głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii chcę być szczęśliwa równocześnie pragnąc Twojego szczęścia. mam przeczucie że to się nie pokrywa. dobrze mimo tej cholernej pokusy wolę żebyś to Ty zabrał ten n

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
chcę być szczęśliwa równocześnie pragnąc Twojego szczęścia. mam przeczucie że to się nie pokrywa. dobrze mimo tej cholernej pokusy wolę żebyś to Ty zabrał ten niesamow
chcę być szczęśliwa... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 maja 2010

chcę być szczęśliwa równocześnie pragnąc Twojego szczęścia. mam przeczucie, że to się nie pokrywa. dobrze, mimo tej cholernej pokusy wolę, żebyś to Ty zabrał ten niesamowity dar. w imię tego co dawniej nas łączyło.

znów rysuję serduszka w zeszycie. z... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 maja 2010

znów rysuję serduszka w zeszycie. z tą różnicą, że w dwóch połowach.

dobra. będę z Tobą szczera. nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 maja 2010

dobra. będę z Tobą szczera. nie potrafię. nie daję sobie rady gdy widzę jak dotykasz inną. język mi się plączę, nie mogę dokończyć przed chwilą zaczętego zdania. przestaję myśleć. w głowie pojawiają się wspomnienia naszych chwil. ciało przestaje współpracować. pragnie Cię. chce podejść. odepchnąć tamtą barbie i się w Ciebie wtulić. poczuć się beztrosko, jak dawniej.

a ja za każdym razem umieram na... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 maja 2010

a ja za każdym razem umieram na Twój widok. zapominam oddychać. moje serce przestaje bić. stan przejściowy. po chwili uświadamiam sobie, że już nie wypada mi podbiec do Ciebie i wtulić w Twoje ramiona. oddałam tą przyjemność jakiś czas temu tej plastikowej barbie. nie wykorzystałam swojej szansy. nie do końca świadomie zrezygnowałam ze szczęścia.

nie będę siedzieć wylewając... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 maja 2010

nie będę siedzieć wylewając oceanu łez z tęsknoty za Tobą. wiem, że wrócisz. chociażby po to, żeby mnie znów zranić. nie obchodzi mnie to. będę wdychać Twój zapach, zapamiętywać smak Twoich ust pomimo tego, iż znam go doskonale. będę znów mdleć ze szczęścia, a Ty będziesz mnie podtrzymywał i czule się uśmiechał. dla tych chwil spędzonych z Tobą jestem gotowa się poświęcić. pozwalałam Ci mnie skrzywdzić po raz kolejny.

chcesz mnie od siebie uzależnić?... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 maja 2010

chcesz mnie od siebie uzależnić? jesteś na dobrej drodze.

znowu zatapiasz mnie w swoich... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 maja 2010

znowu zatapiasz mnie w swoich ramionach, chronisz przed światem. czuję się jak mała, bezbronna dziewczynka, której jesteś potrzebny non stop. kładę głowę na Twoim ramieniu i bezkarnie rumienię się ze szczęścia. umieram z miłości.

nie zmieniłam się. nadal jestem tą... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 maja 2010

nie zmieniłam się. nadal jestem tą dawną niewinną istotą, którą tak bardzo kochałeś. mam te same cechy charakteru. wygląd zmienił mi się minimalnie. nadal jestem wrażliwa i bolą mnie pewne rzeczy. jednakże, pomimo wszystko, wciąż jestem tą samą osobą. biorąc pod uwagę fakt, że się rozstaliśmy i tak oczekuję szacunku. równie mocnego jak dawniej.

wysoki brunet o brązowych oczach.... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 maja 2010

wysoki brunet o brązowych oczach. owszem, dawniej by mnie przeraźliwie zauroczył. teraz - nie. przynajmniej chwilowo. zbyt bardzo pokochałam Twoje lśniące, szmaragdowe tęczówki. a uwierz mi, odwyk od nich ciągnie się mozolnie i jest w cholerę trudny.

delikatnie mnie objął. przesunął... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 maja 2010

delikatnie mnie objął. przesunął lekko muskając kciukiem wzdłuż mojej lewej kości policzkowej. uśmiechnęłam się do Niego. nachylił się nade mną i pocałował. tak jakby pragnął tego od dłuższego czasu, a dopiero teraz zebrał na to odwagę. całował zawzięcie, długo.. w końcu odsunęłam się od Niego z powodu braku powietrza. zaczęłam cicho łapać oddech. - kocham jak się rumienisz, jak się uśmiechasz, jak do mnie mówisz. kocham Cię całą. - szepnął. spuściłam wzrok zastanawiając się nad odpowiedzią. - nie kochasz mnie. - rzekł po chwili cicho. - ja.. po prostu.. nie wiem, czy potrafię. - odparłam i spojrzałam na Niego niepewnie. - mam odejść? - zapytał. - nie. nawet nie próbuj. - powiedziałam wtulając się w Jego ramiona.

rzuciłam pluszakiem  którego... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 maja 2010

rzuciłam pluszakiem, którego dostałam od Ciebie na walentynki w kąt. wokół mnie zaczęły fruwać pióra z przed chwilą rozerwanej poduszki. wybuchnęłam histerycznym płaczem cała się trzęsąc. mijały minuty.. jedna, druga, trzecia, czwarta.. nagle, pomimo muzyki włączonej na full, usłyszałam pukanie do drzwi. nie odpowiedziałam nic. jednakże ktoś nacisnął na klamkę. - powiedziałam 'proszę'?! - krzyknęłam gniewnie. - dawniej mogłeś wchodzić bez zaproszenia. co jest? - usłyszałam. popatrzyłam ku wejściu. to był On. popatrzyłam na Jego usta, które jeszcze godzinę temu całowały moją przyjaciółkę. jego płonące z podniecenia oczy. spuściłam wzrok i pokręciłam głową z niedowierzania. - co się dzieje, kochanie? - szepnął kucając przy moim łóżku. uniósł delikatnie mój podbródek. spojrzałam Mu prosto w oczy. - wyjaśnię Ci to grzecznie, najprościej jak się da. - powiedziałam uśmiechając się do Niego. - zamieniam się w słuch. - odparł. nachyliłam się do Jego ucha. - spierdalaj. - szepnęłam cicho.

dobrze wiedziałeś  że często... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 maja 2010

dobrze wiedziałeś, że często bywam niezdecydowana. słyszałeś jak plączę mi się język, jak cholernie nie jestem pewna tego, co mówię. czemu mnie nie powstrzymałeś? czemu tak po prostu pozwoliłeś mi odejść? pozwoliłeś popełnić jeden z najgorszych błędów w moim życiu. mówiłeś, że mnie kochasz.. tak, jasne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV