głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii to wszystko jest tak cholernie dziwne. usłyszałam z Twojej strony tyle różnych rzeczy.. dawniej mówiłeś że mnie kochasz. byłam Twoim słońcem skarbem. za dwa mie

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
to wszystko jest tak cholernie dziwne. usłyszałam z Twojej strony tyle różnych rzeczy.. dawniej mówiłeś że mnie kochasz. byłam Twoim słońcem skarbem. za dwa miesiące k
to wszystko jest tak cholernie... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 kwietnia 2010

to wszystko jest tak cholernie dziwne. usłyszałam z Twojej strony tyle różnych rzeczy.. dawniej mówiłeś, że mnie kochasz. byłam Twoim słońcem, skarbem. za dwa miesiące kazałeś mi spierdalać. okejj. to powiedz mi czemu znów do mnie wracałeś? znów mnie całowałeś. znów nasze ciała ocierały się o siebie. znów chowałam twarz na Twoim ramieniu. a Ty non stop raniłeś. teraz to był koniec. gwarantuję Ci to. nigdy więcej nie wrócę.. przekonasz się o tym, frajerze. to był taki koniec końców. raz na zawsze. na całe życie.

sztuczny uśmiech stawał się jej... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 kwietnia 2010

sztuczny uśmiech stawał się jej specjalnością.. prawie doprowadziła go do perfekcji. udawanie, że już go nie kocha, że jej nie zależy. sztuczna radość z życia, z każdej chwili. pytanie, dlaczego? dlaczego nikt nie zauważył, że coś jest z nią nie tak? dlaczego On nie zauważył?.. przecież znał ją tak dobrze...

pokochał ją w momencie kiedy z nim... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 kwietnia 2010

pokochał ją w momencie kiedy z nim zerwała, kiedy ją stracił. myślał, że jeszcze dużo czasu spędzą razem w szkole, jeszcze nie raz pogadają na gadu. mylił się. tak cholernie się mylił. wyjechała z miasta, przeprowadziła się. usunęła wszystkie konta w necie.. zmieniła numer gadu i tel. dopiero teraz zobaczył co to znaczy na prawdę kochać. po raz pierwszy dostał kopa od życia. zmienił się.. totalnie. ale ona nie wróciła.. już nigdy.

  opowiedzieć Ci bajkę o nas?   no... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 kwietnia 2010

- opowiedzieć Ci bajkę o nas? - no dawaj. - poznaliśmy się praktycznie przypadkiem. oczarowałeś mnie tym jak do mnie mówiłeś, jak pisaliśmy. zraniłeś mnie kilka razy. ale wybaczałam Ci. byliśmy ze sobą.. było nam tak cholernie dobrze. ale zjebałam. potem dałeś mi jeszcze szansę.. ale zraniłeś mnie strasznie. i zabiłam się. - czekaj, przecież żyjesz. - to już nie potrwa długo..

zaczynała wątpić w to czy już jej... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 kwietnia 2010

zaczynała wątpić w to czy już jej na pewno nie zależy, zaczynała się zastanawiać czy nie potrafi go zaakceptować takim jaki jest.. i wtedy zapytała przyjaciela czemu on go nie lubi. chwilę nie odpisywał, aż w końcu doczekała się.. 'nie lubię go bo.. nie szanuje uczuć dziewczyn, pali, pije tak, żeby wypić jak najwięcej, nie potrafi przegrywać, wykorzystuje swoja siłę żeby znęcać się nad słabszymi, nie ogarnia swojego słownictwa, kradnie. i za ogólny respekt do innych ludzi.. dodasz coś?' tylko podziękowała. wiedziała już, że nie potrafi zaakceptować takiej osoby.. na pewno.

i wierz mi na słowo  że gdybym... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 kwietnia 2010

i wierz mi na słowo, że gdybym mogła wolałabym Cię już nie spotkać, albo najlepiej nie spotkać nigdy w życiu.. tak, mówię o przeszłości.

i znów na mnie spojrzałeś tym... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 kwietnia 2010

i znów na mnie spojrzałeś tym wzrokiem.. znów nasze spojrzenia się spotkały. cholera, no. przecież obiecywałam sobie, że nie mogę więcej tego zobaczyć.. tego bólu w Twoich oczach.

uwielbiała gdy patrzył jej prosto w... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 kwietnia 2010

uwielbiała gdy patrzył jej prosto w oczy. cholernie to uwielbiała. właśnie tego potem brakowało jej najbardziej.. tych oczu.

  w sumie to On mi się podoba... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 kwietnia 2010

- w sumie to On mi się podoba jeszcze z wyglądu. o! ja to bym chciała połączenie Ciebie z Nim. Twoją duszę, charakter, cechy.. Jego oczy, usta, nos i wszystko z zewnątrz. - Czekaj, moja dusza w tym czymś?..

i znów był przy niej. po raz... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 kwietnia 2010

i znów był przy niej. po raz kolejny udowodnił, że zawsze może na niego liczyć. tak się bała, że kiedyś go straci..

zastanawiam się czy zapomnę... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

zastanawiam się czy zapomnę kiedykolwiek smak Twoich zimnych ust i tej lekkiej woni papierosów lub alkoholu.. przecież to będzie mi się kojarzyło z Tobą.. zawsze.

WSZYSTKIE teksty są mojego... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 kwietnia 2010

WSZYSTKIE teksty są mojego autorstwa. ewentualnie gdy po przeczytaniu mi się spodoba to piszę coś podobnego, ale nie kopiuję. więc proszę o PODPISYWANIE moich wypocin. :D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV