głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii jako mała dziewczynka miała zakodowany w głowie ideał człowieka którego pokocha najbardziej na świecie. ciągle szukała. zawzięcie. nie było go. nie potrafiła zn

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
jako mała dziewczynka miała zakodowany w głowie ideał człowieka którego pokocha najbardziej na świecie. ciągle szukała. zawzięcie. nie było go. nie potrafiła znaleźć. i
jako mała dziewczynka miała... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 maja 2010

jako mała dziewczynka miała zakodowany w głowie ideał człowieka, którego pokocha najbardziej na świecie. ciągle szukała. zawzięcie. nie było go. nie potrafiła znaleźć. i pewnego dnia, gdy poznała Jego, idealny człowiek w jej głowie znacznie się zmienił. brązowe włosy przemieniły się w czarne. brązowe oczy przybrały kolor lśniącego szmaragdu. usta stały się obiektem wielu fantazji.

widniejesz w co drugiej myśli. i jak... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 maja 2010

widniejesz w co drugiej myśli. i jak, usatysfakcjonowuje Cię to?

bez wątpienia  ma najpiękniejsze... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 maja 2010

bez wątpienia, ma najpiękniejsze szmaragdowe oczy świata. przynajmniej dla mnie.

tęsknię za Tobą. za każdą... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 maja 2010

tęsknię za Tobą. za każdą cząstką Twojego ciała, za Twoim charakterem. tęsknię za wszystkimi naszymi chwilami. i wiesz.. to, że tak często na mnie patrzysz i dajesz kolejną nadzieję, niczego mi nie ułatwia. gdybym słuchała rozsądku - kazałabym Ci skończyć. obecnie słucham serca. rób to dalej.

Było mi przy Nim tak dobrze. Wręcz... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 maja 2010

Było mi przy Nim tak dobrze. Wręcz idealnie. Nikt by mu nie dorównał. Całował najlepiej na świecie. Miał najpiękniejsze oczy jakie widziałam. I jego głos.. Nie dało się Go nie kochać. Przynajmniej ja nie potrafiłam. Źle się z tym czułam. Uzależniłam się od Niego. Stał się dla mnie wszystkim. A tak bardzo nie chciałam się zakochać. Nie chciałam stracić panowania nad swoim życiem. Nie udało się. Pragnienia, uczucia, emocje wzięły górę nad rozsądkiem.

non stop wyobrażam sobie sytuacje w... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 maja 2010

non stop wyobrażam sobie sytuacje w których mogłabym Cię spotkać. co bym zrobiła, co powiedziała. jaki przybrałabym ton. czy udawałabym, że już się nie liczysz, a może powiedziałabym Ci, że jednak coś znaczysz. wyobrażam sobie jak Ty byś zareagował. widzę w myślach jak mnie całujesz, przytulasz, po raz kolejny. niekoniecznie spowodowane jest to tym, że prawdopodobnie wciąż Cię kocham. tu głównie ma znaczenie ta cholera tęsknota za Tobą.

  kocham Cię.   powiedziała i... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 maja 2010

- kocham Cię. - powiedziała i spojrzała na niego niepewnie spod grzywki. rozejrzał się dookoła. - to było do mnie? - zapytał. - tak. - odparła. przybliżył się do niej i mocno przytulił. - też Cię kocham. - powiedział szeptem.

zbyt wielka tęsknota i pragnienie... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 maja 2010

zbyt wielka tęsknota i pragnienie, żeby nadal żyć z dala od siebie. zbyt wielka duma, żeby wrócić. co będzie silniejsze? czy posłuchają głosu serca, dadzą się ponieść miłości i wrócą do siebie? a może nadal będą zapewniać, że to minęło?..

irytujące jest patrzenie jak nasze... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 maja 2010

irytujące jest patrzenie jak nasze marzenia spełniają się komuś innemu. na to jak On całują ją, a nie mnie. że to jej mówi jak ją kocha, a nie mi. no cóż, marzenia nie zawsze się spełniają.

  ha  wygrałam w lotto!   ile?... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 maja 2010

- ha, wygrałam w lotto! - ile? - dużo. - czyli? - Ciebie.

co Ci zrobiłam? zraniłam Cię... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 maja 2010

co Ci zrobiłam? zraniłam Cię jakoś, uraziłam? no właśnie.. nie. więc za jakie grzechy przestałeś mnie kochać?

kocham go. owszem  nie widujemy się... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 maja 2010

kocham go. owszem, nie widujemy się, nie widzę jak się zmienia, nie wiem co u niego. czasem zastanawiam się czy dobrze mu idzie w nauce, czy przyciął włosy. pomimo tego wszystkiego dawniej byliśmy sobie cholernie bliscy. poznałam go na tyle, aby móc go pokochać. i teraz już nic nie może tego zmienić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV