głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii wystawię miłość w aukcji na allegro. napiszę w opisie jaka jest piękna cudowna i nieziemska. o nieprzespanych nocach przepłakanych dniach i zmarnowanym życiu ni

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
wystawię miłość w aukcji na allegro. napiszę w opisie jaka jest piękna cudowna i nieziemska. o nieprzespanych nocach przepłakanych dniach i zmarnowanym życiu nic nie
wystawię miłość w aukcji na... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

wystawię miłość w aukcji na allegro. napiszę w opisie jaka jest piękna, cudowna i nieziemska. o nieprzespanych nocach, przepłakanych dniach i zmarnowanym życiu nic nie dodam.. bo zależy mi na sprzedaży.

dwie rzeczy powstrzymywały ją... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

dwie rzeczy powstrzymywały ją, żeby się nie zabiła. pierwsza. nie uważała się za egoistkę. nie chciała, żeby ludzie tak o niej myśleli. druga. nie chciała dać mu tej pieprzonej satysfakcji, że jest silniejszy. więc postanowiła walczyć.. i wygrała.

poczuła się tak dobrze.. jak nigdy.... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

poczuła się tak dobrze.. jak nigdy. oczy zaczęły jej się same zamykać. nie wiedziała czemu, ale to było przyjemne, więc po co sobie to odbierać.. nie oparła się tej przyjemności. zamknęła oczy. zobaczyła wszystkie chwile z nim.. jak w filmie. pokazywały się dokładnie wszystkie detale ich związku. wszystkie chwile. wszystkie gesty, spojrzenia. normalnie by ją to zabolało. teraz? nic. totalnie nic. jedno wielkie zero. nie miała uczuć.. właśnie je traciła. czuła tylko, że znika. że odpływa.. że zaraz jej nie będzie... następnego ranka jednak otworzyła oczy. zerwała się z łóżka. i krzyknęła jak najgłośniej potrafiła, że nienawidzi życia. i tego co nie pozwala jej przejść na drugą stronę.. tą lepszą.

potrzebowała kogoś kto będzie ją... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

potrzebowała kogoś kto będzie ją chronił.. przed jej kolosalną naiwnością. kogoś kto uderzy ją w twarz gdy będzie znów chciała zaufać temu skurwielowi. ona nie była silna.. bała się, owszem. ale tak strasznie go kochała. nie wyobrażała sobie życia bez niego. a on to wykorzystywał. non stop wzbudzał w niej nadzieję. ufała mu. on w odpowiedzi ją coraz bardziej ranił.

nie potrafiła już nic odczytać z... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

nie potrafiła już nic odczytać z jego oczu. nie potrafiła wsłuchać się w bicie jego serca. nie potrafiła przypomnieć sobie smaku jego ust dopóki znów ich nie dotknęła. wszystko straciło sens.. przestała go kochać. spieprzyła cały ich związek.. te kilkanaście wspólnych miesięcy. tyle pięknych chwil. po prostu WSZYSTKO spieprzyła. i odeszła.. od tak.

chciałabym  żeby moja miłość... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

chciałabym, żeby moja miłość była taka jak Ty. i zastanawiam się kim właściwie jesteś? przyjacielem? kumplem? no kim? jesteś zawsze gdy Cię potrzebuję. nie lubisz gdy jestem smutna i od razu poprawiasz mi humor.. w dodatku skutecznie. nigdy mnie nie zawiodłeś. mogę Ci wszystko powiedzieć. dzięki Tobie się uśmiecham. i powiedźcie mi, że to jest tylko zwykła znajomość. i że to nic.. kompletnie nic.. nie znaczy.

teraz jak na to wszystko patrzę z... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

teraz jak na to wszystko patrzę z pewnej perspektywy czasowej to widzę jak tęsknota za Tobą mnie zabijała. bałam się patrzeć w nocy na okna, bałam się usypiać, bałam się, że ktoś mnie napadnie w drodze do szkoły. bałam się wszystkiego.. bo nie miałam Ciebie. teraz też Cię nie mam. tyle, że to już trochę inny przypadek.

Pewnego dnia zapytała... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 kwietnia 2010

Pewnego dnia zapytała przechodzącego starca czemu wszyscy tak dziwnie na nią patrzą kiedy siedzi na ławce w parku z pamiętnikiem. Na to starzec jej odpowiedział, że jest inna, niż reszta. Dziewczyna nie odpuszczała, chciała być taka jak inni, po co się wyróżniać? Wtedy starzec obiecał jej, że będzie taka jak reszta.. i.. zniknął. Dziewczyna wróciła zdezorientowana do domu. Napisała do swojej miłości. Nie odpisał. Przecież zawsze odpisywał. Następnego dnia nie zastała go w domu. Po tygodniu dostała tulipany - kwiaty, których nienawidziła - z dopiskiem 'Z nami koniec, maleńka. Czas na powrót do rzeczywistości.' Dopiero teraz zrozumiała co było w niej takiego innego. Dopiero gdy straciła wszystko.

męczyło ją życie  męczyły ją... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 kwietnia 2010

męczyło ją życie, męczyły ją codzienne sprawy, męczyło ją samo oddychanie. wszystko.. wszystkie dni, godziny, minuty.. były takie puste. takie totalnie bez sensu. nie dawała sobie już z tym wszystkim rady. tak strasznie jej go brakowało. on dawał jej siły. przecież kiedyś nikt by o niej nie powiedział nic innego jak to, że była pewną siebie, odważną laską. wszyscy tak o niej mówili. a teraz? kto by uwierzył, że kiedyś ta dziewczyna w szarej bluzie z kapturem na głowie i podpuchniętymi oczami od łez, kiedyś wyglądała jak bogini?

nie wiedziała co mówi  co robi..... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 kwietnia 2010

nie wiedziała co mówi, co robi.. zupełnie nad sobą nie panowała. nie chciała go zranić.. na prawdę. ale powiedziała za dużo. powiedziała, że go nienawidzi, że jej na nim nie zależy, że jest skończonym frajerem. a on już tak miał, że wierzył.. tym razem też tak zrobił. i odszedł. a ona nigdy sobie nie wybaczyła.

wybacz  kotku  ale nie będę bawić... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 kwietnia 2010

wybacz, kotku, ale nie będę bawić się w życie według Twojej instrukcji. nie zamierzam upadać tak nisko jak Ty. nie zamierzam dawać się ranić ponownie. teraz pobawimy się na moich zasadach.. i nie. bez żadnego 'ale'.

to nie jest tak.. na prawdę już nic... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 kwietnia 2010

to nie jest tak.. na prawdę już nic do niego nie czuję poważniejszego. nie zależy mi na nim. ale nie mogę powiedzieć, że jest mi taki do końca obojętny. coś tam jeszcze znaczy. wbrew pozorom to z nim przeżyłam jedne z najpiękniejszych chwil w moim dotychczasowym życiu. i cholera.. ja tak uwielbiam brunetów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV