głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii a teraz czuję że jestem w stanie jutro Cię spotkać na szkolnym korytarzu uśmiechnąć się ironicznie dając Ci do zrozumienia jak wielkim jesteś kretynem i iść dal

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
a teraz czuję że jestem w stanie jutro Cię spotkać na szkolnym korytarzu uśmiechnąć się ironicznie dając Ci do zrozumienia jak wielkim jesteś kretynem i iść dalej. bo w
a teraz czuję  że jestem w stanie... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 kwietnia 2010

a teraz czuję, że jestem w stanie jutro Cię spotkać na szkolnym korytarzu, uśmiechnąć się ironicznie dając Ci do zrozumienia jak wielkim jesteś kretynem i iść dalej. bo wiesz.. jest taka jedna osoba, która w razie czego mi pomoże. jak zawsze. nie to co Ty.

Jak to dobrze znów poczuć się tak... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 kwietnia 2010

Jak to dobrze znów poczuć się tak beztrosko, pusto i dobrze. Nie kochać Cię, nie tęsknić. Już zapomniałam jaka to przyjemność. ~

A jeszcze wczoraj oddałabym za... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 kwietnia 2010

A jeszcze wczoraj oddałabym za Ciebie życie.. Dziś.. nie oddałabym nawet najgorszej bluzki.

Nie będę cierpieć. Nie będę... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 kwietnia 2010

Nie będę cierpieć. Nie będę płakać. Nie będę tęsknić. Nie dam Ci tej pieprzonej satysfakcji, frajerze.

Wiedziała  że mimo swojego młodego... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 kwietnia 2010

Wiedziała, że mimo swojego młodego wieku zranił już tak wiele dziewczyn. Ale co ją to obchodziło? 'Przecież mnie wtedy nie zranił, to ja go zraniłam.' pff, naiwność. kogoś takiego jak on się nie da zranić od tak zerwaniem. Ale tak nie zranił jej, więc głupia tęskniła. Tęskniła za kimś kogo utworzył w jej wyobraźni. Nie za nim. On jest skończonym dupkiem, a ona tęskniła za cudownym ideałem o ciemnych włosach i zielonych oczach. Ale cóż.. uświadomiła to sobie dopiero gdy i ją zranił.

I właśnie wtedy kiedy już zaczynam... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 kwietnia 2010

I właśnie wtedy kiedy już zaczynam czubkami palców od nóg dosięgać wielkiego, głębokiego dna łapiesz mnie najmocniej jak potrafisz za rękę i wyciągasz.. na sam szczyt.

Wydaje mi się na razy  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 kwietnia 2010

Wydaje mi się na razy, że zostałeś stworzony właśnie dla mnie. Że jesteś moim dopełnieniem. Że masz to czego mi brakuje. Ale zawsze było coś co uniemożliwiało nam bycie razem.. Wierzyć w to, że jesteśmy sobie przeznaczeni? Walczyć?

Bo czasem są takie dni  kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 kwietnia 2010

Bo czasem są takie dni, kiedy zaczynasz wszystko rozumieć. Wszystko staje się takie jasne. Myślałeś, że masz to grono przyjaciół. Ale czy oni kiedykolwiek Ci tak na prawdę pomogli? Przecież to on.. Ten zwykły kumpel. Mimo Twojego chujowego humoru nie przestawał z Tobą pisać tylko poprawiał Ci go, rozumiał Cię jak nikt. Nigdy się na nim nie zawiodłaś. I wtedy zaczynasz właśnie doceniać..

Zaimponowałeś mi.. strasznie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 kwietnia 2010

Zaimponowałeś mi.. strasznie. Szkoda, że udawałeś kogoś kim nie jesteś. Pokochałam Cię. Szkoda, że przez prawie pół roku tęskniłam za kimś kto nie istniał. Dopiero dziś uświadomiłam sobie jak strasznie byłam głupia i naiwna. Dopiero jak dostałam szczerością po ryju. Dla mnie już Ciebie nie ma. Nie istniejesz.

Poprzednia 313 314 315 316
317
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV