głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii to koniec. mała ja.. nie zrozumiesz. nie wiesz jakie to dla mnie trudne. szepnął patrząc na mnie przeszywająco. nie wierzyłam. jeszcze rano mówił że mnie kocha

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
to koniec. mała ja.. nie zrozumiesz. nie wiesz jakie to dla mnie trudne. szepnął patrząc na mnie przeszywająco. nie wierzyłam. jeszcze rano mówił że mnie kocha. f
  to koniec. mała  ja.. nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 maja 2010

- to koniec. mała, ja.. nie zrozumiesz. nie wiesz jakie to dla mnie trudne. - szepnął patrząc na mnie przeszywająco. nie wierzyłam. jeszcze rano mówił, że mnie kocha. faceci. odwróciłam się sfrustrowana. obiecałam sobie, że nie będę płakać, ale bolało cholernie. zależało mi na Nim. pomimo silnej woli - zaczęłam płakać. nie kontrolując swoich ruchów zaczęłam biec jedną z alei parku. potknęłam się o większy kamyk, opadłam bezsilnie na ziemię. siedziałam nieruchomo i patrzyłam w księżyc. ktoś obcy mógłby mnie wziąć za wariatkę.. a właściwie, czy nią nie byłam? pokochać takiego drania. tak, to wariactwo. otarłam łzy i podniosłam się. ruszyłam wolnym krokiem. wróciłam do normalności, spotykałam się z przyjaciółmi. wszystko było tak jak dawniej. dopóki pewnego dnia na mieście nie wpadłam na Niego. miał zaczerwienione, podpuchnięte oczy. jednakże nie zmieniało to faktu, że były piękne. - dlaczego? - zapytałam cicho. - nie zasługuję na Ciebie. - szepnął, ominął mnie i poszedł dalej.

wiesz  dla mnie mają znaczenie gesty... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 maja 2010

wiesz, dla mnie mają znaczenie gesty, nie słowa. co mi Twoim 'kocham Cię' skoro olewasz mnie jak tylko możesz przez cały dzień, a wieczorem napiszesz mi tylko tą krótką, perfidną wiadomość, nic poza tym. chcę widzieć, że Ci zależy. opiekuj się mną, baw się moimi włosami, łaskocz mnie, całuj. udowodnij mi w końcu, że mnie kochasz. że jesteś ze mną całkowicie szczery. po prostu.. chcę, żeby było tak jak kiedyś. wtedy kiedy wiedziałam, że nie kłamiesz, że jestem najważniejsza.

tęsknię. nie darzę Cię jakimś... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 maja 2010

tęsknię. nie darzę Cię jakimś głębszym uczuciem, ale tęsknię, owszem. pomimo wszystko.. pomimo braku miłości, pożądania między nami Twoje oczy, Twoje cudowne, szmaragdowe tęczówki mają na mnie taki wpływ jak dawniej. to się akurat nie zmieniło.

chciałabym się wtedy zatrzymać... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 maja 2010

chciałabym się wtedy zatrzymać, zostać tam. nie iść nigdzie dalej. czas mógłby stanąć. moglibyśmy zostać tą parą niedoświadczonych nastolatków. nie osiągnąć nic więcej, nie nauczyć się niczego. nawet nie wiesz jaka moja tęsknota za tamtym czasem jest absurdalna. byłeś inny. byłeś mój.

byłeś dla mnie napędem na cały... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 maja 2010

byłeś dla mnie napędem na cały dzień. byłeś moim powietrzem. byłeś moimi słowami. byłeś wszystkim. nawet nie wiesz jak ciężko mówić 'byłeś', a nie 'jesteś'. jeszcze nie dawno coś takiego było cholernie niewyobrażalne. teraz - jest po prostu rzeczywistością.

http:  www.youtube.com watch?v=... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 maja 2010

tęsknota za Tobą stała się na... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 maja 2010

tęsknota za Tobą stała się na tyle naturalną rzeczą, że przywykłam iż towarzyszy mi w każdej minucie. jest już dla mnie tak normalna jak oddychanie czy bicie serca. wręcz nie wyobrażam sobie braku jej. jest nieodłączną częścią mnie.

czasami moją uwagę przykuje inny... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 maja 2010

czasami moją uwagę przykuje inny chłopak. wysoki, dobrze zbudowany, śliczne oczy. ale po chwili uświadamiam sobie, że ma bardzo znaczącą wadę która automatycznie wyklucza go z listy potencjalnych kandydatów na tego jedynego. nie jest Tobą. - affection.

nie sądziłam  że można czerpać... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 maja 2010

nie sądziłam, że można czerpać taką cholerną satysfakcję z odciągnięcia Twojego przyjaciela od Ciebie i browara. będziesz patrzył na jego wzrok utkwiony we mnie. będziesz patrzył jak mnie całuje. będziesz cierpiał, a moje serce będzie się szyderczo z Ciebie śmiać. pożałujesz tego co zrobiłeś.

pozbawiony uczuć kretyn  dążący... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 maja 2010

pozbawiony uczuć kretyn, dążący do wszelkich celów bez zahamowań. raniący każdą napotkaną osobę. - chciałeś, żebym Cię krótko opisała. proszę.

dlaczego tak bezdusznie w zupełnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 maja 2010

dlaczego tak bezdusznie w zupełnie niespodziewanym momencie, kiedy wszystko układało się idealnie, musieli mi ukraść księcia ze scenariusza? nagle usunąć jego rolę, uatrakcyjniając przedstawienie moim nieszczęsnym bólem. czemu nie pozwolili chociaż troszeczkę dłużej bawić się w 'miłość' i być szczęśliwym do granic możliwości?

  powiedz  że masz ochotę mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 maja 2010

- powiedz, że masz ochotę mnie pocałować. - mam ochotę Cię pocałować. - powiedz, że podobają Ci się moje oczy. - podobają mi się Twoje oczy. - powiedz, że mnie kochasz. - nie. - powiedz, że.. yy, słucham? - nie kocham Cię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV