głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii o tak powodzenia. każ mojemu sercu przestać Cię kochać. ja już nie mam sił. może słysząc Twój głos który robi na nim takie kolosalne wrażenie posłucha. na prawd

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
o tak powodzenia. każ mojemu sercu przestać Cię kochać. ja już nie mam sił. może słysząc Twój głos który robi na nim takie kolosalne wrażenie posłucha. na prawdę szc
o tak  powodzenia. każ mojemu sercu... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 maja 2010

o tak, powodzenia. każ mojemu sercu przestać Cię kochać. ja już nie mam sił. może słysząc Twój głos, który robi na nim takie kolosalne wrażenie, posłucha. na prawdę szczerze w to wierzę. pragnę, żeby Ci się udało.

jutro jest nowe. puste. nie ma w nim... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 maja 2010

jutro jest nowe. puste. nie ma w nim problemów, cierpienia. my odbierając ten prezent wnosimy w nie nasze wątpliwości z dziś, wczoraj, przedwczoraj, całego życia. psujemy piękne jutro. rezygnujemy zupełnie nieświadomie ze szczęścia dnia dzisiejszego. bo pamiętamy. posiadamy wspomnienia. chwile, które prześladują nas każdego dnia. wracamy do nich. ze zwykłej tęsknoty.

gdybyś mnie kochał nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 maja 2010

gdybyś mnie kochał nie pozwoliłbyś mi odejść. nawet byś nie myślał. to by było tak po prostu. Twoje ciało wykonało by ten ruch bez żadnego zastanowienia. byłoby pewne, że właśnie to musi zrobić. na tym to polega, zrozum.

to było trochę głupie  przyznaję.... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 maja 2010

to było trochę głupie, przyznaję. mam wyrzuty sumienia co do niektórych osób. ale nie co do Ciebie. nawet na to nie licz. zaczynam Ci się odwdzięczać, tyle.

  co mam zrobić  abyś była... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 maja 2010

- co mam zrobić, abyś była szczęśliwa? - okłam mnie. - jak? - powiedz, że mnie kochasz. - nie mogę. - bo? - bo wtedy powiem prawdę.

nic nie trwa wiecznie. nie lubię jak... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 maja 2010

nic nie trwa wiecznie. nie lubię jak ktoś mi kłamie prosto w oczy. więc proszę, nie obiecuj mi miłości do śmierci. wiem, że prędzej czy później mnie zostawisz. nie zmieniłeś się. nadal jesteś tym pieprzonym sukinsynem łamiącym serca przy każdej okazji. no i za co Cię tak cholernie kocham?

myślała  że jest silna. miała... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 maja 2010

myślała, że jest silna. miała głęboką nadzieję na to, że jakoś się obroni przed nim. nie zdawała sobie sprawy z tego, że była jak porcelanowa filiżanka. jednym drobnym ruchem można było ją uszkodzić. aby wykończyć ją do końca - też wiele nie było trzeba.

rób co chcesz. ja mam swoje zasady.... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 maja 2010

rób co chcesz. ja mam swoje zasady. jak podejmę decyzję - nie ma przebacz, nie wycofam się. co do Ciebie już wiem. od dawna. nie będę z kimś dla kogo nie liczy się mój szacunek do samej siebie, nie oddam Ci się choćbyś błagał na kolanach. nie i już.

jedni wierzą w spadające gwiazdy... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 maja 2010

jedni wierzą w spadające gwiazdy, inni w klepanie policzka z rzęsą. i to cholerne wymyślanie marzeń. w naszym przypadku się sprawdziło. wymarzyłam sobie jeszcze kilka chwil z Tobą. dostałam je.

nareszcie przychodzi ta długo... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 maja 2010

nareszcie przychodzi ta długo wyczekiwana sobota. kolejna impreza, kolejne procenty we krwi. cała ciało oblewa fala gorąca, błogości. nic się nie liczy. mózg nie współpracuje, nie myśli. piję, żeby wypić jak najwięcej. następnego ranka budzę się w łóżku z obcym facetem. a to wszystko tylko po to, żeby nie myśleć o Tobie. chociaż trochę.

zaplanowana intryga? nie chcesz mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 maja 2010

zaplanowana intryga? nie chcesz mnie bezpośrednio ranić, wolisz przez kogoś? ja się nie zakocham. przynajmniej na razie. nie zamierzam. i uwierz mi, kotku, że tak dużo łatwiej mi zapomnieć. skupiając myśli na Twoim przyjacielu, nie myślę o Tobie. błogi i długo wyczekiwany stan.

obudziłam się z uśmiechem na... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 maja 2010

obudziłam się z uśmiechem na twarzy. promienie słońca wchodzące do mojego pokoju przez okno lekko ogrzewały moją twarz. przewróciłam się na drugi brzeg. od kilku miesięcy nie znajdywałam Go obok. tym razem było inaczej. owszem, nie było Go. lecz nie wybuchnęłam histerycznym płaczem z tęsknoty za Nim. uśmiechnęłam się dumna z siebie, że nareszcie zapomniałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV