy gdy byłam w najgorszym w... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

i wtedy gdy byłam w najgorszym w stanie jaki można sobie wyobrazić, nie wiedziałam co ze sobą zrobić, byłam totalnie rozdarta i krzyczałam najgłośniej jak potrafiłam 'Pierdolić miłość!' pojawiłeś się Ty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV