głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii Gdybym wiedziała że spotkam dziś Jego spojrzenie trzymałabym się jak najdalej. Czy ja na pewno nie pokochałam rzeczywistego Go? Czy to nie Jego kozackie zachowa

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
Gdybym wiedziała że spotkam dziś Jego spojrzenie trzymałabym się jak najdalej. Czy ja na pewno nie pokochałam rzeczywistego Go? Czy to nie Jego kozackie zachowanie mi za
Gdybym wiedziała  że spotkam dziś... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 kwietnia 2010

Gdybym wiedziała, że spotkam dziś Jego spojrzenie trzymałabym się jak najdalej. Czy ja na pewno nie pokochałam rzeczywistego Go? Czy to nie Jego kozackie zachowanie mi zaimponowało? Gdy dziś znów spojrzałam w Te zielone oczy.. ciarki przeszły mi po plecach. Był w Nich taki.. ból?

  czas jest czasem. minuta trwa... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 kwietnia 2010

- czas jest czasem. minuta trwa dokładnie 60 sekund, dzień 24 h, tydzień 7 dni. tego typu rzeczy nie zmienisz. - to co z tymi tygodniami, które przemknęły w mgnieniu oka.. a te popołudnia trwające całą wieczność.. minuty ciągnące się godzinami.. i godziny, które minęły tak szybko..

mimo tego  że jesteśmy... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 kwietnia 2010

mimo tego, że jesteśmy gówniarzami.. i tylko parą świetnych kumpli. ja bym mogła spędzić z Tobą resztę życia. na prawdę.

Lubię czasem w nocy usiąść na... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 kwietnia 2010

Lubię czasem w nocy usiąść na parapecie i patrzeć w niebo.. na gwiazdy. one coś w sobie mają. są takie inne.. wyjątkowe. ale głównym powodem tego wszystkiego jest nadzieja, że i Ty na nie patrzysz.. może nawet właśnie na te same, co ja?

Mam taki drobny problem.. jak z Tobą... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 kwietnia 2010

Mam taki drobny problem.. jak z Tobą rozmawiam nie mogę patrzeć Ci w oczy. Wtedy zupełnie tracę kontrolę, gubię się, nogi mi się uginają. Jednakże tej pokusie trudno nie ulec, a ja.. cóż.. nie mam silnej woli. ; *

I będę Ci mówić nawet tak banalne... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 kwietnia 2010

I będę Ci mówić nawet tak banalne rzeczy jak 'Ukradli mi mleko.', żeby tylko usłyszeć odpowiedź.. nawet nie wiesz jak strasznie uwielbiam Twój głos.

  wampiry mają nadludzką urodę... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 kwietnia 2010

- wampiry mają nadludzką urodę, wiesz? - czyli, że są piękne, tak? - nie. są przepiękne. - więc.. jesteś wampirem.

I po prostu wszystko zaczęło mi... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 kwietnia 2010

I po prostu wszystko zaczęło mi się walić. Nie było przy mnie nikogo kto mógłby mi pomóc. Paranoja. Dostawałam szału. Mało co nie zwariowałam. A wtedy napisałeś do mnie.. i tak cholernie mnie zalała nadzieja. Już byłam pewna, że teraz nie spadnę na dno. Że mi nie pozwolisz upaść tak bardzo. Dzięki Tobie mogę teraz normalnie żyć. Nie myśleć o tamtym kretynie. Dostawać dobre oceny. Dogadywać się ze wszystkimi.

czasem zastanawiam się jak to jest... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 kwietnia 2010

czasem zastanawiam się jak to jest, że słyszę co mówisz mimo tego, że nie wymawiasz żadnych słów. tylko patrzysz mi prosto w oczy.. nic więcej.

Po prostu uwielbiam niby to przez... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 kwietnia 2010

Po prostu uwielbiam niby to przez przypadek wpadać Ci w ramiona.

Sny są niesamowite. Widok łez w... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 kwietnia 2010

Sny są niesamowite. Widok łez w Twoich oczach. Po prostu nie do pomyślenia. W rzeczywistości nigdy czegoś takiego nie zobaczę.. Takich słodkich łez skruchy i żalu za to wszystko i tego pięknego 'przepraszam'. I nie, nie kocham Cię, już nie. Po prostu.. byłoby miło.

  proszę Cię. spójrz na mnie..... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 kwietnia 2010

- proszę Cię. spójrz na mnie.. spójrz! ostatni raz. na prawdę.. widzisz tą nad... - jeb się.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV