głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii jesteś moją obsesją. prywatną cholernie uciążliwą chorobą. tak jasne skoro wolisz tak myśleć. wszystko jest w porządku oczywiście. tłumacz sobie to w ten sposób

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
jesteś moją obsesją. prywatną cholernie uciążliwą chorobą.
jesteś moją obsesją. prywatną... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 maja 2010

jesteś moją obsesją. prywatną, cholernie uciążliwą chorobą.

tak jasne  skoro wolisz tak myśleć.... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 maja 2010

tak jasne, skoro wolisz tak myśleć. wszystko jest w porządku, oczywiście. tłumacz sobie to w ten sposób. udawaj, że nic nie wiesz o tym jak często płaczę, nie przesypiam żadnej nocy, zmagam się non stop z bólem. jeżeli tak będzie łatwiej - dobrze.

nie wyżywaj się na mnie. nie miej... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 maja 2010

nie wyżywaj się na mnie. nie miej do mnie pretensji o to, że Ci z nią nie wyszło. nie miałam na to żadnego wpływu. daj mi żyć, nie obwiniaj mnie. błagam Cię. nie radzę sobie i tak, i tak. nie pogarszaj.

uwierzę Ci  jeżeli powiesz  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

uwierzę Ci, jeżeli powiesz, że mnie kochasz. mam świadomość, że w tej kwestii zawsze kłamiesz, owszem. ale ja, do cholery, nie wierzyć Ci nie potrafię. wiem kiedy kłamiesz, ale wierzę w te kłamstwa. chcę wierzyć. oszukuję się. pragnę, aby Twoje słowa były prawdą.

irytuje mnie pewien fakt. ciągle Ci... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

irytuje mnie pewien fakt. ciągle Ci mało. nie potrafisz docenić, tego co posiadasz. gdybyś spojrzał choć trochę obiektywnie. kilku dobrych kumpli, może nawet przyjaciół. wiele dziewczyn zakochanych w Tobie na zabój. a Ty wciąż chcesz więcej i więcej. uważaj. doceń, zanim zaczniesz tracić.

  napiszesz perfekcyjnie ten... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

- napiszesz perfekcyjnie ten sprawdzian. - oznajmił mój kolega z klasy. - bo? - zapytałam. - widać, że kułaś przez całą noc. masz zmęczone oczy brakiem snu. - powiedział i uśmiechnął się troskliwie. - nawet nie wiesz jakbym chciała, żeby to właśnie było spowodowane nauką do sprawdzianu.- szepnęłam.

pomimo tego  że odszedłeś tak... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

pomimo tego, że odszedłeś tak dawno, w moich snach nadal jesteśmy razem. praktycznie każdej nocy budzę się z krzykiem, gdy zaczynam widzieć, że odchodzisz. rozpaczam w ciemnościach. najpierw z abstrakcyjnej możliwości stracenia Cię, potem z zupełnie rzeczywistej tęsknoty za Tobą.

  mam więcej od Ciebie.   doprawdy?... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

- mam więcej od Ciebie. - doprawdy? tylko spójrz na wielki dom w którym mieszkam, lśniący motor, markowe ubrania, ogromne kieszonkowe. jesteś przekonana, że masz więcej? - tak. mam przyjaciół. mam coś, co posiada największą wartość. coś, co jest ponad wszystko inne.

chcę znów siedząc na lekcji... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

chcę znów siedząc na lekcji zobaczyć spadającą na mój zeszyt małą karteczkę. po raz kolejny zobaczyć po jej otwarciu Twoje staranne pismo i dwa na pozór zwykłe, a jednak jak niezwykłe słowa - 'kocham Cię'.

mam ochotę w końcu wyjąć te dwie... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

mam ochotę w końcu wyjąć te dwie butelki taniego wina i kilka listków proszków nasennych z mojej szafki nocnej. brać do ust i popijać jedną tabletkę za drugą, bez opamiętania. a to wszystko w imię protestu przed Twoim odejściem. zadowolony?

siedziałam po turecku na dywanie i... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

siedziałam po turecku na dywanie i pisałam w pamiętniku o kolejnym spędzonym z Tobą dniu. o tym jak całujesz, jak sensownie potrafisz ze mną rozmawiać. jaki jesteś wspaniały. usłyszałam dźwięk przychodzącego sms'a. wyciągnęłam rękę na łóżko i sięgnęłam komórkę. 'czekam przed szkołą. proszę, przyjdź.' zamknęłam pamiętnik nie kończąc wpisu, założyłam bluzę i wyszłam. miałam zaledwie kilka kroków. gdy tylko Cię zobaczyłam podbiegłam i zostawiłam delikatny pocałunek na Twoich ustach. uśmiechnąłeś się przelotnie. - to koniec. - szepnąłeś. - jasne, rozumiem. - odpowiedziałam ledwie dosłyszalnie. spuściłam wzrok, odwróciłam się wolno..

okłamywano ją. zewsząd otaczało... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 maja 2010

okłamywano ją. zewsząd otaczało ją wielkie kłamstwo. wszyscy byli nieszczerzy w stosunku do niej. pewnego dnia idąc chodnikiem poczuła zapach prawdy. specyficzny, nie do opisania. obróciła się w stronę z której pochodził. zobaczyła pięknego bruneta o zniewalającym uśmiechu. podeszła bliżej. obrócił się ku niej. spojrzała w jego oczy. wyczytała w nich całą prawdę. one nie kłamały.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV