głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii wiele ludzi w nas wątpi. nie wierzy że dokonamy tego czego pragniemy spełnimy nasze marzenia. naszym zadaniem jest udowodnienie im jak cholernie się mylą. musim

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
wiele ludzi w nas wątpi. nie wierzy że dokonamy tego czego pragniemy spełnimy nasze marzenia. naszym zadaniem jest udowodnienie im jak cholernie się mylą. musimy walc
wiele ludzi w nas wątpi. nie wierzy... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 maja 2010

wiele ludzi w nas wątpi. nie wierzy, że dokonamy tego czego pragniemy, spełnimy nasze marzenia. naszym zadaniem jest udowodnienie im jak cholernie się mylą. musimy walczyć za wszelką cenę, wytrwale dążyć do założonych celów. inni nie czekają na to, aż osiągniemy następny stopień w górę. oni czekają na naszą porażkę, potknięcie, zwątpienie.

nie będę Cię oszukiwać mówiąc... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 maja 2010

nie będę Cię oszukiwać mówiąc, że nie wywołało to we mnie żadnych emocji. sytuacja kiedy słyszysz od osoby, którą cholernie kochasz same obelgi na swój temat jest strasznie przykra. i co z tego, że od jakiegoś czasu nie jesteśmy razem, nie rozmawiamy, nie piszemy.. ja tęsknię. a Ty mi nie ułatwiasz.

a co jeśli podejdę do Ciebie i dam... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 maja 2010

a co jeśli podejdę do Ciebie i dam słodkiego całusa? odepchniesz mnie? nie sądzę.

znów przypadkiem na Ciebie wpadłam.... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 maja 2010

znów przypadkiem na Ciebie wpadłam. straciłam wszelkie słownictwo, nie potrafiłam dokończyć zdania. w gardle stanęła mi gula. oczy przeszkliły mi się łzami, głowę wypełniły wspomnienia. Ty delikatnie odsunąłeś mnie od siebie zwinnym ruchem. spięłam wszystkie mięśnie broniąc się przed bólem.

jesteś moją obsesją. prywatną... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 maja 2010

jesteś moją obsesją. prywatną, cholernie uciążliwą chorobą.

tak jasne  skoro wolisz tak myśleć.... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 maja 2010

tak jasne, skoro wolisz tak myśleć. wszystko jest w porządku, oczywiście. tłumacz sobie to w ten sposób. udawaj, że nic nie wiesz o tym jak często płaczę, nie przesypiam żadnej nocy, zmagam się non stop z bólem. jeżeli tak będzie łatwiej - dobrze.

nie wyżywaj się na mnie. nie miej... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 maja 2010

nie wyżywaj się na mnie. nie miej do mnie pretensji o to, że Ci z nią nie wyszło. nie miałam na to żadnego wpływu. daj mi żyć, nie obwiniaj mnie. błagam Cię. nie radzę sobie i tak, i tak. nie pogarszaj.

uwierzę Ci  jeżeli powiesz  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

uwierzę Ci, jeżeli powiesz, że mnie kochasz. mam świadomość, że w tej kwestii zawsze kłamiesz, owszem. ale ja, do cholery, nie wierzyć Ci nie potrafię. wiem kiedy kłamiesz, ale wierzę w te kłamstwa. chcę wierzyć. oszukuję się. pragnę, aby Twoje słowa były prawdą.

irytuje mnie pewien fakt. ciągle Ci... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

irytuje mnie pewien fakt. ciągle Ci mało. nie potrafisz docenić, tego co posiadasz. gdybyś spojrzał choć trochę obiektywnie. kilku dobrych kumpli, może nawet przyjaciół. wiele dziewczyn zakochanych w Tobie na zabój. a Ty wciąż chcesz więcej i więcej. uważaj. doceń, zanim zaczniesz tracić.

  napiszesz perfekcyjnie ten... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

- napiszesz perfekcyjnie ten sprawdzian. - oznajmił mój kolega z klasy. - bo? - zapytałam. - widać, że kułaś przez całą noc. masz zmęczone oczy brakiem snu. - powiedział i uśmiechnął się troskliwie. - nawet nie wiesz jakbym chciała, żeby to właśnie było spowodowane nauką do sprawdzianu.- szepnęłam.

pomimo tego  że odszedłeś tak... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

pomimo tego, że odszedłeś tak dawno, w moich snach nadal jesteśmy razem. praktycznie każdej nocy budzę się z krzykiem, gdy zaczynam widzieć, że odchodzisz. rozpaczam w ciemnościach. najpierw z abstrakcyjnej możliwości stracenia Cię, potem z zupełnie rzeczywistej tęsknoty za Tobą.

  mam więcej od Ciebie.   doprawdy?... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

- mam więcej od Ciebie. - doprawdy? tylko spójrz na wielki dom w którym mieszkam, lśniący motor, markowe ubrania, ogromne kieszonkowe. jesteś przekonana, że masz więcej? - tak. mam przyjaciół. mam coś, co posiada największą wartość. coś, co jest ponad wszystko inne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV