głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii niby Cię nie kocham.. ale.. ale pamiętam no. jak się pogodziliśmy po pierwszej kłótni. jak mnie wtedy mocno przytuliłeś.. oparłeś na moim swoje czoło.. patrzyłe

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
niby Cię nie kocham.. ale.. ale pamiętam no. jak się pogodziliśmy po pierwszej kłótni. jak mnie wtedy mocno przytuliłeś.. oparłeś na moim swoje czoło.. patrzyłeś mi pros
niby Cię nie kocham.. ale.. ale... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

niby Cię nie kocham.. ale.. ale pamiętam, no. jak się pogodziliśmy po pierwszej kłótni. jak mnie wtedy mocno przytuliłeś.. oparłeś na moim swoje czoło.. patrzyłeś mi prosto w oczy. i powiedziałeś tylko dwa słowa. a tak wiele znaczyły. cholera! powiedziałeś mi, że mnie kochasz. za dwa miesiące jak już długo nie byliśmy razem zapytałam Cię.. czy mnie kochałeś. powiedziałeś, że nie.. że nigdy nic poważniejszego do mnie nie czułeś. że nie zależało Ci na mnie. że już nigdy nie będziemy razem i mam się z tym pogodzić. więc powiedz, kotku.. co to było dwa tygodnie temu? perfekcyjny kłamca, frajer i sukinsyn. nawet nie wiesz jak się cieszę, że mnie zraniłeś. że otworzyłeś mi oczy na swoje prawdziwe ja.. szkoda tylko, że tak późno. żal mi tych pięciu zmarnowanych miesięcy.

pamiętam jak kiedyś pisaliśmy i... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

pamiętam jak kiedyś pisaliśmy i powiedziałam Ci, że podoba mi się pogoda.. że tak strasznie uwielbiam słońce. na to Ty odpowiedziałeś, że wolisz deszcz. pamiętasz co się wtedy stało? nie.. słońce nie zaszło za chmury. zaczęło świecić mocniej. i gdyby tego było mało.. lunął deszcz. ;)

pewnie teraz po raz kolejny byłaby w... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

pewnie teraz po raz kolejny byłaby w nim totalnie zakochana. ale nie. jakiś czas temu.. gdy magia jego oczu zaczarowała jej przyjaciółkę postanowiła sobie, że nie może się w nim zakochać. uodporniła się na niego. stworzyła specjalną osłonę przed nim. zapewne traci kolejną szansę na szczęśliwy związek..

i za każdym razem mieli takiego... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

i za każdym razem mieli takiego 'farta'. coś tak strasznie uniemożliwiało im bycie razem. po pewnym czasie zaczęli tracić kontakt.. stopniowo. z kilku godzin dziennie zostało kilka razy na miesiąc. a teraz? ich kontakty cholernie się polepszyły. spotykają się na imprezach, gadają w szkole, dużo ze sobą piszą.. czy teraz im się nareszcie uda.?

i ten kiedyś nad życie zakochany... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

i ten kiedyś nad życie zakochany mistrz ciętej riposty nie wiedział co powiedzieć. nagle przestał słyszeć bicie jej serca. jej przyśpieszony oddech. zapadła taka nieznośna cisza.. aż nagle usłyszał szyderczy śmiech i głos starszej kobiety.. 'no i co, do cholery jasnej? straciliśmy właśnie happy end.'

znam już prawdę.. całą. wiem jaki... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

znam już prawdę.. całą. wiem jaki jesteś. jaki byłeś od zawsze. nie zakocham się w Tobie nigdy więcej. a kochałam Cię.. uwierz. kochałam Cię na prawdę.

teraz to mam obawy.. skoro... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

teraz to mam obawy.. skoro zakochujesz się w emo girls. a jak dziś w jeżynach pocięłam sobie całe ręce jak emo gotyckim nożem do papieru.. to co? we mnie też się zakochasz? pragnę tego. pragnę zamiany ról. pragnę Cię zranić.

nie chcę już dłużej się... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 kwietnia 2010

nie chcę już dłużej się nienawidzić za to, że istnieje. muszę przecież zaakceptować siebie. muszę docenić to co mam.. bo czuję, że zaczynam tracić...

ale przecież pytała co by zrobił... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

ale przecież pytała co by zrobił gdyby mu wyznała miłość.. mówił, żeby się uśmiechnął. więc czemu wybuchnął szyderczym śmiechem i powiedział 'spierdalaj, niunia'? przynajmniej 'niunia' było miłe..

  nie odbierzesz mi nadziei. wiesz... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

- nie odbierzesz mi nadziei. wiesz, że tak łatwo się nie poddaję. będę walczyć. będę kurczowo trzymać ją przy sobie. i jak spróbujesz mi ją zabrać to zemszczę się. zabiorę Ci wszystko.. tak jak Ty dawniej zabrałeś mi. i wiesz.. ona.. w sensie, że nadzieja.. po niedługim czasie.. wróciła.

powiedziałeś  że nigdy..... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

powiedziałeś, że nigdy.. przenigdy.. nie zapomnisz tamtych chwil. potem pocałowałeś mnie w czoło każąc, abym na siebie uważała. i odszedłeś.

leżałam na łóżku z laptopem.... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 kwietnia 2010

leżałam na łóżku z laptopem. pojawiła się wiadomość od Ciebie o treści. 'przemyślałem wszystko, dam Ci szansę, nie zmarnuj jej, kocham Cię.' zbliżyłam palce do klawiatury w celu odpisania jak bardzo się cieszę i że też Cię kocham.. a wtedy Ty napisałeś drugą wiadomość. 'kurde, sorry, to nie do Ciebie.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV