głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii ej poczekaj moment. musisz posłuchać tego co mam Ci do powiedzenia. ale ja nie chcę. nie obchodzi mnie czy chcesz czy nie. musisz. po prostu musisz. a teraz pr

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
ej poczekaj moment. musisz posłuchać tego co mam Ci do powiedzenia. ale ja nie chcę. nie obchodzi mnie czy chcesz czy nie. musisz. po prostu musisz. a teraz pr
  ej  poczekaj  moment. musisz... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 kwietnia 2010

- ej, poczekaj, moment. musisz posłuchać tego co mam Ci do powiedzenia. - ale ja nie chcę. - nie obchodzi mnie czy chcesz czy nie. musisz. po prostu musisz. a teraz przeciągasz. - lubię na Ciebie patrzeć. - daruj sobie. nie jestem tak naiwna jak ona i reszta. - ona? kogo masz na myśli? - spójrz tam.! właśnie. dokładnie tam. widzisz ją? siedzi na Waszej ławce, pod Waszym drzewem i słucha Waszej piosenki. - no i? - ona tęskni.

Szpilki zamieniłam na trampki... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 kwietnia 2010

Szpilki zamieniłam na trampki, spódniczkę i koszulkę z dużym dekoltem na dres.. Każdego dnia rano zakładałam kaptur i wkładałam słuchawki do uszu. Do wieczora tak chodziłam. W nocy zwijałam się w kłębek.. Długo płakałam. Potem z wyczerpania zasypiałam.. tak później tego żałowałam. Śniłeś mi się.. codziennie. Mówiłeś, że mnie kochasz, że nigdy mnie nie zranisz, że będziemy razem do końca.

Marzy mi się zbudować z Tobą tylko... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 kwietnia 2010

Marzy mi się zbudować z Tobą tylko Nasz świat. O którym wszyscy będą wiedzieć, ale będą mieć do niego totalny zakaz wstępu. Po prostu tu nie trafią.

Chciałabym nareszcie to wszystko... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 kwietnia 2010

Chciałabym nareszcie to wszystko poukładać. Mam w życiu tak cholerny burdel. Improwizuję w czynach. Nie mam siły myśleć. Cóż, później będę żałować z pewnością. Ale chyba teraz nie dam sobie inaczej rady.

Gdybym wiedziała  że spotkam dziś... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 kwietnia 2010

Gdybym wiedziała, że spotkam dziś Jego spojrzenie trzymałabym się jak najdalej. Czy ja na pewno nie pokochałam rzeczywistego Go? Czy to nie Jego kozackie zachowanie mi zaimponowało? Gdy dziś znów spojrzałam w Te zielone oczy.. ciarki przeszły mi po plecach. Był w Nich taki.. ból?

  czas jest czasem. minuta trwa... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 kwietnia 2010

- czas jest czasem. minuta trwa dokładnie 60 sekund, dzień 24 h, tydzień 7 dni. tego typu rzeczy nie zmienisz. - to co z tymi tygodniami, które przemknęły w mgnieniu oka.. a te popołudnia trwające całą wieczność.. minuty ciągnące się godzinami.. i godziny, które minęły tak szybko..

mimo tego  że jesteśmy... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 kwietnia 2010

mimo tego, że jesteśmy gówniarzami.. i tylko parą świetnych kumpli. ja bym mogła spędzić z Tobą resztę życia. na prawdę.

Lubię czasem w nocy usiąść na... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 kwietnia 2010

Lubię czasem w nocy usiąść na parapecie i patrzeć w niebo.. na gwiazdy. one coś w sobie mają. są takie inne.. wyjątkowe. ale głównym powodem tego wszystkiego jest nadzieja, że i Ty na nie patrzysz.. może nawet właśnie na te same, co ja?

Mam taki drobny problem.. jak z Tobą... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 kwietnia 2010

Mam taki drobny problem.. jak z Tobą rozmawiam nie mogę patrzeć Ci w oczy. Wtedy zupełnie tracę kontrolę, gubię się, nogi mi się uginają. Jednakże tej pokusie trudno nie ulec, a ja.. cóż.. nie mam silnej woli. ; *

I będę Ci mówić nawet tak banalne... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 kwietnia 2010

I będę Ci mówić nawet tak banalne rzeczy jak 'Ukradli mi mleko.', żeby tylko usłyszeć odpowiedź.. nawet nie wiesz jak strasznie uwielbiam Twój głos.

  wampiry mają nadludzką urodę... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 kwietnia 2010

- wampiry mają nadludzką urodę, wiesz? - czyli, że są piękne, tak? - nie. są przepiękne. - więc.. jesteś wampirem.

I po prostu wszystko zaczęło mi... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 kwietnia 2010

I po prostu wszystko zaczęło mi się walić. Nie było przy mnie nikogo kto mógłby mi pomóc. Paranoja. Dostawałam szału. Mało co nie zwariowałam. A wtedy napisałeś do mnie.. i tak cholernie mnie zalała nadzieja. Już byłam pewna, że teraz nie spadnę na dno. Że mi nie pozwolisz upaść tak bardzo. Dzięki Tobie mogę teraz normalnie żyć. Nie myśleć o tamtym kretynie. Dostawać dobre oceny. Dogadywać się ze wszystkimi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV