głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii co chcesz dostać na gwiazdkę? hm coś do jarania. mam Ci kupić szlugi? nie palę. więc? może po prostu daj mi siebie? podniosła się. i zaczęła biec dalej przed s

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
co chcesz dostać na gwiazdkę? hm coś do jarania. mam Ci kupić szlugi? nie palę. więc? może po prostu daj mi siebie?
  co chcesz dostać na gwiazdkę?... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 czerwca 2010

- co chcesz dostać na gwiazdkę? - hm, coś do jarania. - mam Ci kupić szlugi? - nie palę. - więc? - może po prostu daj mi siebie?

podniosła się. i zaczęła biec... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 czerwca 2010

podniosła się. i zaczęła biec dalej, przed siebie. nie poszła na łatwiznę. nie odebrała sobie życia. - personne.

uduś mnie w swoich ramionach. teksty

definicjamiloscii dodano: 5 czerwca 2010

uduś mnie w swoich ramionach.

napraw moje serce. napraw to  co... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 czerwca 2010

napraw moje serce. napraw to, co zepsułeś, kretynie.

nie do końca pojąłeś o co mi... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 czerwca 2010

nie do końca pojąłeś o co mi chodzi. tak, mówiłam, że za Tobą strasznie tęsknię z podtekstem, żebyś do mnie wrócił. to zrozumiałeś. samo stwierdzenie. różnica, polega na tym, że ja nie chciałam szpanu w opisach na gadu czy chwalenia się przed kumplami. zrozum, że tęsknię za czułością i resztą uczuć jakimi mnie darzyłeś.

zagrzmiało.   kochanie  boję się.... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 czerwca 2010

zagrzmiało. - kochanie, boję się. - pisnęłam. ścisnął mocniej moją dłoń i po chwili puścił ją całkowicie. popatrzyłam na Niego przerażona. tak cholernie bałam się burzy.. w jednej sekundzie mocno objął mnie w pasie. oparłam ręce zgięte w łokciach na Jego torsie. byliśmy jednością. położyłam głowę na Jego ramieniu. - dziękuję. - szepnęłam. pocałował moje włosy.

  poczekaj! nie odchodź! moment! daj... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

- poczekaj! nie odchodź! moment! daj mi sekundę. błagam! - wykrzykiwałam roztrzęsiona. - nie. odchodzę. nie zatrzymasz mnie. zrozum! - odparł twardo. - nie o to chodzi. proszę.. - szepnęłam. nie odpowiedział. wsiadł na motor i z piskiem opon, odjechał. usiadłam na gorącym asfaldzie i rozpłakałam się. nie chciał słuchać. nie zdążyłam uświadomić go, że przechowywałam w kieszeniach Jego bluzy swoje serce, uczucia. zabrał mi wszystko. zostawił samą.

minęło pół roku. widać skutki.... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

minęło pół roku. widać skutki. może nie są wielkie, ale zawsze. potrafię przejść obok Ciebie nie reagując w dziwny sposób. tylko popatrzeć, nic poza tym. to, że resztę dnia o Tobie myślę, że mi się śnisz każdej nocy - nie ma znaczenia. nie skończyłam odwyku. dalej się staram, odzwyczajam się od Ciebie.

no to teraz pomyśl. normalnie gdy... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

no to teraz pomyśl. normalnie gdy złamiesz rękę, nogę lub coś podobnego - wkładają Ci to w gips. mniej boli i się lepiej zrasta, goi. Ty złamałeś mi serce. część, której pod żadnym pozorem nie da się zabezpieczyć. widzisz, skazałeś mnie na cholernie długie i bolesne leczenie.

uwielbiał bawić się moimi... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

uwielbiał bawić się moimi włosami. przekładał je to na lewo, to na prawo. do tyłu lub po prostu dokładał do grzywki. kochał topić w nich dłonie. wdychać ich zapach. lekko drażnić nimi swoją twarz zostawiając przy okazji na moim obojczyku delikatny pocałunek.

siedziałam na szkolnym parapecie z... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

siedziałam na szkolnym parapecie z słuchawkami w uszach. wtem otworzyły się drzwi od jednej z sal. wyszedł z klasy. On. nikt inny. zeskoczyłam z parapetu. wolnym krokiem ruszyłam ku Niemu. czytał tablicę ogłoszeń. gdy w końcu do Niego doszłam wyciągnęłam dłoń i lekko szarpnęłam Go za rękaw. odwrócił się do mnie unosząc pytająco brwi. - muszę Ci coś powiedzieć. coś bardzo ważnego. wiem, że uznasz mnie za idiotkę, wiem to bardzo dobrze. trudno. muszę i już. - powiedziałam szybko. - zamieniam się w słuch. - odparł uśmiechając się do mnie. ah, był cudowny. - kocham Cię. - wykrztusiłam patrząc w Jego wielkie oczy. tęczówki mu zapłonęły. cofnął się o krok i zaczął szyderczo śmiać. mimowolnie zaczęłam płakać. sercem. tak, żeby nie widział. - chciałam tylko, żebyś wiedział. - szepnęłam. minęłam Go wolnym krokiem. było mi lżej. bolało tylko to, jak się zachował. nie mogłam tak tego zostawić. obróciłam się. - kretyn! - krzyknęłam w Jego kierunku, na cały korytarz.

moment  kiedy wszystko jest proste... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

moment, kiedy wszystko jest proste, łatwe. chodzimy w podskokach nucąc wesołe piosenki. nasze serce przepełnia ogromne szczęście. usta bolą od ciągłego uśmiechu i pocałunków. w głowie wciąż widnieją myśli o Tej osobie. nie możemy się z Nią rozstawać nawet na kilka godzin. natychmiast zaczynamy tęsknić. bezkarnie spędzamy razem chwile, wtulając się w siebie. szkoda, na prawdę wielka szkoda, że owy stan nie może trwać wiecznie. że nadchodzi moment kulminacyjny kiedy wszystko się pieprzy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV