głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii byłoby miło gdybyś chociaż Ty miał do mnie zaufanie. warto chyba żeby miała do Ciebie je osoba którą Ty darzysz nim tak wielkim no nie? poza tym wbrew pozorom u

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
byłoby miło gdybyś chociaż Ty miał do mnie zaufanie. warto chyba żeby miała do Ciebie je osoba którą Ty darzysz nim tak wielkim no nie? poza tym wbrew pozorom umie
byłoby miło  gdybyś chociaż Ty... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 kwietnia 2010

byłoby miło, gdybyś chociaż Ty miał do mnie zaufanie. warto chyba, żeby miała do Ciebie je osoba, którą Ty darzysz nim tak wielkim, no nie? poza tym wbrew pozorom umiem nikomu nic nie mówić.. tak łatwo coś zjebać. później trudno coś naprawić. nie warto.

  jak się skończyła ich historia?... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 kwietnia 2010

- jak się skończyła ich historia? - odeszła. - pewnie tęsknił. - naiwna jesteś, wiesz? uważasz, że taki kretyn potrafi tęsknić?

  ciężki przypadek.   czemu?... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 kwietnia 2010

- ciężki przypadek. - czemu? - zakochałaś się w najfajniejszym chłopaku w szkole. - to chyba dobrze, że nie padło na jakiegoś sukinsyna, nie? - właśnie nie do końca. sukinsyn by Cię zranił, zerwałby Twoje zaufanie.. prędzej byś zapomniała i przestała go kochać. a tak? Twój wybranek.. nie rani. - czyli, że.. co ze mną będzie? - przypadek: wieczna, niespełniona, tragiczna miłość.

Bo wiesz.. w pewnym momencie... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 kwietnia 2010

Bo wiesz.. w pewnym momencie przestaję wierzyć w przypadki. Wiesz, że to jest żałosne? Że schodzisz i zaraz masz status 'Poggadaj ze mną'. I tak w kółko.. co kilka minut. Pff. i tak nie napiszę. nigdy.

  ej  poczekaj  moment. musisz... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 kwietnia 2010

- ej, poczekaj, moment. musisz posłuchać tego co mam Ci do powiedzenia. - ale ja nie chcę. - nie obchodzi mnie czy chcesz czy nie. musisz. po prostu musisz. a teraz przeciągasz. - lubię na Ciebie patrzeć. - daruj sobie. nie jestem tak naiwna jak ona i reszta. - ona? kogo masz na myśli? - spójrz tam.! właśnie. dokładnie tam. widzisz ją? siedzi na Waszej ławce, pod Waszym drzewem i słucha Waszej piosenki. - no i? - ona tęskni.

Szpilki zamieniłam na trampki... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 kwietnia 2010

Szpilki zamieniłam na trampki, spódniczkę i koszulkę z dużym dekoltem na dres.. Każdego dnia rano zakładałam kaptur i wkładałam słuchawki do uszu. Do wieczora tak chodziłam. W nocy zwijałam się w kłębek.. Długo płakałam. Potem z wyczerpania zasypiałam.. tak później tego żałowałam. Śniłeś mi się.. codziennie. Mówiłeś, że mnie kochasz, że nigdy mnie nie zranisz, że będziemy razem do końca.

Marzy mi się zbudować z Tobą tylko... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 kwietnia 2010

Marzy mi się zbudować z Tobą tylko Nasz świat. O którym wszyscy będą wiedzieć, ale będą mieć do niego totalny zakaz wstępu. Po prostu tu nie trafią.

Chciałabym nareszcie to wszystko... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 kwietnia 2010

Chciałabym nareszcie to wszystko poukładać. Mam w życiu tak cholerny burdel. Improwizuję w czynach. Nie mam siły myśleć. Cóż, później będę żałować z pewnością. Ale chyba teraz nie dam sobie inaczej rady.

Gdybym wiedziała  że spotkam dziś... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 kwietnia 2010

Gdybym wiedziała, że spotkam dziś Jego spojrzenie trzymałabym się jak najdalej. Czy ja na pewno nie pokochałam rzeczywistego Go? Czy to nie Jego kozackie zachowanie mi zaimponowało? Gdy dziś znów spojrzałam w Te zielone oczy.. ciarki przeszły mi po plecach. Był w Nich taki.. ból?

  czas jest czasem. minuta trwa... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 kwietnia 2010

- czas jest czasem. minuta trwa dokładnie 60 sekund, dzień 24 h, tydzień 7 dni. tego typu rzeczy nie zmienisz. - to co z tymi tygodniami, które przemknęły w mgnieniu oka.. a te popołudnia trwające całą wieczność.. minuty ciągnące się godzinami.. i godziny, które minęły tak szybko..

mimo tego  że jesteśmy... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 kwietnia 2010

mimo tego, że jesteśmy gówniarzami.. i tylko parą świetnych kumpli. ja bym mogła spędzić z Tobą resztę życia. na prawdę.

Lubię czasem w nocy usiąść na... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 kwietnia 2010

Lubię czasem w nocy usiąść na parapecie i patrzeć w niebo.. na gwiazdy. one coś w sobie mają. są takie inne.. wyjątkowe. ale głównym powodem tego wszystkiego jest nadzieja, że i Ty na nie patrzysz.. może nawet właśnie na te same, co ja?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV