głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii i ten kiedyś nad życie zakochany mistrz ciętej riposty nie wiedział co powiedzieć. nagle przestał słyszeć bicie jej serca. jej przyśpieszony oddech. zapadła tak

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
i ten kiedyś nad życie zakochany mistrz ciętej riposty nie wiedział co powiedzieć. nagle przestał słyszeć bicie jej serca. jej przyśpieszony oddech. zapadła taka niez
i ten kiedyś nad życie zakochany... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

i ten kiedyś nad życie zakochany mistrz ciętej riposty nie wiedział co powiedzieć. nagle przestał słyszeć bicie jej serca. jej przyśpieszony oddech. zapadła taka nieznośna cisza.. aż nagle usłyszał szyderczy śmiech i głos starszej kobiety.. 'no i co, do cholery jasnej? straciliśmy właśnie happy end.'

znam już prawdę.. całą. wiem jaki... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

znam już prawdę.. całą. wiem jaki jesteś. jaki byłeś od zawsze. nie zakocham się w Tobie nigdy więcej. a kochałam Cię.. uwierz. kochałam Cię na prawdę.

teraz to mam obawy.. skoro... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

teraz to mam obawy.. skoro zakochujesz się w emo girls. a jak dziś w jeżynach pocięłam sobie całe ręce jak emo gotyckim nożem do papieru.. to co? we mnie też się zakochasz? pragnę tego. pragnę zamiany ról. pragnę Cię zranić.

nie chcę już dłużej się... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

nie chcę już dłużej się nienawidzić za to, że istnieje. muszę przecież zaakceptować siebie. muszę docenić to co mam.. bo czuję, że zaczynam tracić...

ale przecież pytała co by zrobił... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

ale przecież pytała co by zrobił gdyby mu wyznała miłość.. mówił, żeby się uśmiechnął. więc czemu wybuchnął szyderczym śmiechem i powiedział 'spierdalaj, niunia'? przynajmniej 'niunia' było miłe..

  nie odbierzesz mi nadziei. wiesz... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

- nie odbierzesz mi nadziei. wiesz, że tak łatwo się nie poddaję. będę walczyć. będę kurczowo trzymać ją przy sobie. i jak spróbujesz mi ją zabrać to zemszczę się. zabiorę Ci wszystko.. tak jak Ty dawniej zabrałeś mi. i wiesz.. ona.. w sensie, że nadzieja.. po niedługim czasie.. wróciła.

powiedziałeś  że nigdy..... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

powiedziałeś, że nigdy.. przenigdy.. nie zapomnisz tamtych chwil. potem pocałowałeś mnie w czoło każąc, abym na siebie uważała. i odszedłeś.

leżałam na łóżku z laptopem.... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

leżałam na łóżku z laptopem. pojawiła się wiadomość od Ciebie o treści. 'przemyślałem wszystko, dam Ci szansę, nie zmarnuj jej, kocham Cię.' zbliżyłam palce do klawiatury w celu odpisania jak bardzo się cieszę i że też Cię kocham.. a wtedy Ty napisałeś drugą wiadomość. 'kurde, sorry, to nie do Ciebie.'

wystawię miłość w aukcji na... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

wystawię miłość w aukcji na allegro. napiszę w opisie jaka jest piękna, cudowna i nieziemska. o nieprzespanych nocach, przepłakanych dniach i zmarnowanym życiu nic nie dodam.. bo zależy mi na sprzedaży.

dwie rzeczy powstrzymywały ją... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

dwie rzeczy powstrzymywały ją, żeby się nie zabiła. pierwsza. nie uważała się za egoistkę. nie chciała, żeby ludzie tak o niej myśleli. druga. nie chciała dać mu tej pieprzonej satysfakcji, że jest silniejszy. więc postanowiła walczyć.. i wygrała.

poczuła się tak dobrze.. jak nigdy.... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

poczuła się tak dobrze.. jak nigdy. oczy zaczęły jej się same zamykać. nie wiedziała czemu, ale to było przyjemne, więc po co sobie to odbierać.. nie oparła się tej przyjemności. zamknęła oczy. zobaczyła wszystkie chwile z nim.. jak w filmie. pokazywały się dokładnie wszystkie detale ich związku. wszystkie chwile. wszystkie gesty, spojrzenia. normalnie by ją to zabolało. teraz? nic. totalnie nic. jedno wielkie zero. nie miała uczuć.. właśnie je traciła. czuła tylko, że znika. że odpływa.. że zaraz jej nie będzie... następnego ranka jednak otworzyła oczy. zerwała się z łóżka. i krzyknęła jak najgłośniej potrafiła, że nienawidzi życia. i tego co nie pozwala jej przejść na drugą stronę.. tą lepszą.

potrzebowała kogoś kto będzie ją... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

potrzebowała kogoś kto będzie ją chronił.. przed jej kolosalną naiwnością. kogoś kto uderzy ją w twarz gdy będzie znów chciała zaufać temu skurwielowi. ona nie była silna.. bała się, owszem. ale tak strasznie go kochała. nie wyobrażała sobie życia bez niego. a on to wykorzystywał. non stop wzbudzał w niej nadzieję. ufała mu. on w odpowiedzi ją coraz bardziej ranił.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV