głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii wiesz co jest najgorsze? że Jego usta są dostępne dla wszystkich dziewczyn które mają ładny tyłek i biust. teraz uświadamiam sobie że w naszych pocałunkach nie

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
wiesz co jest najgorsze? że Jego usta są dostępne dla wszystkich dziewczyn które mają ładny tyłek i biust. teraz uświadamiam sobie że w naszych pocałunkach nie było
wiesz co jest najgorsze? że Jego... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

wiesz co jest najgorsze? że Jego usta są dostępne dla wszystkich dziewczyn, które mają ładny tyłek i biust. teraz uświadamiam sobie, że w naszych pocałunkach nie było ani magii, ani wyjątkowości. nie zapamiętał ich na pewno. dla mnie jednak moment, kiedy po raz pierwszy się pocałowaliśmy, kiedy po raz pierwszy nasze języki się odnalazły, był na tyle niezwykły, że nie zapomnę go nigdy.

niedzielne popołudnie. słońce... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

niedzielne popołudnie. słońce ostro grzeje przez okno. wody, wody, wody! męczy mnie cholerny kac. otwieram butelkę z wodą mineralną, wypijam pół. z powrotem opadam na łóżko. zamykam oczy. przypominam sobie minioną noc. dyskoteka. alkohol. papierosy. Ty. czemu tylko przez tą jedną noc mogę żyć beztrosko, przy Tobie? możemy tak po prostu rozmawiać, uśmiechać się do siebie. na pożegnanie namiętnie się pocałować. czemu muszę na tą jedną cholerną noc czekać cały tydzień?

lewa noga raz. prawa noga raz. muszę... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

lewa noga raz. prawa noga raz. muszę nauczyć się chodzenia i wszystkich innych banalnych rzeczy. i lewa, i prawa. mówiłam mu, że będzie mi ciężko jak odejdzie. nie słuchał. no i brawo. idziemy dalej. ee? zapach. wciągam mocno powietrze. Jego perfumy. ah, jest blisko. - kochanie! - słyszę piskliwy głos Jego nowej niuni. jej, zapewne różowe, szpilki stukają o podłogę. stop. czyli jest w Jego ramionach. oblewa mnie fala tęsknoty. czemu nie ja? czemu woli ją? na policzkach pojawiają się łzy, lecz nie zatrzymuję się, nie odwracam. ocieram je, podnoszę głowę. lewa raz, prawa raz.

przecież  dopóki nie zrobimy... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

przecież, dopóki nie zrobimy żadnego kroku nie dowiemy się czy był zły, czy dobry. nie ma na to sposobu. czasem, biorąc pod uwagę wszystkie argumenty ten, który logicznie rzecz biorąc, byłby dobry - jest zły. nie powinniśmy zbytnio zastanawiać się nad naszym dalszym postępowaniem. improwizujmy.

dzięki Tobie nauczyłam się nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

dzięki Tobie nauczyłam się nie wybiegać zanadto w przyszłość. doceniać to co mam. wyznaczać sobie nieodległe cele, stopniowo. nie planować dalekiej przyszłości. korzystać z każdej dostępnej chwili maksymalnie. nie rozpamiętywać. żyję się lepiej.

lubiłam wbiegać na lekcje po... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

lubiłam wbiegać na lekcje po dzwonku. czułam na sobie przeszywające spojrzenia. mówiłam do nauczyciela zadyszanym głosem 'dzień dobry'. a Ty tylko się uśmiechałeś i mówiłeś dosłyszalnie dla wszystkich 'chodź tu, najpiękniejsza'.

siedziałam na łące. był upalny... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

siedziałam na łące. był upalny dzień, a ja nie potrafiłam się nim cieszyć. jeszcze kilka dni temu zapewniał, że mnie kocha. a wczoraj po prostu mnie zostawił. odszedł. pff, miłość. płakałam. pomimo tego, że powinnam go znienawidzić - cierpiałam przeraźliwie. wtem ktoś położył mi rękę na ramieniu. - cześć. - usłyszałam cichy głos dziecka. odwróciłam się. mały przedszkolak. otarłam łzy. kimkolwiek był, nie powinien widzieć jak płacze. - cześć. - odpowiedziałam. - przykro mi. - szepnął, a w jego niebieskich oczach pojawiły się łzy. - kim jesteś? - zapytałam zdezorientowana. - Jego bratem. on Cię kocha. - odparł. nie rozumiałam. - ale.. jak to? więc czemu mnie zostawił? - dopytywałam się. nie powinnam zagłębiać się w tą rozmowę, jednakże musiałam. - nie wiem. i dlatego mi przykro. - odpowiedział mały, wstając z ziemi. otrzepał się. - idę, cześć. - dodał, nie czekając na moją odpowiedź. poszedł. zaczęłam szlochać bez opamiętania.

szłam parkiem uśmiechając się do... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

szłam parkiem uśmiechając się do osób siedzących na ławkach. wszyscy, z wyjątkiem jednego chłopaka, odwzajemniali uśmiech. był rozdarty. podeszłam bliżej. - przepraszam, mogę się dosiąść? - zagadnęłam cicho. - siadaj. ja już idę. - odparł oschle. - nie idź. chcę porozmawiać. - poprosiłam. popatrzył na mnie pytająco, ale nie poszedł. został. - nic nie rozumiecie! Ty też nic nie zrozumiesz! weźmiesz mnie za skończonego frajera. za kogoś kto bawi się uczuciami innych! a ja taki nie jestem. na prawdę.. - wykrzyczał. - co zrobiłeś? - zapytałam szeptem. - zostawiłem ją. pomimo tego, że ją kocham, zostawiłem. - odpowiedział ze łzami w oczach.

po jakimś czasie na tyle przywykłam... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

po jakimś czasie na tyle przywykłam do tego, że możesz mnie przytulać, całować, że nie wywoływało to we mnie takich emocji jak na początku. stało się nieodłączną częścią codzienności. wtem pewnego dnia - odebrałam to sobie. sama. bez niczyjej pomocy. podczas rozmowy z Tobą powiedziałam, że to koniec. nie sądzisz, że to było dziwne, inne? że normalnie nie byłoby mnie na coś takiego stać? że Cię do jasnej cholery kochałam? więc, czemu mnie nie powstrzymałeś? czy tak trudno było złapać za rękę i cicho poprosić, żebym została?

drganie całego ciała  głośniejsze... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

drganie całego ciała, głośniejsze uderzenia serca, przyśpieszony oddech, spocone ręce, zarumienione policzki. - z upływem czasu zdałam sobie sprawę, że te wybryki natury na Twój widok, były przyjemne.

siedziałam na trawniku wpatrzona... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2010

siedziałam na trawniku wpatrzona wielkimi oczami w dal. nie oddychałam, nie czułam. moje serce biło na tyle wolno i cicho, że gdyby przestało nie byłoby widać różnicy. po policzkach spływały mi łzy. ręce i nogi miałam nieruchome. nikt nie zwracał na mnie uwagi. wtem mały chłopczyk z balonem w ręku podbiegł do mnie i wręczył mi go. otrząsnęłam się. - dziękuję. - powiedziałam ochrypłym głosem. - co Ci się stało? czemu płaczesz? - zapytał ciekawy. dzieci. tak wiele jeszcze przed nimi. - nie zrozumiesz. - odparłam uśmiechając się do niego lekko. - zostawił Cię. - odparł przekonanym tonem. rozpłakałam się. schowałam twarz w dłoniach wciąż histerycznie szlochając. chłopiec poklepał mnie swoją małą rączką po ramieniu. - nie płacz. nie warto. - szepnął. podniosłam wzrok. już go nie było.

po prostu mnie przytul. schowaj w... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2010

po prostu mnie przytul. schowaj w swoich ramionach. trzymaj dopóki się nie uspokoję, nie wykrzyczę wszystkiego co leży mi na sercu. pozwól mi się rozpłakać, okładać Cię pięściami. bądź przy mnie. ja na prawdę sobie nie radzę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV