głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii przy Tobie lubiłam tracić nad sobą kontrolę. lubiłam gdy byliśmy tylko my. nic innego się nie liczyło. szkoda że to co dobre okazuje się nie istnieć. że tak bar

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
przy Tobie lubiłam tracić nad sobą kontrolę. lubiłam gdy byliśmy tylko my. nic innego się nie liczyło. szkoda że to co dobre okazuje się nie istnieć. że tak bardzo przy
przy Tobie lubiłam tracić nad sobą... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

przy Tobie lubiłam tracić nad sobą kontrolę. lubiłam gdy byliśmy tylko my. nic innego się nie liczyło. szkoda, że to co dobre okazuje się nie istnieć. że tak bardzo przyćmiłam sobie umysł i nie widziałam jaki jesteś na prawdę.

byłeś dla mnie ważniejszy  niż... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

byłeś dla mnie ważniejszy, niż Romeo dla Julii, czy Edward dla Belli. bo Ty istniałeś na prawdę.. Ty, ja.. MY.

czy to  że w środku dnia kładę... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

czy to, że w środku dnia kładę się na łóżku z czołem opartym o ścianę, kolanami podwiniętymi do brzucha i ręką przy policzku oznacza, że płaczę? myślisz się. to całe popierdolone życie nie jest warte łez. ;]

i wtedy gdy byłam w najgorszym w... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

i wtedy gdy byłam w najgorszym w stanie jaki można sobie wyobrazić, nie wiedziałam co ze sobą zrobić, byłam totalnie rozdarta i krzyczałam najgłośniej jak potrafiłam 'Pierdolić miłość!' pojawiłeś się Ty.

niby Cię nie kocham.. ale.. ale... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

niby Cię nie kocham.. ale.. ale pamiętam, no. jak się pogodziliśmy po pierwszej kłótni. jak mnie wtedy mocno przytuliłeś.. oparłeś na moim swoje czoło.. patrzyłeś mi prosto w oczy. i powiedziałeś tylko dwa słowa. a tak wiele znaczyły. cholera! powiedziałeś mi, że mnie kochasz. za dwa miesiące jak już długo nie byliśmy razem zapytałam Cię.. czy mnie kochałeś. powiedziałeś, że nie.. że nigdy nic poważniejszego do mnie nie czułeś. że nie zależało Ci na mnie. że już nigdy nie będziemy razem i mam się z tym pogodzić. więc powiedz, kotku.. co to było dwa tygodnie temu? perfekcyjny kłamca, frajer i sukinsyn. nawet nie wiesz jak się cieszę, że mnie zraniłeś. że otworzyłeś mi oczy na swoje prawdziwe ja.. szkoda tylko, że tak późno. żal mi tych pięciu zmarnowanych miesięcy.

pamiętam jak kiedyś pisaliśmy i... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

pamiętam jak kiedyś pisaliśmy i powiedziałam Ci, że podoba mi się pogoda.. że tak strasznie uwielbiam słońce. na to Ty odpowiedziałeś, że wolisz deszcz. pamiętasz co się wtedy stało? nie.. słońce nie zaszło za chmury. zaczęło świecić mocniej. i gdyby tego było mało.. lunął deszcz. ;)

pewnie teraz po raz kolejny byłaby w... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

pewnie teraz po raz kolejny byłaby w nim totalnie zakochana. ale nie. jakiś czas temu.. gdy magia jego oczu zaczarowała jej przyjaciółkę postanowiła sobie, że nie może się w nim zakochać. uodporniła się na niego. stworzyła specjalną osłonę przed nim. zapewne traci kolejną szansę na szczęśliwy związek..

i za każdym razem mieli takiego... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

i za każdym razem mieli takiego 'farta'. coś tak strasznie uniemożliwiało im bycie razem. po pewnym czasie zaczęli tracić kontakt.. stopniowo. z kilku godzin dziennie zostało kilka razy na miesiąc. a teraz? ich kontakty cholernie się polepszyły. spotykają się na imprezach, gadają w szkole, dużo ze sobą piszą.. czy teraz im się nareszcie uda.?

i ten kiedyś nad życie zakochany... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

i ten kiedyś nad życie zakochany mistrz ciętej riposty nie wiedział co powiedzieć. nagle przestał słyszeć bicie jej serca. jej przyśpieszony oddech. zapadła taka nieznośna cisza.. aż nagle usłyszał szyderczy śmiech i głos starszej kobiety.. 'no i co, do cholery jasnej? straciliśmy właśnie happy end.'

znam już prawdę.. całą. wiem jaki... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

znam już prawdę.. całą. wiem jaki jesteś. jaki byłeś od zawsze. nie zakocham się w Tobie nigdy więcej. a kochałam Cię.. uwierz. kochałam Cię na prawdę.

teraz to mam obawy.. skoro... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

teraz to mam obawy.. skoro zakochujesz się w emo girls. a jak dziś w jeżynach pocięłam sobie całe ręce jak emo gotyckim nożem do papieru.. to co? we mnie też się zakochasz? pragnę tego. pragnę zamiany ról. pragnę Cię zranić.

nie chcę już dłużej się... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

nie chcę już dłużej się nienawidzić za to, że istnieje. muszę przecież zaakceptować siebie. muszę docenić to co mam.. bo czuję, że zaczynam tracić...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV