głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii nie potrafiła już nic odczytać z jego oczu. nie potrafiła wsłuchać się w bicie jego serca. nie potrafiła przypomnieć sobie smaku jego ust dopóki znów ich nie do

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
nie potrafiła już nic odczytać z jego oczu. nie potrafiła wsłuchać się w bicie jego serca. nie potrafiła przypomnieć sobie smaku jego ust dopóki znów ich nie dotknęła.
nie potrafiła już nic odczytać z... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

nie potrafiła już nic odczytać z jego oczu. nie potrafiła wsłuchać się w bicie jego serca. nie potrafiła przypomnieć sobie smaku jego ust dopóki znów ich nie dotknęła. wszystko straciło sens.. przestała go kochać. spieprzyła cały ich związek.. te kilkanaście wspólnych miesięcy. tyle pięknych chwil. po prostu WSZYSTKO spieprzyła. i odeszła.. od tak.

chciałabym  żeby moja miłość... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

chciałabym, żeby moja miłość była taka jak Ty. i zastanawiam się kim właściwie jesteś? przyjacielem? kumplem? no kim? jesteś zawsze gdy Cię potrzebuję. nie lubisz gdy jestem smutna i od razu poprawiasz mi humor.. w dodatku skutecznie. nigdy mnie nie zawiodłeś. mogę Ci wszystko powiedzieć. dzięki Tobie się uśmiecham. i powiedźcie mi, że to jest tylko zwykła znajomość. i że to nic.. kompletnie nic.. nie znaczy.

teraz jak na to wszystko patrzę z... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

teraz jak na to wszystko patrzę z pewnej perspektywy czasowej to widzę jak tęsknota za Tobą mnie zabijała. bałam się patrzeć w nocy na okna, bałam się usypiać, bałam się, że ktoś mnie napadnie w drodze do szkoły. bałam się wszystkiego.. bo nie miałam Ciebie. teraz też Cię nie mam. tyle, że to już trochę inny przypadek.

Pewnego dnia zapytała... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 kwietnia 2010

Pewnego dnia zapytała przechodzącego starca czemu wszyscy tak dziwnie na nią patrzą kiedy siedzi na ławce w parku z pamiętnikiem. Na to starzec jej odpowiedział, że jest inna, niż reszta. Dziewczyna nie odpuszczała, chciała być taka jak inni, po co się wyróżniać? Wtedy starzec obiecał jej, że będzie taka jak reszta.. i.. zniknął. Dziewczyna wróciła zdezorientowana do domu. Napisała do swojej miłości. Nie odpisał. Przecież zawsze odpisywał. Następnego dnia nie zastała go w domu. Po tygodniu dostała tulipany - kwiaty, których nienawidziła - z dopiskiem 'Z nami koniec, maleńka. Czas na powrót do rzeczywistości.' Dopiero teraz zrozumiała co było w niej takiego innego. Dopiero gdy straciła wszystko.

męczyło ją życie  męczyły ją... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 kwietnia 2010

męczyło ją życie, męczyły ją codzienne sprawy, męczyło ją samo oddychanie. wszystko.. wszystkie dni, godziny, minuty.. były takie puste. takie totalnie bez sensu. nie dawała sobie już z tym wszystkim rady. tak strasznie jej go brakowało. on dawał jej siły. przecież kiedyś nikt by o niej nie powiedział nic innego jak to, że była pewną siebie, odważną laską. wszyscy tak o niej mówili. a teraz? kto by uwierzył, że kiedyś ta dziewczyna w szarej bluzie z kapturem na głowie i podpuchniętymi oczami od łez, kiedyś wyglądała jak bogini?

nie wiedziała co mówi  co robi..... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 kwietnia 2010

nie wiedziała co mówi, co robi.. zupełnie nad sobą nie panowała. nie chciała go zranić.. na prawdę. ale powiedziała za dużo. powiedziała, że go nienawidzi, że jej na nim nie zależy, że jest skończonym frajerem. a on już tak miał, że wierzył.. tym razem też tak zrobił. i odszedł. a ona nigdy sobie nie wybaczyła.

wybacz  kotku  ale nie będę bawić... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 kwietnia 2010

wybacz, kotku, ale nie będę bawić się w życie według Twojej instrukcji. nie zamierzam upadać tak nisko jak Ty. nie zamierzam dawać się ranić ponownie. teraz pobawimy się na moich zasadach.. i nie. bez żadnego 'ale'.

to nie jest tak.. na prawdę już nic... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 kwietnia 2010

to nie jest tak.. na prawdę już nic do niego nie czuję poważniejszego. nie zależy mi na nim. ale nie mogę powiedzieć, że jest mi taki do końca obojętny. coś tam jeszcze znaczy. wbrew pozorom to z nim przeżyłam jedne z najpiękniejszych chwil w moim dotychczasowym życiu. i cholera.. ja tak uwielbiam brunetów.

byłoby miło  gdybyś chociaż Ty... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 kwietnia 2010

byłoby miło, gdybyś chociaż Ty miał do mnie zaufanie. warto chyba, żeby miała do Ciebie je osoba, którą Ty darzysz nim tak wielkim, no nie? poza tym wbrew pozorom umiem nikomu nic nie mówić.. tak łatwo coś zjebać. później trudno coś naprawić. nie warto.

  jak się skończyła ich historia?... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 kwietnia 2010

- jak się skończyła ich historia? - odeszła. - pewnie tęsknił. - naiwna jesteś, wiesz? uważasz, że taki kretyn potrafi tęsknić?

  ciężki przypadek.   czemu?... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 kwietnia 2010

- ciężki przypadek. - czemu? - zakochałaś się w najfajniejszym chłopaku w szkole. - to chyba dobrze, że nie padło na jakiegoś sukinsyna, nie? - właśnie nie do końca. sukinsyn by Cię zranił, zerwałby Twoje zaufanie.. prędzej byś zapomniała i przestała go kochać. a tak? Twój wybranek.. nie rani. - czyli, że.. co ze mną będzie? - przypadek: wieczna, niespełniona, tragiczna miłość.

Bo wiesz.. w pewnym momencie... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 kwietnia 2010

Bo wiesz.. w pewnym momencie przestaję wierzyć w przypadki. Wiesz, że to jest żałosne? Że schodzisz i zaraz masz status 'Poggadaj ze mną'. I tak w kółko.. co kilka minut. Pff. i tak nie napiszę. nigdy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV