głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii czemu się dziwisz że nie okazuję swoich uczuć? mam przemówić jakimikolwiek emocjami tym totalnie zniszczonym mięśniem? próbowałam. na prawdę. ale się nie da. po

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
czemu się dziwisz że nie okazuję swoich uczuć? mam przemówić jakimikolwiek emocjami tym totalnie zniszczonym mięśniem? próbowałam. na prawdę. ale się nie da. pomóż mi. o
czemu się dziwisz  że nie okazuję... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 czerwca 2010

czemu się dziwisz, że nie okazuję swoich uczuć? mam przemówić jakimikolwiek emocjami tym totalnie zniszczonym mięśniem? próbowałam. na prawdę. ale się nie da. pomóż mi. odbuduj moje serce po tym jak je wykończyłeś. naucz go wszystkiego od podstaw. przekonaj, że jednak warto Cię kochać.

stanę na poręczy mostu. masz kilka... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 czerwca 2010

stanę na poręczy mostu. masz kilka sekund, żeby nauczyć mnie latać. jeżeli oczywiście chcesz, żebym funkcjonowała na tym samym świecie co Ty. wierzę w Ciebie, kochanie. wierzę, że dasz radę. nauczysz mnie.

my  śpiew ptaków  szum wody.... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 czerwca 2010

my, śpiew ptaków, szum wody. rozmawialiśmy normalnie. spokojnie. co w szkole, o postępach w dążeniu do celów. nagle wybuchł. - jak mogłaś! nienawidzę Cię za to! - wykrzyknął uderzając mnie w twarz. odrzuciło mnie do tyłu. straciłam równowagę. upadłam głową na asfalt. o boże, bolało cholernie. przejechałam dłonią po włosach. krew. dużo krwi. traciłam kontakt z rzeczywistością. on, ten, który mnie kochał nad życie, był w stanie zrobić mi coś takiego? do dziś nie pojmuję co nim kierowało. wiem tylko tyle, że to co do mnie czuł, było prawdziwe. miłość jest dziwna.

zabronisz burzy grzmotów? deszczu... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 czerwca 2010

zabronisz burzy grzmotów? deszczu kropel? słońcu promieni? nie. tak samo jak mi nie zabronisz tęsknić. mam do tego pełne prawo. tak samo jak do desperackich czynów z nią związanych.

  co chcesz dostać na gwiazdkę?... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 czerwca 2010

- co chcesz dostać na gwiazdkę? - hm, coś do jarania. - mam Ci kupić szlugi? - nie palę. - więc? - może po prostu daj mi siebie?

podniosła się. i zaczęła biec... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 czerwca 2010

podniosła się. i zaczęła biec dalej, przed siebie. nie poszła na łatwiznę. nie odebrała sobie życia. - personne.

uduś mnie w swoich ramionach. teksty

definicjamiloscii dodano: 5 czerwca 2010

uduś mnie w swoich ramionach.

napraw moje serce. napraw to  co... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 czerwca 2010

napraw moje serce. napraw to, co zepsułeś, kretynie.

nie do końca pojąłeś o co mi... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 czerwca 2010

nie do końca pojąłeś o co mi chodzi. tak, mówiłam, że za Tobą strasznie tęsknię z podtekstem, żebyś do mnie wrócił. to zrozumiałeś. samo stwierdzenie. różnica, polega na tym, że ja nie chciałam szpanu w opisach na gadu czy chwalenia się przed kumplami. zrozum, że tęsknię za czułością i resztą uczuć jakimi mnie darzyłeś.

zagrzmiało.   kochanie  boję się.... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 czerwca 2010

zagrzmiało. - kochanie, boję się. - pisnęłam. ścisnął mocniej moją dłoń i po chwili puścił ją całkowicie. popatrzyłam na Niego przerażona. tak cholernie bałam się burzy.. w jednej sekundzie mocno objął mnie w pasie. oparłam ręce zgięte w łokciach na Jego torsie. byliśmy jednością. położyłam głowę na Jego ramieniu. - dziękuję. - szepnęłam. pocałował moje włosy.

  poczekaj! nie odchodź! moment! daj... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

- poczekaj! nie odchodź! moment! daj mi sekundę. błagam! - wykrzykiwałam roztrzęsiona. - nie. odchodzę. nie zatrzymasz mnie. zrozum! - odparł twardo. - nie o to chodzi. proszę.. - szepnęłam. nie odpowiedział. wsiadł na motor i z piskiem opon, odjechał. usiadłam na gorącym asfaldzie i rozpłakałam się. nie chciał słuchać. nie zdążyłam uświadomić go, że przechowywałam w kieszeniach Jego bluzy swoje serce, uczucia. zabrał mi wszystko. zostawił samą.

minęło pół roku. widać skutki.... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

minęło pół roku. widać skutki. może nie są wielkie, ale zawsze. potrafię przejść obok Ciebie nie reagując w dziwny sposób. tylko popatrzeć, nic poza tym. to, że resztę dnia o Tobie myślę, że mi się śnisz każdej nocy - nie ma znaczenia. nie skończyłam odwyku. dalej się staram, odzwyczajam się od Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV