głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii Czemu patrzysz na mnie jak na ducha? Bo mówiłeś że jak odejdę to się zabijesz. Oj niunia. Przepraszam. Zapomniałem że nie znasz się na żartach. Frajer. Uwierz

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
Czemu patrzysz na mnie jak na ducha? Bo mówiłeś że jak odejdę to się zabijesz. Oj niunia. Przepraszam. Zapomniałem że nie znasz się na żartach. Frajer.
  Czemu patrzysz na mnie jak na... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 kwietnia 2010

- Czemu patrzysz na mnie jak na ducha? - Bo mówiłeś, że jak odejdę to się zabijesz. - Oj, niunia. Przepraszam. Zapomniałem, że nie znasz się na żartach. - Frajer.

Uwierz mi  że nie łatwo zdobyć jej... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 kwietnia 2010

Uwierz mi, że nie łatwo zdobyć jej zaufanie. A jednak... Tobie zaufała. Ja Cię błagam, koleś, nie spieprz tego. Nie spieprz!

normalnie po przeczytaniu Twojego... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 kwietnia 2010

normalnie po przeczytaniu Twojego opisu 'zimno. :(' wysłałabym Ci przytulającą emotkę. ale nie tym razem. obiecałam sobie przecież, że nie napiszę nigdy więcej, a na 'siema' będę odpowiadać 'spierdalaj'. na to zasłużyłeś, kotku.

i jak dziś siedziałam przed... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 kwietnia 2010

i jak dziś siedziałam przed szkołą.. minąłeś mnie. tak strasznie zabolało. znów zobaczyłam te Twoje idealne rysy twarzy.. i w ogóle wszystko. zastanawiam się.. czy ja na pewno nie akceptuję Cię takim jaki jesteś. może moglibyśmy być razem.. wystarczyłoby.. wystarczyłoby, żebyś mnie kochał.

przy Tobie lubiłam tracić nad sobą... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

przy Tobie lubiłam tracić nad sobą kontrolę. lubiłam gdy byliśmy tylko my. nic innego się nie liczyło. szkoda, że to co dobre okazuje się nie istnieć. że tak bardzo przyćmiłam sobie umysł i nie widziałam jaki jesteś na prawdę.

byłeś dla mnie ważniejszy  niż... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

byłeś dla mnie ważniejszy, niż Romeo dla Julii, czy Edward dla Belli. bo Ty istniałeś na prawdę.. Ty, ja.. MY.

czy to  że w środku dnia kładę... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

czy to, że w środku dnia kładę się na łóżku z czołem opartym o ścianę, kolanami podwiniętymi do brzucha i ręką przy policzku oznacza, że płaczę? myślisz się. to całe popierdolone życie nie jest warte łez. ;]

i wtedy gdy byłam w najgorszym w... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

i wtedy gdy byłam w najgorszym w stanie jaki można sobie wyobrazić, nie wiedziałam co ze sobą zrobić, byłam totalnie rozdarta i krzyczałam najgłośniej jak potrafiłam 'Pierdolić miłość!' pojawiłeś się Ty.

niby Cię nie kocham.. ale.. ale... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

niby Cię nie kocham.. ale.. ale pamiętam, no. jak się pogodziliśmy po pierwszej kłótni. jak mnie wtedy mocno przytuliłeś.. oparłeś na moim swoje czoło.. patrzyłeś mi prosto w oczy. i powiedziałeś tylko dwa słowa. a tak wiele znaczyły. cholera! powiedziałeś mi, że mnie kochasz. za dwa miesiące jak już długo nie byliśmy razem zapytałam Cię.. czy mnie kochałeś. powiedziałeś, że nie.. że nigdy nic poważniejszego do mnie nie czułeś. że nie zależało Ci na mnie. że już nigdy nie będziemy razem i mam się z tym pogodzić. więc powiedz, kotku.. co to było dwa tygodnie temu? perfekcyjny kłamca, frajer i sukinsyn. nawet nie wiesz jak się cieszę, że mnie zraniłeś. że otworzyłeś mi oczy na swoje prawdziwe ja.. szkoda tylko, że tak późno. żal mi tych pięciu zmarnowanych miesięcy.

pamiętam jak kiedyś pisaliśmy i... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

pamiętam jak kiedyś pisaliśmy i powiedziałam Ci, że podoba mi się pogoda.. że tak strasznie uwielbiam słońce. na to Ty odpowiedziałeś, że wolisz deszcz. pamiętasz co się wtedy stało? nie.. słońce nie zaszło za chmury. zaczęło świecić mocniej. i gdyby tego było mało.. lunął deszcz. ;)

pewnie teraz po raz kolejny byłaby w... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

pewnie teraz po raz kolejny byłaby w nim totalnie zakochana. ale nie. jakiś czas temu.. gdy magia jego oczu zaczarowała jej przyjaciółkę postanowiła sobie, że nie może się w nim zakochać. uodporniła się na niego. stworzyła specjalną osłonę przed nim. zapewne traci kolejną szansę na szczęśliwy związek..

i za każdym razem mieli takiego... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

i za każdym razem mieli takiego 'farta'. coś tak strasznie uniemożliwiało im bycie razem. po pewnym czasie zaczęli tracić kontakt.. stopniowo. z kilku godzin dziennie zostało kilka razy na miesiąc. a teraz? ich kontakty cholernie się polepszyły. spotykają się na imprezach, gadają w szkole, dużo ze sobą piszą.. czy teraz im się nareszcie uda.?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV