głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii nawet sobie w najmniejszym stopniu nie zdajesz sprawy jak cholernie demotywuje mnie widok takiej masy lateksu i plastiku w Twoich ramionach. ale skoro wolisz ta

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
nawet sobie w najmniejszym stopniu nie zdajesz sprawy jak cholernie demotywuje mnie widok takiej masy lateksu i plastiku w Twoich ramionach. ale skoro wolisz takie puste
nawet sobie w najmniejszym stopniu... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 maja 2010

nawet sobie w najmniejszym stopniu nie zdajesz sprawy jak cholernie demotywuje mnie widok takiej masy lateksu i plastiku w Twoich ramionach. ale skoro wolisz takie puste barbie.. proszę bardzo.

  tak cholernie żałuję  że Mu... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 maja 2010

- tak cholernie żałuję, że Mu wtedy nie powiedziałam jak strasznie Go kocham. - nadal Ci nie przeszło, co? powiedz Mu teraz. - teraz to się mogę przywitać z Jego nową niunią.

chciała o nim zapomnieć. usunęła... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 maja 2010

chciała o nim zapomnieć. usunęła wszystkie jego zdjęcia, wszystkie archiw, skrzynkę na telefonie. pozostały tylko te cholerne wspomnienia. wbrew sobie zaczęła powtarzać, że jej nie zależy. i właśnie wtedy zrozumiała jak bardzo go kocha i ile by za niego oddała.

siedziała na ławce przed szkołą... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 maja 2010

siedziała na ławce przed szkołą obejmując swoje ramiona rękoma. trzęsła się z zimna. wtem poczuła znajomy zapach. jego perfumy, bez wątpliwości. podniosła wzrok. szedł ku niej z bluzą w ręku. - żebyś nie zmarzła. - powiedział zakładając ubranie na jej ramiona. usiadł obok. - co tam? - zapytał. - tęsknię za Tobą.. - odpowiedziała szeptem.

  czemu nie chcą mi uwierzyć  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 maja 2010

- czemu nie chcą mi uwierzyć, że już Cię nie kocham.? dobrze, że chociaż Ty mi wierzysz. nawet nie wiesz ile dla mnie znaczy to, że nadal mogę na Ciebie liczyć, że nie zerwałeś ze mną kontaktów. - wiesz.. ja powoli też przestaję wierzyć, że mnie nie kochasz. skoro tak upierasz się przy swoim to powiedz mi czemu potykasz się na piasku o niewidoczne kamienie, pomalowałaś wczoraj powieki błyszczykiem, wlewasz do herbaty mleko i kolesia z naprzeciwka nazwałaś moim imieniem? jak to wytłumaczysz? - kocham Cię .. - no właśnie.

i każda komórka  każdy nerw... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 maja 2010

i każda komórka, każdy nerw, mięsień.. całe ciało.. wciąż tęskni za Twoim. tak cholernie wielkie pragnienie dotknięcia Cię.. chociaż delikatnego muśnięcia Twojego ciała.

czy boli? głupie pytanie. cholernie... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 maja 2010

czy boli? głupie pytanie. cholernie boli. niewiarygodnie bardzo. jak się ścierałam sobie kolana, łamałam kości.. ból był łagodniejszy. był niczym w porównaniu do tego, który czuję, gdy Cię nie ma. to rozrywa od środka, nie pozwala spać, zmusza do płaczu. i co, kochanie, potrafisz to sobie wyobrazić? a właśnie! nie potrafisz..

  o nie  mam dość. idę na... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 maja 2010

- o nie, mam dość. idę na policję. doniosę na Ciebie. pożałujesz. - tak? za co niby, kochanie? - perfidnie mnie w sobie rozkochałeś. totalnie mnie zaczarowałeś swoimi oczyma.. i w końcu.. ukradłeś mi serce. - w takim razie ja też na Ciebie doniosę.

i tak już po prostu jest. nie zasnę... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 maja 2010

i tak już po prostu jest. nie zasnę bez telefonu na wyciągnięcie ręki.. nigdy. nie ma takiej możliwości. logiczne, że nie napiszesz, nie zadzwonisz.. nie ma na co liczyć. ale cholera.. gdzieś tam w głębi serca jest ta mała iskierka nadziei. i każdej nocy to złudne czekanie na zwykłe 'śpij dobrze'.. nic więcej.

miała okazję przyznać się przed... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 maja 2010

miała okazję przyznać się przed wszystkimi do swoich uczuć. owszem, przed Nim też. nie wykorzystała tej szansy. bała się.. swoich uczuć. odrzucenia, wyśmiania. bała się, że jeżeli On się dowie jak strasznie jej zależy wykorzysta to. dla zabicia czasu będzie z nią.. a przecież nie o to jej chodziło. wolała nic, niż coś takiego.

tym razem zachował się dobrze. nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 maja 2010

tym razem zachował się dobrze. nie kłamał. nie powiedział jej, ani razu, że ją kocha. zachowywał się tylko jak kumpel. to, że ją całował to nic.. nie okłamał jej. tylko, że ona chyba wolała perfidne kłamstwa. chciała usłyszeć to cholerne 'jesteś najważniejsza.'

słuchaj. możesz mi mówić  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 maja 2010

słuchaj. możesz mi mówić, że mnie kochasz, że jestem najważniejsza, najpiękniejsza i w ogóle taka super, ekstra. mów, że istniejesz tylko dla mnie. ale, do jasnej cholery, pogódź się z tym, że nauczyłam się wyczuwać kłamstwa, nawet tak zawodowego oszusta jak Ty, kochanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV